Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Vztah s alkoholikem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

út červen 25, 2013 5:43 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

To zní spíš jako že jsi zakladatel kojeneckýho ústavu.
Ti dám kojenecký ústav !!!!

No dovol!Shocked
Nedovolím

Tak tohle obdivuju. Já pomalu nestíhám jednoho chlapa, jednu školu a jednou týdně doučko.

No popravě já taky sotva stíhám, a teď jsem musel zbrzdit protože jsem zkolaboval, někdy v červenci proto jedu do lázní

(jsem línej tohle vše citovat)
 
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 5:14 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:

Andělce bude 4 července rok, Jiřík a Vládík se narodili 13 dubna,jo jsem mladej šílenej otec


Surprised To zní spíš jako že jsi zakladatel kojeneckýho ústavu.

matyáš napsal:

v kostelci v tom našem zapadákově kde se každej zná? si upadl z veže na chodník ne?


No dovol!Shocked

matyáš napsal:

na brigády taky hodně chodím,jezdím na chmele, vypomáhám ve fitku a už ve zmiňovaném krematoriu, makám na stáji a učím tancovat


Tak tohle obdivuju. Já pomalu nestíhám jednoho chlapa, jednu školu a jednou týdně doučko.

Honza napsal:

To je rozumný podnikání, lidi chcípaj furt, tak má odbyt zaručenej. Smile


To je sice pravda, jenže brzy budou se svýma důchodama a následně bez nich rádi, že je někdo rozpráší do Vltavy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 2:48 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
predpokladam ze ty by si to zvladol lip ako ta pracka Very Happy

Boyfrienďák si nestěžuje. Smile

matyáš napsal:
babička ta zas má truhlářskou dílnu a spolupracuje s jedním krematoriem,

To je rozumný podnikání, lidi chcípaj furt, tak má odbyt zaručenej. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 1:55 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
matyáš napsal:
pračce je 24 let


Tak momentík. Jestli mě moje oslňující matematické schopnosti nezrazujou, je ti jednadvacet? Já jen, žes psal, že máš dítě. V kolika sis ho pořizoval? Laughing

gayboy1987 napsal:

financne Laughing Laughing Laughing


Podle toho, co psal, tak ani nijak zvlášť ne. Pokud si ale chce otevřít v třítisícovém Kostelci asi čtyřicet kiláků za Prahou obchod se sportovníma potřebama a nemůže si dovolit riskovat finanční ztrátu, musí být vážně šílenec Laughing




Andělce bude 4 července rok, Jiřík a Vládík se narodili 13 dubna,jo jsem mladej šílenej otec, v kostelci v tom našem zapadákově kde se každej zná? si upadl z veže na chodník ne? obchod máme v Kolíně, Praha by byla lepší ale to bychom nezvládli. Jinak jako nejsem Rockefeler (nevím jak se to přesně píše) ale žebrák taky ne. Jak už jsem zde psal hodně mi pomáhá máma je podnikatelka a babička ta zas má truhlářskou dílnu a spolupracuje s jedním krematoriem, kde jsem byl taky mimochodem na brigádě, na brigády taky hodně chodím,jezdím na chmele, vypomáhám ve fitku a už ve zmiňovaném krematoriu, makám na stáji a učím tancovat , a teď budu znít jako zlatokop ale když jsem ještě žil s panem primářem tak jsem si taky slušně nahrabal,jinak kamarádka s kterou žiji je cukrářka a její mladá je programátorka takže taky vydělavá poměrně slušně, ale mít barák je náročný takže vše si opravdu dovolit nemůžeme ale už se to pomalu zlepšuje.

Abych to shrnul, nejsem milionář ale nemám se úplně špatně.
 
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 1:45 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
financne Laughing Laughing Laughing


Tak mám hodně brigád a různě si přivydělávám, taky jsem si vzal půjčku v bance, mamka s babičkou jsou dost velký sponzoři a jsme na to tři dřív čtyři , přesto na vše nezbývá a musím se uskromnit a šetřit no, máme se ale poměrně dobře
Very Happy
 
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 1:44 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
pračce je 24 let


Tak momentík. Jestli mě moje oslňující matematické schopnosti nezrazujou, je ti jednadvacet? Já jen, žes psal, že máš dítě. V kolika sis ho pořizoval? Laughing

gayboy1987 napsal:

financne Laughing Laughing Laughing


Podle toho, co psal, tak ani nijak zvlášť ne. Pokud si ale chce otevřít v třítisícovém Kostelci asi čtyřicet kiláků za Prahou obchod se sportovníma potřebama a nemůže si dovolit riskovat finanční ztrátu, musí být vážně šílenec Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 1:09 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
gayboy1987 napsal:
ty si nejak za vodou nie?


Teď úplně nechápu jak to myslíš?, myslíš jako že sem na tom finančně dobře,nebo že bydlím u vody?


financne Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 1:08 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Honza napsal:
matyáš napsal:
Suprový je to také na pračce ,kort když je zapnutá

No, nevím, jestli by to vydržela! Smile Radši v posteli, objednával jsem ji u truhláře na míru.

gayboy1987 napsal:
to je len taka trapna idyla v tvojej hlave. v skutocnosti a na modernej pracke je to to iste ako na keby si bol na stole Rolling Eyes

Chce to chlapa, co to umí pořádně a vyklepe tě líp, než pračka! Smile

gayboy1987 napsal:
ty si nejak za vodou nie?

Né za vodou, ale na pračce! Smile


predpokladam ze ty by si to zvladol lip ako ta pracka Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 12:37 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
ty si nejak za vodou nie?


Teď úplně nechápu jak to myslíš?, myslíš jako že sem na tom finančně dobře,nebo že bydlím u vody?
 
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 12:10 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Suprový je to také na pračce ,kort když je zapnutá

No, nevím, jestli by to vydržela! Smile Radši v posteli, objednával jsem ji u truhláře na míru.

gayboy1987 napsal:
to je len taka trapna idyla v tvojej hlave. v skutocnosti a na modernej pracke je to to iste ako na keby si bol na stole Rolling Eyes

Chce to chlapa, co to umí pořádně a vyklepe tě líp, než pračka! Smile

gayboy1987 napsal:
ty si nejak za vodou nie?

Né za vodou, ale na pračce! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 11:34 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tom_c napsal:
On měl nejspíš na mysli jen ždímací fázi Laughing Jako pasivové bychom to ale příliš neocenili a navíc některý automatický pračky při ždímáňí dost cestujou.




Já jsem pasiv a jsem dost šílenej takže já jo, pračce je 24 let,chystám si koupit novou ,ale musím počkat , dělali jsme nový parkety a trochu předělávali děcké pokoje a ložnici a museli sme si nechat udělat čističku odpadních vod , navíc teď hodně peněz dávám do mého a kamarádky obchodu a chci v září otevřít,takže pračka teď prostě musí počkat


ty si nejak za vodou nie?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 11:07 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
On měl nejspíš na mysli jen ždímací fázi Laughing Jako pasivové bychom to ale příliš neocenili a navíc některý automatický pračky při ždímáňí dost cestujou.




Já jsem pasiv a jsem dost šílenej takže já jo, pračce je 24 let,chystám si koupit novou ,ale musím počkat , dělali jsme nový parkety a trochu předělávali děcké pokoje a ložnici a museli sme si nechat udělat čističku odpadních vod , navíc teď hodně peněz dávám do mého a kamarádky obchodu a chci v září otevřít,takže pračka teď prostě musí počkat
 
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 10:55 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
to je len taka trapna idyla v tvojej hlave. v skutocnosti a na modernej pracke je to to iste ako na keby si bol na stole Rolling Eyes


On měl nejspíš na mysli jen ždímací fázi Laughing Jako pasivové bychom to ale příliš neocenili a navíc některý automatický pračky při ždímáňí dost cestujou.

matyas napsal:

No a co na stole je to taky dobrý, navíc já nemám moderní pračku,mám pračku co mi dala teta, a ta jí dostala od babičky v 18 když se jí narodil syn kterej je jen o tři roky starší než já
Very Happy


Takže pračce je kolik?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 10:54 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
to je len taka trapna idyla v tvojej hlave. v skutocnosti a na modernej pracke je to to iste ako na keby si bol na stole Rolling Eyes



No a co na stole je to taky dobrý, navíc já nemám moderní pračku,mám pračku co mi dala teta, a ta jí dostala od babičky v 18 když se jí narodil syn kterej je jen o tři roky starší než já

Very Happy
 
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 10:32 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tom_c napsal:
Víš, to bylo přání, ať si pořádně zašoustáte, ne že máte vyřadit postel nebo že si máš natlouct prcku. To je jasný, že ji ještě budeš potřebovat. Jinak ti dám tip: gauč nebo kuchyňská linka, ale ne z Ikea, ta by to taky nemusela vydržet Laughing



Suprový je to také na pračce ,kort když je zapnutá




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


to je len taka trapna idyla v tvojej hlave. v skutocnosti a na modernej pracke je to to iste ako na keby si bol na stole Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 10:22 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Víš, to bylo přání, ať si pořádně zašoustáte, ne že máte vyřadit postel nebo že si máš natlouct prcku. To je jasný, že ji ještě budeš potřebovat. Jinak ti dám tip: gauč nebo kuchyňská linka, ale ne z Ikea, ta by to taky nemusela vydržet Laughing



Suprový je to také na pračce ,kort když je zapnutá




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 11:49 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
a už jsem jednou musel rozbitou postel platit a nebylo to zrovna levný Very Happy

+1 Smile

Tom_c napsal:
prcku

Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 11:12 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:

No radši ani to druhý, nerad bych si natloukl zadek přece jenom ho budu ještě potřebovat a také nerad spím na zemi a už jsem jednou musel rozbitou postel platit a nebylo to zrovna levný Very Happy


Víš, to bylo přání, ať si pořádně zašoustáte, ne že máte vyřadit postel nebo že si máš natlouct prcku. To je jasný, že ji ještě budeš potřebovat. Jinak ti dám tip: gauč nebo kuchyňská linka, ale ne z Ikea, ta by to taky nemusela vydržet Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 9:32 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Tak budem držet palce, ať se to postelový království hned nerozpadne, ať se rozpadne maximálně postel..



No radši ani to druhý, nerad bych si natloukl zadek přece jenom ho budu ještě potřebovat a také nerad spím na zemi a už jsem jednou musel rozbitou postel platit a nebylo to zrovna levný Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 9:29 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
uvidime ako dlho ti to vydrzi ty nasa mala chudinko Confused





Nejsem chudinka,nikdy jsem ze sebe chudinku nedělal,jako psal jsem sem protože jsem potřeboval poradit, a občas sem píšu prostě to co mi příde na mysl,sorry no, ale rozhodně nepotřebuji aby mě někdo litoval
 
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 8:37 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Tak budem držet palce, ať se to postelový království hned nerozpadne, ať se rozpadne maximálně postel..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 7:51 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Já jsem fakt divnej,ještě v sobotu jsem myslel že bez něj nedokážu žít, a teď najednou z ničeho nic cítím jako by ze mě spadnul velkej balvan a zaplavila mě euforie ,najednou mám pocit že si potřebuji pořádně užít,stihnout vše co sem poslední dobou zameškal nebo zanedbával,jako by mě znova nabyly energii, jako mám rodinu,nechci se jí vzdát ani zodpovědnosti ale nějak mám zas najednou chuť být hvězda večírků a postelový krá, což už jsem trošku začal:D Very Happy Very Happy Very Happy


uvidime ako dlho ti to vydrzi ty nasa mala chudinko Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 7:35 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Já jsem fakt divnej,ještě v sobotu jsem myslel že bez něj nedokážu žít, a teď najednou z ničeho nic cítím jako by ze mě spadnul velkej balvan a zaplavila mě euforie ,najednou mám pocit že si potřebuji pořádně užít,stihnout vše co sem poslední dobou zameškal nebo zanedbával,jako by mě znova nabyly energii, jako mám rodinu,nechci se jí vzdát ani zodpovědnosti ale nějak mám zas najednou chuť být hvězda večírků a postelový krá, což už jsem trošku začal:D Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 10:28 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

prd napsal:
Alkohol je svině, sorry, ale je. Je mi 17, a kvůli neustálému chlastání něho dědy je zničená celá rodina, všechno..... Musí se to řešit a to hned a razantně. Zní to tvrdě, ale jinak to nejde.

Jo, jsem ještě dětsko, myslete si co chtece. A Matyáši, ty jsi jednička, tohle zvládat, ještě s dítětem.. Klobouk dolů Wink :*


Děkuji, no snažím se , malá a dvojčata jsou zatím naštěstí prťavý tak je to o to aspoň trošku lehčí že jim nemusím nic vysvětlovat.
 
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 12:13 am
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Alkohol je svině, sorry, ale je. Je mi 17, a kvůli neustálému chlastání něho dědy je zničená celá rodina, všechno..... Musí se to řešit a to hned a razantně. Zní to tvrdě, ale jinak to nejde.

Jo, jsem ještě dětsko, myslete si co chtece. A Matyáši, ty jsi jednička, tohle zvládat, ještě s dítětem.. Klobouk dolů Wink :* [/quote]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 5:30 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
matyáš napsal:
Budu se soustředit na děcka, na to moje zvířectvo, na rodinu a na přátelé, dodělám školu a budu se věnovat práci,snad my tohle předsevzetí vydrží.


Nudit se teda rozhodně nebudeš. Já bych se musel asi naklonovat, abych stíhal tolik aktivit.


Tak já teď musel trošku zbrzdit,už jednou sem zkolaboval.
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 3:53 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Budu se soustředit na děcka, na to moje zvířectvo, na rodinu a na přátelé, dodělám školu a budu se věnovat práci,snad my tohle předsevzetí vydrží.


Nudit se teda rozhodně nebudeš. Já bych se musel asi naklonovat, abych stíhal tolik aktivit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 1:06 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:

myslim ze to je ta spravna cesta na najblizsie obdobie, nesustred sa na svoje vztahy s chalanmi, ale len na seba, deti atd. uvidis ze casom samo nieco pride


hm snad, no v září mě čekají poslední dvě zkoušky který sem si nechal přeložit s června a měl bych s kámoškou jednou otevřít náš obchůdek ze sportovním oblečením a sportovníma potřebami, taky bych měl jet někdy v červenci do lázní a chtěl bych děcka vzít někam k moři nebo do přírody,tak snad se dám nějak do kupy.
 
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:40 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
gayboy1987 napsal:

kazdopadne myslim ze matyas je jeden z tych beznadejnych pripadov, ktori si nedaju poradit a budu dokola robit tie iste chyby.


Asi máte všichni pravdu,ale rozhodl sem se že to zkusím jinak,prostě budu sám,třeba my to prospěje. Budu se soustředit na děcka, na to moje zvířectvo, na rodinu a na přátelé, dodělám školu a budu se věnovat práci,snad my tohle předsevzetí vydrží.


myslim ze to je ta spravna cesta na najblizsie obdobie, nesustred sa na svoje vztahy s chalanmi, ale len na seba, deti atd. uvidis ze casom samo nieco pride
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 12:38 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:

kazdopadne myslim ze matyas je jeden z tych beznadejnych pripadov, ktori si nedaju poradit a budu dokola robit tie iste chyby.


Asi máte všichni pravdu,ale rozhodl sem se že to zkusím jinak,prostě budu sám,třeba my to prospěje. Budu se soustředit na děcka, na to moje zvířectvo, na rodinu a na přátelé, dodělám školu a budu se věnovat práci,snad my tohle předsevzetí vydrží.
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist