Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104  Další

čt březen 23, 2006 1:23 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: plac Citovat

Dalsi rande, dalsi chlap..Dalsi clovek, ktery za me zaplatil utratu a me to bylo divne. Jenze, dalsi strasne hodny kluk. Ale jak to rici. Pro me pro predstavu dalsiho zivota prilis jednoduchy. Ano, obycejny a strasne hodny. Ale predstava zivota s nim by me nudila. O cme bych si s nm poviadal. Kdyz se nezajima o vedu, literaturu, filosofii, o deni kolem nas v souvyslsotech, ani o udrzitelny rozvoj.. ?? Je strasne hodny. Ale ja si prijdu nekonpatabilni. Prijdu si takovy divny gay.. Crying or Very sad Crying or Very sad Verim, ze se bolest odplavi. Copak neexistuje alepon trochu muny gay. Kluk, ktery je chytry a mily. MA rozhled o Svete. Ja potrebuji kluka, ktery me podpori na ceste v pred. v mych cilech a mabicich. Ne nekoho kdo me bude brzdit. Sedet doma u telky, klabosit o drbach.. Crying or Very sad Oplakal jsme to...proc je tka tezke najit gye, kery zije jinak nez konzumne. Nekoho s, kterym budu moci zit naplneny ziot. Prijdu si potvora, ale me obycejni a hodni kluci nudi.. Intelektove a dusevne..Nemyslim si, ze bych byl tak duchovne vyspely. Ani nejaky intelektual. Copak neexistuje nejaky sectely, podobne ladeny gay?? Heteraky znam...??

Omlouvam se, do vecera to prejde Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 11:32 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

stonerock, dakujem za moralnu podporu Smile
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 2:58 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

fiosdar napsal:
sice to nebolo dnes, ale vcera a vlastne ani neviem, ci to sem pisat, ale uskodit mi to nemoze (by nemalo).

uz asi mesiac vediem s jednym chalanom taku divnu konverzaciu, cez RP (sukromne spravy na Pokeci), divnu v zmysle, ze ja nieco napisem, teda, opytam sa, on odpovie. ja sa zase nieco opytam, pridam kratku uvahu, on opat v kratkosti odpovie. a tak to ide dokym mi nedojdu otazky (zatial odpovedal na vsetky) alebo kym ma neprejde chut. niekedy mam pocit, ze si pisem s tzv. chat-botom . ten chalan vyzera celkom fajn, na moju fotku povedal, ze som sympos, ma zaujimave zaluby a nie je pasivny (v spolocenskom zmysle). vzdy ked si s nim pisem, tak moja psychika operuje s velkou mierou pravdepobnosti ze si so mnou pise zo slusnosti alebo co. ale na sobotu mam dohodnute stretko, hadam vyjde. povedal som si, ze do stretka s nim este budem ako-tak komunikovat, ale najviac ma na tom celom hneva (prakticky SERIE), ze i keby som mu nebol sympaticky alebo si so mnou nechcel pisat, tak MI TO NEVIE NORMALNE POVEDAT. alebo nenormalne. ak by ma poslal do <>, tak by som to prezil skor, ako nieco take. juj. prepacte, ze vas tymto vsetkym zatazujem, ale moje HT kamosky by to asi nepochopili a... mozno sa najde niekto, kto mi nejako rozumne poradi alebo aspon utesi, lebo mne uz dochadzaju sily.

v pondelok som mu vlastne cast z tohto celeho nacrtol, napisal, a jeho reakcia v podstate nebola ziadna. sice isiel off, ale poprial sladke snicky, himmlhergot, a pokial dobre viem, ludia,ktori sa na vas hnevaju a z trucu logoffnu, vam sladke snicky nepraju.

hm, akekolvek rady a napady vitane...


Můžu ti doporučit jediný - počkej do toho setkání a to ti řekne všechno... Před časem jsem si taky psal s jednim klukem a vypadalo to podobně, jako v tvym případě. Sice ne asi do takový míry, ale pen-friend by z něho fakt nebyl... Wink A když jsme se viděli poprvý, tak jsme si vydrželi povídat šest hodin a nemam pocit, že by rozhovor váznul... Na druhou stranu musim říct, že to pak vzalo hodně rychlej konec...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 1:59 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

sice to nebolo dnes, ale vcera a vlastne ani neviem, ci to sem pisat, ale uskodit mi to nemoze (by nemalo).

uz asi mesiac vediem s jednym chalanom taku divnu konverzaciu, cez RP (sukromne spravy na Pokeci), divnu v zmysle, ze ja nieco napisem, teda, opytam sa, on odpovie. ja sa zase nieco opytam, pridam kratku uvahu, on opat v kratkosti odpovie. a tak to ide dokym mi nedojdu otazky (zatial odpovedal na vsetky) alebo kym ma neprejde chut. niekedy mam pocit, ze si pisem s tzv. chat-botom . ten chalan vyzera celkom fajn, na moju fotku povedal, ze som sympos, ma zaujimave zaluby a nie je pasivny (v spolocenskom zmysle). vzdy ked si s nim pisem, tak moja psychika operuje s velkou mierou pravdepobnosti ze si so mnou pise zo slusnosti alebo co. ale na sobotu mam dohodnute stretko, hadam vyjde. povedal som si, ze do stretka s nim este budem ako-tak komunikovat, ale najviac ma na tom celom hneva (prakticky SERIE), ze i keby som mu nebol sympaticky alebo si so mnou nechcel pisat, tak MI TO NEVIE NORMALNE POVEDAT. alebo nenormalne. ak by ma poslal do <>, tak by som to prezil skor, ako nieco take. juj. prepacte, ze vas tymto vsetkym zatazujem, ale moje HT kamosky by to asi nepochopili a... mozno sa najde niekto, kto mi nejako rozumne poradi alebo aspon utesi, lebo mne uz dochadzaju sily.

v pondelok som mu vlastne cast z tohto celeho nacrtol, napisal, a jeho reakcia v podstate nebola ziadna. sice isiel off, ale poprial sladke snicky, himmlhergot, a pokial dobre viem, ludia,ktori sa na vas hnevaju a z trucu logoffnu, vam sladke snicky nepraju.

hm, akekolvek rady a napady vitane...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 9:54 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Blabol Citovat

Je strasne nudne a otravne napsat o bezva konferenci nudnou strucnou zpravu. Fakt nuda..Je to blabol..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 17, 2006 2:45 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Ach jo! Citovat

Já jsem takovej vůl. Posílám dotazník na všechna ministerstva a krajské úřady a magistráty a já debil ho zapomenu k tomu emailu připojit. No, nenakopali byste si zadek?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 8:14 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

To neřešte. Taky na to kašlu. Ono ho to přestane bavit.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 8:11 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 8:10 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

pokud psal, že ho moc nedával, tak je to dohledatelné, mám taky jeden neveřejný mail.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 7:55 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 7:54 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 5:53 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: To Zdenda: Citovat

Nikdo z bývalých partnerů to býti nemže, jelikož žádný bývalý partner není...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 5:22 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Ad llukynek: Nemůže to být někdo z býv. partnerů, resp. zjisti si, komu jsi dal mail. Mě takhle zazvonil mobil-soukromé číslo, tak jsem to zvednul a někdo cizí, že si se mnou chce povídat, že jsem prý milý a takové žvásty, mě jen zajímalo, kde sebral číslo, to odpověděl, že ho mád nějakého řidiče trol(ta největší kravina co mohl říci), no prostě jsem mu dal najevo, že co říká, je blbost, jak mu došlo, že je prozrazen, tak to co říkal, nevím přesně, ale vyklepaný jsem byl ještě chvíli potom. Prostě někdo z lidí co mají moje číslo ve třídě, simze mě udělali srandu, takže i toto to může být.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 4:48 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ... Citovat

da.jo napsal:


Jistě Confused Lukášova anagažovanost spíše škodí...


Škodí? Kde a komu?
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 4:22 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:36 pm, celkově upraveno 4 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 1:27 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ... Citovat

Waky napsal:

Tak to chápu, že Tě to na..alo...
Bohužel lidi jsou různí a nějakému psychopatovi asi ležíš v žaludku, že se veřejně angažuješ.
Ale samozřejmě to člověka naštve.


Já jsem zvyklej na takové urážky z diskusí, takže si to ani tak neberu. Myslím si o tom člověku svoje a to mi stačí. Co mi ale nejvíc vadí, je to, že nevím, kdo to je.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 1:23 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: ... Citovat

da.jo napsal:
a jseš vykroucenej buzerant? Very Happy


To není vtipný, dávej si někdy trochu pozor na svůj bezva humor Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 1:22 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Re: ... Citovat

llukynek napsal:
Již podruhé mi dnes neudělal radost kdosi, kdo mi poslal email ať chcípnu a že jsem vykroucenej buzerant... Crying or Very sad


Tak to chápu, že Tě to na..alo...
Bohužel lidi jsou různí a nějakému psychopatovi asi ležíš v žaludku, že se veřejně angažuješ.
Ale samozřejmě to člověka naštve.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 1:18 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: ... Citovat

da.jo napsal:
a jseš vykroucenej buzerant? Very Happy


Rolling Eyes

Mně nepříjde, že by na tom bylo něco vtipného, a o to více, že se jedná o email, který běžně nikde neprezentuji.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 1:15 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
dík, waky Asi si koupím plyšovýho medvěda Confused


Kuk Wink bude líp Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 12:57 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 12:47 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Již podruhé mi dnes neudělal radost kdosi, kdo mi poslal email ať chcípnu a že jsem vykroucenej buzerant... Crying or Very sad
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 11:56 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 16, 2006 11:34 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
Nemůžu spát. V noci se převaluju, ve dne usínám a jednu za tři dny spí až do odpoledne. A stejný den zase neusnu Rolling Eyes


Upřímnou soustrast.
Když člověk nespí, tak je to běs.
Já když nespím, tak jsem následující den úplně vyřízená.
Jestli Tě něco trápí a proto nespíš, tak Ti moc přeju, aby to přešlo a zase jsi mohl spát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 6:56 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 14, 2006 11:55 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Libore, děkuju za podporu Very Happy
Morče bylo nemocné, je nám smutno, protože bylo ještě maličké. Asi se nakazilo nějakými bakteriemi Crying or Very sad

Ten kluk možná vůbec není zlý, třeba jenom něco plácnul a neuvědomil si, že Tě to bude tolik trápit. Člověk kolikrát plácne nějakou blbost a ani to tak nemyslí. A co se týká soucitu s handicapovaným bližním, tam neinformovaný člověk může plácnout leccos, byť by to tak vůbec nemyslel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Drz se Citovat

Waky napsal:
Libore, někteří lidé jsou tím chytřejší, čím méně o něčem vědí.
A pomoc handicapovaným (jakkoliv - mentálně, fyzicky, sociálně) je dost často v obecném povědomí strašně devalvovaná. Jsou to přeci "cvoci", tak na co k nim "vyšší cvokařskou". Pracovala jsem osm let na sociálním odboru na úřadě, a vím, jaké měli názory různí důležití.
Myslím, že jak si naše společnost vůbec této pomoci cení je vidět na platovém ohodnocení této práce. Já jsem třeba kvůli penězům z této sféry zdrhla.
Chápu, že Tě to mrzí, navíc jestli Ti takhle ublížil člověk, ke kterému jsi měl nějaký bližší vztah.
Křesťani vůbec mají na pomoc bližnímu patent a všechno mají v malíku. Bohužel často úplně blbě.

Nám dneska umřelo morče, tak jsem z toho dost špatná Crying or Very sad


Pokudbylo nemocne, ve zvirecim nebi mu bude lepe. A jiste nejakou formou s nami blizke bytosti zustavaji. Alespon jako odraz v nas,Po tom co jse mne rozpadl vztah s klukems, kterym jsme se uz chystali spolu zacit bydlet tak jsem to rpezil prave diky tomuhl eklukovi.Ktereho mam strasne rad. Prace s lidmi s mentalnim postizenim v chranenembydleni me bavi. Stejne jako specialni pedagogika. Vis mrzi me, ze jsme nevidel toho kluka jaky skutecne je. Udelal jsem si z nej duchovniho, laskaveho, moudreho a pohledneho. Je tez jen clvovek. Ktery ma sve mouchy. A ted me to boli.. To, ze jsme nechtel videt jeho celeho..

Dekuji, krasne jsi me podporila. Jsi fajn holka diky. Drz se. i ty potrebujes silu Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 3:43 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Speciální pedagogika a morče Citovat

Libore, někteří lidé jsou tím chytřejší, čím méně o něčem vědí.
A pomoc handicapovaným (jakkoliv - mentálně, fyzicky, sociálně) je dost často v obecném povědomí strašně devalvovaná. Jsou to přeci "cvoci", tak na co k nim "vyšší cvokařskou". Pracovala jsem osm let na sociálním odboru na úřadě, a vím, jaké měli názory různí důležití.
Myslím, že jak si naše společnost vůbec této pomoci cení je vidět na platovém ohodnocení této práce. Já jsem třeba kvůli penězům z této sféry zdrhla.
Chápu, že Tě to mrzí, navíc jestli Ti takhle ublížil člověk, ke kterému jsi měl nějaký bližší vztah.
Křesťani vůbec mají na pomoc bližnímu patent a všechno mají v malíku. Bohužel často úplně blbě.

Nám dneska umřelo morče, tak jsem z toho dost špatná Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 12:22 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Vztek Citovat

Napises prosim do rubrik yo filmech nejake filmoe tipy. Lahudky. Vcera me neudelal radost chlapec, ktereho jsme rok miloval. Hodne hnusne rval o uchylnyc specialnich pedagozich. O tom, ze je to flakarna, ze jeho spolubydlici(Speckari) nic nedelaji a on chudicka dre...Ze na to to neni potreba vejska. Vis,je krestan. A krestanska solidarita a pomoc bliznimu bez metodik a opravdu dobrych teoretickych zakladu pro praxi enstaci.. Tim me hodne ublizil..Ale nu coz. Je to jeho problem ne muj
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 10, 2006 2:36 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Kino Citovat

Libor napsal:
Stonerock napsal:
da.jo napsal:
ne, jdu do kina, protože chci vidět film Shocked a nebudu pokaždý shánět doprovod Rolling Eyes


Já se stydim... Embarassed Já se strašně stydim... Embarassed Já musim souhlasit s da.jem... Wink


To ano. Ja se zase stydim jit do kina sam..Vetsinou se domluvim a jdu s nejakou kamaradkou. Stydim se si koupit jen 1 listek nooo Embarassed


Když tak o tom přemejšlim, tak ono asi neni kino jako kino... Mně by to nepřišlo divný ani do běžnýho kina, ale vzhledem k tomu, že já ve většině případů chodim do takovýho malýho klubovýho na různý filmový chuťovky Wink , tak tam je to asi trochu o něčem jinym... Tam jde opravdu o ten film, často se na něm sejde fakt jen pár filmovejch nadšenců, takže tam to je naprosto normální...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 102 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist