Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Motorka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

pá červenec 12, 2013 5:48 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Btw. sem tak nějak předpokládal že v Kostelci základka je, a to možná ne jen jedna. Shocked






Tak v Kostelci je základka jenže moje máti je fajnovka ,vybrala mi jednu v Kolíně o který si myslela že je prestižní, do prahy mě nechtěla dát protože se bála že se tam chytnu nějaký party, no a stejně jí to bylo prt platný, páč ta škola nebyla prestižní jak si najivně myslela a partu jsem si našel i tam a každej rok měl dvojku schování Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

pá červenec 12, 2013 3:28 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Co že jsem?


Spi dál, to je dobrý! Wink Ti jako chtěl naznačit že patříš mezi ty vyvolený a seš fakt zkrátka dobrej... Cool

Hele, a na kolik takový tágo do Prahy vyjde? Si někde dobře investoval akcie či co? Shocked A soudruzi rodiče jak tak koukám taky, že tě vozili až do Kolína každej den autem. Laughing

Btw. sem tak nějak předpokládal že v Kostelci základka je, a to možná ne jen jedna. Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 10:16 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Momentík. Ty to autíško řídíš sám? Tak to nejsi honorace, ale pěknej plebs! Smile



Co že jsem?
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 10:10 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Haha nech toho a nezaviď,a limuzíny se mi nelíbej já radši terenáky nebo náky roztomilý autíška, ikdyž je pravda že máti si ted pořídila BMW to je skoro jak limuzína,ale stejně miluji moje autíško Very Happy


Momentík. Ty to autíško řídíš sám? Tak to nejsi honorace, ale pěknej plebs! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 10:01 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Mat je honorace! Z Kostelce do Prahy a zpět jedině v limuzíně s neprůstřelnými skly Laughing



Haha nech toho a nezaviď,a limuzíny se mi nelíbej já radši terenáky nebo náky roztomilý autíška, ikdyž je pravda že máti si ted pořídila BMW to je skoro jak limuzína,ale stejně miluji moje autíško Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 9:52 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Mat je honorace! Z Kostelce do Prahy a zpět jedině v limuzíně s neprůstřelnými skly Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 9:44 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
Hele, a to chodíš z Kostelce do Prahy pěšky?


Ne jezdím autem nebo s někým jedu nebo si vezmu taxík. A na střední mě máti nebo fotr hodili na hlavák a pak jsem jel do Benešova vlakem , na základku do Kolína mě taky vozili ,autobusem jsem jel málokdy a když už jsem musel tak jela vždy i ségra.


Naposledy upravil matyáš dne čt červenec 11, 2013 9:59 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 8:59 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Já nikdy nepochopim ty lidi, co se jim dělá blbě v autobuse.

Představ si, že ten autobus řídí třeba ..., to bych i já ublinkával hrůzou! Smile

matyáš napsal:
Jenže mě se v autobuse dělá blbě a už dlouho sem autobusem nejel,

Hele, a to chodíš z Kostelce do Prahy pěšky?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 6:11 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:

Já nikdy nepochopim ty lidi, co se jim dělá blbě v autobuse. Vždyť to s sebou neháže víc, než jakejkoli jinej pozemní dopravní prostředek. Co se výstupu týče, nemaj náhodou ve všech autobusech v dnešní době digitální ukazatel názvů příštích zastávek? Laughing



Ty starý kraksny ne navíc kdo ti bude čumět někam dopředu,no mě se dělá blbě jen v autobuse a v letadle tam my, ale vždy dají prášky na spaní Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 6:09 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Neblázni to né, ale můj instruktor chtěl abych za ním přijel autobusem do jedné vesnice u berouna že mě nabere svojí dodávkou kde měl motorku, že si skusim jezdit v terénu. Jenže mě se v autobuse dělá blbě a už dlouho sem autobusem nejel,měl jsem strach abych nevystoupil špatně. Naštěstí jsem to zvládl,nacpal jsem se kinedrilem a kamarádka mi poradila abych si vypsal zastávky a odškrtával si je,tak jsem to tak udělal.


Já nikdy nepochopim ty lidi, co se jim dělá blbě v autobuse. Vždyť to s sebou neháže víc, než jakejkoli jinej pozemní dopravní prostředek. Co se výstupu týče, nemaj náhodou ve všech autobusech v dnešní době digitální ukazatel názvů příštích zastávek? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 5:36 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:


Ty už si děláš papíry i na autobus? Shocked



Neblázni to né, ale můj instruktor chtěl abych za ním přijel autobusem do jedné vesnice u berouna že mě nabere svojí dodávkou kde měl motorku, že si skusim jezdit v terénu. Jenže mě se v autobuse dělá blbě a už dlouho sem autobusem nejel,měl jsem strach abych nevystoupil špatně. Naštěstí jsem to zvládl,nacpal jsem se kinedrilem a kamarádka mi poradila abych si vypsal zastávky a odškrtával si je,tak jsem to tak udělal.
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 11, 2013 5:29 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Jo má někdo problém jezdit autobusem já docela jo,tak to bude zítra něco Sad


Ty už si děláš papíry i na autobus? Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 10, 2013 10:08 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Zítra se nepohybujte v okolí Berouna pokud je Vám život milej Very Happy Very Happy


Jo má někdo problém jezdit autobusem já docela jo,tak to bude zítra něco Sad
 
      Na začátek stránky  

po červenec 08, 2013 9:21 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:

Ne ne Very Happy A Liberec je strašná díra, těch několik let, co jsem tam byl nucen žít, bylo dost strastiplných. Ale, zase díky tomu jsem ten řidičák napotřetí dostal, dělat autoškolu v Praze, dodnes nemám papíry Laughing



Mě se tam líbilo,byl jsem tam s kamarádkou která tam má sestru,a potkávali jsme tam šukézní emoušky Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po červenec 08, 2013 8:35 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Jéééé Liberečák,prosím řekni že jsi emoušek a bude to dokonalý Very Happy Very Happy


Ne ne Very Happy A Liberec je strašná díra, těch několik let, co jsem tam byl nucen žít, bylo dost strastiplných. Ale, zase díky tomu jsem ten řidičák napotřetí dostal, dělat autoškolu v Praze, dodnes nemám papíry Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 07, 2013 11:50 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Podle příspěvků tady to snad vypadá, že si vymýšlím. V mym okolí na instruktory ale skutečně všichni nadávali Very Happy Asi se všchni volové soustředili do Liberce a okolí.




Jéééé Liberečák,prosím řekni že jsi emoušek a bude to dokonalý Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

ne červenec 07, 2013 10:32 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Podle příspěvků tady to snad vypadá, že si vymýšlím. V mym okolí na instruktory ale skutečně všichni nadávali Very Happy Asi se všchni volové soustředili do Liberce a okolí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 06, 2013 1:20 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No, myslím, že o "serioznosti" některých autobazarů je zbytečné diskutovat.

A narodit se jako auto, tak OPRAVDU NECHCI být autem autoškoly! Smile


http://www.youtube.com/watch?v=e825KuGc9oc
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 9:38 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Martin napsal:
John napsal:
Driv se davalo do srotu a dneska se pretoci kilometry, sloupne se oznaceny autoskoly a v AAA to prodavaji pod napisem "zanovni vozy"


Ježiš, umíš zazpívat "bejvávalo, bejvávalo, bejvávalo dobře"? Jinak se pleteš v tolika věcech, že to nemá moc smysl komentovat.

Tam snad ani tolik veci neni. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 9:26 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:


Ježiš, umíš zazpívat "bejvávalo, bejvávalo, bejvávalo dobře"? Jinak se pleteš v tolika věcech, že to nemá moc smysl komentovat.




Bejvávalo,bejvávalo dobře, za našich mladých let bejvával svět jako květ,bejvávalo bejvávalo dobře Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 8:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

John napsal:
Driv se davalo do srotu a dneska se pretoci kilometry, sloupne se oznaceny autoskoly a v AAA to prodavaji pod napisem "zanovni vozy"


Ježiš, umíš zazpívat "bejvávalo, bejvávalo, bejvávalo dobře"? Jinak se pleteš v tolika věcech, že to nemá moc smysl komentovat.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 6:07 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Tak to já měl teda strašně fajn instruktora, horší to bylo s autoškoláckým vozem, Favoritem na LPG, který už v autoškole asi dost zažil a podle toho pravidelně (ne)startoval, brzdit se muselo i očima, spojka si zabírala tak nějak pokaždý jinak, jednou se mýmu spolužákovi ze třídy podařilo urvat fofrklacek a dala se tam pak dřevěná náhražka, po sešlápnutí plynu šel motor do otáček s cca 10tisekundovou prodlevou (prý chyba toho systému LPG) a při sjíždění ulice U Rajské zahrady (jak Prdlavka ve filmu Vrchní prchni roztlačoval dolů hadraplán) nezapomněl instruktor vždycky poznamenat, že s timhle křápem bychom opačným směrem (tj, do kopce) jet nemohli, protože by to nevyjelo. Laughing

Mno, prej ho nedlouho po našem "vyučení" dali do šrotu, jako toho favouše

Driv se davalo do srotu a dneska se pretoci kilometry, sloupne se oznaceny autoskoly a v AAA to prodavaji pod napisem "zanovni vozy"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 5:59 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Tak to já měl teda strašně fajn instruktora, horší to bylo s autoškoláckým vozem, Favoritem na LPG, který už v autoškole asi dost zažil a podle toho pravidelně (ne)startoval, brzdit se muselo i očima, spojka si zabírala tak nějak pokaždý jinak, jednou se mýmu spolužákovi ze třídy podařilo urvat fofrklacek a dala se tam pak dřevěná náhražka, po sešlápnutí plynu šel motor do otáček s cca 10tisekundovou prodlevou (prý chyba toho systému LPG) a při sjíždění ulice U Rajské zahrady (jak Prdlavka ve filmu Vrchní prchni roztlačoval dolů hadraplán) nezapomněl instruktor vždycky poznamenat, že s timhle křápem bychom opačným směrem (tj, do kopce) jet nemohli, protože by to nevyjelo. Laughing

Mno, prej ho nedlouho po našem "vyučení" dali do šrotu, jako toho favouše
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 5:02 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Ja mel v pohode instruktora. Mladej a delal to jako privydelek. Napred me nechal situaci vyresit a pak mi rekl co mam udelat jinak.
Na jednu jizdu jsem mel nejakyho blba. Vek cca 40, pupek a chovani arogantniho debila. Na holky me narazky typu: Myslis me vecer atd.. A sahal svevolne na volant a divil se, proc ten volant drzim, kdyz na neho saha Laughing ...Duvodem tohoto jeho jednani bylo, ze tam byl mirne propadly.kanal.. I ostatni si stezovali na neho.. a zkousejici? Zkousejici byl uplny debil. Celou skouzku kritizoval autoskolu a jak nikdo neumi se spojkou..a vykop me. S druhym instruktorem jsem objel vesnici. Rozjel jsem se do kopce a to bylo vse. Cca 8 minut jizdy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 2:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Mezi instruktory autoškol jsou většinou nehorázný hovada, takže řeči tohohle typu a tykání jsou ještě v pohodě. Když jsem dělal řidičák na auto, měl jsem vážně obrovský štěstí na instruktora, byl fakt milej (nebo po první jízdě rezignoval). Stejně mi ale naprosto vážně např. řekl, že až začnu sám jezdit, nastane katastrofa. Ale já za to nemoh, prostě blond buzík za volantem.. Very Happy


Tak to sem teda fakt nezažil, já měl instruktora úžasnýho (ačkoliv sem nikdy nepochopil ani neviděl, jak se se svojí půl tunou dostává do/z auta, možná ani nemohl ven, whatever..) ovšem kontrolor (nebo jak se řiká tomu mr.... co uděluje řidičák) byl kretén (typ pleš a flanel v kalhotách vzor 1977, a přesvědčení, že řidičský průkaz se má vydávat na základě věku a né "těm mladejm, divokejm").

Překvapivě jsem nedostal řidičák na první pokus, páč sem kontrolorovi nabídl, že pokud nezavře hubu, tak tam hodim zpátečku a zaparkuju ho do tatrovky za námi.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 05, 2013 2:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
No můj kámoš má kámoše a ten má kámoše co má kámoše a jeho je to známej,navíc se mě zeptal jestli mi smí tykat, já mu to dovolil.


No já bych mu to taky odsouhlasil, ale začal bych mu tykat taky. Používám stejný model, když mi tykne třeba prodavačka v rybárně. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 04, 2013 11:44 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Mezi instruktory autoškol jsou většinou nehorázný hovada, takže řeči tohohle typu a tykání jsou ještě v pohodě. Když jsem dělal řidičák na auto, měl jsem vážně obrovský štěstí na instruktora, byl fakt milej (nebo po první jízdě rezignoval). Stejně mi ale naprosto vážně např. řekl, že až začnu sám jezdit, nastane katastrofa. Ale já za to nemoh, prostě blond buzík za volantem.. Very Happy




Tak to já zas měl v autoškole strašně trpělivého i poté co jsem to málem napálil do kostela a málem srazil ženskou s kočárkem a psem. Se divím že mi to nakonec dal,asi se bál že bych se přihlásil znova, no naše babi si dělá ze mě pořád prču, když jsem dělal na auto tak mi řekla ať si nechám ze zadu nastříkat červenou barvou sorry jsem vůl, a teď když jsem jí řekl o té motorce se křižovala.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 04, 2013 11:35 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav napsal:

On Tě učí zadarmo, že si tohle smí dovolit? To Ti vážně za Tvoje peníze tyká? On nemá to mezi nohama, abys ho do toho důkladně a s rozběhem kopnul? Na co máš ty "kéry,piercingy,"?



No můj kámoš má kámoše a ten má kámoše co má kámoše a jeho je to známej,navíc se mě zeptal jestli mi smí tykat, já mu to dovolil.
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 04, 2013 10:01 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Dneska mě dostal instruktor když dumal proč si ten řidičák na motorku dělám : No nevypadá že bys byl s motorkářský rodiny,chlap po 40 co si chce něco dokazovat taky nejsi, tak jedině kvůli nějaký babě nebo si buzerant


Mezi instruktory autoškol jsou většinou nehorázný hovada, takže řeči tohohle typu a tykání jsou ještě v pohodě. Když jsem dělal řidičák na auto, měl jsem vážně obrovský štěstí na instruktora, byl fakt milej (nebo po první jízdě rezignoval). Stejně mi ale naprosto vážně např. řekl, že až začnu sám jezdit, nastane katastrofa. Ale já za to nemoh, prostě blond buzík za volantem.. Very Happy

Václav napsal:

On Tě učí zadarmo, že si tohle smí dovolit? To Ti vážně za Tvoje peníze tyká? On nemá to mezi nohama, abys ho do toho důkladně a s rozběhem kopnul? Na co máš ty "kéry,piercingy,"?


Třeba to má tak velký, že by s tím chtěl Mat dělat úplně jiný kousky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 04, 2013 9:49 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Dneska mě dostal instruktor když dumal proč si ten řidičák na motorku dělám : No nevypadá že bys byl s motorkářský rodiny,chlap po 40 co si chce něco dokazovat taky nejsi, tak jedině kvůli nějaký babě nebo si buzerant

On Tě učí zadarmo, že si tohle smí dovolit? To Ti vážně za Tvoje peníze tyká? On nemá to mezi nohama, abys ho do toho důkladně a s rozběhem kopnul? Na co máš ty "kéry,piercingy,"?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist