Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kamaradstvi..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

st září 05, 2012 2:31 am
Autor Zpráva
Nuka
uživatel


Založen: 5.9.2012
Příspěvky: 10

Předmět: Re: Kamaradstvi.. Citovat

Honza napsal:
Nuka napsal:
ma občas gay manyry, řikal že ... a že sebe zkoušel stimulovat přes zadek...

Ale tohle nejsou gay manýry, to jsou i (míň časté) varianty hetero manýrů. Akorát se tím heteráci před kámošema většinou moc nechlubí. Smile

Nuka napsal:
ale ne typu at si najdu homokluka atd, protože ja se prostě nechci spokojit s nějakym sexem s nějakym noname klukem

A co kdyby sis našel NE-noname homokluka - myslíš, že na téhle planetě není žádný jiný kluk, do kterého by ses dokázal zamilovat - a on do tebe?

Nuka napsal:
Nějaké nápady na to jak dosáhnout svýho krom toho že bych ho zas zkusil ožrat a zkusil napodobit minulou situaci s tím že bych konečně nebyl debil a šel do něho ...

No nebyl bys první gay, který dostal do postele heteráka (bo já si myslím, že ten tvůj kámoš heterák je - přítulnej je, když je zhulenej, nebo opilej, to je pro heteráky dost typické). Ale pokud by se ti to podařilo a on zrovna neměl okno a pamatoval si, co se stalo, tak tě asi bude děsně nenávidět.

Asi jsem ti nenapsal to, co bys chtěl slyšel, ale to víš - život je takovej ... Smile


Ja si rád přečtu cokoliv konstruktivního dík Smile. Těch gay manýrů je tolik, ale už mě to všechno vypadalo z paměti, ale chapu že takovy kluci sou někteří... třeba říkal že s kamošem honil (kždý svýho) a pak na lyžaku si ho s jinym zas ukazovali, ale tim si asi prošel každý...

Ja bych si nemohl nikoho asi najít pokudbych se do něj předem nezamiloval ... :/

A myslíš že by mě nenáviděl? Vždyt by sám chtěl, ja bych ho neznasilnoval... by se stim musel smířit a ja pochybuju že byme kvuli tomu nenavidel, ja bych měl taky vymluvu kdyžtak alkoholového opojení..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 05, 2012 2:07 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Kamaradstvi.. Citovat

Nuka napsal:
ma občas gay manyry, řikal že ... a že sebe zkoušel stimulovat přes zadek...

Ale tohle nejsou gay manýry, to jsou i (míň časté) varianty hetero manýrů. Akorát se tím heteráci před kámošema většinou moc nechlubí. Smile

Nuka napsal:
ale ne typu at si najdu homokluka atd, protože ja se prostě nechci spokojit s nějakym sexem s nějakym noname klukem

A co kdyby sis našel NE-noname homokluka - myslíš, že na téhle planetě není žádný jiný kluk, do kterého by ses dokázal zamilovat - a on do tebe?

Nuka napsal:
Nějaké nápady na to jak dosáhnout svýho krom toho že bych ho zas zkusil ožrat a zkusil napodobit minulou situaci s tím že bych konečně nebyl debil a šel do něho ...

No nebyl bys první gay, který dostal do postele heteráka (bo já si myslím, že ten tvůj kámoš heterák je - přítulnej je, když je zhulenej, nebo opilej, to je pro heteráky dost typické). Ale pokud by se ti to podařilo a on zrovna neměl okno a pamatoval si, co se stalo, tak tě asi bude děsně nenávidět.

Asi jsem ti nenapsal to, co bys chtěl slyšel, ale to víš - život je takovej ... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 05, 2012 1:51 am
Autor Zpráva
Nuka
uživatel


Založen: 5.9.2012
Příspěvky: 10

Předmět: Kamaradstvi.. Citovat

Ahoj, co jsem si tu pročítal toto fórum, tak hodně vaších příspěvků je podobných mému. Chtěl bych nějaké vyjádření nebo reakci .. Smile

Už je to dva roky, co jsem se dostal na střední škole do třídy s o 4 roky mladším klukem a hned mi padl do oka. Řekl sem si, že se s ním musím zkamarádit... stali se z nás asi nejlepší přátelé, nebo alespoň já to tak vidím, alespon zpětně. Často jsme se viděli i mimo školu, pili jsme spolu nebo se zhulili, byl pěkný, chytrý, vtipný, charismatický ... miloval jsem ho, teda vlastně miluju dodnes ikdyž už spolu do třídy nechodíme. Byli tu náznaky, myslel jsem si že je aspon bisexualní, ikdyž měll zasebou několik vztahů z holkama (ja jsem stále panic...). Hodně o holkách mluvil, ale občas prostě řeči typu že by to transkou pěknou zkusil i orálně, občas takový sexualni narážky apod, byli časy kdy sem si myslel že prostě musí bejt gay a časy kdy jsem měl za to, že je pure hetero. Několikrát u mě doma spal, mám manželskou postel takže mě to bavilo. Když u mě přespal asi tak po pátý, tak jsme byli fest zhulený a ožralý (na mě to bohužel má občas učínek že se mi srazí sebevědomí a neni semnou řeč a ni nic ...). No šli jsme spát a já se tak nějak na něj nalepil ruku na jeho a citil jeho teplo... což jsem dělal vždy když u mě spal, nějaky lehký osahavaní když jsem věděl že spí, nechtěl jsem ho vyděsit, ikdyž už asi půlroku o mě věděl že jsem bi a řekl jsem mu že se mi i líbí... on na ty doteky reagoval tak že se co pulminuty přibližoval, až sme byli skoro pod jednou peřinou, pak půl tělem ležel přímo na mě, ja jsem mu ruku strčil pod peřinu a on ji ptakem přejižděl a kolenem se mi o myho ptaka otíral ... ja prožil málem infarkt, už jsem si myslel že konečně budu mit něco trochu víc a dokonce s tak "dokonalym" klukem za kteryho bych položil život. Pak mi nohou podebral ruku a ja měl jeho ruku na stehni blizko trenek, ale asi tim THC a mým srabstvím jsem se neodvažil na víc ikdyž jsem hodně chtěl, stále jsem se bál že se třeba vyděsí, nebo jsem si myslel že spí a jsou to prostě pohyby ze spánku. Když jsem nereagoval tak řekl první slova za tuto noc "Tak nic nebude?" otočil se a usnul .... rano si nic nevybavoval když jsem se ho ptal jestli si něco z noci pamatuje.. vím že má alkoholové okna často. Pak jsem mu to po škole řekl, co dělal, že mě chtěl v noci svést a on že semnou už radši nebude nikdy spát nebo pít... od te doby tu u mě byl ještě tak dvakrát a chtěl jeste jednou ale to si rozmyslel, ale trvalo to od této udalosti... Ja každou noc skoro nemužu usnout protože vím jakej jsem debilní kretén že jsem si tohle nechal ujít, me by stačilo třeba zahonit s ním a byl bych rad a pak se s nim už jen klidně kamošil ale potřebuju to prostě. Píšeme si každý den už po dva roky, víme o sobě hodně.. ma občas gay manyry, řikal že zkoušel s holkou anal, a že sebe zkoušel stimulovat přes zadek... Ja ani nevím proč to píšu.. asi to chci prostě někomu říci a chci reakce, ale ne typu at si najdu homokluka atd, protože ja se prostě nechci spokojit s nějakym sexem s nějakym noname klukem, když jednoho miluju nadevše a málem to dopadlo... planuju tu naši skutečnost nějak zopakovat, už je to asi půl roku co se to stalo, možná o něco více. Bojím, se jak bude stárnout, jeho chutě experimentovat budou slábnout, jak opouští pubertu.. ted je mu 20. Nějaké nápady na to jak dosáhnout svýho krom toho že bych ho zas zkusil ožrat a zkusil napodobit minulou situaci s tím že bych konečně nebyl debil a šel do něho ... a kdyžtak se vymluvil na chlast + chutě, to že sem bi ví. jeho problém že semnou spí Very Happy díky Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist