Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Nejmenuj!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út červenec 09, 2013 12:46 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nejmenuj! Citovat

John napsal:
Tohle jsem nějak nepochopil.

To mne mrzí, ale nepřichází inspirace, jak to napsat ještě srozumitelněji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 09, 2013 11:57 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Nejmenuj! Citovat

Václav napsal:

Ten vypatlanec se probojoval na místo, na které by se ráda dostala i spousta jiných, a tak na něj použijou klacek, který zrovna nejlíp funguje. A on je tak hloupý, že jim dal příležitost - musí počítat s tím, že "nahoře fouká".


Tohle jsem nějak nepochopil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 09, 2013 10:01 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
... úplně něco jiného než zbytečná korektnost ... skrytá buzna ... půl a méně mozek.

To se jistě navzájem nevylučuje: korektnost zneužitá konkurencí x kryptobuzík. A kouskomozek je to určitě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 09, 2013 9:45 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Po přečtení toho článku mě napadlo úplně něco jiného než zbytečná korektnost. Připadá mi, že sebevědomý inteligentní heterák si nepotřebuje dělat z nikoho včetně gayů nadávku. Takže je buď skrytá buzna (čemuž by nasvědčovalo jeho zdůrazňování, že není buzna, když poslouchá určitou hudbu, a že texasým buznám a volům nebude dělat krávu, ergo nepodrží jim; teď mi to došlo: bejkům ano Very Happy ), nebo je to půl a méně mozek.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 09, 2013 5:53 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nejmenuj! Citovat

John napsal:
Zacinam pochybovat, zda jsem v poradku,

Myslím Johne, že jsi úplně O.K. To je dokonalý příklad tzv. politické korektnosti v chodu - pod záminkou ochrany jedněch (nemnohých) se vyrobí pádný klacek na jiné (mnohé). Ten vypatlanec se probojoval na místo, na které by se ráda dostala i spousta jiných, a tak na něj použijou klacek, který zrovna nejlíp funguje. A on je tak hloupý, že jim dal příležitost - musí počítat s tím, že "nahoře fouká". Babička je moudrá žena.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 09, 2013 1:28 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Nejmenuj! Citovat

Ahoj,
k zalozeni tohoto tematu me dohnal tento clanek: http://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/491853-seguin-si-po-prestupu-do-dallasu-pekne-zavaril-v-texasu-jsou-jen-volove-a-teplousi-napsal-na-twitteru.html#hp-sez?sznu=lFdVr948Cjua2Hha

Konkretne tato pasaz:
"Nejde zdaleka o první Seguinův výstřelek s útočným podtextem vůči homosexuálům. Už v dubnu se postaral o skandál poté, co tweetoval: „Ležím v posteli a poslouchám hudbu. Z tý vypalovačky mám husí kůži, a přitom nejsem žádná buzna.""

Zacinam pochybovat, zda jsem v poradku, kdyz se me tato pasaz dotkla. V tom udajnem tweetu mi neprijde nic utocneho a zadny podtext nevim. Vidim jen nejakou vetu, ktera generalizuje zženstilost nekterych buzen.
Prijde mi, ze spolecnost se kroky typu: nepouzivat slovo buzna ci spojeni jako buzna, nepouzivat slovo cikan ani nijak oznacovat prislusniky jinych etnik a statu atd. dostava do nebezpecneho omezovani svobody slova.
Je rozdil kricet Smrt buznam a rict: Je to buzerant. Prvni by se nemelo rikat natoz myslet vazne, ale to druhe by se nemelo v ramci korektnosti brat jako cosi utocnyho proti svobodam.
Mozna si rikate, proc ten nadpis. Hned vysvetlim. Babicka ma zahradu a v ulici se mezi starousedliky vedly takove ty pomluvacne valky a drby atd. At na zahrade u Babicky kdoli mluvil o sousedech , tak babicka chytala nervy a furt opakovala :Hlavne nejmenuj! A v nadsazce to sedi na dnesni media, politiky atd. Hlavne nejmenovat problem nebo pouzit nekoretni slovicko. Tutlat a zas tutlat a misto toho se bit do prsou, ze slovo buzna nepouzivame i kdyz se v Evrope objevuje jinej problem, ale ten nesmime jmenovat a tak radsi budem vytvaret nejake pozlatko. Co na tom, ze zevnitr to hnije..


Pokud nerozumite, co chci vyjadrit, rad odpovim.
Omlouvam se za chyby, zitra prekontroluji, ale nyni mi hlava vynechava.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist