Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Achjo
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá červenec 12, 2013 9:34 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Achjo Citovat

Tom_c napsal:


V pohodě, mě to bavilo. Že jste se rozešli neznamená, že nemůžete být kamarádi a stýkat se, ne? Myslím jako takový to divný heterosexuální chlapský kamarádství, který se občas tajně zvrhne v něco teplejšího.



To bych chtěl ,aby byl kamarád jenže s ním je to těžký jednou je v pohodě drží se,a pak to zas z něj táhne a chová se jako hovado... Ale alespoň když jde za dětmi se dá do kupy jinak je to sním těžký , ale mrzí mě to páč vzpomínám na chvíle kdy to s ním bylo hrozně fajn, dostal mě z depky když mě odkop tam ten debil, má rád koně jako já, všechno jsme si říkaly no a pak mu umřel táta a vše šlo do háje....


Jo Tomíku včera jsem ti posílal zprávu.
 
      Na začátek stránky  

pá červenec 12, 2013 9:30 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Achjo Citovat

matyáš napsal:
A sorry že jsem Vás zas otravoval svými emočníma výlevy,od dneška se budu krotit,slibuji.


V pohodě, mě to bavilo. Že jste se rozešli neznamená, že nemůžete být kamarádi a stýkat se, ne? Myslím jako takový to divný heterosexuální chlapský kamarádství, který se občas tajně zvrhne v něco teplejšího.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 12, 2013 9:21 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Achjo Citovat

Achjo teď se u nás byl podívat Vašek na děti, byl zrovna střízlivý ,ale vypadal hrozně a strašně smutně. Jsem v tu chvíli měl chuť mu říct ať nikam nechodí,ať zůstane že mu vše odpustím,bylo mi ho najednou strašně líto a trochu se mi zastesklo. Ale jako by mi kámoška viděla do hlavy, tak ho rychle vyprovodila ke dveřím. Jako Tom je fajn,ale Vašek mi pořád chybí, takhle jsem nikdy žádný rozchod neprožíval,achjo sem divný.....


A sorry že jsem Vás zas otravoval svými emočními výlevy,od dneška se budu krotit,slibuji.


Naposledy upravil matyáš dne pá červenec 12, 2013 9:30 am, celkově upraveno 1 krát.
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist