Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Špatná doba, místo, život
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út září 19, 2017 10:22 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Vzorový zjev homofoba Citovat

http://zpravy.idnes.cz/stephen-port-ctyrnasobna-vrazda-dozivoti-fir-/zahranicni.aspx?c=A161125_154258_zahranicni_mlb
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 4:22 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
gayboy1987 napsal:
podla mna takto naladeny clovek ma problem vo svojom vnutri a nie v okoli. aj keby zil niekde inde v inych podmienkah tak by bol nespokojny.


Jasně, máš pravdu. Ale moje verze taky není úplně nereálná. Jsem zastáncem názoru, že každý by si měl vyzkoušet, po čem touží. Měl by se prostě sbalit a koupit si letenku do Sao Paula. Až by ho tam o všechno okradli a nějakej gang by ho po setmění zmlátil na ulici, zjistil by, že tudy jeho životní cesta nevede a dal by pokoj Laughing


oooo ta terapia sokom sa mi paaci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 3:42 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
podla mna takto naladeny clovek ma problem vo svojom vnutri a nie v okoli. aj keby zil niekde inde v inych podmienkah tak by bol nespokojny.


Jasně, máš pravdu. Ale moje verze taky není úplně nereálná. Jsem zastáncem názoru, že každý by si měl vyzkoušet, po čem touží. Měl by se prostě sbalit a koupit si letenku do Sao Paula. Až by ho tam o všechno okradli a nějakej gang by ho po setmění zmlátil na ulici, zjistil by, že tudy jeho životní cesta nevede a dal by pokoj Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 2:51 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
gayboy1987 napsal:
naozaj som sa nahlas zasmial ked som ocami narazil na slovo gang lebo jediny gang ktory zazijes bude akurat tak gang bang Laughing


K tomu bych se taky chtěl připojit!

Se zbytkem moc nesouhlasím, přece když zde vede negativistický postoje, proč by nemohl být jinde, v jiný společnosti šťastný? Já mu to schvaluju, ač si to taky neumím v praxi představit.
Já si třeba dřív představoval, že se seberu, odletím do Afriky, kde je pořád krásně, nebude po mně nikdo nic chtít, budu jíst kokosy a užívat si s černochama Laughing Proč jsem to nakonec nezrealizoval už nevím.


kazdy snivame o niecom no napriek tomu ze sa ti tvoj sen s cernochmi a dvojmetrovymi klobasami nesplnil, predpokladam ze nevyplakavas aky je tvoj zivot skurveny. toto skratka nieje dobry postoj k zivotu a urcite nepomoze ani shelby-mu k tomu aby sa odstahoval niekde do mexika a bol prijaty do gangu Laughing skratka podla mna takto naladeny clovek ma problem vo svojom vnutri a nie v okoli. aj keby zil niekde inde v inych podmienkah tak by bol nespokojny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 9:38 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
naozaj som sa nahlas zasmial ked som ocami narazil na slovo gang lebo jediny gang ktory zazijes bude akurat tak gang bang Laughing


K tomu bych se taky chtěl připojit!

Se zbytkem moc nesouhlasím, přece když zde vede negativistický postoje, proč by nemohl být jinde, v jiný společnosti šťastný? Já mu to schvaluju, ač si to taky neumím v praxi představit.
Já si třeba dřív představoval, že se seberu, odletím do Afriky, kde je pořád krásně, nebude po mně nikdo nic chtít, budu jíst kokosy a užívat si s černochama Laughing Proč jsem to nakonec nezrealizoval už nevím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 2:32 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hm, tak tady by to chtělo asi školeného psychologa, který by tě naučil mít sám sebe rád.

Asi mi nebudeš věřit, ale myslím, že několik miliard lidí by se dost rádo narodilo tam, co ty. A nejsem si jistej, jestli to v roce 1970 bylo v Americe opravdu takové, jak si představuješ - ono ani ti kovbojové nebyli romantilka ale spíš pakárna všech pakáren.

Stát se členem jihoamerického gangu je pro outsidera z Evropy téměř nemožné. A asi bys brzo zjistil, že to není takové, jak si představuješ. Ve filmu je svět jinej, než v reálu.

Ono je celkem jedno kde žiješ, všude je to o tom, že život máš takovej, jakej si ho zařídíš.

Ale jestli chceš nějaké "ozbrojené dobrodružství", tak ani nemusíš jezdit daleko, znám jednu cestovku, která tyhle zájezdy pořádá: http://www.legion-recrute.com/cz/


Naposledy upravil Honza dne čt únor 27, 2014 2:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 12:42 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
podla mna je uplne jedno v ktorej dobe by si zil pretoze zivot budes mat vzdy len taky ako sa k nemu sam budes staviat a ako si ho zariadis. ked budes viest negativisticke postoje ku vsetkemu tak potom necakaj ze budes spokojny alebo ze ta niekde postretne stastie ktore by ti mohlo zmenit cely zivot.

Applause
John napsal:
Pokud budes mit stesti, tak budes mit zivot jakej chces.

Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 12:40 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

ShelbyGT500: Ja te neznam, ale malujes si to ruzove.. a protirecis si. Na zacatku pises, ze by to po smrti mohlo bejt horsi a dal v textu pises, ze by ti bylo jedno, ze by te zastrelilo dite..
Ono by te treba trefilo, ale taky by jsi mohl skoncil na voziku a nebo by jsi upadl a byl bys od hlavy dolu ochrnutej..

P.s. Pokud budes mit stesti, tak budes mit zivot jakej chces.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 11:50 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

naozaj som sa nahlas zasmial ked som ocami narazil na slovo gang lebo jediny gang ktory zazijes bude akurat tak gang bang Laughing ale to je jedno rozhodol som sa ze najblizsiu dobu nebudem viest blbe reci na tomto fore takze podme k veci.

podla mna je uplne jedno v ktorej dobe by si zil pretoze zivot budes mat vzdy len taky ako sa k nemu sam budes staviat a ako si ho zariadis. ked budes viest negativisticke postoje ku vsetkemu tak potom necakaj ze budes spokojny alebo ze ta niekde postretne stastie ktore by ti mohlo zmenit cely zivot.

pokus sa sustredit na jednu malu vec alebo myslienku ktora ta robi stastnym (okrem toho gangu a zbrani) uvolni sa a nechaj si ju prechadzat hlavou ako dlho potrebujes na to aby si ju mohol dalej rozvijat pripadne realizovat. ked sa ti podari urobit nieco co ta naozaj urobi ststnym aj ked na chvilku hned je to velky pokrok a treba sa toho drzat a pokracovat.

ak nemas ani sajnu o tom.co ti tu pisem tak si radsej zajdi k psychiatrovi neh ti da antidepresiva Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 11:18 pm
Autor Zpráva
ShelbyGT500
uživatel


Založen: 29.10.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Re: Špatná doba, místo, život Citovat

Tom_c napsal:
Hrozně rád bych ti napsal něco povzbuzujícího, ale nic mě nenapadá. Snad jen, že ti můžu darovat pár litrů koncentrovanýho roztoku arsenitanu Laughing A ještě ti dám malou radu: pusť si občas místo americkýho akčního filmu nějakou evropskou komedii Wink


Pokud narážíš na ten film, tak to je brazilskej film natočenej podle skutečnosti i přímo s lidma, který tam žili. http://www.csfd.cz/film/88625-mesto-bohu/ Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 11:11 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Špatná doba, místo, život Citovat

Hrozně rád bych ti napsal něco povzbuzujícího, ale nic mě nenapadá. Snad jen, že ti můžu darovat pár litrů koncentrovanýho roztoku arsenitanu Laughing A ještě ti dám malou radu: pusť si občas místo americkýho akčního filmu nějakou evropskou komedii Wink

ShelbyGT500 napsal:
opět platí, že pište k věci anebo vůbec.


jéééé
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 10:12 pm
Autor Zpráva
ShelbyGT500
uživatel


Založen: 29.10.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Špatná doba, místo, život Citovat

Nevěděl jsem jak pojmenovat tohle téma, takže nadpis berte tak nějak orientačně. Pokud jste četli článek o coming outu, tak mam asi teď nějakou náladu na vykecání se, nemusí se to opakovat Smile

Každej odstaveček bude asi trochu o něčem jinym, nevim jak to spojit dohromady, to asi bude muset čtenář.

Už hodně dlouhou dobu vim, že sem se narodil na špatnym místě planety a ve špatnej čas. Chtěl bych se narodit třeba v roce 1970 v USA, aby kolem mejch 15 let byly 80. léta v plnym proudu, což je pro mě asi nejlepší období v historii lidstva. Ta doba, i když sem ji nazažil má pro mě prostě nějakou zvláštní atmosféru, auta, hudba, větší svoboda, méně všech možných příkazů, zákazů, svazujících pravidel.

Každopádně mam takovou blbou povahu, když se třeba občas rodiče nebo prarodiče pohádaj, když se všechno sere, někdo mě seřve, že sem něco posral, tak mam blbou náladu, je mi smutno. Třeba i teď, když tohle píšu, jinak bych to asi nepsal. Když tak sám sebe shrnu, tak sem neschopnej idiots celkově pěkně blbou povahou, taky mi přijde, že sem od obou rodičů zdědil vždycky ty jejich negativa.

Dost dlouho sem uvažoval nad sebevraždou, ale sem prostě moc velkej srab na to, abych to udělal. Co kdybych to přežil, co kdyby bylo po smrti něco ještě horšího než život. Pořád samej strach.

Nedokážu si představit, že bych měl žít typicky evropskej, ale nejen evropskej život typu škola-práce-rodina-důchod-smrt. Jenže tady to prostě jinak nejde. Mě strašně láká bejt členem nějakýho gangu třeba v USA, Mexiku, Brazílii apod., jak tam sou ty favely a tak. Přemejšlim o tom, že až si našetřim nějaký peníze, tak odsud prostě zmizim na druhej konec světa a už mě nikdo nikdy neuvidí, prostě si sbalit jen batoh, koupit letenku a hurá pryč. To, že mě třeba v Mexiku za 2 dny zastřelí nějaký děcko někde v zapadlý uličce mi je úplně jedno. Prostě to na blind zkusit, dostat se tam do nějakýho toho gangu (sem asi hodně naivní) anebo tam prostě někde umřít. Ale než abych tady 50 let pracoval, tak to radši umřu. Nedokážu takhle žít. Abych se zabil sám sem moc velkej srab, ale jediný jak bych se možná dokázal zabít je zastřelit se. Podle mě je to nejjednodušší a navíc mam rád zbraně, ale dostat se tady ke zbrani není úplně jednoduchý. Pokud někdo viděl film Město bohů, tak bych dal všechno za to, abych být jedno z těch dětí ve filmu. Sice je to hodně nebezpečnej život, kde můžeš každou minutou umřít, ale strašně mě to láká. Nevim proč, asi sem divnej.

To je asi všechno a opět platí, že pište k věci anebo vůbec.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist