Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Práce v zahraničí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

čt červen 13, 2013 12:03 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Václav napsal:
gayboy1987 napsal:
to urcite ano chcel som len poukazat na ine moznosti ktore sa ponukaju kazdy si uz len musi vybrat tu svoju

Ostatně, chlapec na Tvém avataru nevypadá nijak nešťastně... Very Happy


no vidis hovorim ze som to cely ja Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 11:27 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
to urcite ano chcel som len poukazat na ine moznosti ktore sa ponukaju kazdy si uz len musi vybrat tu svoju

Ostatně, chlapec na Tvém avataru nevypadá nijak nešťastně... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 11:22 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Václav napsal:
gayboy1987 napsal:
ma pocit ze skola mu nieco zaruci v buducom zivote

Máš jistě pravdu: není to záruka, jen zvyšování pravděpodobnosti. A pokud někdo není tzv. "studijní typ", mařil by čas. Pokud se o to ovšem John pokouší, asi ví proč.


to urcite ano chcel som len poukazat na ine moznosti ktore sa ponukaju kazdy si uz len musi vybrat tu svoju
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 11:12 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
ma pocit ze skola mu nieco zaruci v buducom zivote

Máš jistě pravdu: není to záruka, jen zvyšování pravděpodobnosti a rozšiřování potenciálních možností. A pokud někdo není tzv. "studijní typ", mařil by čas. Pokud se o to ovšem John pokouší, asi ví proč.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 9:41 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Václav napsal:
gayboy1987 napsal:
viem ze to mozno posobi vulgarne

O to přeci nejde. Pro mne je to na gay fórum v mezích tolerance, a řečeno s Honzou, to oblečení se mi taky líbí, kluk sám by se asi brzy okoukal, ale to celé je jedno. Jen rada "neries skolu chod si uzivat život" mi nepřipadne jako nejšikovnější, tím spíš, že škola a užívání si života se nevylučují. "Neries skolu" je zkrátka poukázka na vyšší pravděpodobnost života s holou řití. Ale asi to beru moc vážně, a John ostatně není žádný blbec.


ano mas pravdu a suhlasim s tebou to ale neznamena ze moje odporucanie zakonite musi znamenat predpoklad zivota s holou ritou Very Happy

je to vsetko osikovnosti bud nieco chces alebo nie. pre mna osobne by bola vysoka skola napriklad len strata casu. kym rovesnici chodili na vysku a riesili skusky a pod. ja som bol aj v zahranici a profesne som zacal stupat velmi rychlo po navrate sem. moji byvali spoluziaci teraz horko tazko zhanaju pozicie na ktoryh som pracoval pred 5 rokmi Very Happy

a co sa tyka zabezpecenia v zivote to uz takisto mame s bf vyriesene.

ale tak 100 ludi 100 chuti niekto vysku potrebuje mozno aj prave kvoli tomu ze ma pocit ze skola mu nieco zaruci v buducom zivote
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 9:25 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
viem ze to mozno posobi vulgarne

O to přeci nejde. Pro mne je to na gay fóru v mezích tolerance, a řečeno s Honzou, to oblečení se mi taky líbí, kluk sám by se asi brzy okoukal, ale to celé je jedno. Jen rada "neries skolu chod si uzivat život" mi nepřipadne jako nejšikovnější, tím spíš, že škola a užívání si života se nevylučují. "Neries skolu" je zkrátka poukázka na vyšší pravděpodobnost života s holou řití. Ale asi to beru moc vážně, a John ostatně není žádný blbec.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 9:10 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Mě se to oblečení dost líbí! Smile


mimochodom inspiraciou bol prave tvoj avatar Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 9:06 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Václav napsal:
gayboy1987 napsal:
neries skolu chod si uzivat zivot Cool

Že by pak chodil stejně dobře oblečený, jako kluk na Tvém avataru...


viem ze to mozno posobi vulgarne ale dlho som hladal obrazok ktory by ma najviac vystihoval pozou a takisto vzhladom akurat v tmavom prevedeni som nic nenasiel takze musi byt blondak Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 8:44 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Mě se to oblečení dost líbí! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 13, 2013 2:56 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
neries skolu chod si uzivat zivot Cool

Že by pak chodil stejně dobře oblečený, jako kluk na Tvém avataru...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 9:26 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

neries skolu chod si uzivat zivot Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 1:53 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Ja jsem rad, ale postoj : bud rad, ze.. mi je trochu cizi..

BTW, Johne, proč soukromou vysokou školu uvažuješ na posledním místě? Kdyby to třeba bylo provizorní zázemí, odkud bys to každý rok znovu zkoušel na státní, a v nejhorším případě skončil s bakalářským diplomem v kapse?

Nad tim jsem neuvazoval, nevim na jakou..naplní m oslovila vso, ale na netu pise kazdej neco jineho a k tomu tam uci(prvni semestr jen) ochmelka, kterej me ucil pololeti na gymplu Laughing Tak si rikam, jaci jsou ti ostatni..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 1:52 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Ja jsem rad, ale postoj : bud rad, ze.. mi je trochu cizi..

BTW, Johne, proč soukromou vysokou školu uvažuješ na posledním místě? Kdyby to třeba bylo provizorní zázemí, odkud bys to každý rok znovu zkoušel na státní, a v nejhorším případě skončil s bakalářským diplomem v kapse?

Nad tim jsem neuvazoval, nevim na jakou..naplní m oslovila vso, ale na netu pise kazdej neco jineho a k tomu tam uci(prvni semestr jen) ochmelka, kterej me ucil pololeti na gymplu Laughing Tak si rikam, jaci jsou ti ostatni..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 1:07 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Ja jsem rad, ale postoj : bud rad, ze.. mi je trochu cizi..

BTW, Johne, proč soukromou vysokou školu uvažuješ na posledním místě? Kdyby to třeba bylo provizorní zázemí, odkud bys to každý rok znovu zkoušel na státní, a v nejhorším případě skončil s bakalářským diplomem v kapse?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 11:35 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Honza napsal:
John napsal:
No, stale sedím na zadku doma Laughing


Nechci vypadat jako nepřející filzof, ale buď rád, že máš kde sedět,
bo jsou i takoví, co by rádi seděli, ale nemaj kde.

Ja jsem rad, ale postoj : bud rad, ze.. mi je trochu cizi..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 12:17 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

John napsal:
No, stale sedím na zadku doma Laughing


Nechci vypadat jako nepřející filzof, ale buď rád, že máš kde sedět,
bo jsou i takoví, co by rádi seděli, ale nemaj kde.

Martin napsal:
Modeling je pro hongkong, singapur a malajsii poměrně hezké slovo Very Happy


+100! Smile
btw: furt se divím, kolik má ta činnost krycích názvů.

gayboy1987 napsal:
podla mna si nam tymto chcel len naznacit ze si tak pekny ze ta chceli zlanarit na modeling Very Happy


Tak jistě - opakování je matka moudrosti! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 2:01 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
No musím říct Johne, že máš můj obdiv Smile V tak útlém věku už vyrazit sám dobývat svět, je to obdivuhodné. Já takovou odvahu zdaleka neměl.

No, stale sedím na zadku doma Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 1:49 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Martin napsal:
gayboy1987 napsal:
...podla mna si nam tymto chcel len naznacit ze si tak pekny ze ta chceli zlanarit na modeling Very Happy


Modeling je pro hongkong, singapur a malajsii poměrně hezké slovo Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 1:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
...podla mna si nam tymto chcel len naznacit ze si tak pekny ze ta chceli zlanarit na modeling Very Happy


Modeling je pro hongkong, singapur a malajsii poměrně hezké slovo Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 1:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
Martin napsal:
Novej Zéland. Tečka. Smile


nieje cesta na novy zeland trochu nakladna? a to nehovorim o vybavovani vsetkych nalezitosti. cez znamych viem ze to trva niekolko mesiacov a to nic nieje zarucene.


Sice je, ale vyplatí se to Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 1:21 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Ne to ne, stejnak nevite, jak vypadam, tak je to fuk Wink

Jen rad prokladam sve komenty nejakou situaci ze zivota.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 1:07 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
No musím říct Johne, že máš můj obdiv Smile V tak útlém věku už vyrazit sám dobývat svět, je to obdivuhodné. Já takovou odvahu zdaleka neměl.

Když mi bylo 18 a měl jsem před sebou závěrečný ročník gymplu, tak jsem chodil s jednou holčinou, co dělala modeling. No a jak jsme se o tom často bavili atd, dost se mi to zalíbilo a i s její velkou podporou jsem se rozhodl, že do toho půjdu taky (rodičům jsem to rači neřekl, protože by mě zabili). Poslal jsem do asi nejlepší český agentury fotky a životopis, pozvali si mě dvakrát, vše klaplo, až těsně před uzavřením smlouvy jsem šel ještě na sezení s majitelkou agentury. I ta se mnou byla spokojena a začli jsme se bavit, jak si takový model buduje kariéru. A bylo mi řečeno, že v ČR pánský modeling nefrčí, že je tu příliš malý trh a že tu práci seženou jen komerční typy, já že jsem ale fashion typ (neptejte se mě, co to znamená, sám to dodnes nevím) a že by mě tedy poslali do zahraničí, kde se "dělá" móda. To už jsem začínal pomalu panikařit, ale dorážka přišla v zápětí. Dále mi tehdá řekla, že na Evropském trhu je dnes až příliš velká konkurence pro začínající modely a modelky, tudíž všichni začínají na méně nasycených trzích, kde získají zkušenosti, a pak se vrátí do Evropy nebo USA. Takže jsem si měl vybrat: Soul, Hong Kong, Singapore a myslim že snad ještě Malajsie. A že tak jako na rok, ideálně dva. Very Happy V tu chvíli jsme věděl, že jsem úplně v hajzlu, že na to prostě nemám koule.

Agentuře už jsem se pak nikdy neozval, vrátil se pěkně zpět do lavice, udělal maturu a pelášil pěkně na vejšku. Sem si uvědomil, že zdaleka nejsem takovej nezávislej borec.

Dnes už si jen ťukám na čelo, jak mě to vůbec mohlo napadnout, chtít dělat modeling, když je to taková neproduktivní blbost. Jen se tomu zasmněju a řeknu si, jó Gusto, tys byl fakt blbec. Very Happy

Já na to prostě neměl odjet, nelituju toho, ale trochu závidim všem, kteří se klidně seberou a na rok i víc někam odjedou jen tak, jakoby nic Smile Wink takže určitě jeď, pokud to tak cítíš.

Já též jednou pojedu na nějaký čas do Říše, ale minimálně až s bakalářem v kapse a aspoň roční stáží někde Smile


podla mna si nam tymto chcel len naznacit ze si tak pekny ze ta chceli zlanarit na modeling Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 9:37 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

No musím říct Johne, že máš můj obdiv Smile V tak útlém věku už vyrazit sám dobývat svět, je to obdivuhodné. Já takovou odvahu zdaleka neměl.

Když mi bylo 18 a měl jsem před sebou závěrečný ročník gymplu, tak jsem chodil s jednou holčinou, co dělala modeling. No a jak jsme se o tom často bavili atd, dost se mi to zalíbilo a i s její velkou podporou jsem se rozhodl, že do toho půjdu taky (rodičům jsem to rači neřekl, protože by mě zabili). Poslal jsem do asi nejlepší český agentury fotky a životopis, pozvali si mě dvakrát, vše klaplo, až těsně před uzavřením smlouvy jsem šel ještě na sezení s majitelkou agentury. I ta se mnou byla spokojena a začli jsme se bavit, jak si takový model buduje kariéru. A bylo mi řečeno, že v ČR pánský modeling nefrčí, že je tu příliš malý trh a že tu práci seženou jen komerční typy, já že jsem ale fashion typ (neptejte se mě, co to znamená, sám to dodnes nevím) a že by mě tedy poslali do zahraničí, kde se "dělá" móda. To už jsem začínal pomalu panikařit, ale dorážka přišla v zápětí. Dále mi tehdá řekla, že na Evropském trhu je dnes až příliš velká konkurence pro začínající modely a modelky, tudíž všichni začínají na méně nasycených trzích, kde získají zkušenosti, a pak se vrátí do Evropy nebo USA. Takže jsem si měl vybrat: Soul, Hong Kong, Singapore a myslim že snad ještě Malajsie. A že tak jako na rok, ideálně dva. Very Happy V tu chvíli jsme věděl, že jsem úplně v hajzlu, že na to prostě nemám koule.

Agentuře už jsem se pak nikdy neozval, vrátil se pěkně zpět do lavice, udělal maturu a pelášil pěkně na vejšku. Sem si uvědomil, že zdaleka nejsem takovej nezávislej borec.

Dnes už si jen ťukám na čelo, jak mě to vůbec mohlo napadnout, chtít dělat modeling, když je to taková neproduktivní blbost. Jen se tomu zasmněju a řeknu si, jó Gusto, tys byl fakt blbec. Very Happy

Já na to prostě neměl odjet, nelituju toho, ale trochu závidim všem, kteří se klidně seberou a na rok i víc někam odjedou jen tak, jakoby nic Smile Wink takže určitě jeď, pokud to tak cítíš.

Já též jednou pojedu na nějaký čas do Říše, ale minimálně až s bakalářem v kapse a aspoň roční stáží někde Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 9:34 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Novej Zéland. Tečka. Smile


nieje cesta na novy zeland trochu nakladna? a to nehovorim o vybavovani vsetkych nalezitosti. cez znamych viem ze to trva niekolko mesiacov a to nic nieje zarucene.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 8:33 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Novej Zéland. Tečka. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 8:19 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

John napsal:
gayboy1987 napsal:
podla mna by mal kazdy skusit pracu alebo aspon pobyt v zahranici cloveku to moze len prospiet a ak sa cces aj zabavit vyber si gay friendly oblast Very Happy

Tak obligátní Londýn Laughing a nebo nějakou tu gay plavbu Laughing


kasli na londyn aj na lod ta je dost fyzicky ale hlavne psychicky narocna viem potvrdit ze to nieje pre kazdeho.

vyskusaj sa zamestnat v nejakom rezorte napriklad na kanarskych. ver mi, viem o.com hovorim Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 10, 2013 9:34 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tak to nevim, jestli bych uspěl Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 10, 2013 9:07 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Kámoš je zrovna někde na vodě, tak jen to co vím:

myslím, že na loď na určité pozice můžeš i od 18 let, většinou se nenabírá palubní perzonál (námořníci) ale spíš servis (číšníci, uklízečky, kuchaři barmani a tak). A musíš ze začátku dost zainvestovat: od koncesovaného dotora musíš mít spešl "námořnickou" prohlídku a pokud pojedeš s amíkama, tak US námořní vízum "D". A než se nalodíš, tak hafo kurzů - bezpečnost, první pomoc, hasičský kurs ... Příprava je dost dlouhodobá záležitost a není zadarmo.

Kámoš jezdí jako radista, na to musíš mít ještě další zkoušky, myslím, že se dají skládat i v Praze u radiokomunikací.

A většinou se na loď nedostaneš direct, společnosti, co lodě provozujou, nabírají lidi přes různé agentury.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 10, 2013 8:33 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
podla mna by mal kazdy skusit pracu alebo aspon pobyt v zahranici cloveku to moze len prospiet a ak sa cces aj zabavit vyber si gay friendly oblast Very Happy

Tak obligátní Londýn Laughing a nebo nějakou tu gay plavbu Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 10, 2013 8:32 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Práce v zahraničí Citovat

Honza napsal:
Šmarjá, to už máš střední školu hotovou, týjo to letí Rolling Eyes

No, myslím si, že vyrazit někam za hrabice může být fajn, taky jsem to zkusil a i když to dopadlo trochu jinak než jsem si myslel, tak na tuhle etapu svýho života vzpomínám celkem rád. Smile

John napsal:
No, hlavně abych se nenachomítl k vodě Very Happy


Kdybys měl zájem, tak mám kámoše u námořníků,
mohl by ti možná nějaký job sehnat. Smile

Jo letí to a já si k tomu naivně myslel, že po maturitě to bude na chvili pohoda a po prázdninách nastoupim na Vš a ne, že nic nemám..

Jak to dopadlo trochu jinak? Jak ses k tomu dostal?(kldně přes SZ)
Na lodě jsem tky myslelm, ale na ty můžu až od 21? a mě je 19, teda hlavně? na americké lodě a těch je většina.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist