Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Homosexualita na vozíku
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt duben 04, 2013 12:49 am
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Citovat

Lukáš21 napsal:
Čau docela dlouho jsem pozoroval tohle téma a přemýšlel nad ním, docela by mě zajímalo, jestli se u tebe v životě za těch pár měsíců něco změnilo, moc ti držím palce, já taky chodil s hluchým klukem, ten byl překrásný, a dostal jsem kopačky Smile je to už pár let. Vůbec mi ale ta jeho nemoc nevadila, měl naslouchátko takže slyšel, a když ho neměl, tak neslyšel třeba při spaní a ve sprše.


Ahoj, za těch pár měsíců se nic nezměnilo vše je při starém, hodně jsem přemýšlel a řekl bych že zdravého kluka asi nikdy nenajdu a zkusím někoho na káře aby to bylo vyrovnané, ale těch kluků je žalostně málo a nebo o sobě nedávají tolik vědět, přitom jich znám docela hodně, jenže to je na bázi psaní, protože bydlí třeba až na druhém konci republiky, a nebo v Praze, která je relativně kousek ode mě, ale to nevím jak dlouho by vydrželo, protože by to bylo jen párkrát cca tak 3x do měsíce
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 24, 2013 10:25 pm
Autor Zpráva
Lukáš21
tester


Založen: 24.3.2013
Příspěvky: 2
Bydliště: GIB

Předmět: Citovat

Čau docela dlouho jsem pozoroval tohle téma a přemýšlel nad ním, docela by mě zajímalo, jestli se u tebe v životě za těch pár měsíců něco změnilo, moc ti držím palce, já taky chodil s hluchým klukem, ten byl překrásný, a dostal jsem kopačky Smile je to už pár let. Vůbec mi ale ta jeho nemoc nevadila, měl naslouchátko takže slyšel, a když ho neměl, tak neslyšel třeba při spaní a ve sprše.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po prosinec 31, 2012 2:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No právě proto, že to je naopak, tak bych si to myslel. Smile Mladý by to předpokládali, a proto by se do toho vztahu některejm nechtělo. Starší by to předpokládali, ale zas by byli rádi, že maji fungujícího mlaďase Wink

Ale jinak neznám žádný hm vozíčkáře, ale myslím, že je to jednoduše, ehm, "lehčí" bejt jako vozíčkář hm, než ht, protože ... promiň, ale chlap může s některyma přesunama pomoct líp, než ženská. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 28, 2012 12:33 am
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Citovat

citace:
A jednak nechci nijak urazit, a nevim, kolik ti je, ale trochu bych předpokládal, že mladší kluci by si spíš mohli myslet, že hledáš pečovatelku, než partnera, nemyslíš?


Mno tak to bych jim jednu zinknul a už by si to přestali myslet, jsem dost starý, za 8 let mi bude třicet Very Happy, pečovatele opravdu nepotřebuji, i se mi to hnusí, jinak máš pravdu, záleží na tom jaký je zasažený obratel, čím výše tím méně člověk cítí, ale jak jsem psal, paraplegie je u každého jiná a záleží na tom co se stalo, nejvíce na dvě věci to mají lidé po nehodách já jsem parouš po nemoci a nemělo to tak drastické následky, jak jsme psal že jsem funkční a použitelný. Většina paroušů je totiž nepoužitelná.

Jinak je to naopak, ti starší by kolem mě poskakovali a dělali vše co by mi na očích uviděli, ti mladí právě ne a ani to právě nechci

PS parouši si říkáme běžně
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 27, 2012 11:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ahoj a vítám Smile

Jednak myslim, že asi hlavně záleží na tom, který obratel je zasažený, pokud se nepletu.

A jednak nechci nijak urazit, a nevim, kolik ti je, ale trochu bych předpokládal, že mladší kluci by si spíš mohli myslet, že hledáš pečovatelku, než partnera, nemyslíš? Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 27, 2012 8:31 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No vidíš, důležitý věci fungujou, tak néni důvod, proč by sis někoho nenašel. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 27, 2012 12:42 pm
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Citovat

citace:
A nevím jak to máš se sexem, což je ve vztahu dost důležitá věc - když někdo ochrne na nohy, tak komplet od půlky těla dolů, nebo jen nohy?


Záleží na tipu ochrnutí, každý parouš to má jinak - já to mam tak, že necítím od pasu dolů, ale rozhodně nepatřím do "starého železa", protože každý lékař řekne že paraplegie je u každého člověka individuální, takže co se týče funkce postavení a vyvrcholení, tak to je u mě v pořádku, cítím i anál, takže v tomto ohledu jsem použitelný, kde jaký parouš si o tom může nechat zdát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 27, 2012 11:36 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Gumboy19 napsal:
dnešním světě je to normální že i vozíčkáři mohou být na stejné pohlaví, jak to vidíte vy? ...


Nevidím jedinej důvod, proč by vozíčkář nemohl být gay, sexuální orientace nesouvisí s tím, jestli můžu nebo nemůžu chodit.

Hledání partnera budeš mít pochopitelně složitější, ono najít třeba kompatibilního gay vozíčkáře, nebo někoho s kompaibilním postižením bude problém, a stejně bude asi problém najít nepostiženého kluka, kterému by tvůj handicap nevadil.

Já bych do vztahu s paraplegikem nešel, bo je mi jasný, že bychom asi měli minimum společných zájmů - bo vozíčkáři na horáčích nejezdí do fitka moc nechodí, i když pár vyjímek by se našlo. Ale pokud tě baví třeba literatura, hudba, ... tak si myslím, že nepostiženého týpka s podobnýma zájmama bys nejspíš našel. Jen to bude dost šichta.

A nevím jak to máš se sexem, což je ve vztahu dost důležitá věc - když někdo ochrne na nohy, tak komplet od půlky těla dolů, nebo jen nohy?

ElNEX napsal:
A o tom to je, Ty jako hendikepovaný nepřekousneš "horší" hendikep. Zdravý člověk nepřekousne Tvůj hendikep.


Ale to je přece normální. Rozhodující je, aby to postižení nebylo omezující v tom, co tě baví a tak. Já jsem chodil s hluchoněmým klukem a celkem mi to nevadilo, bo při sportu tě tohle postižení moc neomezuje. A často to byla i dost sranda, třeba ve vlaku a tak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 27, 2012 2:14 am
Autor Zpráva
ElNEX
uživatel


Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Havířov,Ostrava

Předmět: Re: Homosexualita na vozíku Citovat

Gumboy19 napsal:
Dostal jsem i takovou radu, že bych si měl nají někoho kdo má taky nějaký handicap, jenže takových lidí je málo a nebo mají takový handicap, který bych nepřekousl...


A o tom to je, Ty jako hendikepovaný nepřekousneš "horší" hendikep. Zdravý člověk nepřekousne Tvůj hendikep.

Dnes najít stálého, věrného partnera do života je hodně těžké. Ty to budeš mít ještě těžší.

Já osobně bych do vztahu s kýmkoliv odlišným nešel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 27, 2012 2:02 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Ahoj;) Já osobně žádného gaye vozíčkáře neznám, ale samozřejmě je kravina, že by vozíčkáři nemohli být gayovéSmile
Hledat si někoho s handicapem často bývá řešení hlavně proto, že oba plně chápou a respektují toho druhého právě i kvůli handicapu. Často takové vztahy mají budoucnost, ale pochopitelně pokud se tady bavíme o gayích a k tomu ještě vozíčkářích, počet takových klesá na minimum.

Podle mě by ses neměl nijak zaměřovat na lidi s handicapem, ale bohužel jak píšeš, u lidí bez handicapu nemusíš vždy najít pochopení a ani se nevyhneš reakcím typu, které jsi popsal.

Jak člověk vypadá uvnitř a jaký má charakter samozřejmě důležité je, ale i fyzično je určitým způsobem důležité, bez ohledu na handicap.

Rozhodně je dobré dál zkoušet někoho najítSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 27, 2012 12:59 am
Autor Zpráva
Gumboy19
uživatel


Založen: 27.12.2012
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Homosexualita na vozíku Citovat

Měl bych dotaz a zajímá mě jak to vidíte vy ostatní nejenom já.
Sám jsem na káře, a jsem gay, ale plno lidem vadí hendikep, přitom si myslím že v dnešním světě je to normální že i vozíčkáři mohou být na stejné pohlaví, jak to vidíte vy? I když jsem pár vztahů měl tak to dopadlo vždy rozchodem, každý si to chce jen vyzkoušet, zda by takový vztah ustál, ale odpověď je ve všech případech stejná. "Promiň mám strach a nechci ti ublížit." a podobné.

Stává se mi že mi všichni popřejí jen hodně štěstí a že se ten pravý brzy najde, jenže to je přesně taková věta, kterou slyšet/vidět nechci. Dostal jsem i takovou radu, že bych si měl nají někoho kdo má taky nějaký handicap, jenže takových lidí je málo a nebo mají takový handicap, který bych nepřekousl, sám jsem paraplegik, což si myslím že není až tak strašné pro vztah.

Podstatné je, jak člověk vypadá uvnitř a jaký má charakter.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist