Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Rada ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

ne říjen 14, 2012 8:31 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To asi v práci moc neřikej Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 13, 2012 7:31 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Bart90210 napsal:
mám se nudit v práci ? Laughing

A můžeš prozradit, co děláš a která firma tě zaměstnává? Bych tam šel taky, bo trávit pracovní dobu koukáním na net by se mi dost líbílo! Smile



Pracuju na směny včetně noční a víkendů jako elektrotechnik. Takže čekám až se pokazí stroj,abych jej opravil a zprovoznil. No a někdy se nepokazí ani jeden z těch 345 strojů, které mám na "povel"....... Very Happy Very Happy


Naposledy upravil Bart90210 dne ne říjen 14, 2012 8:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 13, 2012 4:54 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
By ses nudil Honzo:P

Ale to by byl vpodstatě ideální stav,
co víc by sis měl jako řádný občan přát ... ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 13, 2012 12:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Bart90210 napsal:
mám se nudit v práci ? Laughing

A můžeš prozradit, co děláš a která firma tě zaměstnává? Bych tam šel taky, bo trávit pracovní dobu koukáním na net by se mi dost líbílo! Smile


Št! Ty si můžeš tak na netu číst nový OZ Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 13, 2012 9:00 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

By ses nudil Honzo:P
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 13, 2012 2:55 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart90210 napsal:
mám se nudit v práci ? Laughing

A můžeš prozradit, co děláš a která firma tě zaměstnává? Bych tam šel taky, bo trávit pracovní dobu koukáním na net by se mi dost líbílo! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 11, 2012 3:22 am
Autor Zpráva
House M.D.
guru++


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 946
Bydliště: Hořice

Předmět: Citovat

Jo tak v práci to je něco jiného Very Happy To se ten čas nějak zabít musí, to je mi jasné, to ti schvaluji. Very Happy
_________________
Powered by REDSTONE
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 11, 2012 2:20 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

mám se nudit v práci ? Laughing samo že čtu jen to co mě zajímá, momentálně si vystačím se sekcí Od začátku....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 11, 2012 1:56 am
Autor Zpráva
House M.D.
guru++


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 946
Bydliště: Hořice

Předmět: Citovat

Barte, to chceš číst jakože všechny příspěvky tady? Zbláznil si se? Spočítej si to... Denně přečteš, i když to přeženu, sto příspěvků. Bude ti to trvat dva roky přečíst všechny příspěvky Very Happy Čti jen ty zajímavý a co tě zajímají Very Happy
_________________
Powered by REDSTONE
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 11, 2012 12:00 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

tak jsem tu zase, pár nových postřehů.....

přestal jsem tolik žrát a začal nad sebou přemýšlet, musím ze sebou něco dělat, příští týden jdu poprvé do posilky a budu shazovat ti kilečka navíc. Kámoš bude chodit se mnou tak to bude OK.

Jak psal Honza, jsem vyoutovaný u manželky a mamky. Ale nějak mi to prostě nejde u sebe. Nemůžu si to přiznat, vím že všechno kolem je jasné, představy, sny, fotky, videa....
Ale říct si , Barte jsi gay, už to konečně pochop a sžij se s tím, to mi prostě nejde.

Byl jsem v jednu chvíli rozhodnutý pro CO před tím mým nejlepším kámošem, ale nějak jsem to posunul, dokud si to nepřiznám já sám. Chce to asi čas....

btw věnuju se čtení fóra, ale těch 64000 příspěvků je fakt moc Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 11:54 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart90210: takže ty seš už dávno vyoutovanej, a ani o tom nevíš - dost dobrý! Smile Gratuluju! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 07, 2012 10:14 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Ahoj,
tak to mám za sebou, myslim ti CO u máti. Akorát že trochu obráceně. Místo toho abych se svěřil já jí , tak došla sedla si vedle mě na postel a zeptala se jestli mám nějakého přítele.

UFF. Já se tak bál jak to budu ze sebe soukat Shocked asi nás ty mamky fakt znají

Že jí nic říkat nemusím, že už to ví půl roku. Že to poznala. Že vidí že to neklape v manželství a že je to mnou a mojí orientací. A že jí to nevadí ,když už jsem jsem ten bisexuál, od té doby mě bombarduje odkazama na rúzné debilní články na netu hlavně na idnes.cz. Twisted Evil

Řekl jsem jí že bisexuál je blbost, že prostě ženské mě nezajímají a neberou...

Vím co chcu, kluka, cítit objetí v posteli při usínání.....
Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 05, 2012 9:24 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
No Honzo já jen to, že těch tvých 123 kg je 75 kg a 48 kg, což je moje váha a váha mojí spolubydlícíVery Happy

No vidíš - vážím úplně stejně, jako jiný lidi. Smile

Bart90210 napsal:
"jinak prostorově řešený"

nebo taky "prostorově výrazný" Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 04, 2012 11:50 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

No Honzo já jen to, že těch tvých 123 kg je 75 kg a 48 kg, což je moje váha a váha mojí spolubydlícíVery Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 04, 2012 11:23 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Honza napsal:
Bart90210 napsal:
PS. za těch 12 let od svatby si mě taky pěkně vykrmila, takže na svých původních 85kg( mám těžké kosti Very Happy ) se budu těžce dostávat z nynějších 118kg.

To zas neni tak děsný, furt seš o 5 kilo lehčí, než já. Smile

OMG Shocked


tady sa říká "jinak prostorově řešený"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 04, 2012 11:21 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Honza napsal:


Chyba - se furt chováš jako heterák! Ty se musíš koukat, jestli si někdo nevšímá tebe! Smile


vidíš to mě nanapadlo

Honza napsal:
doufám, že ten barák néni celej napsanej na ni.


nee, mám 75% Smile



Honza napsal:
Vítej v klubu - co máš za mašinu?


Suzuki SV 1000S
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 04, 2012 11:05 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
OMG Shocked

No co - je podzim, tak se do objemovky musím o pár kilo zprasit, to jinak nejde. Přes léto mám rýsnutej 115 - 120, ale to se nedá držet furt. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 04, 2012 10:53 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Bart90210 napsal:
PS. za těch 12 let od svatby si mě taky pěkně vykrmila, takže na svých původních 85kg( mám těžké kosti Very Happy ) se budu těžce dostávat z nynějších 118kg.

To zas neni tak děsný, furt seš o 5 kilo lehčí, než já. Smile

OMG Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 04, 2012 10:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart90210 napsal:
Teď mi to připomnělo otázku manželky, kdo je u tebe na 1. místě ? a já na to.

1. děti
2. kamarádi
3. ty
4. motorka

já to tahle opakuju už 6 let. Vždycky se divila že je AŽ třetí.

No, zas by neměla být tak nevděčná, u mně by manželka byla až někde hóóóóóódně daleko za motorkou! Smile

A k tomu tvému příběhu:

Jako né, že by sis život zrovna vyšperkoval, ale jestli jsou pro tebe děti důležité, tak jsi to vlastně zařídil náramně dobře, bo s chlapem by sis dítě nepořídil ani omylem - to můžeš dělat co chceš a ono furt nic. A nejspíš je i dost kluků, co by si to s tebou vyměnili.

Bart90210 napsal:
Na druhou stranu mě teď mrzí že jsem jí tak dlouho lhal. Nezasloužila si to.

Je lepší manžel heterák, kterej akorát prochlastá vejplatu a kašle na rodinu,
nebo manžel buzerant, který postaví barák, stará se o děti, ...

Bart90210 napsal:
V práci máme společné sprchy a při sprchování to prostě nejde se nedívat, jak se pak utvrzuju v tom že si toho snad nikdo nevšiml.

Chyba - se furt chováš jako heterák! Ty se musíš koukat, jestli si někdo nevšímá tebe! Smile

Bart90210 napsal:
Co bude nevím. Na baráku hypotéka jako prase, dvě děti které nade vše miluju a jsem rád že jsou. Manželka na mateřské s almužnou od státu 3800kč.

No nejspíš se budeš muset o rodinu starat dál, nejmíň do doby, než si ta tvoje najde náhradníka, a pak se uvidí, co dál. A počítej s tím, že k holce s dvěma dětna se chlapi zrovna moc nehrnou (leda do postele). Btw: doufám, že ten barák néni celej napsanej na ni.

Bart90210 napsal:
Mám motorku a ta jediná mě naprosto naplňuje při projíždce, nádherné uvolnění hlavy.

Vítej v klubu - co máš za mašinu?

Bart90210 napsal:
PS. za těch 12 let od svatby si mě taky pěkně vykrmila, takže na svých původních 85kg( mám těžké kosti Very Happy ) se budu těžce dostávat z nynějších 118kg.

To zas neni tak děsný, furt seš o 5 kilo lehčí, než já. Smile
btw: http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=593

Bart90210 napsal:
Ale musím , když mě čeká randění a seznamování.

Jo, to jo, o chlapa s dvěma dětma a manželkou na mateřský se všechny buzny z celýho kraje porvou při první příležitosti. Smile

Bane, si dělám srandu, jen počítej s tím, že kluk do postele se dá sehnat dost snadno, ale s partnerem je to horší, navíc on tvůj partner si tak trochu bude brát nejen tebe, ale i tvoji rodinu, to každej kluk nezkousne.

Tož a včíl hodně štěstí, ogare! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 04, 2012 9:16 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Ahoj všem

Díky za názory, vážím si jich. Mám teď týden volna, jsem teda doma už 4 dny, a o víkendu jdu do práce. Vykašlal jsem se na jakékoliv práce doma kolem baráku a jen přemýšlím o sobě, kolik let jsem zahodil tou přetvářkou, vždyť já se přetvařuju sám před sebou ( a ne jen před sebou) už víc jak deset let. Ale až teď mi dochází všechno. Proč na otázku od manželky "miluješ mě" jsem jí vždy odpověděl "mám tě rád", já prostě nikdy po svatbě neřekl miluju tě, protože to byla a je pravda. Já prostě před tím utekl tou svatbou, vzal si první holku která mě připravila o panictví, jsme se brali po 10 měsících randění. V té době jsme jezdili na výlety s kamarády . Byla nás tlupa 12-16 lidí, kluci i holky jen mi dva manželé. Užívali si života. Pak nás tak pohltila ta rekonstrukce baráku, pak první těhotenství. Jen abych se neprozradil a žil jako HáTéčko.

Je to už 3 den co čtu tohle fórum, postupně se prokousávám dopředu od roku 2005-6, některé příběhy jsou strašné, kolika utrpení musí člověk projít, když pak padne na hubu a znovu se zvedne. Pár příběhů a článků jsem jí přeposlal na skype.... Jen mě udivuje že jsem sem nazavítal už dříve, já na web 004.cz nechodil, když tak jen na skok, ale že je nahoře odkaz na fórum, jsem si všiml až teď před 3 dňama. Jediné co jsem tajně dělal bylo v letech 2007-8-9 registrace na IB a stažení pár gay videí -ty mi stačily pro mé sebeuspokojení. Doma jsem se sexu vyhýbal. Když byl "v plánu" v mezeře mezi kojením nebo probuzením dítěte tak jsem raději usnul, dělal jsem puritána, že můžu mít sex jen večer , v noci že přes den se stydím.

Podzim 2008 krize- vypadalo to na rozvod, ale zase urovnalo, já se vrátil k manželskému sexu a druhé dítě. Dcera, já chtěl vždycky holčiku, prostě ten pohled přes ty dlouhé vlásky a ty slova, ale tatínku já to nerozbila schválně. To mě dostává. Teď mi to připomnělo otázku manželky, kdo je u tebe na 1. místě ? a já na to.

1. děti
2. kamarádi
3. ty
4. motorka

já to tahle opakuju už 6 let. Vždycky se divila že je AŽ třetí. Njn.

Víte mě dělalo a stále dělá problém jít na veřejné WC nebo na WC kde už jeden ze tří pisoárů obsazený, mě to prostě nejde, musím počkat až dotyčný vypadne, vůbec nejhorší jsou sportovní akce nebo koncerty, tam je furt někdo. V práci máme společné sprchy a při sprchování to prostě nejde se nedívat, jak se pak utvrzuju v tom že si toho snad nikdo nevšiml.

Já bych snad dokázal zpočítat zpětně kolikrát jsem s manželkou spal. Ty jo. To je hrůza. Ono když to bylo na narozeniny moje, její a Vánoce tak to lze , že jo ? Smile Na druhou stranu mě teď mrzí že jsem jí tak dlouho lhal. Nezasloužila si to.

Co bude nevím. Na baráku hypotéka jako prase, dvě děti které nade vše miluju a jsem rád že jsou. Manželka na mateřské s almužnou od státu 3800kč. No nějak to dopadne.

Mám motorku a ta jediná mě naprosto naplňuje při projíždce, nádherné uvolnění hlavy.

PS. za těch 12 let od svatby si mě taky pěkně vykrmila, takže na svých původních 85kg( mám těžké kosti Very Happy ) se budu těžce dostávat z nynějších 118kg. Ale musím , když mě čeká randění a seznamování.

PPS Jo a kdyby tu byl někdo s kým bych mohl mluvit osobně u kafeho nebo pivka ze ZL kraje, ať mi napíše, strašně by mě to pomohlo, mluvit osobně z někým kdo zažil to co prožívám já, myslím tím svůj CO


Naposledy upravil Bart90210 dne čt říjen 04, 2012 11:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 8:42 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

to Bart90210: Musím říct, že když jsm četl tvůj první příspěvek, bylo mi z toho až fyzicky úzko. Tedy ne že bych nevěděl, že takové případy existují (a je jich víc než dost), ale ty jsi to napsal v takové syrové zkratce...uff.

Nicméně se to začalo vyvíjet správným směrem. Že jste byli schopni se o tom bavit a zároveň nastolit i nějaké prozatímní řešení, je myslím naprosto zásadní. Pokud budete ještě nějakou dobu kvůli dětem aspoň naoko fungovat jako standardí rodina, tak OK, ale v každém případě pracuj na tom, aby ses vnitřně srovnal sám se sebou a mohl si najít chlapa. Protože jinak ti hrábne.

iboys je samozřejmě dost depresivní místo... Doporučuju zkusit spíš nějaké inzeráty, tam je ta šance o něco větší... Ale i tak to bude chtít značnou trpělivost. Držím všechny palce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 7:59 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Brio napsal:
Já teda na iboys jsem taky a úchyl teda rozhodně nejsem:-( Takže samý úchyl rozhodně ne!

Martin napsal:
Mno, bria a brighta na IBku rozhodně nenajdeš Very Happy Very Happy

iterum legi Wink


Jo, stáří taky Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 7:55 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Já teda na iboys jsem taky a úchyl teda rozhodně nejsem:-( Takže samý úchyl rozhodně ne!

Martin napsal:
Mno, bria a brighta na IBku rozhodně nenajdeš Very Happy Very Happy

iterum legi Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 7:40 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno, bria a brighta na IBku rozhodně nenajdeš Very Happy Very Happy

Je tam sice možno najít všelijakou existenci (ibid), ale i toho pravýho Very Happy Třeba tedy Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 3:31 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já teda na iboys jsem taky a úchyl teda rozhodně nejsem:-( Takže samý úchyl rozhodně ne!

Jinak nejsi první, kdo má takovou situaci, znám osobně 2 kluky, kteří jsou na tom úplně stejně. A v obou případech to manželky ví, žijí odděleně, o děti se starají tak nějak na střídačku (spíše ale maminky) a všichni jsou spokojení...

Jinak se ztotožňuji s názorem od brighta, ten to vystihuje přesně tak, jak bych to vystihoval i já.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 3:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Koukám, že tvá moudrá žena rozhodla dávno za tebe, že s ní setrváš, dokud jí to tak bude vyhovovat. Správně tušíš, že může nadejít den, kdy budeš odejit, a proto by ses na něj měl připravovat. Myslím tím vnitřní coming out, abys mohl směle říci "jsem buzna" Very Happy , najít si nějaké nové přátele, abys nebyl závislý na tom, jak hátéčka ze sousedství jednou vydejchají tvou orientaci, randit, abys pochopil, jak to ve vztazích mimo manželství chodí, a případně to sdělit rodině. Máš program na leta dopředu.

PS: S ibkem máš naprostou pravdu, leč i tam je mizivá naděje.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 12:54 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

bright napsal:

PS: V BH90210 byl nějaký Bart? Think


No nebyl - jen jsem spojil dva seriály z doby pred dvaceti lety, BH 90210 a Simpsonovi a použil jako nick, používám jej už pár let na webech s motorkářskou tématikou, což je jediný koníček kde jsem naprosto volný a sám sebou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 12:48 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Tak jsem byl hned ráno projet na kole a vyčistit hlavu.....

Před polednem jsem jí to řekl, ona mě řekla že to ví,že to je tak dva roky co si to plně uvědomila. Takže ona to ví a jen já nevím nic. Bože ona mě tak dokonale zná.Já se tak snažil vše maskovat a schovávat, od webových stránek po své pocity. Pak jsem se vyřval, já nebulel už několik let, to je pocit k nezaplacení....

Zeptal jsem se kdo ještě to ví, s kým se o tom bavila. Její spolužačka ze základky, nyní naše sousedka, co se známe 20 let.... Její manžel můj velmi dobrý kamarád je však silně, nevím jestli to píšu dobře, homofobní. To je ten kterého jsem naťukával. Trávíme spolu skoro všechen volný čas, dovolené, naše i jejich děti......Ale on to neví , neřekla mu to a a já to fakt nedokážu.

Já ani nedokážu to říct o sobě, vyslovit že jsem ..y napsat že jsem ..y

Tak jsem se ptal kdo další to říkal nebo se vyptával, to však neměla říkat vůbec, vyptávala se moje máti. Já to s ní nemůžu řešit, už vůbec ne s ní. To nejde.

Rozvádět se nechce, prý jí to takhle vyhovuje, jen mám být tolerantní k tomu že si bude někoho hledat pouze kvůli sexu. Já si ale myslím že dříve nebo později se zamiluje a bude chtít žít s novým partnerem, i když kvůli dětem teď tvrdí že ne.

Já asi zůstanu teda sám, nemám šanci v našem maloměstě někoho najít a poznat a už vůbec netuším jak takového kluka poznám, proč není nějaké znamení Very Happy .... Jak mám někoho poznat , na IB je fakt jeden úchyl vedle druhého, takhle začínat nechci.


Naposledy upravil Bart90210 dne út říjen 02, 2012 1:19 pm, celkově upraveno 3 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 10:59 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. v téměř každý měl pubertální fantazie se ženami, dnes už je to poněkud jinak, ale před patnácti-dvaceti lety si těžko našel v katalogu, na billboardu, v telce.. atp. rozcapenýho chlapa Very Happy

2. tvoje manželka to zjevně ví, patrně jenom stojí o to, abyses jí "přiznal" a mohli jste situaci nějak řešit spolu Smile Ostatně jste manželé, vychovali ste děti. Bližší osobu IMHO nemáš a ona taky ne.

- A když se do ní vynasnažim vcítit, tak mě by neštvalo, že si teplej, ale přímo by mi SRALO že máš dojem, že mi to po x letech nemůžeš říct Smile

3. přiznávám, že přes veškerou sebedůvěru sem měl obavy, že "to" (tedy když někomu řeknu, že jsem gay) bude na mě vidět... mno neni to tak, kolegové - jedno kde - se to buď nedozvěději, nebo (pokud jsou hodně homofobní), tak jejich reakce bude "buzny do plynu, teda krom tebe" Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po říjen 01, 2012 11:31 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vskutku nezáviděníhodná situace, kterou si těžko dokáže zcela představit někdo, kdo ji sám neprožil. Napadají mě tyto body:

Nemá cenu řešení tvé situace odkládat, protože čas hraje proti tobě.

Představ si, jak bys chtěl žít za cca 5 let. To je cíl, ke kterému je třeba zvolit rozumnou a šetrnou cestu.

S manželkou nic neuspěchej, protože existuje něco jako psychologický rozvod (vnitřní odpoutání se od životního partnera), který se vždy nekryje s rozvodem právním. Jsou i případy, že si ho opuštěná osoba nechce vůbec připustit a zbytek života stráví "nadáváním" na toho, kdo ji opustil. Nejdůležitější proto je, aby si tvá manželka postupně zvykla na představu, že s tebou nebude žít (intimně, nebo i fakticky, když se tak rozhodneš) a že je to tak vlastně v jejím vlastním zájmu, a nezanevřela na tebe, neboť by pak své negativní pocity vůči tobě přenášela (i nevědomě) na děti, které s ní pravděpodobně zůstanou bydlet. Tím bys je ztrácel ještě víc, než pouhým fyzickým odloučením od nich.

Že jsi gay, nemusíš vykládat každému na potkání, zejména ne kolegům, které sis narozdíl od svých přátel nevybral a se kterými musíš "nedobrovolně" trávit osm hodin denně. Je možné, že si manželka "pustí pusu na špacír" (vůči jejím kamarádkám je to nanejvýš pravděpodobné), ale není třeba ji preventivně předcházet. Když se to rozkřikne, lze na přímou otázku, popř. jasný náznak, přímo reagovat.

Hlavu vzhůru, takové věci se holt stávají i v těch nejlepších rodinách. Wink

PS: V BH90210 byl nějaký Bart? Think
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist