Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Vztah s alkoholikem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

so červen 22, 2013 12:33 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Honza napsal:
matyáš napsal:
Jako že tam mám chybu jo?, já prostě gramatiku neumím, říkal sem to tu už několikrát,nechápu proč to pořád někdo řeší....


Né! Chybu nemáš v gramatice, ale v životě! Píšeš, že si nahonem někoho najdeš, abys nebyl sám - a to je ten tvůj hlavní problém.

Hledání partnera není nic jednoduchého, chce to čas, poznat se, vědět o partnerovi víc, než jen jak ho má dlouhýho - a ty si místo hledání a vybírání naženeš do postele prvního chlapa na kterýho narazíš, (nebo prvního chlapa, kterej si narazí tebe), a pak se divíš, že to takhle končí.


honza ma zase raz pravdu, niekedy rozmyslam ci sme sa v minulom zivote nepoznali, lebo obcas mam pocit, ze mi kradnes myslienky z hlavy

kazdopadne myslim ze matyas je jeden z tych beznadejnych pripadov, ktori si nedaju poradit a budu dokola robit tie iste chyby.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:27 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tom_c napsal:

Hrozně rád bych ti pomohl, ale nechci riskovat, že budu další záznam na tvém deathlistu Laughing



A chlastáš,fetuješ,kurvíš se, lžeš? Já slušný hodný kluky neberu víš.


Jen občas lžu a jen párkrát jsem se kurvil ..takže jsem odepsanej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:25 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Jako že tam mám chybu jo?, já prostě gramatiku neumím, říkal sem to tu už několikrát,nechápu proč to pořád někdo řeší....


Né! Chybu nemáš v gramatice, ale v životě! Píšeš, že si nahonem někoho najdeš, abys nebyl sám - a to je ten tvůj hlavní problém.

Hledání partnera není nic jednoduchého, chce to čas, poznat se, vědět o partnerovi víc, než jen jak ho má dlouhýho - a ty si místo hledání a vybírání naženeš do postele prvního chlapa na kterýho narazíš, (nebo prvního chlapa, kterej si narazí tebe), a pak se divíš, že to takhle končí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:23 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:

Hrozně rád bych ti pomohl, ale nechci riskovat, že budu další záznam na tvém deathlistu Laughing



A chlastáš,fetuješ,kurvíš se, lžeš? Já slušný hodný kluky neberu víš.
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:19 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
takže asi fakt zůstanu jen s děcka a kámoškama


Hrozně rád bych ti pomohl, ale nechci riskovat, že budu další záznam na tvém deathlistu Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:18 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:


To podtržený slovo!


Jako že tam mám chybu jo?, já prostě gramatiku neumím, říkal sem to tu už několikrát,nechápu proč to pořád někdo řeší....
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:16 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Honza napsal:
matyáš napsal:


Myslím, že už vím, kde je tvůj hlavní problém! Smile


Co?


To podtržený slovo!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:13 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:

http://www.youtube.com/watch?v=HXc1RtDryXM


Haha Sad
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:11 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
Myslím, že už vím, kde je tvůj hlavní problém! Smile



Co?


Naposledy upravil matyáš dne so červen 22, 2013 12:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:08 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Hlavně znovu nevyměkni.


Jojo, nebuď měkoň, na to bacha! Měkoni se vyvádějí! Smile

http://www.youtube.com/watch?v=HXc1RtDryXM
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:05 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
když sem se zeptal jestli je to konec

Hlavně znovu nevyměkni.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:02 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Jenže já prostě neumím být sám, tak si vždy nahonem někoho najdu a vždy se do něj strašně zamiluji a pak to takhle dopadá no.


Myslím, že už vím, kde je tvůj hlavní problém! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:54 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tak se vychrápal,vysprchoval ,zbalil si tašku a že se prej nemám o něj starat a ať du do háje, když sem se zeptal jestli je to konec , řek ať ho nechám být a starám se sám o sebe, takže asi fakt zůstanu jen s děcka a kámoškama. No nic,radši Vás už nebudu dále otravovat Sad
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:49 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
gayboy1987 napsal:
v ziadnom pripade nikdy nezite s alkoholikom, byvalym alkoholikom ani narkomanom atd. takito ludia maju jeden velky problem sami so sebou a neda sa im takmer vobec pomoct, je to s nimi zle, ked piju a je to s nimi este horsie ked sa vratia "vylieceni" z liecebne. cele dni travite pocuvanim roznych motivacnych nahravok o plneni cielov vo svojom zivote a podobne. to by bolo este v pohode, ale takito ludia maju sklony k tomu, aby vas obmedzovali po dusevnej stranke, pretoze oni sa uz zavislosti nikdy nezbavia a tak citia rozne druhy nedostatkov vo svojej psychike a ked vas vidia spokojnych strasne ich to serie. takito ludia by podla mojho nazoru mali zit v pare len s ludmi s podobnymi problemami, inak nikdy nebudu stastni. hovorim z vlastnej zivotnej skusenosti.



Se ti lehce řekne než udělá, prostě sem holt byl v minulím životě asi hrozněj kurevník a parchant tak se mi to asi teď vrací.Ale já ho fakt miluji a chci mu pomoci,nechci aby dopadnul jako brácha.


dobre ti radim, vyser sa nanho, to nebude dobre uz nikdy, znicis sa sam. nemam co viac k tomu povedat
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:45 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:


ty si skaredy, alebo si chudiatko ze si vyberas take typy?


No škaredej prej nejsem , ikdyž si tak příjdu ,nikdy jsem neměl moc velké sebevědomí, spíš jsem se vždy viděl a vidím v tom horším světle. Ale nechci to tu rozpytlávat....
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:42 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
v ziadnom pripade nikdy nezite s alkoholikom, byvalym alkoholikom ani narkomanom atd. takito ludia maju jeden velky problem sami so sebou a neda sa im takmer vobec pomoct, je to s nimi zle, ked piju a je to s nimi este horsie ked sa vratia "vylieceni" z liecebne. cele dni travite pocuvanim roznych motivacnych nahravok o plneni cielov vo svojom zivote a podobne. to by bolo este v pohode, ale takito ludia maju sklony k tomu, aby vas obmedzovali po dusevnej stranke, pretoze oni sa uz zavislosti nikdy nezbavia a tak citia rozne druhy nedostatkov vo svojej psychike a ked vas vidia spokojnych strasne ich to serie. takito ludia by podla mojho nazoru mali zit v pare len s ludmi s podobnymi problemami, inak nikdy nebudu stastni. hovorim z vlastnej zivotnej skusenosti.



Se ti lehce řekne než udělá, prostě sem holt byl v minulím životě asi hrozněj kurevník a parchant tak se mi to asi teď vrací.Ale já ho fakt miluji a chci mu pomoci,nechci aby dopadnul jako brácha.
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:41 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Honza napsal:
Hele, Matyáši, ty tvoje vztahy - to je souvislej řetěz neštěstí a katastrof - nechceš si už najít nějakýho normálního chlapa, nebo být radši otec samoživitel?


Já vím kámoška si kvůli tomu ze mě utahuje že když já si najdu chlapa tak to vždy stojí za to . A má pravdu no můj úplně první kluk byl prostitut, druhem maminčin mazánek,Lukáš nevěděl co chce a pořád měnil své rozhodnutí, Marek ten byl asi nejlepší z nich byla to jen taková rychlovka a šlo jen o sex,Kryštof ten byl z děcáku a měl tendence mi vše zakazovat a do všeho my mluvit, Karel se nakonec ukázal že mu jde jen o to aby měl " mladý masíčko" s kterým může manipulovat, Matouš byl jen takovej románek a byl to strašnej puberťák a teď mám alkoholika,to jsem dopad. Jenže já prostě neumím být sám, tak si vždy nahonem někoho najdu a vždy se do něj strašně zamiluji a pak to takhle dopadá no. Závidím kamarádce co se mnou bydlí a je matkou mé dcery. Ta si našla holku,která k ní akorát pasuje, ve všem si rozumí,vůbec se nehádaj,pomáhaj si,stojej při sobě, a už jsou spolu dlouho,no prostě ideální nádhernej pár.


ty si skaredy, alebo si chudiatko ze si vyberas take typy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:39 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
Hele, Matyáši, ty tvoje vztahy - to je souvislej řetěz neštěstí a katastrof - nechceš si už najít nějakýho normálního chlapa, nebo být radši otec samoživitel?


Já vím kámoška si kvůli tomu ze mě utahuje že když já si najdu chlapa tak to vždy stojí za to . A má pravdu no můj úplně první kluk byl prostitut, druhem maminčin mazánek,Lukáš nevěděl co chce a pořád měnil své rozhodnutí, Marek ten byl asi nejlepší z nich byla to jen taková rychlovka a šlo jen o sex,Kryštof ten byl z děcáku a měl tendence mi vše zakazovat a do všeho my mluvit, Karel se nakonec ukázal že mu jde jen o to aby měl " mladý masíčko" s kterým může manipulovat, Matouš byl jen takovej románek a byl to strašnej puberťák a teď mám alkoholika,to jsem dopad. Jenže já prostě neumím být sám, tak si vždy nahonem někoho najdu a vždy se do něj strašně zamiluji a pak to takhle dopadá no. Závidím kamarádce co se mnou bydlí a je matkou mé dcery. Ta si našla holku,která k ní akorát pasuje, ve všem si rozumí,vůbec se nehádaj,pomáhaj si,stojej při sobě, a už jsou spolu dlouho,no prostě ideální nádhernej pár.
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:27 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

v ziadnom pripade nikdy nezite s alkoholikom, byvalym alkoholikom ani narkomanom atd. takito ludia maju jeden velky problem sami so sebou a neda sa im takmer vobec pomoct, je to s nimi zle, ked piju a je to s nimi este horsie ked sa vratia "vylieceni" z liecebne. cele dni travite pocuvanim roznych motivacnych nahravok o plneni cielov vo svojom zivote a podobne. to by bolo este v pohode, ale takito ludia maju sklony k tomu, aby vas obmedzovali po dusevnej stranke, pretoze oni sa uz zavislosti nikdy nezbavia a tak citia rozne druhy nedostatkov vo svojej psychike a ked vas vidia spokojnych strasne ich to serie. takito ludia by podla mojho nazoru mali zit v pare len s ludmi s podobnymi problemami, inak nikdy nebudu stastni. hovorim z vlastnej zivotnej skusenosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:20 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Hele, Matyáši, ty tvoje vztahy - to je souvislej řetěz neštěstí a katastrof - nechceš si už najít nějakýho normálního chlapa, nebo být radši otec samoživitel?


Víš, ono o tvejch chlapech sme toho zas tak moc neslyšeli, tak nemůžem porovnávat Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 10:37 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hele, Matyáši, ty tvoje vztahy - to je souvislej řetěz neštěstí a katastrof - nechceš si už najít nějakýho normálního chlapa, nebo být radši otec samoživitel?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 10:08 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
v protialkoholní léčebně; pokud s tím nebude souhlasit, tak bych se s ním definitivně rozešel. Pokud mu budeš pořád dávat předem ztracené šance, zničíš hlavně sebe.

Naprostý souhlas. Shovívavostí mu nijak nepomůžeš, a nakonec budete zničení oba, i vaše okolí.

matyáš napsal:
mám strach že se odcizíme když půjde do léčebny

K odcizení de facto už došlo v okamžiku, kdy mezi vás vstoupil ten chlast a on už nedokáže ho zvládnout; nedával bys další šanci jemu, ale chlastu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 10:07 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Asi to bude znít drsně, ale doporučil bych mu internaci v protialkoholní léčebně; pokud s tím nebude souhlasit, tak bych se s ním definitivně rozešel. Pokud mu budeš pořád dávat předem ztracené šance, zničíš hlavně sebe. Je samozřejmě těžký objektivně reagovat, když o vašem vztahu člověk nic moc neví.


Já vím že ničím sám sebe, už jsem jednou nedávno kvůli stresu zkolaboval, ale mám strach že se odcizíme když půjde do léčebny, ale takhle se dál žít nedá strašně mě to deptá,ale zase vím jak se cítí sám jsem v životě procházel těžkým obdobím,měl jsem problémy s anorexii a sebepoškozováním a spoustu jiných věcí, tohle je ale asi jiný, já už nevím..... Crying or Very sad
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 9:55 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Asi to bude znít drsně, ale doporučil bych mu internaci v protialkoholní léčebně; pokud s tím nebude souhlasit, tak bych se s ním definitivně rozešel. Pokud mu budeš pořád dávat předem ztracené šance, zničíš hlavně sebe. Je samozřejmě těžký objektivně reagovat, když o vašem vztahu člověk nic moc neví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 9:35 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Vztah s alkoholikem Citovat

Ahoj chtěl jsem se Vás zeptat, co by jste dělali kdyby byl váš partner alkoholik?
Dokázali byste s ním žít ?

Můj přítel Vašek měl v životě nějaké těžké osobní problémy,snažil sem se mu pomoct,ale on to začal řešit po svém chlastem. Nejdříve sem tam s kamarády zašel na panáka, po čase však začali u nás doma dělat mejdany, nakonec byl obden úplně na šrot, že se ho začali stranit i ty jeho kamarádi. Zažal být i hysterický a agresivní,rozflákal televizi jen kvůli tomu že jsem otevřel okno a on chtěl aby bylo zavřené. Tak jsem mu nakonec sbalil kufry a vyhodil ho. Jenže mi to vydrželo asi jen čtrnáct dní. Byl sám, tak mi ho najednou bylo strašně líto a moc se mi po něm stýskalo, on mi navíc furt psal sms a volal, sliboval že se změní, tak jsem mu dal ještě jednu šanci a vzal ho zpátky. Začal chodit k psychiatrovi a na sezení anonymních alkoholiků , začínal jsem si myslet že se vše vrací do normálu ,ale jen do doby než začal mít zase deprese a dneska ráno jsem ho našel v kuchyni z lahví vodky opět totálně na šrot.

Vůbec nevím co mám dělat, nedokážu takhle žít ale bez něj také ne,strašně ho miluji nechci o něj přijít. Také mám o něj velký strach, nechci aby dopadl jako můj mladší bratr narkoman,který se předávkoval. To bych nezvládl kdybych ho navždy Ztratil.


Co by jste dělali v mé situaci vy?
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist