Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 102, 103, 104  Další

ne říjen 24, 2010 10:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Šikulka! Pray Teď eště to ignorování a budeš véélikej kluk Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 9:57 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adam, Martin: Přečetl & našel kýbl & ignoroval Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 9:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jednak - role Voldemóra by ti šla.. když se o tobě mlví, vždycky se objevíš Laughing

Jinak to má náš pan Potter těžké... všude samej Voldemort.. by z toho jednomu prdlo Laughing Aneb "jednou jsem objevila špeha i v polévce!"
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 9:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Zvoní mi v uších? Ano. V rámci zlepšení politické kultury diskuze na GK dle kodexu navrženého osobou NG jsem pro jistotu touže osobou za tepla pomluven. Dalo by se k tomu říct mnoho. Dalo by se to i ignorovat. Ale polat někoho do pr**** je mnohem víc osvobozující. NG, ber to třeba jako "systematický slovní výpad". Role Lorda Voldemorta chtějícího zabít ušlechtilého Harryho Pottera mi docela vyhovuje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 9:33 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak se do těch rozumnějších reakcí vrhni, prositmě. Di na to! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 9:03 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

bright napsal:
Očekával bych od tebe více nadhledu, resp. že rozeznáš hyperbolu v "zabírat místo na disku" a nebudeš to brát doslovně.

No dovol?!!! Víc nadhledu než Gobi?! Taklamakan, Rub Al-Chálí i Velká Viktoriina jsou všechny menší. A použít Saharu by už bylo vysloveně sprostý.

Martin napsal:
Nevím, já si to zřejmě přebral po svém. Myslel jsem že ttom v nadsázce mluvil o tobě, Nicku. Laughing Ale tak zase ... proč plýtvat kulkami.... Laughing

Nemyslel jsem nikoho konkrétního. Bystrý čtenář si určitě všimnul, že v té větě chybí kromě identity likvidovaných i další praktické informace – kdo bude střílet, čím se bude střílet, kdo to uklidí a pod. Smysl toho souvětí měl být trochu jinde.

Co je a není spam je celkem subjektivní. Mně osobně štvou jiný příspěvky mnohem víc než Nickovy. Wink
Vždycky ale existuje možnost nečíst, případně oblíbené kombo přečíst & nesouhlasit & ignorovat. V nejhorším případě reagovat rozumně Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 7:03 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Bright:

To ani nebylo na Martina, spíš to byla poznámka k rozhodčímu - ovšem nikoli bodyiček.

Wink

Jsem připraven nad tím mávnout rukou, pokud to už na mě nikdo nebude vytahovat.

Cool

sergej: Souhlas.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 6:26 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Měl jsem na mysli vytahování kostlivců v odpovědi Martinovi. Mně jsi nechtěně polichotil.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 5:36 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Nedával jsem do nových pravidel, že nesmíme vtipkovat, ale že nemáme vtipkovat tehdy, když předpokládáme, že se to toho druhého dotkne. Což jsem fakt netušil.


To se dá v mnoha případech sotva tušit co se koho může dotknout, už proto, že se nijak dokonale neznáme. Proto bych toto poněkud úzkoprsé pravidlo vyřadil. Respektive by platilo jen pro opravdu křiklavé případy hodně nejapných a zjevně urážlivých vtipů a narážek. Člověk nesmí bejt až tolik samonasírací. Cool
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 5:28 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Bright: Pokud ti ta poznámka ohledně věku vadí, beru ji zpět. Embarassed

Nedával jsem do nových pravidel, že nesmíme vtipkovat, ale že nemáme vtipkovat tehdy, když předpokládáme, že se to toho druhého dotkne. Což jsem fakt netušil.

Toho se týkal ten bod ohledně presumpce dobré vůle.

Prolomit ledy bude asi těžší, než jsem si myslel. Mám jen dojem, že tak jak dosud nemůžeme pokračovat.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 5:10 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ano, přesně tak Rolling Eyes Rolling Eyes . Stanovíš pravidla, která vzápětí (trvalo to celých 9 minut) sám porušíš.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 5:05 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 4:56 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Nick Guest napsal:
aby se napříště podobných výlevů vyvarovali, protože provokují obranu, v níž lze pak snadno přestřelit.
Lze snad očekávat, že muž v tvém věku ví, jak reagovat na mladistvé provokatéry.


Lámu si hlavu nad tím, kam zařadit tebe - jestli mezi "muže v mém věku", anebo mezi "mladistvé provokatéry".

Wink

Martin: Poučné to bylo, ovšem v tom smyslu, že když fauluje domácí, tak se rozhodčí kouká jinam.

Wink

Což je mínění, které vyslovil i sergej nebo Bart, a Honza a Meany kvůli tomu dokonce odsud odešli.

Mimochodem bych byl rád, kdyby se vrátili.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 3:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Abych nezůstal dlužen odpověď na dotaz po okolnostech mého návratu: Jednou jsem se prostě zkusil přihlásit (hlavně kvůli poště), a ono to fungovalo. Vysvětluju si to tak, že bodyia buď uznal, že přestřelil, anebo se pragmaticky rozhodl oslabit svoji "rodičovskou" psychologickou vazbu na toto fórum, čemuž by nasvědčoval fakt, že na 004.cz se již nezobrazují poslední diskusní příspěvky na GK.


Snad se i svým vlastním příspěvkem usvědčím, že netoužím po tom být bodyiovým mluvčím... Nicméně řekl bych, že si spíš myslel, že 14 dennní ban tě trošku poučí.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 3:53 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
aby se napříště podobných výlevů vyvarovali, protože provokují obranu, v níž lze pak snadno přestřelit.
Lze snad očekávat, že muž v tvém věku ví, jak reagovat na mladistvé provokatéry.

Nick Guest napsal:
na 004.cz se již nezobrazují poslední diskusní příspěvky na GK.
Pak chápu umožnění tvého návratu, přestože z jiných důvodů, než dovozuješ.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 2:44 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Bright:

ad 1. Zapomněl jsi dodat, že ta v nadsázce míněná věta padla po sérii systematických slovních výpadů z Adamovy strany, na které je opravdu expert. Uznávám, že rozumný postoj k němu zaujal pemel, který jeho útoky ignoruje, což mu ovšem usnadňuje skutečnost, že míra agresivity tam přece jen bývá nižší. Máme-li se pokusit o novou diskusní kulturu, pak bych rád vyzval všechny diskutující, aby se napříště podobných výlevů vyvarovali, protože provokují obranu, v níž lze pak snadno přestřelit.

ad 3. V tom případě bych tě rovnou požádal, abys mi přestal podsouvat jakoukoli souvislost s totalitním komunistickým režimem, která existuje jen v tvé hlavě. Bránit se takovému podsouvání je jednak obtížné, a jednak je mi to osobně nepříjemné, protože nic v mém životě a názorech k podobnému nálepkování nezavdáva příčinu. Nijak jsem si s nimi nezadal, a proto nemám zvláštní potřebu do nich či do jejich žalostných parlamentních dědiců kopat jenom proto, že už se to smí. Tento odstup mi umožňuje vidět kriticky jak dobu jejich despotického vládnutí, tak i sociálně normalizační funkci dnešního hurá-antikomunismu, kterým se dá zakrýt kdejaká levárna.

ad 4. Ve své odpovědi ttompovi jsi tedy zjevně spojil nadsázku s tvrdými daty (můj návrat do diskusí). Napříště bych proto doporučoval se podobných kontaminací nedopouštět - ono se to pak těžko rozlišuje.

----

Abych nezůstal dlužen odpověď na dotaz po okolnostech mého návratu: Jednou jsem se prostě zkusil přihlásit (hlavně kvůli poště), a ono to fungovalo. Vysvětluju si to tak, že bodyia buď uznal, že přestřelil, anebo se pragmaticky rozhodl oslabit svoji "rodičovskou" psychologickou vazbu na toto fórum, čemuž by nasvědčoval fakt, že na 004.cz se již nezobrazují poslední diskusní příspěvky na GK.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 1:49 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. O výhrůžku myslím tehdy nešlo.

2. "Nikdo mi nebude klást žádné podmínky!" (Zikmund z jednoho z Vávrových velkofimů Laughing)

3. Souhlas s brightem. Navíc je rozdíl mezi komentářem a vytrvalým spamováním všech témat.

4. Nevím, já si to zřejmě přebral po svém. Myslel jsem že ttom v nadsázce mluvil o tobě, Nicku. Laughing Ale tak zase ... proč plýtvat kulkami.... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 12:48 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ad 1. Myslím, že jsi dost sečtělý na rozlišování "dám ti pro tvé názory přes hubu" a "měl by sis dát pozor, aby ti pro tvé názory někdo nedal přes hubu" (pozn. nejde o doslovné citace). Netřeba dodávat, že Adam je o generaci mladší než ty a mezi oběma výroky nebyla časová souvislost.

ad 2. Kvituji s povděkem.

ad 3. Souhlasím s výhradou, že demokratický nerovná se úředně povolený nebo zastoupený v parlamentu. Dále připomínám, že každý politický názor se logicky někoho dotkne, a proto by se tu s nimi nemělo ani začínat, zejména pokud nejde o originální postřeh, ale o odkaz na cizí kontroverzní názory.

ad 4. Omlouvám se, pokud jsi nepovažoval ttompův způsob snížení členů fóra za nadsázku.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 12:14 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
NG mě prostřednictvím PM požádal, abych v souladu s Pravidlem č. 4 zanechal činnosti, která je mu nepříjemná. Nekonkretizoval sice, jaké 'hostilní projevy' má na mysli (zřejmě můj dotaz na podmínky jeho návratu na fórum poté, co tu vyhrožoval Adamovi), nicméně jsem ochoten jeho žádosti vyhovět, pakliže se naoplátku zaváže zanechat svého spamování tohoto fóra politickými komentáři, které se přímo netýkají gay komunity ani nemají za cíl věcné poučení nebo pobavení čtenáře.


K tomu dodávám:

1. Fyzickou inzultací mi jako první vyhrožoval Adam před dvěma lety. Bright to zřejmě přehlédl, jako ostatně všechny fauly, kterých se dopouštějí lidé s ním ideově spříznění.

2. Politických komentářů s výše uvedenou výhradou (pokud se netýkají gay komunity ani nemají za cíl věcné poučení nebo pobavení čtenáře) jsem na tomto fóru ochoten zanechat, pokud tuto zásadu budou dodržovat i ostatní uživatelé, např. Martin.

3. Jsem pro obecnou shodu na tom, že za nevhodné mají být považovány takové příspěvky, které se záměrně necitlivě dotýkají politických a společenských názorů ostatních uživatelů v rámci demokratického politického spektra. Tento požadavek ovšem nesmí být uplatňován selektivně - pak by ztratil smysl.

4. Bright v citovaném příspěvku přiznává, že onou nejmenovanou osobou, která, jak uvedl ve své odpovědi ttompovi, navrhovala zastřelení dvou až tří účastníků diskusí, mínil mě. Očekávám, že toto obvinění buď doloží, anebo se za ně omluví.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 11:32 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Rolling Eyes Jéžiš... já vám ty internety zakážu.. radši Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 11:27 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG mě prostřednictvím PM požádal, abych v souladu s Pravidlem č. 4 zanechal činnosti, která je mu nepříjemná. Nekonkretizoval sice, jaké 'hostilní projevy' má na mysli (zřejmě můj dotaz na podmínky jeho návratu na fórum poté, co tu vyhrožoval Adamovi), nicméně jsem ochoten jeho žádosti vyhovět, pakliže se naoplátku zaváže zanechat svého spamování tohoto fóra politickými komentáři, které se přímo netýkají gay komunity ani nemají za cíl věcné poučení nebo pobavení čtenáře.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 11:09 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
bright napsal:
ttomp: ... Jinak tvé radikální řešení není nijak originální, neboť s ním již dříve přišel nejmenovaný.


To mě zajímá! Kdo to byl a kdy?

Jinak zběhlost v boji proti "vnitřnímu nepříteli" zde na GK prozrazuje opravdu mentální spojení se světem předlistopadových institucí, jako bylo MNO a pod.


1. Stalin? Ty? Laughing

2. Víš, co je to perzekuční blud?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 11:03 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
ttomp: ... Jinak tvé radikální řešení není nijak originální, neboť s ním již dříve přišel nejmenovaný.


To mě zajímá! Kdo to byl a kdy?

Jinak zběhlost v boji proti "vnitřnímu nepříteli" zde na GK prozrazuje opravdu mentální spojení se světem předlistopadových institucí, jako bylo MNO a pod.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 10:06 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No já přiznávám bez mučení, že jsem to mohl nepochopit, ale jednoduše nevím, co tím autor chtěl sdělit. Resp. nejenom hrou jako takovou.

Ad Nickovy nesrozumitelné básničky - to jsem jistě nekritizoval já, každá básnička je mi totiž nesrozumitelná. Laughing

EDIT: bright: A najednou tu místo "Odcházení" máme "Očekávání" Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 10:00 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp: Očekával bych od tebe více nadhledu, resp. že rozeznáš hyperbolu v "zabírat místo na disku" a nebudeš to brát doslovně. Jinak tvé radikální řešení není nijak originální, neboť s ním již dříve přišel nejmenovaný. Mimochodem, dodnes jsme se nedozvěděli, co musel slíbit, aby se sem mohl vrátit.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne ne říjen 24, 2010 10:09 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 24, 2010 12:44 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Pružinec je věčný Citovat

Inu, nejsme jenom národ Havlů, ale i poslanců Pružinců.

Uvědomil jsem si to na tomto fóru už tenkrát, když kdosi k seznamu všech mých hrozných hříchů připojil i výtku, že sem dávám nesrozumitelný básničky.

:)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 23, 2010 11:18 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Odcházení Citovat

Mně se Odcházení líbilo.
Martinovo hodnocení postaršího sluhy Osvalda mi přijde příliš tvrdé. Já vím, ta spálená cibule a ten tvaroh. Ale to se holt někdy stává.

Radši se nebudu moc rozepisovat, abych náhodou nezavařil disketovou mechaniku té 386, na které v zapadlé jurtě kdesi v poušti Gobi tohle fórum ve skutečnosti jede. Stačí jeden odkaz navíc a pfff, všechno je v křemíkovém nebi.

Současně bychom měli zvážit úsporná opatření. Buď se můžeme každý vzdát deseti procent příspěvků, a nebo – což je myslím schůdnější varianta – zastřelit dva až tři pravidelné přispěvatele a snížit tím počet aktivních členů fóra na polovinu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 23, 2010 9:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Neudělala mi radost inscenace hry "Odcházení"... Jednak je to běs. A jednak je smutné vidět pokusy senilního člověka o bývalou slávu.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 03, 2010 12:33 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/212886-student-spachal-sebevrazdu-spoluzaci-ho-nafilmovali-pri-styku-s-muzem.html


Je to moc smutný:

http://www.cbs.com/daytime/the_early_show/video/?pid=RCLusLZz_rDJPovEKii8s7rN_oxXzVVd
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 02, 2010 10:09 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
bright napsal:
Spolubydlu prý budou soudit za 'hate crime' jenom tehdy, pokud mu prokáží, že to natočil a zveřejnil z důvodu, že Clementi byl gay.


O opravdické emancipaci gayů ovšem budeme moci mluvit až tehdy, kdy taková skutečnost nebude mít jakýkoli význam.


K čemuž nám dopomáhej Petr Hájek s Vlastičkou Parkánovou.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist