Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět K cemu gay komunita, aneb neni to na mne videt...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

st duben 17, 2013 2:24 pm
Autor Zpráva
4/17
uživatel


Založen: 17.4.2013
Příspěvky: 8

Předmět: K cemu gay komunita, aneb neni to na mne videt... Citovat

Jsem gay a neni to na me vubec videt.

To je jedna z neoblibenejsich teplejch vet - videl jsem ji napsanou snad stokrat a pokazdy me napadne, proc ji jeji autor vubec stvoril. No pokud je to pravda, tak ten clovek zcela bez problemu zapadne do vetsinovy spolecnosti a nemusi nikde nic vysvetlovat, resit a trpet komplexama a jeho zajmy se v pohode srovnaj se zajmama jeho okoli bez ohledu na sexualni orientaci. Pokud potrebuje resit lesk na rty a Helenku, chapu, ze ma problem; pak ale lze tezko verit tomu, ze na nem nikdo nic nepozna.

Chapu ty ruzovy hosiky, ze se schovavaj po buzincich a celkem jim to i schvaluju; horsi je, kdyz dojde na nejakou parade. Ale to jsou pak lidi, ktery se maj potrebu sebou samejma neustale zabejvat, a ti pak disponujou neprebernou paletou temat, ktery jsou jim spolecny a bez dukladnyho probrani jako by ani nezili.

Ale jak je to s tema, ktery jeste driv, nez je nekdo podezira nebo obvini, uz obhajujou svoji maskulinitu? K cemu teda je nebuznim buzikum gay komunita? Cim z toho, co patri do jejich nebuzniho sveta, se tam obohati? Na co ztracet cas hledanim kamaradu mezi pivovarnikama, kdyz chci obcas s nekym zajit na jedno oroseny Smile?


Pokud se to tu uz nekde objevilo, nebo jsem to blbe zaradil, tak se omlouvam a jinak vsem procentum preju hezkej den Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist