Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Rada ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

so leden 03, 2015 11:33 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Hned jak vidim tvuj nick, tak je mi jasne, ze to bude cteni aspon na 15 minut Very Happy
No, jak to ctu, tak si rikam, ze snad je dobre, ze nikoho nemam a nemusim resit podobne zalezitosti, byt tu smesuju dve roviny..Asi bych nejak dokazal najit pochopeni? pro alkohol, ale ne pro ty narazky, co komu platis..Nevim no
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 03, 2015 9:49 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: téměř po roce..... Citovat

Je to bez měsíce rok co jsem zde psal naposledy o svém probíhajícím životě. Přede mnou byla letní dovolená a prázdniny. Dovolená proběhla v klidu a byla super, na motorce jsem s přítelem a kamarády procestoval italské Dolomity, pobyli jsme i u moře nad Benátkama a nakonec ještě ve Slovinských Julských Alpách. Zbytek léta proběhl v klidu. V té době jsme se začali oba dívat na domky v okolí s tím, že pokud bude vhodný a mi jej ufinancujeme, tak koupíme domek se zahradou někde na vesnici v okolí. Nakonec jsme se stěhovali k 1.11.2014 do nového. Dům 3+1 se zahradou po kompletní rekonstrukci. Avšak týden před Vánoci jsem začal mít podezření na to, že cítím doma alkohol, dopadlo to tak, že místo slivovice na půdě ve flašce byla voda. Přítel začal být nevrlý a protivný z narážkama, které mě naprosto vytáčeli na téma „proč platím hypotéku když tam s nebydlím ?“ (hypotéka na dům kde bydlí děti s bývalkou) jak to že „ platím povinné ručení na auto za bývalou manželku“ ( mám dodnes sjednané povinné ručení na auto i motorku na ni, jednak má plný bonus a tehdy jako ženská měla i nižší pojistné než muži) a tak chodí složenky na její jméno. Zapomněl jsem napsat že od srpna 2014 jsem rozvedený, abych nemusel poslouchat „tvoje žena“. I když to poslouchám dál a ničemu to nepomohlo…..
Zpět k Vánocům. V pátek 19.12 přivezl (od kolegyně co má vinný sklep v Mikulově) přítel 5l vína na celé svátky. V sobotu přijeli jeho rodiče a švagrová s manželem a miminkem na víkend. Nalil jsem všem víno a zjistil že je řízlé vodou. Prostě hnus. Všichni vzápětí zase odjeli po scéně co jsem udělal, když jsem na něj udeřil a řekl mi že pije už týden tajně. I v práci.
Dohodli jsme se na detoxu doma, vylil jsem všechen alkohol, a on začal střízlivět. Omluvil jsem jej v práci na PO a UT. Myslel jsem, že jsme to zvládli a zastavili. Ale mýlil jsem se. Našel jsem opět schovaný rum.
Pití pokračovalo dál a nepomohli ani výhružky. V úterý jsem se odstěhoval k bráchovi, vzal sebou minivěž z kuchyně , PC a všechny set-top-boxy a router k netu ( po větě že on net nepotřebuje k životu a platit ho nebude), zůstal doma sám potichu se zrnící televizí, bez peněz a cigaret ( jak jsem zjistil později, že všechno už propil z výplaty) sbalil i všechno oblečení , dokumenty a věci na motorku. Nic víc mojeho nemám, vše ostatní máme společné. A odjel autem. Musím podotknout, že ve vesnici kde bydlíme nejezdí bus o víkendech a není tu obchod. Řidičák ještě přítel nemá, dělá si ho. Zaplatil jsem mu jej.
Ve středu na Štedrý den dopoledne jsem přijel po výměně SMS a urovnání všeho zpět. Koupil kapra, udělali jsme večeři a rozdali si dárky ( já dostal jeden a to holící strojek i když se asi 15 let neholím, používám strojek na vlasy) poté volala nějaká kolegyně jeho z práce s tím, abych se nad sebou zamyslel a přestal mu ubližovat a stýkat se s bývalou ženou a jiné kecy. Ptal jsem se ho jestli s ní můžu mluvit otevřeně jestli ona ví všechno. Odpověď byla ANO. Říkám takže víš o jeho problému s alkoholem? V ten moment jsem dostal facku do obličeje proč jí to vykládám. To byla poslední kapka, opět jsem se sbalil a odjel. Před tím však jsme se pobili, potom co mi rozbil tu mini věž, když jsem ju balil, aby měl opět ticho a rozbil notebook. Já rozbil prosklenou stěnu v obýváku (tu platil on) a odjel. Napsal jsem mu SMS ať se ozve až bude čistý a bude chtít jít do nemocnice na léčbu. Jeho abstinence trvala 15 měsíců, nejdéle v jeho životě.
Ráno 25.12 v 7.00 mi došla SMS „prosím odvez mě, jsem čistý“ , přijel jsem a mlčky jej odvezl na příjem do nemocnice na detox, kde je dodnes. Přijel domů, uklidil tu spoušť a bývalka mi přivezla děti na týden. Půjčil jsem si od rodiny na jeho polovinu hypotéky a inkasa (na to mu nezbylo) a zaplatil prosinec...
Silvestr jsem byl u bráchy abych nebyl sám. Včera se mi ozval na mobil do seznamky, kde mám účet jeden kluk, který mě tehdy jako jediný vyslechl v době mého Coming outu, a já s ním mluvil o sobě a ovšem, jen seděl a poslouchal. Potřeboval jsem tehdy (podzim 2012) znát osobně alespoň jednoho gaye a vědět že nejsem v celém Zlíně sám. No po pár pivech jsem skončil u něj doma, ale já měl tehdy takovou trému, byl jsem bez odvahy ale mé nulové sebevědomí mi umožnilo si alespoň na něj šáhnout. Byl krásný, hubený a mladý ( o 10let mladší) a přesně můj tip. Nakonec jsem si dodal odvahu a uspokojil jej pusou. Vlastně můj první gay sex Very Happy Ráno jsem vypadl. On pak zpřetrhal kontakty a vím, že s někým byl a žil. Včera mi napsal nazdar krasavče z anonymního účtu, vůbec jsem netušil o koho jde, psali jsme a on se pak zeptal co děti? To mě vykolejilo, a já si uvědomil teprve o koho jde po dvou letech. Nemůžu ho dostat z hlavy, furt na něj myslím. Chtěl jsem jít na kafe nebo tak něco, ale je až do zítřka někde mimo….. Teď už sebevědomí mám, vím co a jak a jsem silnější než tehdy před dvěma lety na začátku gay života. A přemýšlím že půjdu do něj. Ale co doma, tady, to netuším. Hypotéka na dům a vše je psáno na přítele, on se přestěhoval z Brna sem…..
Jsem úplně v pasti. Jak kdysi psal Václav „ přál bych ti happyend“ - tak ten se nekoná….
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 01, 2014 1:06 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Barte, díky moc, ať všechno dopadne ke Tvé spokojenosti. Nezlob se za zvídavost, Tvůj příběh je opravdu silný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 01, 2014 2:01 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

jak jsem slibil v jine casti fora Vaclavovi, ze neco napisu, tak teda konam:

momentálně je prvního února 2014 já jsem na noční směně, u mě (nas) doma je momentálně na víkend terapeutka, která přijela z jižních čech ze zařízení pro drogove a alkoholove závislé. S pritelem se znaji a jsou v kontaktu vice nez 5 let. Prijela omrknout bydleni a abstinenci pritele.
Bydlime tu od listopadu 2013, je to 30 kilometrů vzdálene okresní město od meho trvaleho bydliste, v paneláku na velkém sídlišti v pronajatém bytě . Pritel je od srpna 2013 cisty, je to nejdelší doba po kterou abstinuje. Ja do prace dojizdim denne 30km on jezdi do Brna do nemocnice,kde pracuje 2x tydne. Vzdy na 3dny a pak ma volno 2-3dny kdy jede domu.
Deti k nam jezdi na vikendy.Vanoce jsme byli spolecne. Omezil jsem kontakt s manzelkou na dny kdy je pritel v Brne, ona zarlivost je potvora, ale ke vztahu patri.
Navstevuju deckou psychlozku kvuli synovi, resime vztahy mezi nami tremi dospelymi.
Ziju pritomnosti a budoucnost moc neplanuju, snad jen dovolenou opet v lete na motorce do Alp, avsak s tim rozdilem ze nepojedu sam ale ve dvou.....
1.rijna jsem oslavil svuj comming out, byl to uz rok, a ja stale neveril tomu ze budu usinat a probouzet se vedle kluka ktereho miluju, ze budu s nim zit...bydlet...


Naposledy upravil Bart90210 dne so únor 01, 2014 4:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 02, 2013 10:13 am
Autor Zpráva
kofta
tester


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Ano, děti to jsou největší "problém" což jsem ráda, že zdravý rozum funguje i když se jedna nebo druhá strana nechá pohltit aktuálním stavem našeho trojúhelníku.. a taky práce.. jinak by nebyla asi žádná překážka a šlo by všechno stranou. Jak minulost "kamaráda" tak ohledy na to, jak dlouho se znají. Chápu, že třetí strana se nemá čeho chytit a očekává kroky od manžela v podobě třeba rozvodu. Ale taky musí pochopit to, že všechno není tak jednoduché, i kdyby jsme všichni sebevíc chtěli. Dálka je první problém a to že se vidí tak málo. Proto se to hrotí a proto je to tak jak to je. Každé volno tráví manžel 100km od nás a snaží se trávit čas s ním. On jezdí taky k nám, ale tady je to jiné, tady jsou děti, já a musí se tomu přizpůsobit. Chápu že je to občas překážkou. A být sami je to, co chtějí. Jenže myslím si, že to je právě to co je do budoucna, samozřejmě když to všechno dobře dopadne pro ně dva.. pro mě už tak ne, ale nebojím se začít znova.. nic jiného mi nezbývá, čeká a návštěvy dětí nebo víkendově trávit čas s nimi bude asi nutné. A hlavně, manžel to tak chce. Nejlépe by zůstal tu, poblíž aby děti mohly za ním kdykoli dojít, nechce je vídat jen jednou za 14dní na víkend, jenže to "kamarád" nechce. Stěhovat se tak daleko od svého města, kde žije celý život. Ono to ve finále k tomu směřuje, že někdo bude muset ustoupit. Záleží kdo z nich to bude. Zatím jsem v té pozici jen já, ale s tím jsem počítala a tak to je.

...jako přidaná hodnota jsem se nikdy necítila, ale ona je to vlastně pravda..

...jinak mě můžete tykat klidně.. jsem uplně normální baba a myslím že ne pipi, která by se urazila..

..děkuji Vám.. hezký den.

...jo a manželská poradna... tak to mě opravdu rozsekalo Very Happy ..nikdy člověk neví s čím se setká, i třeba tady na gay foru.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 10:41 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
když se prokrvuje penis, odkrvuje se mozek. Smile

Doplňme: blíží-li se u někoho objem mozku objemu penisu, je výsledkem katastrofa.

Honza napsal:
když už si pořídí dvě děti, měl by se o ně postarat.

Což je nepochybně klíčové.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 9:35 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
... Je prostě zamilovanej až po uši, šíleně nadrženej na kluka.


Který že vědec řekl, že množství hmoty a energie je neměnné?
Logicky z toho vyplývá, že když se prokrvuje penis, odkrvuje se mozek. Smile

Václav napsal:
Tvůj optimismus je zřejmě nezdolný. Dle mých poznatků si v citovém vydírání libuje 70 % chlapů obecně a 95 % gayů.


Na mně to nikdo nikdy nezkoušel, asi nejsem vhodný cílový objekt.

Václav napsal:
a radíme u manželky zůstat. Paráda!


No, tak já neradil, aby zůstal u manželky, to vůbec ne, ale aby zůstal tam, kde má sociální jistoty, zázemí a děti. Myslím, že ať je někdo heterák, nebo gay, tak když už si pořídí dvě děti, měl by se o ně postarat. Manželka je v tomto případě spíš něco jako přidaná hodnota zajišťující domácí servis - uvaří, vypere, uklidí (aspoň to předpokládám). Pálit mosty a prchat za úžasnýma láskama může ten, kdo nemá závazky (a mozek). Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 6:09 pm
Autor Zpráva
kofta
tester


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Pánové, já Vám děkuji za názory, samozřejmě, že se nemůžu vyhnout myšlence, že s některými z Vás se můj názor ztotožňuje.. ale na druhou stranu lidi jsou různí, životní osudy taky a záleží už teď jen na manželovi, jak se k tomu postaví.
Uzavřela bych to tím, že rozsekávat něco teď je blbost a jen čas ukáže jak to ukočírují oni dva, my dva i částečně my tři. Děkuju a až se někam náš příběh posune, určitě Vám dáme jeden nebo druhý vědět..

Hezký večer..
Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 12:08 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:


Jinak mne okouzluje, jak paradoxní ten život dokáže být. Podle obecného mínění my bychom měli kamarádovi gayovi samozřejmě radit úprk od manželky k milenci, ale ve skutečnosti (oprávněně) dáváme výstrahy pře milencem, který by mohl býti tou hysterickou tentononc, a radíme u manželky zůstat. Paráda!

John napsal:
Ruce pryc!

Nejen.


Ja myslim, ze paradoxni to neni, protoze kazdy chce mit harmonicky vztah bez zbytecnych problemu a to pripad alkoholika neni..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 11:54 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
citový vydírání je spíš vlastnost ženskejch, než chlapů - tak aby ten tvůj nakonec neměl na krku hysterickou píču!

Tvůj optimismus je zřejmě nezdolný. Dle mých poznatků si v citovém vydírání libuje 70 % chlapů obecně a 95 % gayů.

Jinak mne okouzluje, jak paradoxní ten život dokáže být. Podle obecného mínění my bychom měli kamarádovi gayovi samozřejmě radit úprk od manželky k milenci, ale ve skutečnosti (oprávněně) dáváme výstrahy pře milencem, který by mohl býti tou hysterickou tentononc, a radíme u manželky zůstat. Paráda!

John napsal:
Ruce pryc!

Nejen.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 11:37 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Muj nazor: Ruce pryc!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 9:22 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Podle toho, co tu čtu, tak říkám: ten chlap není teď ani v blízký budoucnosti svéprávnej k životnímu rozhodování. Je prostě zamilovanej až po uši, šíleně nadrženej na kluka. Ne na toho konkrétního, byl by na jakýhokoli, protože jsi ho přes veškerou snahu během vašeho manželství nikdy sexuálně neuspokojila a zřejmě nebyl uspokojen ani předtím, takže nikdy. Proto je potřeba tvé kategorické NE!. Nepodepisuj rozvodový papíry, třeba mu i něčím vyhrožuj, jestli ti na něm záleží, což je podle tvýho příspěvku zjevný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 29, 2013 11:07 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hele, sem fakt netušil že i na tomhle webu bude fungovat manželská poradna! Smile

kofta napsal:
nebo má sebou pálit mosty


Tak já myslím, že je to jasný jak supernova při explozi, né? Smile

Chlap co má manželku, dvě děti, barák s hypotékou a v baráku starou matku, a k tomu dobrej job hned za barákem, je přesně ten typ, kterej za sebou může třikrát denně pálit mosty!

A frajer, co je bývalej feťák, prostitut a stále ještě recidivující alkoholik je přesně ten pravej týpek pro pevnej, šťastnej a dlouhodobej vztah. Já potkat takovýho chlapa, tak z fleku balím kufry, pálím mosty, bořím přehrady a přenáším hory, jen abych ho měl! A bydlet s takovýmhle exkluzivním týpkem na hromádce ještě s bývalým milencem - týjo - fakt celej život netoužím po ničem jiném.

A když k tomu přidám, že tenhle "úžasnej týpek" docela dobře zvládá i citový vydírání - viz "že nebude rok čekat" - tak jo, to je fakt ten pravej frajer, pro kterýho bych šel světa kraj, s hlavou odkrytou a bosý ... A btw: jak moc je ten manželův objev chlap, sice nevím, ale citový vydírání je spíš vlastnost ženskejch, než chlapů - tak aby ten tvůj nakonec neměl na krku hysterickou píču!

Hele, jestli tohle všechno tomu tvýmu dávno nedošlo, tak ho flákni nudlovým válečkem po makovici, aby se mu v ní rozsvítilo!

Ono když se "sebezničujícím způsobem" zamiluje patnáctiletej panic, nebo šestnáctiletá skoro-panna, tak je to krásný, roztomilý a daj se o tom psát romány, ale když to samý postihne chlapa po třicítce, tak je to tragédie srovnatelná s Fukušimou a toho postiženýho chlapa je nejlepší z fleku odstřelit, aby se už, chudák, netrápil
... a romány se o tom daj psát taky, ale o dost jinačí.

No, jak už napsal Gayboy: seš opravdu velká optimistka, ale pamatuj si, že pomáhat se má jen tomu, kdo o pomoc opravdu (!!!) stojí, kdo ji potřebuje a kdo si jí váží - a i tak to je většinou děsnej vopruz. A i při tom pomáhání někomu jinému furt platí základní pravidlo že košile je blíž než kabát !!!

Ono to funguje asi takhle: Na cestu do pekla eskortu dostaneš, abys správně trefila, (to si ohlídáme), ale do nebe se musí každej doplazit sám!

EDIT: jo a btw: narkomani, alkoholici, kurvy a pobobná verbež jsou kupodivu dost často velmi dobří psychologové a manipulátoři - nechápu, kde se v jejich vylitých či vy....ných hlavách tahle "exkluzivní" vlastnost vzala.

gayboy1987 napsal:
...


Gayboyi - já zírám! Ty jsi napsal zprávu, která má 7 odstavců, 205 slov, 920 významových znaků a 1119 znaků včetně mezer, a nikoho jsi neposlal někam, nenasral ani neurazil! Týjo, seš to vůbec ty? Smile

Václav napsal:
Nerad riskuju, že mne Bart znenávidí,


No, jestli tě za tvůj příspěvek znenávidí, tak fakt nevím, co postihne mě, až si přečte tenhle můj post. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 29, 2013 10:14 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

ahoj ja ti poradim velmi rad.

s takym clovekom ako je priatel tvojho muza treba urobit velmi rychly proces a to v takom zmysle ze treba predist akemukolvek kontaktu jeho s tvojim muzom detmi a tebou samotnou.

z toho ako tu pises o jeho dobrych obdobiach je vidno ze si velka optimistka a rada by si dopriala stastie svojmu manzelovi no opytaj sa sama seba ci naozaj chces aby sa tvoje deti do buducna stretavali s clovekom ktory od 15. roku zivota lieta z problemu do problemu a ocividne nedokaze zvladnut zivot taky aky je a schovavat sa za drogy alkohol a neviem co vsetko este.

mysli prosim aj na svojho muza ktoreho mas ocividne prilis rada na to aby si ho nechala vlacit sa s takouto spodinou ktora by ho casom mohla stiahnut takisto na rozne nebezpecne neresti.

vidim ze si nedokazes ani len zdaleka predstavit o kolko energie takyto clovek dokaze pripravit druheho a hlavne ake problemy a aka minulost sa taha s takymto clovekom. to uz nieje nic banalne ale naozaj vazna vec.

a nebudem sa tu uz rozpisovat lebo zase pisem z mobilu ale ked budem mat cas este nieco ti k tomu napisem do spravy.

v skratke nohy na plecia
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 29, 2013 9:14 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ach, ty nicky: copak můžu tak obdivuhodnou dámu oslovovat "kofto"? A smím vůbec tykat? Budu oprsklý a zkusím to.

Především: nemám zkušenost s osobami závislými na alkoholu nebo drogách z té nejtěsnější blízkosti, zato ve vzdálenějším okolí jsem jich viděl dost. Málokterý ten příběh dopadl dobře - obvykle častější či méně časté recidivy s opakováním všech nešťastných jevů, které s tím souvisí, a většinou s velkým utrpením jejich okolí. Pokud dopadly dobře, pak se abstinenci podařilo udržet, ovšem za tu cenu, že postižený musel vydat nesmírně mnoho úsilí, aby do závislosti neupadl znovu, případně aby se vyrovnal s tím, co v období závislosti zažil a způsobil sobě a svému okolí. Na zachování a pěstování partnerských vztahů už tolik energie nezbývalo, tu musel o to víc vynakládat ten, kdo s nimi žil. Rozhodně se ani v případě těch "dobrých" konců nedalo říci, že jsou šťastné.

Bartův přítel není v takové pozici, aby měl právo tlačit na pilu s tím, že nehodlá čekat rok. Ještě před pár týdny byl v protialkoholní léčbě - to snad není lákadlo k trvalému soužití. Že lhal o podstatných věcech proto, aby vás dva neztratil, to je sice pochopitelné vysvětlení, ne ale dostačující omluva, a jen těžko se potlačuje otázka, co všechno ještě neřekl, případně přikrášlil. Lži z milosti: ke komu? Vložil on sám do toho vztahu něco kloudnějšího, riskoval kvůli němu něco, je opravdu nezištný?

Nerad riskuju, že mne Bart znenávidí, jeho posty jsou mi ohromně sympatické, ten Tvůj ostatně ještě víc, odpovím ale bez příkras. S "rozseknutím" té otázky bych rok nečekal. Já bych ji rozsekl hned po jakémkoli dalším zatlačení na pilu z kamarádovy strany, protože by mi bylo podezřelé. Je spousta lidí, se kterými se příjemně tráví čas, ale jen proto se kvůli nim neriskují (natož rovnou obětují) životní jistoty. Pánové jsou zamilovaní, to je báječné, ale už nejsou puberťáci, aby dělali pitomosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 29, 2013 7:21 pm
Autor Zpráva
kofta
tester


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Dobrý večer pánové, občas sem na Vás kuknu a pročtu vaše příběhy. Chtěla bych od Vás malou radu, no možná i větší radu, ale to asi posoudíte sami až si dočtete můj příběh do konce. Mám manžela, žijeme spolu 13 let. Loni v říjnu jsem s ním prošla jeho comming outem, teda tušila jsem to už několik let předtím, ale něco si myslet a následně pak vědět a slyšet to od něj je věc jiná. Ale nějak jsem to přežvýkla a po těch letech strávených spolu to ani nešlo se otočit zády, nechat ho rozemletého na kaši a říct mu papa. Nehledě na to, že jsme vybudovali spolu za ty roky bydlení, které nás stálo nemalé úsilí a taky peněz, navíc máme spolu dvě krásné děti kterým je 7 a 4 roky. Před tím rokem kdy jsme si vše spolu vyříkali tak jsme stáli vedle sebe a nevěděli co bude dál. Nechala jsem manželovi dveře otevřené s tím, že pokud chce ať začne zkoušet to, po čem celý život toužil. Ano, vzal si mě proto, aby se schoval za naše manželství s tím, že si bláhově myslel že jeho orientace nikdy na povrch nevyjde. Ale co si budem nalhávat, jen vy tady všichni dobře víte, jaká blbost to z jeho strany byla. Tak se zavázal s bydlením s jeho matkou, mou tchýní, kdy se domluvili že spolu pujdou do společného bydlení v rodinném domku. Ona teď bydlí dole a my nahoře v podkroví. Barák, který byl její napsala na něho s tím že ji tam nechá dožit. Je jí 57let. Takže kus života ještě před sebou. Velká zahrada, zázemí pro všechny a funguje to. Každý máme svoje. To jsem ale odbočila. Tak začal manžel vyhledávat společnost kluků a na seznamkách se seznamovat s klukama na kluky. Poznal dva ale to bylo takové to otukávání a tak. Po nějaké době, bylo to letos v dubnu ho oslovil jeden borec že by ho rád poznal. Manžel se cukal a nechtěl, víceméně jsem ho přesvědčila já, aby na schůzku jel, sice byl 100km daleko ale vzal to jako výlet na motorce, dali kafčo a strávili pěkné odpoledne. První se vyskytla otázka, zda mu říct, že má rodinu a není ještě rozvedený. Myslela jsem si, že by asi bylo dobré, kdyby měl čistý stůl od začátku, a buď to ten dotyčný stráví nebo ne. No a co se nestalo. On to strávil a dokonce začal komunikovat i semnou. Začali jsme si dost rozumět. Bydlí v rodinném domku, kde u něj bydlí i občas brácha a manžel tam postupem času i párkrát přespal. Všechno bylo tak nějak v klidu, prostě jezdil na rande, občas vypadli do klubu a trávili spolu pěkné chvíle. Bylo vidět jak ho to naplňuje a je to fajn. My si s jeho přítelem taky občas napsali i zavolali, no abych to upřesnila, psali jsme si denně. Povídali si a bylo to fajn. Jednou se domluvil že za ním přijede na víkend tak jako vždycky. Tak tam jel a našel ho v šíleném stavu zmláceného a opitého tak, že nemohl chodit. Když ho viděl, tak vycouval a sebral se a jel domů. Přítel se několik dní neozval a pak se ozval z detoxu z protialkoholní léčebny, že už to nemohl dál sám kočírovat tak si musel nechat pomoct. Strávil tam tři týdny, kdy mohl volat jen ráno a to jen deset minut. Když nemohl mluvit manžel volal mě. A zdálo se že to myslí vážně a že je tam fakt jen na přerušení tahu. Domluvili jsem se že, jak vyjde tak dojede k nám na víkend abysme se viděli konečně a ppoznal i naše děti. Tak jsem ho čekali na nádraží a milý chlapec nám vypadl z autobusu ožralý.Tak jsme si mysleli že byl prostě nervozní a tak si dal po cestě na kuráž. Víkend jsme si užili. Bylo to fajn. Pak se ozval že se přestěhoval k otci do vesnice. Tak jsme se domluvili že si uděláme výlet a zajedem tam na víkend. Víkend už bez alkoholu byl moc super. Povedlo se to. Dál pokračovaly jejich schůzky a výlety a bylo to prima. Po nějaké době asi po dvou měsících se manželův přítel vrátil zpátky do svého domku kde ho obýval i s bratrem. Z bratra vylezl bývalý přítel, z otce vylezl taky bývalý přítel. Takže lež, která ale byla vysvětlena tím, že nám nemohl říct pravdu jinak bysme tam nepřijeli. Což měl pravdu. Po dobu co jsme se znali a co se znali oni dva tak uběhly asi tri měsíce a zdálo se že je všechno ok. Ale jak se vrátil zpátky do svého baráku tak začal zase pit. Jenže v tuto dobu už fungovala láska natolik, že se manžel sbalil, požádal mě abych jela s ním a v noci jsme se vydali k němu a odvezli jsme ho na záchytku a na protialkoholní léčbu kde strávil asi 3 týdny a my ho tam pak několikrát navštívili. Od té doby uběhly tři měsíce. Přítel nepije. Našel si vysněnou práci a vyšly na něj ven docela pikantní věci. Po několikahodinovém mluvení na sebe práskl, že je bývalý narkoman, od patnácti let fetoval. Jel na heroinu, byl dvakrát po roce v komunitě. Z drog se dostal, ale nahrazoval si to chlastem. Když pil tak v tahu a nešlo přestat. Asi dva roky nepracoval a marodil. Živil se prostitucí a vydělával si tak na drogy. Od drog čistý je deset let. Teď od září začal pracovat. A defakto od té doby co jsme ho my odvezli na odvykačku což je asi tři měsíce tak je z něho uplně jiný člověk. Je to fajn chlap. Neodsoudila jsem ho za jeho minulost, ani za jeho lži z milosti k tomu aby o nás nepřišel. Navštěvujeme se. Jezdím tam sama s dětma na víkendy, když manžel pracuje třeba tři dny v kuse. Vždycky si to bezvadně užijeme a je to super. Manžel tam jezdí každou volnou chvilku a jak to může si mění směny. Jsou prostě zamilovaní. Posledních 14dní začal přítel tak trochu tlačit na pilu. Že ho každý bombarduje kvůli tomu, že má chlapa s rodinou a nerozvedeného a že ať nečeká že se od nás manžel trhne. Tak občas začne vypisovat nesmysly a řešit blbosti. Semnou komunikuje pořád stejně pěkně a nemáme mezi sebou žádný problém. Všechno si většinou vyříkáme a je klid. Ale s manželem pořád řeší otázku toho co bude v budoucnu. Že na něj nehodlá čekat rok, že je spousta lidí, co odešlo od rodiny a rozvedli se. Manžel mu několikrát řekl, že nechce vídat děti jen jednou za 14dní na víkend a že nejlepší by bylo, kdyby on šel sem do našeho okresu a bydleli spolu tady někde poblíž. To on ale nechce. Chce zůstat tam kde jde. Manžel nechce přijít o práci zatím určitě ne. Má dobré místo a dobře placené. Máme závazky finanční a má závazky i vůči mě. Bydlení v jiném okrese což je zhruba 100km daleko je nemyslitelné a pořád se v něm bije myšlenka, jestli není na takové rozhodnutí brzo. Tři měsíce spolu fungují jakoby normálně a už se řeší stěhování rozvod a tak. Chci ještě dodat, že my dva s manželem mezi sebou máme super vztah, jsme přátelé a opravdu stojíme si po boku. Jeho touha žít s takovým mužem jakého poznal a tři měsíce funguje je silná, ale taky nejistá, nebo jestli to tak vidíme jen my?.. Zajímal by mě Váš názor nebo nějaký poznatek nebo radu jestli má manžel počkat nebo má sebou pálit mosty a třeba pořešit bydlení a odejít pryč. Nebo počkat a třeba po roce to rozseknout. My nějaký názor na to máme, ale potřebujem se jen ujistit.. a ano, jsem Bartova manželka, jeho příběh znáte.. Smile

Naposledy upravil kofta dne ne září 29, 2013 9:43 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 21, 2013 9:48 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Gratuluju Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 19, 2013 4:49 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: info po 10.měsících Citovat

Barte, vždycky, když pošleš nějaké takovéhle zprávy, je mi líp na světě. Díky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 19, 2013 3:06 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

aale tak tento pribeh ma naozaj chytil za srdce. kraasne
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 19, 2013 2:56 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Dost dobrý! Tak ať vám to vydrží co nejdýl! Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 19, 2013 1:22 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: info po 10.měsících Citovat

Ahoj všichni, nevím jestli jo ještě někoho bude zajímat (nechci zakládat nové vlákno, tak píšu sem, tam kde jsem přestal Very Happy ), ale chcu se svěřit s tím jak jsem "pokročil" v mém novém gay životě. Od října 2012 se toho stalo hodně....kromě mého comming outu...
1. jsem stále ženatý Very Happy
2. bydlím stále doma s manželkou a dětmi
3. chodím s klukem
Od konce dubna 2013 chodím s klukem, našli jsme se na netové seznamce, je z Brna,takže to k sobě máme 100km, ale mám motorku a zjišťuju i taje autobusů Student Agency Smile .... Jsme spolu každý víkend, jednou u něj, podruhé u mě. Děcka jsou nadšené z nového "strýce", je to takový ten typ co je pro každou děckou hru, takže si je získal hned. Manželka je v pohodě a podporuje nás, i když na ní pozoruju, že cítí že se jí vzdaluju.....chodíme všude v 5, na koupaliště, do kina, do ZOO, na výlety, prostě všude.....
Já jsem naprosto šťastný, miluju ho, je to na mě vidět, všichni si toho všimli, té změny v mém chování, přátelé mě nepoznávají, takového mě neznají (kromě toho láska dělá divy....zhubnul jsem už od ledna 18kg- začal jsem sám, ale vztah mě posunul ještě dál v tom že chci hubnout).
Tak to je asi všechno co jsem chtěl říct....btw gay sex je naprosto skvělý.... Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 18, 2012 4:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
I ty, Brighte!!?? Co jsi tím jako chtěl říct!!?? Evil or Very Mad

Že by Bart měl brát všechny zdejší rady včetně těch bikerských s rezervou. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 18, 2012 1:04 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bright napsal:
d'oh!

Brick wall so_ja_nicht pistole Shame on you Twisted Evil

I ty, Brighte!!?? Co jsi tím jako chtěl říct!!?? Evil or Very Mad

Bart90210 napsal:
A hlavne je bajker jako já. Kdo na motorce nesedel to nepochopi.....

Krásný! To by se mělo vytesat do kamene!

Bart90210 napsal:
ona si ho našla moje žena

Takže se dá říct, že ti žena našla chlapa na sex, to je dost dobrý ... konečně začínám chápat, proč se někteří chlapi ženěj Smile

Ono i pro vaše děti je dobrý, že to ta tvoje bere celkem sportovně. Myslím, že v minulém životě byla určitě chlap. Smile

Bart90210 napsal:
vím že to vypada a je divne, ale TED to momentalne tak JE.

Proč by to mělo vypadat divně? Vztahy (a sex) mají miliony podob, tohle je jedna z nich.

Bart90210 napsal:
je takový ten typ co je doma "verny" manzelce, ale chcel to zkusit s klukem (moc zkusit, jak rika) a zaroven chce bokovku zenskou...

Jj, zvědavý ženáč, to znám, bylo to dost dobrý. Smile

studijní materiál:
http://www.csfd.cz/film/117752-tri-do-paru/
http://www.kosmas.cz/knihy/124506/domov-na-konci-sveta/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2012 7:28 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Barte, to jsou úžasný zprávy! Moc ti přeju, že se to začalo vyvíjet k lepšímu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2012 11:40 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

MarMat napsal:
Tak si přej, aby se do tebe ten kluk nezamiloval. Ono se jistě fajn mít "jen" milence na ten sex, jak se zmiňuješ , jenže nesmíš zapomenou , že i on má city a může je k tobě někdy projevit.

Dobrý úhel pohledu, ale na druhé straně: stalo by se něco tak zvlášť hrozného?

Bartův příběh začíná vypadat jako základ pro scénář filmu s hodně zajímavým obsahem. Upřímně Bartovi přeju happyend.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2012 9:50 am
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

[quote="Bart90210"]
bright napsal:
Bart90210 napsal:
mam kluka na sex
Rolling Eyes



Tak si přej, aby se do tebe ten kluk nezamiloval. Ono se jistě fajn mít "jen" milence na ten sex, jak se zmiňuješ , jenže nesmíš zapomenou , že i on má city a může je k tobě někdy projevit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2012 9:48 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

V tom případě
Bart90210 napsal:
mam kluka na sex ... s manzelkou

Pray
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2012 7:10 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

bright napsal:
Bart90210 napsal:
mam kluka na sex
Rolling Eyes



dobře tak uvedu to na pravou míru Very Happy

ona si ho našla moje žena (pro sebe), řekla mu jak to mezi náma doma je... jak je to se mnou.....
on že by chtěl experimentovat i se mnou Shocked Shocked

no a to nase experimentovani nazyvam sexem.... ackoli on je to jen sex...Wink

je takový ten typ co je doma "verny" manzelce, ale chcel to zkusit s klukem (moc zkusit, jak rika) a zaroven chce bokovku zenskou......


vím že to vypada a je divne, ale TED to momentalne tak JE.


Naposledy upravil Bart90210 dne pá listopad 16, 2012 8:33 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2012 2:17 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart90210 napsal:
mam kluka na sex
Rolling Eyes

Bart90210 napsal:
byl jsem i na gay party
Rolling Eyes Rolling Eyes

Bart90210 napsal:
s manzelkou ... resime ktery chlap je hezci v TV, na ulici, tenista, na netu...
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Bart90210 napsal:
Honzu ... mam ... za naprosto "znaleho prostredi" ... je bajker jako já
d'oh!

Brick wall so_ja_nicht pistole Shame on you Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 16, 2012 1:48 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

House M.D. napsal:
chceš číst jakože všechny příspěvky tady? Čti jen ty zajímavý a co tě zajímají Very Happy


tak jsem to dočetl, to co mě zajímá....

jinak připíšu pár novinek.... co je u me noveho..... mam kluka na sex (nasel si on me) , beru to jako skolu a uceni se .....co a jak v gay sexu....

no a zitra mam prvni rande, jsem cely nesvúj, nervozní ale nějak to dopadne, vzal jsem si za motto "kdo hledá najde" tak uvidím....Jo a byl jsem i na gay party, no uprime cekal jsem to horsi, ale to bude asi tim nasim vidlakovem oproti Praze.

doma zatim OK, lepsi vztah s manzelkou jsem nemel, resime ktery chlap je hezci v TV, na ulici, tenista, na netu...

ps. po precteni tech "tisicu" prispevku tady na foru, musim konstatovat, ze jsem si utvoril jisty nazor na Honzu a jeho reakce a nazory a mam ho za naprosto "znaleho prostredi"....Diky za takoveho uzivatele fora. A hlavne je bajker jako já. Kdo na motorce nesedel to nepochopi.....

pss. on by si stejne moc myslel, vseci jste supr lidi a dokazete cloveka zvednout ze zeme a ukazat i jiny pohled na tenhle svet. díky vam vsem!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist