Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti můj problem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne březen 24, 2013 4:47 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
u pivka a fotbalu

Věděl bych o inspirativnější podívané...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 24, 2013 4:26 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

to mire015: tyjo chlape, buď s tím nejvíc v pohodě a fakt věř, že v tom nejsi sám...takovýhlech je fakt spousta...já už zažil dvě líbačky a osahávačky s klukama, co měli regulerně přítelkyně a fakt se netvářili, že by se jim to nelíbilo Wink

já sám jsem taky 80:20 (někdy i 70:30)...a ačkoli dle definice sexuální orientace jsem jasný gay, dle sexuálního chování jsem bi...a je to fakt individuální...ještě tak rok zpátky jsem si připadal jako 100% buzík, ale není to tak dávno, co jsem měl crash s jednou kamarádkou (a nehrál v tom roli alkohol), no a prostě docela hezky jsme si spolu pohráli Very Happy

a jako předsudky k tomu jsou, ht chlapi už automaticky řikaj, jak je to nechutný, mít něco s chlapem a že chlapský tělo je hnusný atd (a to samé většina buzíků ohrnuje nos nad ženskou....citace: "fujky fuj, přeci nebudeš lízat pekáč!")...ale z praxe se mi ukázalo, že i ht chlap se otočí za zajímavým chlapem, ačkoliv v tom nemusí být vůbec nic sexuálního, prostě a jednoduše hodnotí konkurenci (ve fitku se fakt očumujou všichni chlapi a orientaci nikdo neřeší)...přitom jsou to vše jen zbytečný předsudky a lidi by se tolik neměli bránit zvědavosti...pač to, že se chlap otočí za chlapem, dá mu třeba pusu, nebo si spolu i navzájem přátelsky vypomůžou, to z nich gaye nedělá, protože jak tu řekl Václav...gay je ten chlap, co se do druhého chlapa zamiluje a chce s ním vztah

já (ačkoli mě za to spousta mojich gay kámošů staví na pranýř) mám prostě určitou fixaci na ženský prsa Very Happy prostě kozy se mi líbí a to, že mám doma chlapa, na tom nic nemění. Holkám koukám na prsa skoro tak často, jako klukům na zadek a kdyby mi v tu chvíli někdo viděl do hlavy, tak si řekne, že jsem regulérní hátéčko Very Happy Nikdy jsem se do holky nezamiloval a mám dost úzký rozpětí holek, který se mi líbí...ale ten ouzkej profil slečen, s těma mi opravdu nevadí se líbat, osahávat a minimálně orální sex bychom úplně v pohodě zvládli..takže asi tak...orientace je jasně daná, ale sexuální chování je velice pestrý

takže Mirku, neváhej, zavolej nějakýmu podobně smýšlejícímu kámošovi, jestli by jste si třeba u pivka a fotbalu vzájemně neukázali svoje chlouby a třeba si i vzájemně nevypomohli, fantazii se meze nekladou Cool Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 23, 2013 2:14 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Dej sem fotku a uvidíš, třeba se tady najde řada dobrovolníků, kteří ti pomohou si v tom udělat jasno. Twisted Evil

Averzívní léčba? Surprised
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 23, 2013 1:56 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

mirek015 napsal:
Myslím, že todle už moc normální není


Se slovem "normální" bych na tomhle fóru vůbec neoperoval. Very Happy

mirek015 napsal:
Jinak děkuji za odpovědi, jsem rád, že se i takové trubce jako já věnujete Smile


Nejsi trubka, jen zbytečně považuješ za problém něco, co problém není. Z toho, co píšeš, mám stejný dojem jako moji předřečníci, totiž že prostě nejsi úplně čistý HT (ale kdo je, že...). Odhaduju tě tak 80 na 20. Takových lidí jsou milióny, akorát že málokdo tohle vykládá na potkání, tak můžeš mít mylný pocit, že jsi exot. Dej sem fotku a uvidíš, třeba se tady najde řada dobrovolníků, kteří ti pomohou si v tom udělat jasno. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 23, 2013 12:38 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

mirek015 napsal:
Rád bych věděl na čem jsem,

Že by se nenašel dobrý kamarád ke zkoušce ohněm?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 22, 2013 10:10 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: můj problem Citovat

mirek015 napsal:
Je mi 25, mám přítelkyni. jsme spolu 3 roky, a je to ta nejúžasnější holka jakou jsem mohl potkat. Miluji ji.Máme sex, úžasný sex, který si oba užíváme co to jen jde. Přitahuje mě fyzicky. Moc. ...
Stejně tak se mi líbí i jiné holky a přitahují mě. ... kluci se mi (omlouvám se) vzhledoě nelíbí, a ani me nepřitahují a nerad na ně koukám.


Podle toho co píšeš, tak gay nejspíš nebudeš. Smile Myslím, že moc řešíš problémy, které vlastně ani problémama nejsou. Máš super holku tak buď rád, že to tak je a neřeš, co řešit nemusíš. Smile A jestli seš trochu bisex (ale podle toho, co píšeš, tak opravdu jen nepatrně bisex) tak to néni žádná tragédie.

mirek015 napsal:
koukám na fotky krásný žen, které jsou fakt sexy a přitahují mě, ale říkám si "ne, todle není pro mě, lepší je to "bezprsové" tělo.


Tady budu jen váhavě teoretizovat, ale zkusí to: Tak né každému heterákovi se líbí vyloženě kozatý baby, znám i pár kluků, kteří preferují spíš žehlící prkno, než Dolly Buster. Podobné je to i u gayů, někdo hledá spíš nařachlýho borce, někdo spíš chrta. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 22, 2013 9:49 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Otázka tedy nebude jestli jsi na kluky, ale do jaké míry jsi na kluky Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 22, 2013 9:07 pm
Autor Zpráva
mirek015
tester


Založen: 21.3.2013
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

tak díky Smile
Já jen, že mě to tak trápí. Rád bych věděl na čem jsem, a nejen když je člověk nadržený, nebo když se mu něco zdá.

Občas mi i přijde, že se do toho tak nějak trochu nutím. koukám na fotky krásný žen, které jsou fakt sexy a přitahují mě, ale říkám si "ne, todle není pro mě, lepší je to "bezprsové" tělo. A už jen tahle myšlenka, že jsem jiný, mě docela vzrušuje a líbí se. Myslím, že todle už moc normální není Sad Smile

Jinak děkuji za odpovědi, jsem rád, že se i takové trubce jako já věnujete Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 21, 2013 7:10 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: můj problem Citovat

mirek015 napsal:
Jsme z toho zoufalý,

Připojím se k Honzovi, není proč být zoufalý. Člověk by neměl být zoufalý z toho, co ve svém nitru nachází, stejně s tím nic nenadělá. Důležitá je jen racionální úvaha, jestli mne něco může zatáhnout za hranici zákona nebo k narušení vztahů, které mám a cením si jich.

Odborníci by jistě nabídli řadu příkladů, s kolika bizarními sklony a ujetostmi za nimi lidé přicházejí. Když uvážíš, že jen v téhle malé zemičce je cca 400.000 lidí, kteří preferují sex se stejným pohlavím, domyslíš si, o kolik víc je těch, kteří o to stojí jako o příležitostné povyražení.

Znám několik hátéček, jejichž orientace je nepochybná (např. dle definice, že sexuální orientaci popisuje odpověď na otázku, do koho jsem schopen se zamilovat), a přesto (obvykle v jakémsi úzkém výseku z možného) touží po některých ryze homosexuálních zážitcích a občas si je i dopřejí. Pokud to dělají rozumně, jejich život to obohacuje. Jakékoli zoufalství na nich nepozoruju.

Nerad to tak říkám, ale Tvé sny jsou hrozně fádní Very Happy .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 21, 2013 7:00 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Re: můj problem Citovat

mirek015 napsal:
Často se mi tyto stavy stanou, když jsem třeba dýl bez sexu, nebo i někdy když máme s přítelkyní pravidelně sex. Zrovna nyní naposled to bylo, že se mi zdálo o sexu s mužem.
Vše ale přejde poté co se "udělám.


Jenom bych ještě zkusil objasnit tuhle část když už znáš i Kinseyho škálu, když jsi dlouho bez sexu, myšlení se zmocňují pudy, kterým jen těžko odolat. Když se uděláš, myšlení se může spokojeně vrátit tam nahoru kam patří, a ty se můžeš znovu na néjakou dobu tvářit jak prototyp heteráckýho samce, pro kterého je gay sex fuj fuj Smile Když jsi nadržený, mysl dělá ústupky a na tyhle naučený předsudky prostě nezbyde místo Smile
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 21, 2013 5:55 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: můj problem Citovat

Honza napsal:
Představ si úsečku: na levém konci je bod stoprocentní heterák, na pravém konci je bod stoprocentní buzna.

K tomu bych dodal, že k té úsečce existuje ještě kolmice - na jednom konci permanentní chuť na sex a na druhém konci frigidita.

Honza napsal:
jak si ve snu skvěle zašukali s klukem. Smile

Co bychom jenom dali za to nahlédnout některým do těchto jejich snů... Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 21, 2013 12:15 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: můj problem Citovat

mirek015 napsal:
Zrovna nyní naposled to bylo, že se mi zdálo o sexu s mužem .... Jsme z toho zoufalý,


Hele, a proč seš zoufalej z toho, že sis užil ve snu dobrej sex s klukem? Zoufalej bys měl být spíš, kdyby sis neužil v reálu při blbým sexu. Smile

Sexuální orientace není dvoustavový přepínač, takže většina lidí není stoprocentně hetero, ani stoprocentně gay.

Představ si úsečku: na levém konci je bod stoprocentní heterák, na pravém konci je bod stoprocentní buzna. No a když na ni rozestavíš lidstvo, tak v těch krajních bodech jich až tak moc nebude, nejvíc jich bude u levého konce, někdo bude uprostřed, a 5 až 7 procent lidí bude hodně vpravo. A to je celý tvůj problém. Ono je hafo heteráků, co se umí vyspat i s klukem a i si to dost užijou. Prostě na té úsečce nejsou úplně nalevo, ale tak někde v levé třetině. A to je nejspíš i tvůj případ.

Mě se zas několikrát zdálo o sexu s holkou a i když mě to v reálu moc nebere, tak ve snu jsem si s ní celkem i užil. Smile

Takže bych to shrnul asi tak: To, co popisuješ, neni nic neobvyklého a nejsi tutově jedinej, komu se občas zdají podobné sny. Akorát, že o nikom stejně postiženém nejspíš nevíš, bo heteráci se málokdy pochluběj kámošům, jak si ve snu skvěle zašukali s klukem. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 21, 2013 11:24 am
Autor Zpráva
mirek015
tester


Založen: 21.3.2013
Příspěvky: 2

Předmět: můj problem Citovat

Ahoj, zkusím svůj problém popsat zde. Doufám, že mi k tomu něco řeknete. není to ani tak problém, ale zajímal by mě váš názor co si o tom myslíte.
Je mi 25, mám přítelkyni. jsme spolu 3 roky, a je to ta nejúžasnější holka jakou jsem mohl potkat. Miluji ji.Máme sex, úžasný sex, který si oba užíváme co to jen jde. Přitahuje mě fyzicky. Moc.
Stejně tak se mi líbí i jiné holky a přitahují mě. Ale... jednou za čas mě prostě přepadne chuť zkusit sex s klukem. kluci se mi (omlouvám se) vzhledoě nelíbí, a ani me nepřitahují a nerad na ně koukám. Jediné co si s nimi dokážu představovat je sex (jak aktivně, tak i pasivně). Penis, sex, zadky, vypracované břišní svaly. To je vše co se mi líbí. Nedokážu si představit, že mi se mi nějaký fyzicky líbil, to orpavdu nejde. Často se mi tyto stavy stanou, když jsem třeba dýl bez sexu, nebo i někdy když máme s přítelkyní pravidelně sex. Zrovna nyní naposled to bylo, že se mi zdálo o sexu s mužem.
Vše ale přejde poté co se "udělám. Ať již sám nebo s přítelkyní.
Nevím co to se mnou je. Todle se děje už několik let, snad 6 -7 let.
Neřekli byste mi k tomu něco. Rád bych slyšel vaše názory nebo jen třeba nějaké připomínky nebo rady.
Děkuji. Jsme z toho zoufalý, vím, že bych měl být rád za to, že jsem a užívat si to. Ano užívám si celý život. Jen se potřebuju někdo vypovídat a aslšet na to nějaký názor. Nějaké slova.
Děkuji. Mirek

P.S. jestli jsem téma vložil do špatné kategorie, tak se omlouvám Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist