Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Co na sebe mažete, kluci?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

st prosinec 19, 2012 1:05 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
matyáš napsal:
Mě je úplně jedno jestli mě někdo odsuzuje nebo se mě štítí ,ať si každej o mě říká a myslí co chce je to jeho věc ,jako je zas moje můj vzhled a jak žiji. Někomu se zdám asi extravagantní ,nenormální a divnej . A jako co mám se vzdát svých pocitů,zvyklostí, snů a všeho co mám rád , jen abych zapadl mezi ostatní a neukazovali si na mě a nepomlouvali? O to fakt nestojím ,radši zůstanu sám sebou a vy se třeba po....


Mně se to líbí.


Co se ti líbí?
 
      Na začátek stránky  

st prosinec 19, 2012 1:00 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Mě je úplně jedno jestli mě někdo odsuzuje nebo se mě štítí ,ať si každej o mě říká a myslí co chce je to jeho věc ,jako je zas moje můj vzhled a jak žiji. Někomu se zdám asi extravagantní ,nenormální a divnej . A jako co mám se vzdát svých pocitů,zvyklostí, snů a všeho co mám rád , jen abych zapadl mezi ostatní a neukazovali si na mě a nepomlouvali? O to fakt nestojím ,radši zůstanu sám sebou a vy se třeba po....


Mně se to líbí.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 19, 2012 12:22 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

bright napsal:
matyáš: Musíš být všemi mastmi mazaný jako nějaká bába, co to ještě nevzdala. Wink


Co?
 
      Na začátek stránky  

st prosinec 19, 2012 12:12 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš: Musíš být všemi mastmi mazaný jako nějaká bába, co to ještě nevzdala. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 19, 2012 12:11 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

charles napsal:
matyáš napsal:
Krém na řasy: TALIKA Krém pro růst a výživu

geschockt geschockt geschockt


Nedělám , už si naplánuj svůj pohřeb Very Happy

Mě je úplně jedno jestli mě někdo odsuzuje nebo se mě štítí ,ať si každej o mě říká a myslí co chce je to jeho věc ,jako je zas moje můj vzhled a jak žiji. Někomu se zdám asi extravagantní ,nenormální a divnej . A jako co mám se vzdát svých pocitů,zvyklostí, snů a všeho co mám rád , jen abych zapadl mezi ostatní a neukazovali si na mě a nepomlouvali? O to fakt nestojím ,radši zůstanu sám sebou a vy se třeba po....


Naposledy upravil matyáš dne st prosinec 19, 2012 12:21 am, celkově upraveno 1 krát.
 
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 11:48 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
No růžovou zrovna nemusím, ale to si piš že svítím


Myslel jsem to tak, že nad těmi Černými lesy svítí cosi jako (růžová) polární záře- z tebe.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 11:40 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

charles napsal:
Matyáši, řekni, že si děláš prdel, jinak to nerozdejchám... geschockt geschockt geschockt

Nechej ho, nesahej mu na jeho kosmetiku! Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 11:32 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Krém na řasy: TALIKA Krém pro růst a výživu

geschockt geschockt geschockt
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 11:29 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Matyáši, řekni, že si děláš prdel, jinak to nerozdejchám... geschockt geschockt geschockt
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 10:58 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

bright napsal:
matyáš: Pokud se chystáš někdy zajet do Prahy, tak nás předem včas varuj. Twisted Evil


Já jsem v Praze každý den ,chodím tam do školy a mám tam rodinu ,Kostelec je od prahy kousek. Jo a do nedávna jsem v Praze bydlel.Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 10:45 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš: Pokud se chystáš někdy zajet do Prahy, tak nás předem včas varuj. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 10:30 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Všeho moc škodí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 10:28 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Člověče, ty musíš svítit na celý Kostelec, že ty lesy už nejsou černé, nýbrž růžové.


No růžovou zrovna nemusím, ale to si piš že svítím,prý ani nemusím říkat že jsem gay , je to údajně poznat už na dálku,ale já prostě takový jsem, a nehodlám se kvůli někomu měnit.
 
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 9:41 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Člověče, ty musíš svítit na celý Kostelec, že ty lesy už nejsou černé, nýbrž růžové.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 8:13 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Obličej

Noční krém: SISLEY Intenzivní noční krém s rostlinnými výtažky

Pleťový krém: REPHASE Ošetřující krém s obsahem kmenových buněk Sublime

Ochranný krém: CANNADERM Ochranný krém

Krém proti vráskám : HERB PHARMA Botoceutical FORTE - biotechnologické sérum proti vráskám

Na krk: CLARIN
S Intenzivní fluidní krém na krk a dekolt Super Restorative (Décolleté and Neck Concentrate)

Oční gel: STYX Rosengarten oční gel pro zralou pleť

Krém na rty :SHISEIDO Ochranný balzám na rty

Krém na řasy: TALIKA Krém pro růst a výživu řas

Maska: GUERLAIN Hydratační maska Super Aqua-Mask (Optimum Hydration
Revitalizer)

Makeup: LA ROCHE POSAY Fluidní zmatňující make-up Unifiance (Matt Fluid) (light beige)

Korektor: MAC Tekutý korektor (Select Cover-up)

Pudrová tvářenka: MAC Pudrová tvářenka (Sheertone Blush) (Loverush)

Tužka na oči: MAC Tužka na oči (Eye Kohl)

Dermacol : DERMACOL Báze pod make-up a dlouhotrvající make-up

Řasenka: RIMMEL Extrémně černá řasenka pro skandální objem řas Volume Flash Scandaleyes Extreme Black


Oční stíny: LOREAL PARIS Oční stíny Star Secrets Quad Pro (Beige Taupe)

Lesk: MAC Lesk na rty (Lipglass Brilliant) (Cultured)



Rtěnka (vystoupení): MAC Rtěnka (Lipstick)



Tělo

Deodorant: Playboy Hollywood pánský deodorant stick

Parfém: Playboy New York

Sprchový gel: Adidas Deep Energy SG pánský sprchový gel

Pasta: Colgate Max White One zubní pasta

Ústní voda: Colgate Max White One ústní voda

Kartáček: Colgate Max White měkký Kartáček na zuby

Pěna na holení: GILLETTE Pěna na holení Gillette (Menthol)

Voda po holení: Adidas Deep Energy AS pánská voda po holení


Vlasy

Šampon: BLUE STEP Nimbový šampon

Kondicionér: AVON Zklidňující kondicionér proti lupům (Classic)


Gel: REDKEN Gel na vlasy s extrémní fixací pro muže Stand Tough (Extreme Gel)

Lak: WELLA PROFESSIONAL Vlasový spray - extra silný Performance (Extra Strong)


Vosk : LOREAL PROFESSIONNEL Zvýrazňující vosk na vlasy pro muže Homme Wax (Definition Wax)


Barvy : Jedině Palette, Loreal nebo Garnier .




Doporučuji : http://www.krasa.cz nebo http://www.vmd-drogerie.cz mám od nich skoro všechno a jsem naprosto spokojený.


Naposledy upravil matyáš dne út prosinec 18, 2012 10:30 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 11:03 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Slysel jsem ze vlasy pry dedis po otci matky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 10:57 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Martin napsal:
A mimochodem zdá se mi to, nebo nápadné množství z vás používá spray na nohy? Shocked

Ja nepouzivam, protoze nepotrebuji. Nohy mi opravdu tak moc nesmrdi a ke vsemu mam neobvyklou uchylku, ze jakmile to situace umoznuje, boty mam dole. I treba pri jednani se zakaznikem u stolu boty hned sundam, ve skole na prednaskach i cvicenich jsem to delal taky.

Zuby a vlasy urcite s genetikou budou trosku souviset, ale stejne to neni uplne prozkoumana zalezitost. Muj tata je plesaty, ja mam jen decentni kouty a zatim to nevypada, ze bych plesatet mel.

Ja jsem nikdy neposiloval, fitko rad nemam, i kdyz sportak jsem. A ty jakesi "strie" mam na bocich taky, ale rozhodne me nijak neznervoznuji a nejsou zpusobeny tim, ze by mi rostly rychle svaly a nebo bych dramaticky pribral na vaze.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 10:19 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
TuX napsal:
Popravde si ale myslim, ze dobry zuby, krasna plet a svaly, co ti pri posilovani rvou kuzi na cary, jsou do znacne miry geneticky predurcene


Mno, tady musim docela zásadně nesouhlasit. U kvality zubů (míněno nekazivost a nelámavost), nehtů a vlasů se dá udělat docela málo. Nicméně u pleti a svalů se dá z beďarovýho skřítka udělat bez problémů hezkej kluk. A pokud se nejedná o závažnou genetickou nemoc, tak posilování s genetikou opravdu, ale opravdu nemá co dělat. Smile


Nemyslel jsem posilovani obecne, ale ne kazdemu rostou svaly taky rychle, aby mu to nicilo kuzi. Navic pokud nepouzivas chemii, tak vetsina lidi ma geneticky dano, jak moc mu ty svaly budou rust.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 9:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

A mimochodem zdá se mi to, nebo nápadné množství z vás používá spray na nohy? Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 9:51 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

TuX napsal:
Popravde si ale myslim, ze dobry zuby, krasna plet a svaly, co ti pri posilovani rvou kuzi na cary, jsou do znacne miry geneticky predurcene


Mno, tady musim docela zásadně nesouhlasit. U kvality zubů (míněno nekazivost a nelámavost), nehtů a vlasů se dá udělat docela málo. Nicméně u pleti a svalů se dá z beďarovýho skřítka udělat bez problémů hezkej kluk. A pokud se nejedná o závažnou genetickou nemoc, tak posilování s genetikou opravdu, ale opravdu nemá co dělat. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 8:37 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No ja ziram, co vsechno se da pouzivat Laughing
Popravde si ale myslim, ze dobry zuby, krasna plet a svaly, co ti pri posilovani rvou kuzi na cary, jsou do znacne miry geneticky predurcene. Ja mam napriklad dost velky problemy se zuby, i kdyz pouzivam kvalitni kartacek (uz zminovany Curaprox), dve zubni pasty Elmex a Lacalut, zubni nit i ustni vodu (Listerine), zuby si cistim 3x denne, zubni hygiena alespon 1x rocne a stejne pak prijdu k zubari a zase mi neco najde a obvykle schovanyho pekne hluboko Sad
A to same je s vlasy - nikdy jsem si vlasy nebarvil, nezehlil, ani nijak jinak jsem je netyral, dokonce pouzival i zminovany Alpecin a stejne jsem to nakonec musel vyresit 2mm zastrihem, na ktery staci obyc sampon, co je po ruce, a mam klid Smile
Takze mi zbyva jen mydlo na xicht proti bedarum - Loreal, tuhy deodorant a parfem - bez toho ven nevylezu, nesnasim smradlavy chlapy. Jo a sprej na nohy.

Tak koukam, ze toho mam taky nejak hodne Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 6:19 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Martin napsal:

Ruce mi také nikdy neosychaly, a spíš považuju za problém, když má někdo pařát jako mastnou rybu Very Happy

No a zapařenou sedinku sem měl tak možná jednou na rozpáleném koženkovém sedadle Smile


padám smíchy pod stůl Very Happy Very Happy Very Happy tyhle výrazy jsou boží!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 6:05 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Hezký výčet. Chybí v něm už jen značka odličovadla a toaletního papíru extra šetrného k zadním lícím.


Ty nepoužíváš Kleenex extra soft? Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 6:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno... chlapci a chlapi, opravdu vám nezávidim kůži. Laughing

Strie se mi přes značný posilování nikdy nevytvořily a pokud moje limitovaná znalost medicíny stačí, tak se můžou vytvořit na zdravé kůži pouze při těhotenství. enormním přežírání, nebo používání steroidů (o kterém bych poznamenal, že je dost krátkozraký).

Ruce mi také nikdy neosychaly, a spíš považuju za problém, když má někdo pařát jako mastnou rybu Very Happy

No a zapařenou sedinku sem měl tak možná jednou na rozpáleném koženkovém sedadle Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 5:49 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

bright napsal:
Hezký výčet. Chybí v něm už jen značka odličovadla a toaletního papíru extra šetrného k zadním lícím.
Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 5:14 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hezký výčet. Chybí v něm už jen značka odličovadla a toaletního papíru extra šetrného k zadním lícím.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 4:37 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

charles napsal:
augustus166 napsal:
bohužel jsem to nestačil tehdá podchytit včas a jedna už se mi udělala, proto teď mažu a kontroluju, aby se nezvědšovala a netvořily se nové

Ty jsi fakt střelenej... Very Happy Nestresuj se z toho tak, nebo ti hrábne.


no jooo no Razz Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 4:30 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
bohužel jsem to nestačil tehdá podchytit včas a jedna už se mi udělala, proto teď mažu a kontroluju, aby se nezvědšovala a netvořily se nové

Ty jsi fakt střelenej... Very Happy Nestresuj se z toho tak, nebo ti hrábne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 3:40 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Tak to jsi teda pekna slecinka:-D

Zuby mam 100% zdrave, mam jen jednu malou bilou plombicku z povrchoveho kazu, zuby mam dost bile a Curaprox pouzivam taky, Elmex nepouzivam, kupuji si hlavne Lacalut pro bile zuby a nebo activ pro ochranu pred paradentozou a Listerine mam taky. Jazyk staci cistit zubnim kartackem:) A dech je pro me taky samozrejme dulezity, nedela mi problem nekomu nabidnout zvykacku.

Boze kremy na ruce, telo a zadek, to mi pripadne uz uchylny:-P


Ono to takhle vyjmenované vypadá dost děsivě, ale v reálu bys nepoznal, že něco takového používám (jedině snad podle toho, že voním a nemám jebáky), snažím se všechno používat tak, aby to nebylo nějak viditelně znatelné a nebyl bych hozen do škatule "metroušek"

to, že máte z charlesem zdravé zuby, za to vás chválím, to je velké plus Smile

jediné faux pas, jaké se mi zatím stalo, bylo to, když jsem jedné kamarádce něco podával, ona mi sáhla na ruku a vykřikla, že mám krásně hebký ruce Very Happy Very Happy to jsme v tu chvíli zrudnul, ucuknul, jako by měla lepru a v duchu si říkal (sakra Gusto, od zítřka zas začneš lopatou přehazovat ten štěrk, aby ti ty ruce zas zhrubli)

Brio fakt to není tak zlé, jak to vypadá Wink hlavně většina těch přípravků se nepoužívá každý den...všechno má své odůvodnění...zapařenej zadek fakt nevypadá dobře, kdo to někdy viděl, tak ví, krém na ruce používám hlavně v zimě, protože mi je studené počasí vysušuje natolik, že se mi dělají záděry a sem tam kůže i popraská...a krém na tělo je důležitý hlavně po posiovacím cvičení, protože jinak by se mi udělaly strie (sval roste rychleji, než jaká je elasticita kůže, tudíž kůže popraská a vznikají jizvy), bohužel jsem to nestačil tehdá podchytit včas a jedna už se mi udělala, proto teď mažu a kontroluju, aby se nezvědšovala a netvořily se nové
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 01, 2012 3:19 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Dík za hezký podnět k diskuzi. Bohužel k ní nemám co podnětného říct. Very Happy Takže kdo se nechce unudit k smrti, ať dál nečte. Zuby si čistím nějakou normální zubní pastou, která je zrovna doma. Plus někdy použiju ústní vodu. Zuby mám zdravé. Zatím. Na ty zbytky vlasů, které mám permanentně zastřižené cca na 3-6 mm, nic zvláštního taky nepoužívám, jen normální sprcháč jako na celé tělo. Na obličej si žádné krémy proti vráskám ani nic jiného nepatlám. Na ruce občas použiju nějaký krém, ale to hlavně proto, že nemám rád pocit, když mám suché ruce. Denně používám deodorant a parfém (ale nemám žádnou "svoji" značku). Na nohy si nepatlám nic, jen v létě sprej proti pocení. A krém na zadek? Ne, to fakt ne...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist