Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Co si o tom myslíte?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

čt červen 27, 2013 4:57 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Co si o tom myslíte? Citovat

gayboy1987 napsal:
asne robil som si srandu


Aha já myslel,žes to myslel vážně. Víš já moc srandu nechápu, já jsem v tomhle ohledu strašně tupej. Někdo vypráví nějaký vtip nebo si dělá z něčeho srandu a mě to vůbec nedojde nebo až mnohem později než ostatním nebo když mi napoví. Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 4:54 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Re: Co si o tom myslíte? Citovat

matyáš napsal:
gayboy1987 napsal:
jses rozmazlenej snob Very Happy


Hm,ale já si prostě nechci nabrknout hned prvního co se mi namane jen abych někoho měl,chci prostě někoho s kým mi bude dobře, s kým budu šťastnej a bude cejtit že je to konečně ten pravý,ale nechci hned chci být alespoň nějakou dobu sám,abych si mohl vše srovnat v hlavě a trochu si užívat života....


jasne robil som si srandu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 4:51 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Re: Co si o tom myslíte? Citovat

gayboy1987 napsal:
jses rozmazlenej snob Very Happy


Hm,ale já si prostě nechci nabrknout hned prvního co se mi namane jen abych někoho měl,chci prostě někoho s kým mi bude dobře, s kým budu šťastnej a budu cejtit že je to konečně ten pravý,ale nechci hned chci být alespoň nějakou dobu sám,abych si mohl vše srovnat v hlavě a trochu si užívat života....
 
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 4:40 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Re: Co si o tom myslíte? Citovat

matyáš napsal:
Sorry že zas otravuji,já sem fakt hroznej musím napsat každou krávovinu co mě napadne nebo si myslím že je důležitá. Začal mě balit jeden kluk terý ho znám z fitka dozvěděl se že sem ted sám, je mu 19 ,právě odmaturoval na gymplu a vzaly ho na architukturu, jenže já ted nikoho nechci chci být aspon nějakej čas sám,příde mi navíc takovej moc mladej a je takovej obyčejnej,není ošklivej ale není to model,prostě takovej ten typickej tuctovej typ,tak sem se rozhod že ho prostě ňak odpálkuji aby mi dal pokoj,a kámoška hned že sem rozmazlenej snob.


jses rozmazlenej snob Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 4:36 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Co si o tom myslíte? Citovat

Sorry že zas otravuji,já sem fakt hroznej musím napsat každou krávovinu co mě napadne nebo si myslím že je důležitá. Začal mě balit jeden kluk terý ho znám z fitka dozvěděl se že sem ted sám, je mu 19 ,právě odmaturoval na gymplu a vzaly ho na architukturu, jenže já ted nikoho nechci chci být aspon nějakej čas sám,příde mi navíc takovej moc mladej a je takovej obyčejnej,není ošklivej ale není to model,prostě takovej ten typickej tuctovej typ,tak sem se rozhod že ho prostě ňak odpálkuji aby mi dal pokoj,a kámoška hned že sem rozmazlenej snob.
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist