Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 102, 103, 104  Další

pá listopad 27, 2009 8:10 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Martin: Proto se Veškrnovi taky řiká "humanitární bombardér" Laughing Zajímavý, jakej je jinak pacifista, ale když se bombardovalo v Jugoslávii, válčilo v Iráku nebo mělo dojít na stavbu radaru u nás v raketových sil v Polsku, tak z něj byl najednou jestřáb No. 1 . Zajímavý, čekal bych od něj konzistentnější postoje Think
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 8:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No nevim, jestli taková spousta prostých a nevim jestli v Lánech. Smile

Sergej: no Havel přece vymyslel termín "humanitární bombardování" Very Happy Malí zrzaví lidé s vousem jsou vůbec hlavičky mazaný Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 7:59 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: To sergej: Citovat

Martin napsal:
prostému lidu se přiblížil svatbou nevlastní dcery na státním zámku v Lánech? Nemožno! Laughing

Ne že bych ho chtěl nějak obhajovat, já ale jen, že spousta prostých lidí má svatbu na státním zámku (tam totiž hojně bývají obřadní síně).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 7:58 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Ano, a zachránil komunisty, ba co zachránil, umožnil jim beztrestně převlíknout kabáty, v roce 1990 pustil na svobodu tlupy vrahů, jež se poté dost činili, nechal zkrachovat náš zbrojní průmysl, ten "zlý" zbrojní průmysl, takže potom jsme všechno kupovali zvenčí (ostatní se zbrojního průmyslu asi neštítili) a chrochtal blahem při "humanitárním" bombardování Jugoslávie...on je přece čistý jak lílie Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 7:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To sergej: Citovat

Myslíš tím, že se v celku choval jako kterýkoliv korytář, ale nikdy nešel "s kůží na trh" do voleb, zahejbal umírající manželce, a prostému lidu se přiblížil svatbou nevlastní dcery na státním zámku v Lánech? Nemožno! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 7:27 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Martin: "Mistr" by se hlavně měl zamyslet nad sebou, jestli k tomu marasmu sám taky po listopadu dost nepřispěl, nedivím se že z něj byl Kryl tolik zklamaný... Confused
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 6:44 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To solok: Citovat

Mě spíš přijde, že v ČR, na rozdíl od fora, převládá český komplex-mindrák, zavedený Havlem = všude je to lepší, my sme "malí zaprdlí čecháčci", "národ Švejka a fotbalových fanoušků" a na "cizinu", "cizince" a cokoliv (výrobek, osobu, ideu) "z ciziny" máme zírat jako na zlatý tele. Laughing

Naštěstí Havlův vliv začal upadat již ke konci milénia, takže ledy tají a jsou i lidé, kteří si nemyslí, že žijí v žumpě světa (morálním marasmu, abych použil Mistrova slova) Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 6:28 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: Mr. Kaminski Citovat

Nick Guest napsal:
což je asi výsledek určitých komplexů spojených s českou povahou (my jsme přece civilizační vrchol umírněnosti a rozumnosti - extrémy žijou jenom ve zlé cizině).

V zásadě to lze pozorovat i na diskusích o Evropské unii.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 1:39 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Sláva má mnoho podob Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 27, 2009 1:28 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Mr. Kaminski Citovat

Já jsem si zase nad tou poznámkou o polských dvojčatech vzpomněl na jeden rozhovor, který jsem četl tento týden v Lidovkách.

K němu malé vysvětlení předem: nejsem ani volič ODS, ani strany PaS, kterou bych nevolil ani u nás, ani v Polsku (i když ta polská se od své menší sestry o dost liší k lepšímu), ani bych nejspíš nedal hlas britským konzervativcům. Jsou to pro mě poměrně vzdálené politické směry a nemám k nim zvláštní sentiment. Zahradilovu akci s vytvořením nového poslaneckého klubu konzervativců a reformistů pokládám za zbytečný truc, který nic dobrého nepřinese. Několikrát jsem se tady do toho všeho trefoval.

Ale přece jen mě ten rozhovor překvapil spíš příjemně. Je veden s blízkým člověkem "dvojčat" a současným předsedou té Zahradilovy reformní frakce. Ukazuje, že lidi se můžou měnit k lepšímu, že je možné být konzervativcem a nepřekračovat určité hranice, že blízcí spolupracovníci polského dvojčete-prezidenta nejsou o nic horší než okolí našeho Klause (vlastně jsou o hodně lepší) a že pověst polské strany PaS je u nás horší než realita sama, což je asi výsledek určitých komplexů spojených s českou povahou (my jsme přece civilizační vrchol umírněnosti a rozumnosti - extrémy žijou jenom ve zlé cizině). V ODS i jinde v české politice by se přitom našly mnohem horší postavy s daleko extrémnějšími názory, než je tenhle pan Kaminski.

P. S.: Martina prosím, aby tento příspěvek nekomentoval, protože nemám chuť na nějaké polemiky za každou cenu. Díky.

P. P. S.: Kam zmizelo vlákno "Politika"?
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 10:19 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Nad těmi slovy o obraně výdobytků západní civilizace před islámem se mi vybavil tento text: http://www.nazorne.cz/sula/clanky/moc-dobre-zname.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 8:08 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Pan Wilders a islám Citovat

Waky napsal:
jsem asi poněkud mimo a nechápu... Neznám vůbec politika Wilderse... je možné (domnívám se) usuzovat... nejspíš proti nim bude hřímat... mu nejspíš vadí...


Blahopřeji - z tolika dohadů a domněnek bych tak dlouhý příspěvek s poměrně jednoznačným hodnocením sám sestavit nedokázal. daumen_hoch

Nejsem žádný obdivovatel Geerta Wilderse a být Holanďan, téměř jistě bych ho nevolil. Představovat si ho jako ultrakonzervativce a srovnávat ho s Aardwegem nebo Kaczynskými je ale opravdu mimo - je to spíš tradiční liberál (tedy nikoli liberál-multikulturalista), který obdivuje Thatcherovou, a nikoli Le Pena nebo Haidera (jak sám někde říká). Píše se o něm, že jeho antiislamismus má až obsesívní podobu a že se chová populisticky. Pokud je to pravda, tak mi tím nijak neimponuje. Radikální muslimové v Holandsku mají ale na svém kontě lidské životy (režisér Theo van Gogh) a Wildersovi bylo mnohokrát vyhrožováno smrtí a chodí s ním přidělená ochranka. S tím se sice v politice musí počítat, ale radikalismus jeho postojů to může zčásti vysvětlit.
....

Waky napsal:
...je možné, že... jsou mu trnem v oku také sexuální menšiny... s právy gayů bude nejspíš souhlasit stejně jako polská "dvojčata" nebo pan doktor Aardweg.


Ke gay rights se Wilders nedvojsmyslně hlásí jako k jednomu z výdobytků západní civilizace, které je potřeba bránit proti muslimským fundamentalistům, když je jmenuje v jedné řadě s právy žen, demokracií a nemožností ustupovat šaríji a džihádu:

citace:
Will we now accept the continuation of Muslim mass immigration to the West? Will we appease sharia and jihad? Should we sacrifice gay rights and women rights? Or democracy? Should we sell out Israel, our dearest ally, and a frontline state of Islam?


Celé si to lze přečíst tady.

Takže to celé může být jinak a v tom zrušení jeho pražské přednášky může být i pěkný podíl předposranosti.

Nechci se v tom, Waky, moc šťourat, ale nestřílíš někdy až moc od boku? Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne pá listopad 27, 2009 9:07 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 6:52 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Pan Wilders a islám Citovat

Musím se přiznat, že jsem asi poněkud mimo a nechápu ... pokud tedy budu reagovat neadekvátně, prosím za prominutí.
? friendly_hamster Neznám vůbec politika Wilderse, ale podle toho, co jsem o něm přečetla, je to stoupenec krajního konzervativismu, z čehož je možné (domnívám se) usuzovat, že kromě imigrantů, mulitkulturalismu apod. jsou mu trnem v oku také sexuální menšiny a nejspíš proti nim bude hřímat také. Islám mu nejspíš vadí ze stejného důvodu jako serveru ePortál, tj. jako něco odlišného od našeho pupku světa, tj. židokřesťanské Evropy, nemyslím, že by se staral o nějaká práva tamních prostých občanů či minorit.
Sama nemám k islámu nikterak vřelý vztah, ale mám dojem, že jeho kritika v Evropě je silně zprofanovaná a vychází z nedostatečných a překroucených faktů a neznalosti tamního kontextu, což je podle mě hrozně špatně. Nelíbí se mi ani bohorovný euroamerický postoj, který se blazeovaně sklání k "barbarským primitivům" ... částečně se ani nedivím, že to vyvolává z druhé strany tak prudké a neadekvátní reakce.
....
Nepochopila jsem jakoukoli souvislost s útokem na práva gayů a odmítnutím přednášky toho pána - aspoň mně se zdá, že on s právy gayů bude nejspíš souhlasit stejně jako polská "dvojčata" nebo pan doktor Aardweg.
Nezakazovala bych mu asi to vystoupení, jsem spíš pro pluralitu názorů, ale podle toho, co jsem se dočetla, to odmítnutí žádná škoda není.
Ale třeba chápu vyznění Vašich příspěvků špatně (?) friendly_hamster
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 6:25 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Pravidlo č. 3: S faktem, že někteří věční adolescenti nechápou ironii, moc nenaděláš. Snaž se předstírat, že si toho nevšímáš.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 6:06 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Pravidlo č. 2: Neprotahuj diskusi, když se začne motat v kruhu.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 4:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Vyšel jsem z toho tebou uváděného citátu

citace:
za podmínky diskuse nizozemského politika s jejich zástupcem


Z té zprávy se bohužel nedá zjistit, zda měli na mysli pouze diskusi, nebo přednášku s diskusí. Obecně vzato, diskuse může být velmi zajímavá, ale může se z ní taky snadno udělat bramboračka.

Co se Lomborga i jeho oponentů týče, tak přesvědčení o připravenosti k diskusi samozřejmě závisí na postojích a názorech toho, kdo to hodnotí. Jinak řečeno, názor, že druhá strana připouší pouze diskusi se stejně smýšlejícími, říká málo o věci samé, ale říká hodně o tobě.

Střet dvou loajalit - mně to přijde dost jasné. Na jedné straně k islámu (většinou ho hájíš), na druhé straně k euroskeptické a ANTI-multikulturní nové krajní pravici (většinou ji hájíš).

V nějaké podobě se tento konflikt týká každého homo sapiens. Asi je dobré o tom vědět.


No, v citátu je, že "chtěli W. zajistit...za podmínky diskuse"... mě z toho vychází přednáška s diskusí, ale mohlo to být i jinak, to nevíme.

Nevím co to říká o mě, zvlášť když mě na ty diskuse bůhvíproč nezvou. Laughing

Pokud se mohu spolehnout na informace z médií, tak skupina s neortodoxním přístupem k problematice GO mluví o "zahájení diskuse", zatímco zastánci tradiční teorie (ona je asi 40 let stará) protistranu častují přes média spíše pohrdavými výroky typu "my už jsme to oddiskutovali".

Zůžení problému GO na můj osobní postoj neni uplně na místě. Můžu vycházet jenom z toho, že vidím desetiletí trvající masovou kampaň - propagující jeden pohled na GO - a mám k ní stejnou míru důvěry, jako k reklamní kampani na přátelské půjčky, nebo internet zdarma.

Střet "dvou loyalit":

Netrpím černobílým myšlením - na rozdíl od některých jiných - natolik, abych kvůli souhlasu s dílčí myšlenkou souhlasil automaticky se vším. To by zastánci církve dostali v maxibalíčku i pogromy a papežský index.

A především já se nezastávám islámu per se, je to monoteistické (a tudíž z principu netolerantní, či žárlivé) náboženství jako každé jiné. Co mi vadí je překrucování informací o něm.

Ad pravice, ztotožňuji se v otázkách ekonomiky. Což by ostatně měl být hlavní úkol politiků, coby volených "manažerů státu". A btw - nezastávám se "nové pravice", má totiž pro mne nepříjemné nábožensko-morální přesahy, které do politiky IMHO nepatří.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 3:46 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Vyšel jsem z toho tebou uváděného citátu

citace:
za podmínky diskuse nizozemského politika s jejich zástupcem


Z té zprávy se bohužel nedá zjistit, zda měli na mysli pouze diskusi, nebo přednášku s diskusí. Obecně vzato, diskuse může být velmi zajímavá, ale může se z ní taky snadno udělat bramboračka.

Co se Lomborga i jeho oponentů týče, tak přesvědčení o připravenosti k diskusi samozřejmě závisí na postojích a názorech toho, kdo to hodnotí. Jinak řečeno, názor, že druhá strana připouší pouze diskusi se stejně smýšlejícími, říká málo o věci samé, ale říká hodně o tobě.

Střet dvou loajalit - mně to přijde dost jasné. Na jedné straně k islámu (většinou ho hájíš), na druhé straně k euroskeptické a ANTI-multikulturní nové krajní pravici (většinou ji hájíš).

V nějaké podobě se tento konflikt týká každého homo sapiens. Asi je dobré o tom vědět.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 2:23 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Inu, ze střetu dvou loajalit vyšel tentokrát vítězně islám (bližší košile než kabát? Wink ).

Od těch českých muslimů to sice bylo chytré, ale ne zas tak nezištné: "My vám poskytneme sál, pokud budete diskutovat s naším zástupcem. Na vlastní přednášku tedy zapomeňte." winken

Když si analogicky představím třeba přednášku Bjorna Lomborga o "zelených lžích" a diskusi B. Lomborga s Cohnem-Benditem, vidím to tak, že jde o dva úplně jiné projekty - i když oba můžou být zajímavé.

I tak na to ale ten Wilders mohl přistoupit - udělal chybu.


To máš přímo od českých muslimů, že mu zakázali přednášku? Very Happy

Analogie je to zajímavá, protože lidé jako Lomborg chtějí diskusi rozproudit, zatímco druhá strana připouští diskusi pouze s lidmi stejného smýšlení Smile

Btw - nepochopil jsem tu větu o konfliktu loyalit. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 2:09 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Inu, ze střetu dvou loajalit vyšel tentokrát vítězně islám (bližší košile než kabát? Wink ).

Od těch českých muslimů to sice bylo chytré, ale ne zas tak nezištné: "My vám poskytneme sál, pokud budete diskutovat s naším zástupcem. Na vlastní přednášku tedy zapomeňte." winken

Když si analogicky představím třeba přednášku Bjorna Lomborga o "zelených lžích" a diskusi B. Lomborga s Cohnem-Benditem, vidím to tak, že jde o dva úplně jiné projekty - i když oba můžou být zajímavé.

I tak na to ale ten Wilders mohl přistoupit - udělal chybu.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 26, 2009 12:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Update Wilders Citovat

http://www.ct24.cz/domaci/73617-prostory-k-prednasce-nabidli-wildersovi-muslimove-neprijede/

Dancing Dancing Dancing

citace:
Pomoc přitom v pondělí nabídli čeští muslimové, kteří chtěli na své náklady Wildersovi zajistit sály v Praze i v Brně za podmínky diskuse nizozemského politika s jejich zástupcem. Podle nich se extremisté jako Wilders bojí otevřené diskuse.


No evidentně ano Laughing

Mě na Wildersovi baví jeho heslo "Netolerujme netolerantní"... no prča je, že kdekoliv jinde, než v (podle něj) příliš tolerantním Nizozemí by mu jeho netolerantní názory těžko dlouhodobě procházely.

PS: Pokud by mi chtěl někdo vytknout mojí OT radost, podotýkám, že mě rozladila povaha pana Wilderse - tj. zdravá kombinace velkohubosti se srabáctvím. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 25, 2009 10:19 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Wilders Citovat

Martin napsal:
Nick Guest napsal:
Wilders nevystoupí...

Co má zase tohle znamenat? To už se nesmí kritizovat islám? Nebude jednou trestná kritika ženské obřízky a poprav gayů? Shocked

Mimochodem, ten Wilders je prý gay (trochu tak vypadá).


Ona ta kritika náboženství je podle EU v jednom balíku s kritikou sexuální orientace Laughing


Pravidlo č. 1: Buď zdvořilý, ale dbej na krytá záda. Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 25, 2009 9:16 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Wilders Citovat

Nick Guest napsal:
Wilders nevystoupí...

Co má zase tohle znamenat? To už se nesmí kritizovat islám? Nebude jednou trestná kritika ženské obřízky a poprav gayů? Shocked

Mimochodem, ten Wilders je prý gay (trochu tak vypadá).


Ona ta kritika náboženství je podle EU v jednom balíku s kritikou sexuální orientace Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 25, 2009 8:42 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Wilders Citovat

Wilders nevystoupí...

Co má zase tohle znamenat? To už se nesmí kritizovat islám? Nebude jednou trestná kritika ženské obřízky a poprav gayů? Shocked

Mimochodem, ten Wilders je prý gay (trochu tak vypadá).
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 11, 2009 12:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/diskuse?id=183010&articleId=/koktejl/184047-ridicka-nabourala-do-obriho-akvaria-ryby-neprezily.html&sectionId=7

Chudáci ryby. Dítě mělo evidentně štěstí, že nefungoval airbag... Aspoň něco, s takhle chytrou mamkou.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 17, 2009 9:00 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: práce Citovat

Dneska jsem dostal na stůl odpovědnostní škodu, jak nedávno v Blatné při požáru zemřeli dva mladí kluci. Sad
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 18, 2009 7:51 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

sere mě no že mě bolí břicho,aůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 03, 2009 6:57 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

To je teda pěkná blbost Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 03, 2009 6:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Taky mi přišlo, že jediný co na tom něco může dělat je ta ledka Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 03, 2009 6:31 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

SIEENX napsal:
No a co to teda dělá? Mr. Green

Co by to robilo? Nic. Je tam trafo, na ktore je zapojena LEDka (+k nej potrebne suciastky). Zo vstupu ide kabel priamo na vystup, takze to nerobi nic. A tie 2 trimre su nezapojene. A hlavne je to cele uplne nechutne a nebezpecne vyrobene.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 02, 2009 8:22 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

No a co to teda dělá? Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 6 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist