Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Pomc kamarátoví
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

ne březen 24, 2013 4:39 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

kony_ napsal:
No ja mám 18 a on 17 ... on vie o mne, že som gay.

Kony, díky za doplnění. Ani po něm se nedá doporučit nic jiného, než trpělivost a respekt k jeho osobnosti. A ke Tvé větě

kony_ napsal:
Ale na druhej strane nechcem, len vyčkávať a čakať, pokiaľ si to on sám neuvedomí.

se dá napsat jen "bohužel musíš", i když Tvou dychtivost každý na tomhle fóru jistě chápe. Když budeš tlačit na pilu, přijdeš o něj i jako o kamaráda. Na druhé straně nenápadné navození situace, v níž by mohlo dojít nějaké formě společného experimentu, a nechat jen na něm, jestli na experiment přistoupí, by žádnou škodu způsobit nemuselo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 23, 2013 7:45 pm
Autor Zpráva
kony_
tester


Založen: 17.3.2013
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

No ja mám 18 a on 17

S tou situáciou som si už prešiel. To, že on vie o mne, že som gay. Proste sme si písali a ja som chcel zistiť, či je tiež taký ako ja, prsote sme sa rozprávali a tak medzi rečou som sa ho to spýtal narovinu a povedla o sebe. A on mi nato odpovedal, že sa mu chalani páčia, no nevie si predstaviť, že by mal byť gay.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 19, 2013 7:01 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Súhlas s Václavom, bez udania veku o tom ťažko polemizovať. A tak mi napadá ešte varianta, je gay, vie že je gay, vnútorným CO si prešiel, ale bojí sa ti to priznať pretože nevie odhadnúť tvoju reakciu, keďže ako píšeš, si jeho dobrý kamoš. O to viac ak nevie že jeho kamoš je gayom tiež Wink
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 17, 2013 6:57 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Pomc kamarátoví Citovat

Kony, bohužel nepíšeš, kolik kamarádovi je, ale podle tvrzení
kony_ napsal:
to berie ako pubertállny prechod

je to asi teenager, a Ty zřejmě taky. Nepíšeš taky, zda Ty sám jsi mu řekl, že jsi gay.

Vycházel bych především z toho, že CO je na prvním místě věcí jeho rozhodnutí, je to on, kdo k němu musí vnitřně dorůst, a případně k němu třeba nikdy nedoroste, na což má ovšem plné právo. Byť by Tvé motivy byly nejčistší, není korektní se pokoušet ho k CO "dotlačit". A je třeba si také připustit, že i když je jeho chování třeba opravdu atypické, gay být prostě nemusí. A také třeba i to, že si svou homosexualitu uvědomuje, ale nejsi to Ty, s kým ji chce řešit.

kony_ napsal:
Ale na druhej strane nechcem, len vyčkávať

Takový postup může člověk důsledně uplatnit jen pokud jeho samého se týká. Jiné je povinen respektovat. Jako bright, i já přeju hodně přátelské trpělivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 17, 2013 4:37 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Pomc kamarátoví Citovat

V tomhle případě to asi chce z tvé strany mít s ním jen trpělivost. A to “nezištnou“, protože se může stát, že: a/ nikdy vnitřním coming-outem plně neprojde (vsugeruje si, že musí být s holkou, přestože může mít občas “úlet“ s klukem), b/ projde sice vnitřním coming-outem, ale už ne vnějším (což často vede k dvojímu životu, na který bude doplácet každý jeho kluk) a c/ pomůžeš mu projít si coming-outem, ale “odměnou“ ti bude jen to, že si najde jiného kluka, protože ty zůstaneš ten hodný kamarád. Hodně přátelské trpělivosti. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 17, 2013 3:20 pm
Autor Zpráva
kony_
tester


Založen: 17.3.2013
Příspěvky: 2

Předmět: Pomc kamarátoví Citovat

Mám jeden problém, ktorý vôbec neviem vyriešť, a keď sa aj o ňom bavím s priateľmi, každý má na to iný názor, a ja sa nevime rozhodnúť, čo mám robiť.

Poznám kamaráta a už dlhý čas som si o ňom myslel, že je iný. Až do nedávna, som to nechal tak, ale raz ma napadlo, čo ak naozaj je taký ako ja. Gay. Tak som mu napísal, a odpovedal mi dosť neisto. Narovinu povedal nie, ale nato sa priznal, že sa mu chalani páčia. Potom ja povedal, že je viac na dievčatá, ako na chalanov, ale to som moc nebral vážne, pretože viem aký som bol, ja keď som to chcel všetko zakryť. Na jeho správní, je celkom vidno, že je iný, niektorý sa na tom nezamýšľajú, ale keď sa lepšie na neho pozreite, tak viete, že je gay. Problém je v tom, že nevie na to prísť, teda nechce. Keby mal niečo také dopustiť, tak by s tým nevedel žiť, povedal. Neviem ani v čom je problém, on sám povedal, že to nie je o tom čo si budú iný o nom mylsieť, ale je to v ňom, nevie to prekonať so sebou a vyrvnať sa tým. A najhoršie je, že to berie ako pubertállny prechod a čaká, že ho to prejde.

Ja chcem aby to vedel. Je to úplne super chalan, a možno by som s ním chcel aj niečo viac. No neviem, bojím sa, že keď do toho zasiahnem a budem ho navázdať pomaly na správnu cestu rázne ma odmietne a bude sa tomu strániť. Ale na druhej strane nechcem, len vyčkávať a čakať, pokiaľ si to on sám neuvedomí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist