Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104

pá únor 10, 2006 10:49 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adame, tys nechtěl poznat, jak vypadá můj vražedný pohled, neboj, určitě uvidíš
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 10:27 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Nevím, ale asi mne osvobodí za vraždu, protože je tohle je něco....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 9:43 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To zdenda Citovat

Upřímně tě lituju. Když mi bylo 14, tak mi to dělali poté, co jsem si ukopnul palec u nohy. Nechci tě strašit, ale neumrtvujou to. A být tebou, žádám o celkovou anestézi Surprised Kdyby tě zajímalo jak to probíhá, klidně se zeptej. Vylíčím ti to do všech podrobností. Středověk neskončil, středověk trvá....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 9:20 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Byl jsem u doktora a v pondělí přijdu nějakou zajímavou metodou o nehet na palci, tak mi držte palce, ať se z toho nesložím, protože už jen ta představa ve mne vyvolává mdloby. Pokud někdo znáte, jak se to umrtvuje, tak mi prosím napište, ale jak ho odstraňují-to Vás pánbůh chraň připsat. No ani nenas.... ale teda hodně psych. položilo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 9:52 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
v agónii se prodlužující zkouškoví.. ať už je konec, už z něj blbnu Sad


Trochu se mě dotýká, že jsi s tím nepřišel do mého negativního koutku, ale co se dá dělat Wink .
Jsem na tom podobně... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 6:14 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Buďte hodní na důchodce. Vím, jak na tom jsou třeba moji prarodiče, kteří jsou strašně hodní a slušní a jak jim dnešní svět připadá zmatený a zkažený. I když některý geronty bych tak zahladil jak mastnej flek. Jistou dobu jsem měl modrý vlasy po prohrané sázce (asi budu mít zase, prohrál jsem znova Mad ) a cestování MHD byl děs - pořád ty zkoumavé pohledy "skryté" za deset dioptrií na blízko a výhrůžné berle natažené do uličky... Brrrr... Takže Adarhaze chápu.
A největší lahůdkou je návštěva drogérie. To bych střílel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 4:10 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Alieni v MHD a jinde. Citovat

Souhlas, mor.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 2:28 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: Moje řeč Citovat

Moje řeč
Ja delam prodavace v domacich potrebach, a musim se hadat s duchotci každy blbý den.
Staří lidi by se měli reciklovat dokud jsou mladí
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 2:11 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

Tahle místnost má bejt jako nějaká vrba? Budiž, serou mě furt (a ne jenom dneska) důchodci - co zavolaj policajty, když člověk parkuje jak se jim nelíbí, jak smrdí a chodí špinavý do MHD a rvou se tam jak dementi, jak blbě čuměj po mym piercingu, jak blbě čuměli, když sem měl číro atd. atd. Mor na ně.
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 7:11 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: . Citovat

da.jo napsal:
nenávidím svou školu


Copak? Ty nestudujes psychologii? Myslim, ze se v ni vyzivas. Pravda, ucitele mohou videt mnohe veci jinak. Presto ti dava mnohe moznosti..Nekdy jako v mem pripade je treba si maknout a zkusit nestandardni reseni...Me take vadi zamereni meho oboru... Ale zkusim si maknout, abych s tim neco udelal. Ikdyz z toho zasadniho rozhodnuti mam poradny strach
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 13, 2006 11:34 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Tak proč tam chodíš?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 13, 2006 6:38 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:40 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 12, 2006 10:47 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zkouska Citovat

Nakonec vse dobre dopadlo.... Me take nastvalo, ze mam zkousku z neceho co nam behem 3 semesestru mel jeden doktor odvykladt. A az vcera jsme zjistil co mela byt oficialni napln predmetu kde nam povida o zivote...Dnesni zkouska bude zajimava. Specku mam rad tak to snad dobre dopadne
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 11, 2006 2:48 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o)) Citovat

Když jsem si dnes pročítal nové příspěvky a narazil na téma "Co Ti dnes udělalo radost", uvědomil jsem si, že život není jenom o radostech, ale že nám často taky přináší různé strasti a nepříjemné situace.

Já bych Vám rád pověděl o svém včerejším dnu, kdy jsem jel do školy psát zápočet...

Bydlím doma a doma znamená 225km od školy, kde studuji. Když tam opravdu musím, tak tam zajedu a když tam nemusím, tak mě někdo zapíše nebo si pak přednášky okopčím, ale to je jedno... Včera jsem měl od 12h zápočet ze zahraničního obchoodu. Ráno jsem v šest hodin vstal, v klidu se umyl, oblékl a odešel na nádraží...Stojím na nádraží, vlak nikde,...najednou hlásí, že bude mít 10minut zpoždění...Vzhledem k tomu, že jsem měl v Pardubicích 4minty na přestup, to vidím jako problém a volám domů, jestli by mě někdo do Pardubek nehodil. Za chvíli mi volá mamka, že mě tam sestry přítel hodí. Chvíli na to vidím, že opožděný vláček přijíždí a znovu volám, jestli mám nastoupit nebo ne a, nakonec nenastupuji a vláček odjíždí. Jdu od nádraží, kde na jednom rohu čekám na odvoz a jak jde minuta za minutou a jak stále čekám, začínám mít pocit, že jsem měl nastoupit a možná bych to stihl... Asi za deset minut přijíždí sestry přítel a máme zruba 15 minut na to dostat se do Pardubic na nádraží. Vyjíždíme. Jako na potvoru jedeme kus po Chrudimi za bagrem!!! (zajisté si dokážete představit tu rychlost) a pak se ještě kus cesty vlečeme za autobusem. Nakonec přijíždíme k nádraží a kdo je z Pardubic, tak ví, že je před ním velká křižovatka...Červená!!! Zastavujeme a čekáme na zelenou. Říkám, jestli bych tam rychleji nedoběhl a taky jo. Vylézám z auta a letím na nádraží... Když jsem doběhl, koukám, že to samozřejmě ujelo, ale naštěstí 15 minut poté jede další rychlík do Práglu, takže další přípoj v Praze stíhám.

Cesta do Prahy už byla v pohodě, náladu mi zvedlo krásně vycházející sluníčko a zasněžená krajina. V Praze jsem si přelezl do většího pohodlí vlaku EC a pak až do Ústí nad Labem to bylo fajn. V Ústí jsem vystoupil a vydal se do VIKSu (přednášková hala, kde jsme měli psát). Příjdu tam a koukám, že je tam nějak moc lidí, které vůbec neznám, ale což, stejně je brzo a píšeme až za hodinu (byl jsem tam asi v 11h). Chvíli po mně přicházejí i kolegyně, takže rozebíráme, jak to všichni neumíme a já zjišťuji, že si vůbec nic nepamatuji. Chvíli před dvanáctou odcházíme před halu a čekáme na Ing. Viktorovou (z VŠE!). Je nám trochu divné, že sál je stále plný těmi velkými neznámými lidmi, ale říkáme si, že to tady máme psát, tak snad ještě vypadnou.

Nevypadli a asi ve čtvrt na jednu (měli jsme psát od 12h!!!!) přichází paní inženýrka s tím, že jdeme psát na fakultu. Inu, celý dav se přesunul do školy. Usadili jsme se v největší místnosti fakulty a paní inženýrka nám začala říkat, jak to budeme psát a všechno to kolem. Samozřejmě nezapomněla dodat, že jestli budeme opisovat, vyhodí nás a půjdeme před kárnou komisi (je to mladá holka chvíli po škole a takhle to hrotí! Rolling Eyes ). Potom začala rozdávat písemky a vzhledem k tomu, že mi za necelou hodinu jel vlak domů, říkám jí, jestli s tím nechce pomoct a ona, že ne. Říkám jí tedy, že docela spěchám, na což mi ona odpověděla slovy: "Pane kolego, máte na to mít hodinu a půl, měl jste si zarezervovat čas do půl druhé. Pokud potřebujete odejít, odejděte hned." Tím mě docela dorazila, kráva! Evil or Very Mad Skutečně vtělená ochota! Měl jsem chuť se zvednout a odejít a poslat ji někam! Začali jsme psát ve 12:31 a měli jsme na to 40 minut. Byl jsem hotový poměrně rychle a posledních asi 10 minut jsem seděl a koukal, což vážená paní inženýrka nemohla přehlédnout, jelikož stále šmajdala uličkou. Ještě musím dodat, že nám zakázala se po dopsání zvednout a odejít! Myslíte si, že si ode mne tu písemku vzala a nechala mě jít? Nevzala a nenechala! Takže jsem tam seděl jako idiot a pomalu se loučil s tím, že ten vlak stihnu. Ještě podotýkám, že další mi jel až v 15:22, tedy o dvě hodiny později!!!!

Ve 13:11 jsme skončili a já měl 11 minut na to, abych se dostal na nádraží, které je přes půlku města. No, takže jsem běžel, chvílemi se pokoušel o rychlou chůzi, ale asi to znáte, že nohy najednou nechtějí poslouchat. Přemýšlel jsem o tom, jestli by se o mě někdo postaral, kdyby mi teď selhalo srdce a na Mírovém náměstí jsem si vzpomněl na pána, který dostal infarkt, když BEŽEL pomoct chlápkovi, co měl nehodu. Celou cestu jsem se modlil, aby to mělo zpoždění. Přiběhl jsem na nádraží a koukám, 15 minut zpoždění. Poděkoval jsem bohu (i když na něj nevěřím) a šel jsem si sednou na nástupiště. Zbytek cesty domů byl už fajn, ještě jsem pak musel mrznout chvíli v Chrudimi, ale to se dalo přežít.

Takže to shrnu. Nevím, co se paní inženýrce stalo, jestli má permanentní menstruaci, a proto je tak "ochotná" a "příjemná" Rolling Eyes , či jí doma přítel trápí a ona má pocit, že si to musí na někom vybít, ale pěkně mě nasrala!!!! Kvůli ní jsem musel hnát na nádraží jako IDIOT! a akorát mi potom bylo špatně! Někdy vážně lituju, že nemám pusinku ještě prořízlejší a že jsem jí nevmetl do tváře, že nebýt jejího opožděného příchodu, tak bych nemusel spěchat!

A co Vy, copak Vám neudělalo radost?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 104 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist