Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Jsem tu nový... chci se poradit:
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po říjen 08, 2012 11:07 am
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jsem tu nový... chci se poradit: Citovat

NOX666 napsal:


Uvažoval jsi taky o tom, že bys mohl být asexuál?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 08, 2012 12:45 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

NOX666 > To jsme na tom v zásadě podobně. Já se s první buznou mírně zkamarádil v 23, jinak jsem kolem sebe nikdy žádný neměl, neznal. V 25 jsem si řek, že už by to chtělo poznat pár dalších a někoho si konečně najít. Zaregistroval jsem se na iBoys a zašel se podívat do místního buzince - od tý doby jsem značně homofobní Very Happy a nemám nejmenší tušení, jak si někdy někoho najdu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 11:49 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: ... Citovat

Honza napsal:
je to i o tom, že koukáš kolem sebe a všímáš si, kdo kouká na tebe.

...a nebojíš se je oslovit;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 11:36 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: ... Citovat

NOX666 napsal:
No sice nevím, kde je "buznohrad", ale to snad tolik nevadí.

Buznohrady je název části našeho hlavního města, nad Václavákem, je to tam samej buzinec.

NOX666 napsal:
když gay kluby i seznamky nedoporučujete či radíte k opatrnosti atd...


Tak v klubech se spíš setkávají "kaliči", "huliči", ... já byl v Praze v klubu jen 2x a IQ většiny místních týpků by se dalo vyjádřit jednociferným číslem. Jako asi to není obecné pravidlo, ale nic moc. Seznamky zkusit můžeš, jen buď trochu opatrnej, bo mezi buznama platí, že každý nový maso je potřeba co nejdřív dostat do postele. Studijní materiál:

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=43352#43352

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=43961#43961


NOX666 napsal:
jak se teda seznámit?

už jsem ti to psal, zkusil bych nějakou partu gay kluků,
co mají společné zájmy - turisty, cyklity, prostě něco, co baví i tebe.

NOX666 napsal:
Nebo jinak, jak jste se seznámili vy?


Prvního kluka jsem potkal u rybníku, hafo dalších ve fitku, jednoho na na výletě na horáči, pak na koupališti, ve škole, na pohotovosti, na kalbě, v práci ... je to i o tom, že koukáš kolem sebe a všímáš si, kdo kouká na tebe.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 10:48 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já jsem to dříve nepotřeboval, měl jsem 7letý vztah a seznámil nás společný známý. Teď posledních pár týdnů zkouším seznamku, vůči těm podivínům, kteří tam jsou, jsem odolný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 10:41 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: ... Citovat

Tak zatím díky za všechny odpovědi. No sice nevím, kde je "buznohrad", ale to snad tolik nevadí. Každopádně se musím zeptat, protože to mě tedy fakt zajímá, když gay kluby i seznamky nedoporučujete či radíte k opatrnosti atd... jak se teda seznámit? Nebo jinak, jak jste se seznámili vy? Přeci jen, v okolí žádného gaye neznám a chodit po klucích a říkat jim... "hele nazdar, líbiš se mi, nechceš si někam vyjít"... eh... to mi přijde jako "poněkud" komplikované, s ženami to je jednoduché, ty odlišíte, ale jak prostě se seznámit s gayem, když toho na první pohled nepoznám? Tedy krom "super-gayů"... takových těch zženštilých (ale těch hádám moc nebude).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 10:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jsem tu nový... chci se poradit: Citovat

Honza napsal:
No a gaykluby ... hlavně se vyhni těm vyhlášenejm v okolí Buznohrad! Smile

Jak se NOX666 popsal, tak si ho v nich nikdo ani nevšimne. Není jako ty - nepřehlédnutelný. Wink

NOX666: Mno, pokud chceš okukovat, jak se to na parketu hýbe, tak buď do Termixu nebo do Stage, nejlépe v pátek nebo v sobotu od 23 h. Idea
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 10:07 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Jsem tu nový... chci se poradit: Citovat

NOX666 napsal:
S holkou jsem se kdysi líbal (to jest moje dosavadní nejvzdálenější dosažená meta) a bylo mi to příjemné, ...

S holkou to zkoušelo hafo gayů a myslím, že vyloženě nepříjemné to nebylo nikomu, jen to prostě není tak super, jako s klukem.

NOX666 napsal:
představuji si při provádění masturbace leccos - ano i muže

Říká se, že erotické fantazie jsou nejlepším identifikátorem, představ si, že máš před sebou krásnou holku a krásného kluka, nikdo tě nevidí a můžeš se rozhodnout naprosto svobodně - komu se radši vrhneš do náruče?

NOX666 napsal:
zkoušel jsem si improvizovaný anální "sex"... skoro se stydím to říct jak mi to přijde jalové, ale "narval jsem si tlustší propisku do řiti"... a bylo to mi to příjemné,

Gay se nepozná podle toho, že se mu líbí anální sex, ten se líbí i hafo heterákům, jen to nepřiznají. Smile


NOX666 napsal:
prostě mi prosím zkuste doporučit, nějaké "gay kluby" nebo prostě "něco" kam bych si mohl zajít bezpečně "osahat terén".


Gaykluby bych asi nezkoušel, to je dost panoptikum, spíš bych ti doporučil něco jiného, už jsem to tu nedávno psal v tomhle topicu: http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=1410&start=120

Honza napsal:
Je hafo měst, kde existují různé party gayů, cyklisti, fotbalisti, turisti, ... tam nikdo fotky (předpokládám) nemámí a myslím, že by to byl takový malý CO - a vyoutovat se zkušebně před partou gayů je bez rizika. Taky mám pocit, že furt nejste úplně smíření sami se sebou, a takové setkání by vám určitě prospělo. Poznáte stejně "postižené" kluky, asi o něco starší, a zjistíte, že být gay není až tak hrozné, jak to vypadá, když sedíte sami doma a bojíte se, co bude.


NOX666 napsal:
Asi zkusím nějakou seznamku, ... nebo se podívám do Prahy - tam snad gay kluby jsou.


Na seznamkách opatrně, né každej je v reálu takovej, jako na netu. No a gaykluby ... hlavně se vyhni těm vyhlášenejm v okolí Buznohrad! Smile


Naposledy upravil Honza dne ne říjen 07, 2012 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 10:05 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Počkej si na další odpovědi, ony přijdou:-)

Klubů v Praze najdeš vícero, i třeba Q café se dá doporučit (http://www.q-cafe.cz/cs/kdo-jsme/kavarna/).

Seznamka je taky řešení, jen pozor, není seznamka jako seznamka a najdeš tam spoustu věcí, které by tě mohly dost rozladit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 9:57 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: Díky... Citovat

Díky za odpověď, bohužel ve svém okolí žádného gaye neznám, kdybych znal, abych se spíše bavil s ním o těchto věcech než to psal na internetu. Budu muset každopádně něco dělat - v tom s tebou souhlasím - otálel jsem v této věci už hodně dlouho. Asi zkusím nějakou seznamku, nebo se podívám do Prahy - tam snad gay kluby jsou a snad, když tam nahlédnu něco zjistím... třeba, a třeba taky ne, ale za pokus snad nic nedám. Každopádně ještě jednou díky za odpověď.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 9:39 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Ahoj Noxi666,

každý z nás si procházel něčím podobným, jen u někoho je to dříve a u někoho později. Mě to potkalo kolem 19. Z vlastní zkušenosti vím, a myslím, že to potvrdí i ostatní, že dokud to nezkusíš, tak si to budeš jen myslet, ať už to, že jsi gay nebo nejsi. Taky nejsem z rodiny, kde by se homosexualita brala jako "normální" věc a podporu z rodiny nemám.

Sám jsem si v 19ti uvědomil, že dokud "něco" nezkusím, tak se sám neidentifikuji. Zkusil jsem to tak, jak "žádá" společnost - holku. A to mě usvědčilo v tom, že to nebude to, co mě láká. Ale potvrdit jsem si to taky musel - s klukem. A to mě usvědčilo, že mě to lákáSmile

Většinou, co je součástí našich představ, je to, co se nám líbí.

S Prahou ti já nijak neporadím, gay diskotéky a podniky mě moc nelákají, pokud to není jen nějaké posezení... Ale určitě tady budou jiní, co pomohou. Ve svém okolí nemáš nikoho, kdo by ti připadl jako gay? Určitě by byl dobrý krok se s několika gayi sejít, sbírat informace, zkušenosti,... Teprve z toho můžeš potom dělat nějaké závěry.

A celkově bych to shrnul tak, že jednej, život je krátkej:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 9:10 pm
Autor Zpráva
NOX666
uživatel


Založen: 7.10.2012
Příspěvky: 10

Předmět: Jsem tu nový... chci se poradit: Citovat

Dobrý den, předem tohoto příspěvku se omlouvám jak adminům, tak ostatním čtenářům tohoto fóra za případné nedostatky a pochybení, protože jsem tady úplně poprvé a navíc s gay komunitou nemám naprosto žádné zkušenosti. O co jde...

...je mi přes 25 let, jsem panic, lehce "oplácanější" (nic extra - 85kg váhy při 178 cm výšce) a nikdy jsem neuměl vycházet z holkama. Nevím nakolik je to dané tím, že ony neměly zájem o mě a nakolik tím, že já neměl zájem o ně. Ani nevím jestli ten můj "nezájem" o ně vyplývá z pouhé pózy a přesvědčení, že "nikoho nepotřebuji", abych se vyrovnal s tím, že na základní a střední škole jsem byl prostě outsider a nakolik to potenciálně vyplývá z mé možné homosexuální orientace.

Já nevím jestli jsem "to či ono", o gaye jsem se nikdy zvlášť nezajímal a bral jsem buď jako něco "na okraji mého zájmu", nebo spíše něco "divného", krom toho jsem z rodiny, kde o předsudky není nouze, takže jsem byl vychováván no... to je jedno, prostě chci jen říct, že s tím nemám žádnou zkušenost. Jak obecně se sexem, tak s gay komunitou. Tohle tady píšu v nějaké bláhové naději, že mi může někdo pomoci - radou (to si vyjasněme na úvod zvrhlíci Very Happy) - jak se v gay komunitě v Česku trochu zorientovat. Chci si ověřit zda jsem "to či ono" - gay nebo negay - v zásadě je mi to jedno, jedinou nápovědou jsou mi mé sexuální představy, které mám (asi jako každý jiný) a z nich nevím co se dá usuzovat. S holkou jsem se kdysi líbal (to jest moje dosavadní nejvzdálenější dosažená meta) a bylo mi to příjemné, ale představuji si při provádění masturbace leccos - ano i muže a zkoušel jsem si improvizovaný anální "sex"... skoro se stydím to říct jak mi to přijde jalové, ale "narval jsem si tlustší propisku do řiti"... a bylo to mi to příjemné, ale spíš jsem se cítil provinile sám před sebou... no ale to je fuk.

To si myslím, že pro nastínění stačí. Nevím, nejsem si jist svou orientací, jestli to co píšu sem nepatří, nebo je to nějak moc vulgární a nevhodné tak se velice omlouvám, neznám to tady a nepíše se mi to zrovna nejjednodušeji (jsem docela nervózní z toho, že to vůbec píšu). Chtěl bych prostě zjistit "co jsem zač" (krom toho, že panic, to vím), jestli jsem hetero, nebo homosexuál. Dívky mě nijak extra silně nepřitahují, možná se snažím být aktivní jejich směrem spíš kvůli konvenci a výchově, než kvůli mým vlastním "tužbám", ale jist si tím taky nejsi a nechci kategoricky tvrdit, že jsem takový nebo makový, protože to nevím. Potřeboval bych prostě pomoci radou v tom smyslu, abych věděl "kam zajít" (ano mezi gaye), abych mohl zjistit na vlastní kůži, zda se mi muži zamlouvají nebo ne (nejsem z Prahy, ale klidně se dostanu i tam, to není problém). Vím, že pár "chlapců/mužů" se mi již v minulosti zamlouvalo - spolužáci a vyskytli se potom i v mých představách (ale tam se už vyskytlo, kde co)... prostě mi prosím zkuste doporučit, nějaké "gay kluby" nebo prostě "něco" kam bych si mohl zajít bezpečně "osahat terén". Pro mě samotného je tohle celé docela nepříjemná věc, se kterou se potýkám tak rok nebo dva, kterou si jen velice pozvolna připouštím jako eventualitu. Gayem jsem nikdy být nechtěl, ani jsem se za něj nikdy nepovažoval, ale mám-li volit mezi samotou (protože prostě ženy mě opravdu 2x nelákají a připadám si vedle nich spíše rozpačitě než dobře) a variantou, že jsem gay, tak volím přirozeně to druhé (ač je mi to stále samotnému silně proti srsti, protože... no to je fuk, pokud to tak je, tak se holt budu muset postavit urychleně na vlastní nohy a zmizet z dosahu rodiny).

Prosím berte tento příspěvek vážně, dovedu si představit, že vám se taky chodí různí flameři, provokatéři a náctiletí co se snaží dělat jen zajímavými, ale tohle je opravdu vážně myšlená věc.

NOX666
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist