Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Rada ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

út srpen 21, 2012 1:20 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
... inteligence se pozná po pětiminutovém rozhovoru ...


Smile né, někdy od pohledu, někdy stačí dvě věty, někdy jí doluješ X let a stále nic Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 1:17 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jaj, tu snad není ani co dopsat, než co napsal Gustáv Smile

Václav: inu není dost pro všechny, proto by bylo milé, kdyby se ti méně "dokonalí" poohlédli po někom sobě podobném. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 1:02 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jak se říká, vzhled je vidět hned, inteligence se pozná po pětiminutovém rozhovoru a povaha až po nějaké krizové situaci.

Ale zpět k tématu. Radíme tu klukům, kteří si teprve uvědomují sami sebe, jak a kde nabýt sebevědomí, které utrpělo dosavadním pobytem mezi heteráky. Shodneme se jistě v tom, že bez kontaktu s jinými gayi, kteří jsou již po CO a jsou vyrovnaní, je to obtížné, ne-li vyloučené. Gayové nejsou jiní než ostatní lidé, a proto lze mezi nimi narazit na různé typy. Důležité proto je, stejně jako u heteráků, hledat a hledat, dokud si ty přátele nenajdou. Rozhodující přitom samozřejmě budou osobní očekávání a sympatie. V tomhle lze těžko radit, protože je to čistě subjektivní. Někdo jde jen po vzhledu (a nedostatek mozku a/nebo charakteru ho dožene později), jinej si chce užít společenského života a další chce jen Vztah.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 12:43 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Jako zní to povrchně a já rozhodně říkám, že vzhled není všechno! Ale ať mi prostě nikdo netvrdí, že na vzhledu nezáleží a že si partnera vybírá výhradně podle duše.

Auguste, přemýšlel jsem, jak na ten Tvůj post reagovat, výstrahy před lovci mladého masa a podobnými slizouny jsou určitě OK, ale ten zbytek... Bright je možná drobet moc tvrdý, já použiju takovou kulantnější zkratku: víš, ono těch překrásných, vysoce atraktivních kluků není dost pro všechny. Pro ty méně krásné a méně atraktivní z toho cosi plyne... Ti "kandidáti CO", s nimiž si tu píšeme, ještě nejsou v situaci, aby začli lovit bílou velrybu, zatím se jen učí brousit harpuny. Chlape, mysli trochu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 12:41 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Gusto, děkuji za takovou otevřenou nabídku, ale já o pindíka Honzy nemám zájem a on je rád, že to tak je;)

K tématu. Pokud s gay spolky nemáš zkušenosti, tak váha toho příspěvku o nich je značně nižší než kdybys ty zkušenosti měl. Já s nimi taky nemám zkušenosti, za prvé, o žádném v HK nevím a za druhé, mám tolik aktivit, že jsem o tom ani nikdy nepřemýšlel. Ale pro "začínající" gaye to může (ale nemusí) být dobrá volba. Pokud je to nezaujme, alespoň ví, čemu se pro příště vyhnou. Pořád jsou tady spíše pozitiva než negativa.

A zase ten vzhled... Pochopitelně lidi řeší první dojem, který vznikne na základě vzhledu. Já si teda ale neříkám, že "ten je hezký", ale spíše "ten není škaredý". Je v tom dost velký rozdíl. A jak píše bright, ne všem bylo dáno a rozhodně není pravda, že každý je svým způsobem hezký, v tom slova smyslu, jak jsi to psal ty.


Naposledy upravil Brio dne út srpen 21, 2012 12:47 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 12:35 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
S gay spolky osobně zkušenosti nemám, protože mě od nich moji kamarádi ustavičně odrazovali, že to opravdu není takové, jak to vypadá.

Takže o tom víš úplný hov..., ale odsoudíš to kompletně celý, protože "kamarádi říkali, takže to tam takový musí bejt" Smile

augustus166 napsal:
jde jim jen o to, zašukat si s mladym masem

kdyby jim šlo jen o to, tak proč by to dělali takhle komplikovaně? Smile

augustus166 napsal:
mezi gay funguje takové nepsané pravidlo, že kamarádi se snaží navzájem si spárovat své kamarády

urban legends Smile

augustus166 napsal:
vesnický papuly

Tak to je opravdu silný argument!Smile

A zbytek nekomentuju, škoda slov, bo ono to samo o sobě (tobě) vypovídá víc než dost. Rolling Eyes


Naposledy upravil Honza dne út srpen 21, 2012 1:14 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 12:21 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Mám mezi gayi celkem dost známých a dokonce i několik opravdových přátel, které mám moc rád za to, jací jsou, protože i oni mi hodně pomohli uvědomit si sám sebe a přestat si hrát na heteráka a přijmout jako chlap to, že jsem prostě gay. Smile

A scházíš se s nimi sám nebo společně s bf a hlavně, kde se s nimi scházíš? Nejde doufám o takovou tu buzní partu, co se schází zásadně mimo gay podniky, resp. v gay podnicích, o kterých se to moc neví, a tam se utvrzuje ve svém despektu ke všemu buznímu a ve své morální nadřazenosti obyčejným buznám? Znám jednu takovou grupu. Chlastaj první ligu (asi na zapomnění) a občas některýho z nich potkám v nějakém buzinci (asi aby nezapomněli, jak vypadá nepřítel). Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 12:17 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

to bright Jako zní to povrchně a já rozhodně říkám, že vzhled není všechno! Ale ať mi prostě nikdo netvrdí, že na vzhledu nezáleží a že si partnera vybírá výhradně podle duše.

Jeden můj hetero kamarád to řekl přesně: "Když mě nezaujme fasáda, je už dost malá motivace, poznat vnitřek!"

tím taky nechci říct, že kdo je není hezkej, je v hajzlu! Chci tím říct, že kdo na sebe kašle, ten je v hajzlu! Wink On každý je vlastně svým způsobem hezký, každý má něco, v čem je dobrý a v čem je slabší a důležité je, umět to všechno skombinovat dohromady a prezentovat navenek Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 12:09 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

to bright: Tak jsem to úplně nemyslel, jako buď krásný a všechno se za tebe vyřeší. To určitě ne, jen si myslím, že když někdo vypadá sympaticky, lidi obecně se o něho víc zajímají a vůbec jsem nemyslel nějakého nějaký skrytý gay všimne, myslel jsme prostě nějakého gaye, je jich mezi náma celkem dost Smile a já si myslím, že každý dovede být sebevědomý, někomu to déle trvá, ale každý na to má Smile Všechno se dá naučit, já byl ještě tak 4 roky zpět dost introvertní a zaprdlej kluk, pak mě ale jeden kámoš vycepoval a dal si se mnou tu práci, že mě naučil si věřit Smile

S gay spolky osobně zkušenosti nemám, protože mě od nich moji kamarádi ustavičně odrazovali, že to opravdu není takové, jak to vypadá. A ačkoliv se tu na foru zdám jako "arogantní pražský kanál,"jak řekl Honza, to ve skutečnosti umím dost dobře projevit k někomu náklonnost typu důvěry, úcty a respektu Smile Mám mezi gayi celkem dost známých a dokonce i několik opravdových přátel, které mám moc rád za to, jací jsou, protože i oni mi hodně pomohli uvědomit si sám sebe a přestat si hrát na heteráka a přijmout jako chlap to, že jsem prostě gay. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 11:56 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Auguste, teď jsi to teda rozčísnul. Souhlasím s tím, že klukovi bez dokončeného vnitřního coming-outu, společensky nesebevědomému a bez předchozích vztahových zkušeností mohou některé buzny - bez ohledu na věk obou - poplést hlavu, odradit ho od dalšího hledání přátel mezi gayi, nebo dokonce na gaye zanevřít. Ale radit tu někomu, aby byl krásný a seběvedomý, že pak si ho nějaký gay, žijící dosud skrytě mezi heteráky, všimne a začne s ním žít plnohodnotný život, je dosti mimo realitu. Každý není tak krásný, sebevědomý a uvědomělý, aby nemusel jít svému štěstí v ústrety a chlapi se na něj lepili jako na tebe. Navíc, takovéhle vztahy "z posilky" většinou končí tak, že ti dva jsou pár jen u sebe doma nebo mezi svými prověřenými přáteli a po zbytek času (u rodičů nevyjímaje) jsou spolubydlícími, kteří jsou moc nároční/zaměstnaní/zklamaní na to randit s holkama.

Mimochodem, jaké jsou tvé osobní zkušenosti s gay spolky, komunitami atd., resp. máš vůbec mezi gayi nějaké opravdové přátele, nebo své závěry jen zobecňuješ na základě četby netu a návštěv buzinců?

EDIT: Jsi fakt děsně povrchní. Smile
citace:
přišlo mi, že tam vždy byli hrozně šeredný lidi! Jasně, že fyzickej vzhled není všechno, ale určitě se vám bude líp šlapat 5 km na kole do kopce, když se u toho budete moct koukat na hezkého kluka, než na nějakou obludu, žejo A jsme gayové, tak mi tu nikdo nevykládejte, že vás hezký kluci nezajímaj, to je blbost.

Ovšem tohle je přímo friendly fire. Very Happy
citace:
buzíci jsou obecně emočně hrozně nestabilní lidi, z velký části si za to můžou sami, a mají tendenci si navzájem vymejvat mozky přiblblejma kecama.


Naposledy upravil bright dne út srpen 21, 2012 12:11 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 11:47 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

to Honza: vytlemuju se šukánim? Dyť prosimtě ty svý péro v konverzaci používaš častěji neš svý jméno Very Happy Přijdeš mi už s tim nějakej postiženej, jak o tom furt mluvíš Very Happy

A nazývat mě pražským kanálem, hele kdyby mi to řekl snad kdokoliv jinej, tak se nad tím možná i zamyslím, ale když to jde jako z tvý vesnický papuly, musím se jenom hlasitě smát a prozpěvovat si: "To čert na koze jel a táta režnou popíjel, to čert na koze jel, já bejky pěstí zabíjel...." (Kabáti)Very Happy Very Happy


Ty můj kašpárku čertovskej! Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 11:39 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

No já teď asi půjdu značně proti proudu, ale řeknu jen svůj názor, každý to může vědět jinak.

Jsem určitě pro, pokud se sami chcete lépe srovnat s CO, seznámis se s nějakým gayem, co už má tohle za sebou a může vám být pomocnou rukou. Jen si dejte pozor na prznitele, který se vyžívaj v balení těchto naivních a neznalejch kůzlat a jde jim jen o to, zašukat si s mladym masem, myslím, že to může být pro začínající gaye dost otřesnej zážitek.

Co se ale týče těch společnejch gay spolků (turistickejch, kulturnich, sportovních). Já jsem tedy něčeho takového docela velký odpůrce. Protože mi přijde, že do těchlech spolků chodí ztracení případi, podivíni nebo zoufalci, co se za každou cenu chtějí spárovat. Jako vážně nečekejte, že tam potkáte krásný vysportovaný a sebevědomý kluky! Spíš tam potkáte všechno možný, od vykroucených buzniček po zakřiknutý šprťáky. Já si dřív taky myslel, jak je to supr, když se takhle gayové seskupují, ale je to fakt náhoda, když takhle najdete někoho, kdo vám sedí. Já osobně něco takového fakt nemusim. Nemám rád gaye, co furt dokola a dokola řeší svoji orientaci a vlastně se jim kolem toho točí celý život. A přesně to se v těhlech spolcích řeší, přijdou mi tam ti lidi totálně cáklí a jistým způsobem mentálně retardovaný. Já prostě vim, že jsme gay, beru to jako fakt a dál to neřešim, nemám chuť se v tom s někym rejpat.

Kluci musíte si dát fakt bacha, s kym při svém CO přijdete do styku, protože buzíci jsou obecně emočně hrozně nestabilní lidi, z velký části si za to můžou sami, a mají tendenci si navzájem vymejvat mozky přiblblejma kecama. Takže pokud máte jen trochu heterácké zájmy, tak do těch spolků fakt nechoďte, aspoň tedy určitě ne do pražskejch!!!

Jsem k tomuhle druhu "sdružování" dost skeptickej. Hlavně já viděl už spoustu fotek z těhlech gay spolků a akcí a nemůžu si pomoct, ale přišlo mi, že tam vždy byli hrozně šeredný lidi! Very Happy Jasně, že fyzickej vzhled není všechno, ale určitě se vám bude líp šlapat 5 km na kole do kopce, když se u toho budete moct koukat na hezkého kluka, než na nějakou obludu, žejo Wink A jsme gayové, tak mi tu nikdo nevykládejte, že vás hezký kluci nezajímaj, to je blbost. Navíc pokud je někdo z vás hezkej mladej kluk, tak se připravte, že vás v nějakém takovém spolku začne okamžitě někdo balit a valit vám hrozný klíny do hlavy a váš CO ho zas tak moc zajímat nebude. Takže buďte hodně opatrní, než se někam rozhodnete jít a hlavně si neustále udržujte odstup a čistou hlavu. Smile

A jak se tedy s někým seznámit? Naučte se být sympatičtí a věřte si Smile Starejte se o sebe, ať se stále může říkat, že gayové jsou ti nejhezčí chlapi, po kterých hetero holky šílej Wink buďte příjemní, nebojte se komunikovat a mějte oči otevřené a fakt nebudete dlouho čekat a kluci si vás začnou všímat Smile Pokud se toho budete držet, určitě brzo potkáte jednoho gaye, ten vás seznamí se svými přáteli, ti vás zas seznámí se svými a tak pořád dál a brzo budete znát tolik gayů, že si mezi nima snadno vyberete ty opravdové přátele a žádné šílené spolky, komunity nebo seznamky nebudete potřebovat Smile

Navíc vám prozradím jedno tajemství Wink mezi gay funguje takové nepsané pravidlo, že kamarádi se snaží navzájem si spárovat své kamarády, prostě a jednoduše kuplířství. Máte ale tu výhodu, že k sobě dávají a vzájemně seznamují lidi, kteří by se k sobě mohli hodit, takže se pravděpodobnost úspěšného rande dost zvyšuje
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 11:13 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Gustávo: A Martin jako nic? Že ty už ses s ním sešel. Laughing Nějaká hutná (názorová) výměna? Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 10:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: !!! Citovat

Ale že nám to Gusta nandal, co?! Smile

augustus166 napsal:
Honzi, Brio, Brighte, co kdyby jste se už konečně sešli a zašukali si, co?

augustus166 napsal:
Do tohodle vlákna píšou mladá kůzlata,

No vidíš, píšou sem kůzlátka a ty (jedinej) se tu vytlemuješ se šukáním.
Styď se, ty pražskej kanále!

augustus166 napsal:
a nejsou zvědavá na nadržený kozly, který už neví roupama co by

sebereflexe? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 10:25 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: !!! Citovat

Hele buzničky,
hlavně, že mě jste okřikovali, že svejma off topic kecama zaspamovávám vlákna celkem z vážnou tématikou. A teď tu pár dní nejsem a už nám tu zas čert už asi po stopadesáté píše, jak ho má velkýho a tvrdýho a jak to tady celý rozšuká a bla bla, a dvě nadržený prdelky mu k tomu jen přizvukujou!

Honzi, Brio, Brighte, co kdyby jste se už konečně sešli a zašukali si, co? Možná by jste pak dali na chvilku pokoj Razz

Do tohodle vlákna píšou mladá kůzlata, která se chtějí svěřit a poradit s CO a nejsou zvědavá na nadržený kozly, který už neví roupama co by, tak se prosím pokuste udržet aspoň na tomhle vláknu péra v kalhotech! Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 10:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Honza: Tvrdý dlouhý je ještě lepší. Wink


Ale tvrdý krátký je fajn pro zasmání Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 10:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Když mám někoho v postely, tak vždycky s tvrdým,
a myslím, že je to i celkem logické!
Tady gramatická pravidla neplatí, here is a real life!


Mmmm a tedy spíte s bf odděleni na gauči, a postel je jen na sodomii, nebo trpíte neskutečně bolestivou chorobou, ergo priapismem? Very Happy

Chirurgicky se to řešit dá, jeden způsob bych zvládl sám, ten méně nepříjemný ve špitále Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 12:17 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Tvrdý dlouhý je ještě lepší. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 11:22 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

No no no, Honzíku, já už nejsem žádná náctiletá holčička!!! Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 11:17 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Honza napsal:
v postely.
Shocked (nemohl jsem si pomoci...Smile )

Hele, nesolokuj, jo!

Když mám někoho v postely, tak vždycky s tvrdým,
a myslím, že je to i celkem logické!
Tady gramatická pravidla neplatí, here is a real life!

Až budeš starší kluk, tak to taky poznáš. Smile Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 10:22 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Honza napsal:
v postely.
Shocked (nemohl jsem si pomoci...Smile )

johnc napsal:
Upřímně si stejně myslím, že nějaká negativní reakce by byla, ale hlavně z vlastní zkušenosti vím, že když se např. ve škole bavíme o tom, že někdo byl / je gay, tak opravdu téměř všichni mají úsměv na tváři a je vidět, že jim to příjde nepřirozené, směšné, divné... Říkám si, co by se změnilo, kdybych tam opravdu seděl jako gay, jak bych se cítil potom... Víte, jakou situaci myslím? Nikdo jste nezažil

Jinak mluví a chovají se před tebou, pokud se baví o někom jiném, a jinak mluví a chovají se před tebou, pokud mluví o tobě.

johnc napsal:
Jinak, já bych se s nějakým gayem klidně i sešel (kdybych teda někoho našel), ale to znamená tak trochu konec anonymity, protože většinou se chce vidět fotka, kde bydlím a prostě něco o mně. A já nevím, jestli bych měl jít nejdřív do toho s tím, že nikomu nic neřeknu, abych nejprve zjistil co a jak. Ale musím říct, že to bych se pořád bál, aby se to někde někdo náhodou nedozvěděl. A nebo jestli bych to radši měl říct někomu předtím. Ovšem to zase stále nevím, jestli jsem na to připravený.

PS. Ještě se tak trochu omlouvám - já vím, někdy přemýšlím až moc...

Nebudeš to vědět nikdy, jestli jsi připravený, dokud to nezkusíšSmile

Honza napsal:
Je hafo měst, kde existují různé party gayů, cyklisti, fotbalisti, turisti, ... tam nikdo fotky (předpokládám) nemámí a myslím, že by to byl takový malý CO - a vyoutovat se zkušebně před partou gayů je bez rizika. Taky mám pocit, že furt nejste úplně smíření sami se sebou, a takové setkání by vám určitě prospělo. Poznáte stejně "postižené" kluky, asi o něco starší, a zjistíte, že být gay není až tak hrozné, jak to vypadá, když sedíte sami doma a bojíte se, co bude.

Toto zní moc pěkně a taky to vidím jako fajn možnost. Jediné, k čemu se musíte odhodlat, se tam dokopat!Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 9:52 pm
Autor Zpráva
Láďa
uživatel


Založen: 17.8.2012
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

charles: No jednoduše tak, že by o tom nikdo z rodiny nevěděl, byl bych tam bez vědomí rodičů... teda, věděli by, že někde jsem, ale asi bych jim neřekl přesně o co se jedná, ale oni mi důvěřujou, vědí, že bych žádnou kravinu neudělal....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 9:30 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

johnc napsal:
Jinak, já bych se s nějakým gayem klidně i sešel (kdybych teda někoho našel), ale to znamená tak trochu konec anonymity, protože většinou se chce vidět fotka, kde bydlím a prostě něco o mně. A já nevím, jestli bych měl jít nejdřív do toho s tím, že nikomu nic neřeknu, abych nejprve zjistil co a jak.


Láďa napsal:
Václav: Vypadá to moc dobře, ale abych pravdu řekl, mám z toho docela strach a kdybych se už účastil, tak asi spíš tajně Razz


No Václav to už nakousl, takže navážu:

Je hafo měst, kde existují různé party gayů, cyklisti, fotbalisti, turisti, ... tam nikdo fotky (předpokládám) nemámí a myslím, že by to byl takový malý CO - a vyoutovat se zkušebně před partou gayů je bez rizika. Taky mám pocit, že furt nejste úplně smíření sami se sebou, a takové setkání by vám určitě prospělo. Poznáte stejně "postižené" kluky, asi o něco starší, a zjistíte, že být gay není až tak hrozné, jak to vypadá, když sedíte sami doma a bojíte se, co bude.

A možná tam i někoho potkáte ... viz bušení: Smile

bright napsal:
Honza napsal:
Tak s tímhle teda zásadně, ale fakt z-á-s-a-d-n-ě nesouhlasím! Bušení ho teprve čeká!

Bušení srdce. Tamto bušení ho samozřejmě teprve čeká. Ale neměl bys ho v tomhle jeho stádiu strašit explicitním fyzičnem, bushido. Razz


No a co jiného jsem myslel - né? Jsem slušný, citlivý, vychovaný chlapec, co na nějaké čuňárny ani nepomyslí. Až potká toho pravého, srdce se rozbuší ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 8:58 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

To moc nechápu. Jak by ses chtěl účastnit tajně?? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 7:52 pm
Autor Zpráva
Láďa
uživatel


Založen: 17.8.2012
Příspěvky: 6

Předmět: Citovat

Jey Jey: To já vím Smile Osobně si myslím, že ve třídě to o mně nikdo ani netuší, ale jsme třída kde je 28 kluků a žádná holka Very Happy Jo, mám to stejně, taky se k nim chovám tak nějak odměřeně, ale bereme to spíš jako srandu.

Václav: Vypadá to moc dobře, ale abych pravdu řekl, mám z toho docela strach a kdybych se už účastil, tak asi spíš tajně Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 5:02 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Rada ? - inspirace Citovat

Občas nakouknu na tento WEB: http://www.gejt.cz/ (http://www.facebook.com/gejt.cz), nebo http://www.got2go.cz/, a pokaždé to na mne působí moc dobře. Pro kolegy uvažující o CO se mi to zdá být ideální, věřme, že i realita je taková.

Naposledy upravil Vaclav dne ne srpen 19, 2012 8:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 3:01 pm
Autor Zpráva
Jey Jey
uživatel


Založen: 8.8.2012
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

To Láďa: Nemyslel jsem to nijak špatně, je mi jasné, že na každé škole to chodí jinak. Jsem z "katolické" jižní Moravy, ale kupodivu to na sobě ani nepociťuji. Ve třídě TO o mně asi většina lidí tuší, bavím se hlavně s holkama, kluci byli vůči mně takoví opatrnější. Ale když mě trochu poznali, tak asi pochopili, že jsem "normální", docela vtipný kluk, protože se teď chovají "přirozeněji". Navíc se vůči klukům chovám celkem odměřeně až chladně, tak to nemůže vypadat, že po nich nějak "jedu". Smile Omlouvám se za tento výlev, asi to sem ani nepatří.

Naposledy upravil Jey Jey dne ne srpen 19, 2012 7:54 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 2:03 pm
Autor Zpráva
Láďa
uživatel


Založen: 17.8.2012
Příspěvky: 6

Předmět: ... Citovat

bright: Nepochybuju o tom, že bušení časem přejde, ale momentálně je to asi můj nejmenší problém Very Happy Jinak díky za přivítání Smile

Jey Jey: No, nejsem si jistej, jestli někoho takovýho mám, spíš si myslím, že kdybych to takhle někomu řekl, udělal by z toho hroznou aféru po škole, všem by to rozhlašoval atd.... to nechci zažít a s tou rozumností bych to taky nepřeháněl, nepříjde mi, že lidi na mojí škole by byli zrovna moc rozumní Very Happy

Václav: To máš asi pravdu, pospíchat s tim určitě nechci a ani nebudu. Spíš to radši ještě budu držet co nejdéle v tajnosti. S tim klukem si moc nedějí nenadělám, je mi jasný, že šance mám minimální, ale s tim asi dokážu žít Very Happy

Charles: To mi říká hodně lidí, i když je mi jasný, že nějaké mezery pořád mám a chyby dělám poměrně často Smile... víš, pokud jde o mojí budoucnost, sám se jí bojím, nedokážu si představit, co ze mě bude, až vystuduju, ale tohle rady řešit nechci, je mi jasný, že takových, kteří se o tohle bojí, je mnohem víc, spíš skoro každý... Reakce rodiny by podle mě nebyly tak zlé, rodině věřim a jsem si jistý, že by to překousli, teda snad až na otce, ten by z toho byl dost mimo, tím jsem si jistý, ale nechci je zklamat, věřím, že by to hodně lidí v mém okolí zklamalo, takže to nijak neuspěchám. Věř, že veškeré narážky na mojí osobu jsou mi fuk, každý ať si mně zatím říká, co chce, ale zase to není tak, že bych byl rád, kdyby mě všichni pomlouvali jako "buzeranta", to fakt ne. Jo, tím jsem si docela jistej a jsem rád, že jsem tohle förum našel Smile

Mates: Máš pravdu no, to seběvědomí mi opravdu chybí, ale nějak s tím nedokážu nic udělat.... být spokojen sám se sebou... to mi asi taky trochu dělá problém Very Happy

Díky všem za přivítání Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 11:27 am
Autor Zpráva
johnc
uživatel


Založen: 15.8.2012
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

Ještě jednou děkuji všem, jen bych ještě chtěl dodat:

Možná to vyznělo, že mi nejvíce záleží "co si o mně budou myslet druzí", ale není to až tak pravda. Spíš vůbec nevím, kde začít...

Upřímně si stejně myslím, že nějaká negativní reakce by byla, ale hlavně z vlastní zkušenosti vím, že když se např. ve škole bavíme o tom, že někdo byl / je gay, tak opravdu téměř všichni mají úsměv na tváři a je vidět, že jim to příjde nepřirozené, směšné, divné... Říkám si, co by se změnilo, kdybych tam opravdu seděl jako gay, jak bych se cítil potom... Víte, jakou situaci myslím? Nikdo jste nezažil?

Jinak, já bych se s nějakým gayem klidně i sešel (kdybych teda někoho našel), ale to znamená tak trochu konec anonymity, protože většinou se chce vidět fotka, kde bydlím a prostě něco o mně. A já nevím, jestli bych měl jít nejdřív do toho s tím, že nikomu nic neřeknu, abych nejprve zjistil co a jak. Ale musím říct, že to bych se pořád bál, aby se to někde někdo náhodou nedozvěděl. A nebo jestli bych to radši měl říct někomu předtím. Ovšem to zase stále nevím, jestli jsem na to připravený.

PS. Ještě se tak trochu omlouvám - já vím, někdy přemýšlím až moc...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 7:14 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
bright napsal:
Vítej a gratuluju k prvnímu kroku. Bušení časem přejde. Wink

Tak s tímhle teda zásadně, ale fakt z-á-s-a-d-n-ě nesouhlasím!
Bušení ho teprve čeká!

Vidíš, a mě se ta věta zdála být postavená velmi vtipně! Někomu vyhoví přesně tak, jak je napsaná, jinému může vyhovovat výklad, že tam má bright překlep, a ve skutečnosti chtěl slíbit "přijde": Láďa si může vybrat podle toho, co má za naléhavější.

Mates napsal:
Václav: Taky jsem nad tím přemýšlel, jestli to tak není.

Díky za vysvětlení. To víš, drsní chlapáci se s těmi citečky rozhodně nepářou, vlastně se za ně stydí, a tak je radši přemáznou hrubostí. Ale samozřejmě: Ty brášku znáš, já ne. Snad z toho vyroste, a když ne, bit bude nakonec on, necitlivost k blízkým ho jednou dožene. Nedej se otrávit.

johnc napsal:
Když vidím, jak někdo pořád řeší, jestli jsem nebo nejsem gay, neumím si představit, co by bylo, kdybych se přiznal. Řeči typu "já jsem to říkal"?

John napsal:
Spoluzak je vyoutovany a nikdo se mu neposkiva sikanuje apod.. ale velice casto ho resi za jeho zady.,(co ma za triko tokovy maj jen buzny, co resi furt ta buzna atak.

Pánové, nezlobte se, ale to je úplně zoufalecká optika. Myslíte, že vás drbny nebudou řešit, když jim neposkytnete konkrétní záminku? Samozřejmě budou, jen si najdou nebo vymyslí něco jiného. Ten pije, ten krade, ten bije manželku, ten si koupil nemožné tričko... tomu nelze předejít. I kdybyste hned po narození preventivně skočili pod vlak, najde se dost debilů, kteří to okomentují slovy "Ten ale musel mít másla na hlavě!" Čímž rozhodně nevolám po nějakém "generálním CO" (velmi souhlasím třeba s charlesem), ale ohled na drbny by neměl vést k deformaci vztahů s lidmi, které máme rádi. Nebo jinak: mínění ostatních, jaké člověk vyvolá, nelze přehlížet, ale nesmí být prvotně určující. Nebo ještě jinak: nikdo rozumný si sám nezkazí život kvůli drbnám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist