Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Prague Pride 2012
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

ne srpen 26, 2012 12:10 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Hospodské kecy nejsou problémem v hospodě, ale po návratu z ní na gk ano. Wink


Oceňuji odvážné slovo do vlastních řad. Wink

bright napsal:
Osobně preferuji oslovení homolib. Cool


Od slova libido, nebo libertin? Cool
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2012 8:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hospodské kecy nejsou problémem v hospodě, ale po návratu z ní na gk ano. Wink

Osobně preferuji oslovení homolib. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 25, 2012 8:30 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav: Napsat o nějake skupině lidí, že se vzájemně plácají po zádech, a navíc to doprovodit smajlíkem, je osobně urážlivé? Nejsi trošičku přecitlivělý? Drool

Možná bude problém v tom, že v hospodě by takový výrok zcela zapadl, pokud by byl pronesen nekonfrontačně (což jsem naznačoval právě tím smajlíkem, kterým se jinak spíše vyhýbám, resp. používám je vlastně nerad). Říká se, že v osobní komunikaci nese obsah promluvy pouhých 10% informací - zbytek je nonverbální komunikace, intonace atd. To je nakonec důvod, proč dodatečně dávám za pravdu tuším pemelovi, že politiku tu nemá moc smysl řešit. Tentokrát jsem s ní myslím ani nezačal.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 24, 2012 1:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ach boože
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 24, 2012 12:08 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Pět zbylých homoconů se tu plácá po zádech a do toho šaškuje jeden adolescent a jeden venkovskej policajt. A tak raději zůstaňme jen u toho Svatopluka Káše.

Určitě. Ten - pokud vím - aspoň nečastoval lidi z pouhých politických důvodů osobně urážejícími výroky. To nedělá nikdo moudrý, protože by tím degradoval sám sebe.


Naposledy upravil Vaclav dne pá srpen 24, 2012 4:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 23, 2012 11:52 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Politické zneužití zřetelně větší. Ve čtvrtek pan Dienstbier pro kamery vyhlásí, že jako prezident bude podporovat zákony umožňující adopce dětí homosexuálními páry, hned na to v sobotu vyrazí do průvodu homosexuálů sbírat podpisy pro svou prezidentskou kandidaturu. Snad se někdo pana Dienstbiera zeptá, jak bude ty zákony prosazovat při pravomocích, jaké prezident ČR má.


Minimálně je může nevetovat, maximálně může nastolovat tuto agendu. Prezident je pro většinu národa pořád něco mezi Jeho císařsko-královským Veličenstvem a tatíčkem Masarykem. ZRP prošel přes Klausovo veto opravdu jen o fous, když z čtrnácti původně vstřícných poslanců ODS (vč. Jiřího Pospíšila) nakonec zbyli jen dva (což Heleně Mallotové a Josefu Bížovi samozřejmě slouží ke cti). Kdyby PP využili ke zviditelnění Schwarzenberg či Přemysl Sobotka, neměl bych jim to za zlé, jenže oni znají svůj elektorát (stejně jako ho zná Fischer nebo Dienstbier) a celkem správně chápou, že by nic nezískali, ale mohli by hodně ztratit.

Václav napsal:
že byl průvod mnohem pestřejší v tom karnevalovém smyslu, o němž píše Nick, což by jen blb mohl vykládat negativně. Oproti loňsku tedy jasný pokrok, alespoň viděno přes TV objektivy.


Díky aspoň za tohle.

Václav napsal:
Nick Guest napsal:
i když vpravdě není skoro vůbec duhová. Smile

To bude nejspíš tím, že homosexuálové nejsou jen duhoví, jak v karnevalovém, tak v politicky aktivistickém smyslu.


Jenže ono právě není důhové skoro vůbec. Pět zbylých homoconů se tu plácá po zádech a do toho šaškuje jeden adolescent a jeden venkovskej policajt. A tak raději zůstaňme jen u toho Svatopluka Káše. : )

Edit.: Když už toho plácání (se po zádech) je moc, tak se vynoří ttomp a prohodí něco hádankovitě smířlivě zeleného - to abych GK nekřivdil. : )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 22, 2012 11:50 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Si myslím, že z marketingového hlediska vůbec není vhodné, aby se prezident Česka jmenoval DinStBier.

Já si myslím, že vhodné to není z jakéhokoli hlediska, a i bez zdůraznění kterýchkoli písmen, a vlastně mi nekonvenuje žádné jméno z dosavadní nabídky. Ale neříkám to, neboť bych popřel sám sebe ve tvrzení, že politika sem nepatří.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 22, 2012 11:05 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Ve čtvrtek pan Dienstbier pro kamery vyhlásí, že jako prezident bude podporovat zákony umožňující adopce dětí homosexuálními páry,


Si myslím, že z marketingového hlediska vůbec není vhodné, aby se prezident Česka jmenoval DinStBier.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 22, 2012 10:14 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Letos i minulý rok jsem z průvodu viděl jen TV šoty. Z těch se mi zdálo, že letos ubylo provokujících týpků, a že tedy zmoudřeli buď TV zpravodajci, nebo účastníci průvodu. A že byl průvod mnohem pestřejší v tom karnevalovém smyslu, o němž píše Nick, což by jen blb mohl vykládat negativně. Oproti loňsku tedy jasný pokrok, alespoň viděno přes TV objektivy.
Politické zneužití zřetelně větší. Ve čtvrtek pan Dienstbier pro kamery vyhlásí, že jako prezident bude prosazovat zákony umožňující adopce dětí homosexuálními páry, hned na to v sobotu vyrazí do průvodu homosexuálů sbírat podpisy pro svou prezidentskou kandidaturu. Snad se někdo pana Dienstbiera zeptá, jak bude ty zákony prosazovat při pravomocích, jaké prezident ČR má. Opravdu nevím, jestli je to víc trapné, nebo víc směšné, on už si každý vybere sám. Tak i tak pan Dienstbier manifestoval, že gaye považuje za blbce, kteří se dají koupit skoro zadarmo.
Nad sběrem podpisů pod kandidaturu paní Roithové na paralelně probíhající protiakci konzervativců jsem si uvědomil, že vlastně D.O.S.T. a reprezantace LGBT dělají tu samou chybu, jen opačným směrem. Obojí se připravují o širší podporu potenciálních sympatizantů, když jedni se cpou z politiky lidem do postelí, kde nemají co dělat, zatímco druzí se cpou z postelí do politiky, kde také nemají co dělat. A dalším spojujícím prvkem jsou težko popiratelné osobní kariérní a politické ambice některých předáků.
Nejsem naivka a vím, že opravdu odstranit ty kazící prvky nejde, ale kdyby pořadatelé příští Prague Pride alespoň deklarovali, že politika a jednoznačně erotické provokace nejsou vítány, mohl bych do průvodu jít i já, a určitě nejen já. Což se nejspíš nestane, ale velká škoda z toho komukoli nevznikne.

Nick Guest napsal:
i když vpravdě není skoro vůbec duhová. Smile

To bude nejspíš tím, že homosexuálové nejsou jen duhoví, jak v karnevalovém, tak v politicky aktivistickém smyslu.


Naposledy upravil Vaclav dne pá srpen 24, 2012 12:04 pm, celkově upraveno 5 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 11:08 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Prošel jsem ten pochod - stejně jako loni - s Waky a s pár přáteli, kteří se střídavě ztráceli a pak se zase nalézali, a bylo to fajn. Oproti loňsku, kdy byl průvod víc "aktivistický" a atmosféra sice příjemná, ale přece jen lehce nervózní, měl ten letošní průvod daleko víc karnevalový ráz (k tomu možná přispělo i jižní počasí - loni malinko sprchlo). Několikrát se mi vybavil karneval v Riu, v pravidlech tohoto žánru se PP učím chápat a různé ty exotické typy a výstřední úbory (neplést s ústředními výbory) mně vlastně překážejí míň a míň, i když můj styl to není a nikdy nebude. Policajtů na chodnících bylo míň, protestujících málo a vlastně působili osaměle a ztraceně v davu; na to, že dosťáci verbálně přitvrdili poté, co po Bátorovi převzal štafetu Semín, to byl vlastně pro ně dost velký debakl. Žádného politika jsem nepotkal, i když v průvodu byli, v čemž jim lze těžko bránit; zato jsem potkal několik prima lidí i z univerzit nebo od divadla a některým jsem byl představen, což nepíšu ze snobismu, ale proto, abych zpochybnil rozšířenou představu, že se v průvodu scházejí jenom nějací notoričtí vymetači pražských buzinců. Sociologicky to bylo zajímavé, atmosféra příjemná, domů jsem dorazil kolem jedenácté večer. Nebuďte tak zapšklí a přijďte se příště třeba jen podívat z chodníku! Smile

Dvě doprovodné akce, na které jsem se byl podívat, byly taky prima.

Moc nechápu argument, že podobné akce našemu obrazu škodí, protože slupka zdánlivé tolerance je stále velmi tenká, řečený s dodatkem, že do průvodu nemá smysl chodit, porotože už o nic nejde a je dobojováno. Tím nechci rozpoutávat diskusi, kterou tady nemá smysl vést. A vlastně musím ocenit těch pár vytrvalců, kteří tuhle diskusi stále udržují, i když vpravdě není skoro vůbec duhová. Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 21, 2012 1:33 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. Inu měl by jím být, a souhlasím, že by v souvislosti i měl dodržovat přesné vyjadřování. Nicméně (a vím, že se s příměrem opakuji) je to jako se SŘŘNN. S drobným rozdílem, že v tomto případě se nejedná o veřejnoprávní, nýbrž dvakrát placenou a bez kontroly kýmkoliv, nikoliv Českou ani povinně koncesionářskou, ale bizarně lobbyistickou, a .. mno televize je přenos obrazu, takže dejme tomu. Smile

2. mno ibid, a jinak ač mi bylo tehdy... asi 16, tak si mnohé bláboly pamatuji, vč obranu kavčích hor před politickou manipulací (formou campu) atd Smile Nicméně paní jistě měla pravdu, že k posílení moci čt došlo.. OVM a další "nezávislé" pořady... mno psát až škoda Smile a myslím, že to byla Jolana, ale jistý si nejsem a nezaímá mne to tolik abych ten děs hledal.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 10:43 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Jj, kampak se poděl starý dobrý domovský list a vůdčí list, že? Laughing

Martin napsal:
Mno a "řidičák" a "občanka" slouží ke zkrácení, a nikoliv k prznění,

Třeba to vidím špatně, ale veřejnoprávní zpravodajství chápu jako (řekněme) oficiosní informační zdroj - tam bych žádal korektní výrazivo. V estrádách pana Hrona nechť se klidně řidičákuje.

Martin napsal:
Jednak - Nicméně se jedná o nejvíce politicky zaujaté zpravodajství ze všech myslitelných i běžně rozšířených.

Z dob TV rebelie pamatuji výrok, který pronesla pí. Drtinová nebo Voldánová: "Věřím, že z této krize vyjde Česká televize mocnější než kdykoli jindy." Co dodat...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 10:29 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jednak - ČT občas přinese (míněno ČT24) některé domácí zprávy rychle, budiž.

Jednak - Nicméně se jedná o nejvíce politicky zaujaté zpravodajství ze všech myslitelných i běžně rozšířených.

A to prosím trvá jaksi již z doby dávno před onou poslední televizní "stávkou", tedy "nepolitické" šmé s poslanci US.

Mno a "řidičák" a "občanka" slouží ke zkrácení, a nikoliv k prznění, nebo přiblížení "prostému lidu" - ostatně, kdo dneska používá slovo "šofér"???

bright: já také marně na svém vůdčím listě hledám která to páka je zrychlovač, a která zpomalovač??? Shocked Very Happy

"nejoptimálnější" - to je přece nejlepčejší, u redaktorů ČT nikoliv překvapení, přece stopa latiny způsobí větší chytrosovost, ne? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 6:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
A "občanka" a "řidičák".

Jj, kampak se poděl starý dobrý domovský list a vůdčí list, že? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 4:39 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Např. "šofér" místo "řidič" atd. d'oh!

A "občanka" a "řidičák". A "nejoptimálnější".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 20, 2012 3:59 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Nevím, proč Shocked Razz Pokud to porovnám se zprávami na Nově nebo Primě, pořád to vidím jako nejlepší zpravodajský pořad...


No tak jistě... mezi slepými jednooký králem. Ale já už nesleduju ani to, protože mě fakt začalo urážet, že ze mě dělají idiota. A ta jejich snaha přiblížit se jazyku "lidu"!! Některé výrazy už úplně vypustili ze slovníku a důsledně je nahrazují různými ohavnostmi. Např. "šofér" místo "řidič" atd. d'oh!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 10:23 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Nevím, proč Shocked Razz Pokud to porovnám se zprávami na Nově nebo Primě, pořád to vidím jako nejlepší zpravodajský pořad...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 9:59 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Brio napsal:
charles napsal:
Honza napsal:
Oni přece nepotřebují diváka / čtenáře objektivně informovat


Přesně tak. Např. televizní zprávy se tomu "klasickému" modelu čím dál víc vzdalují a stává se z nich spíš zábavný pořad. V poslední době se tam už předvádějí tak neuvěřitelné věci, že jsem to přestal sledovat.


I ČT1? Tam jsou pořád zprávy na úrovni.


No to snad Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 9:52 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

A jsem zpět z Pride a jediné, co se mi tam opravdu hnusilo, byl bordel po všech těch stáncích, gayích a nedostatečné kapacitě odpadkových košů, což je konec konců vizitka po všech velkých masových akcích. Jinak to bylo více než fajn, atmosféra příjemná, prostě takový festival, připadal jsem si trošku jako na průvodu 1. máje, jen se tam drželi kluci a holky za ruku a nikdo se nedíval blbě na ty, co se k sobě měli více než jen kamarádsky. Loni bylo kolem 8 000 lidí údajně (to jsem tam nebyl), letos se průvodu zúčastnilo podle odhadů 12 - 15 tisíc, což je slušný nárůst. A těch "vzorků" typu růžkový kostýmek, bičík, kozačky, umělé řady a křiklavá rtěnka, tam bylo možné spočítat snad na pár desítek. Jako zkušenost a poznatek to nebylo vůbec špatnéSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 19, 2012 9:47 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

charles napsal:
Honza napsal:
Oni přece nepotřebují diváka / čtenáře objektivně informovat


Přesně tak. Např. televizní zprávy se tomu "klasickému" modelu čím dál víc vzdalují a stává se z nich spíš zábavný pořad. V poslední době se tam už předvádějí tak neuvěřitelné věci, že jsem to přestal sledovat.


I ČT1? Tam jsou pořád zprávy na úrovni.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2012 5:41 pm
Autor Zpráva
Jey Jey
uživatel


Založen: 8.8.2012
Příspěvky: 35
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Dnes jsme se doma trochu bavili o průvodu PP ve spojitosti s výroky poradců prezidenta p. Hájka a p. Jakla. Zaujala mě reakce mamky na tzv. homosexualismus, podle kterého v pojetí (nejen) těchto pánů prý gayové a lesby svou orientaci ostatním lidem vnucují. Mamka na to:"Vnucují? To ale ti homosexuálové můžou říkat taky, že jim tu naši normálnost vnucujeme." Zajímavé, asi se dám na propagaci boje proti heterosexualismu. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 18, 2012 8:26 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Oni přece nepotřebují diváka / čtenáře objektivně informovat


Přesně tak. Např. televizní zprávy se tomu "klasickému" modelu čím dál víc vzdalují a stává se z nich spíš zábavný pořad. V poslední době se tam už předvádějí tak neuvěřitelné věci, že jsem to přestal sledovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 11:18 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

I kdyby média tuhle diskuzi objevila, tak spíš hodí do hlavních zpráv frajera v koženejch gatích s dírou na zadku, bo senzace je senzace a "koláč sledovanosti" je nejdůležitější parametr komerční televize, a obecně všech médií.

Oni přece nepotřebují diváka / čtenáře objektivně informovat, od toho tu nejsou, oni potřebují velkou sledovanost / velký náklad a tím i co největší zisk.

A veřejnoprávní se pochopitelně opičí po komerčních, aby měla aspoň nějakou sledovanost a zdůvodnila, proč na ni platíme poplatky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 9:08 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
Václav: Ale i ta diskuse by přece měla vycházet z celé reality, ne jenom z toho jednoho kousku (který tě třeba nejvíc štve). To oslovení byla jen taková přátelská ironie Wink

No, já budu tak drzý, že budu diskutovat podle vlastní úvahy, už jsem velký chlapec. Což - v takto drsném podání - je taky jen přátelská ironie Wink. Měj se.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 9:03 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Václav: Ale i ta diskuse by přece měla vycházet z celé reality, ne jenom z toho jednoho kousku (který tě třeba nejvíc štve).

To oslovení byla jen taková přátelská ironie Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 7:41 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
A záleží na tom? Think

Nejspíš ne. Reaguju na to, že mne jmenovitě oslovuješ v souvislosti s myšlenkou, že nelze požadovat, aby o nás média referovala v úplnosti, když "my" sami to neděláme. Já se zase domnívám, že poskytovat veřejnosti informace a vést diskusi v interním fóru gayů jsou dvě úplně odlišné věci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 7:21 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Václav napsal:

A Ty myslíš, ttompe, že media sledují s napřaženými kamerami zdejší diskusi?


Nejspíš ne. A záleží na tom? Think
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 5:04 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

bright napsal:
Žádné kamenování tebe ani průvodu. Smile Shodneme se na tom, že je to tak trochu uměle importovaný "svátek", podobně jako svatý Valentýn.

Významy slova pride podle on-line slovníku:
pride - pýcha
pride - domýšlivost
pride - hrdost
pride - nadutost
pride - chlouba
pride - nafoukanost
pride - nejlepší léta
pride - smyslný chtíč
Rolling Eyes


To je dost zajímavý výčet. Souhrn těch významů totiž vyznívá spíš negativně. A s tou umělou importovaností nemohu než souhlasit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 11:22 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Někteří jsou prostě exhibicionisté, s tím těžko něco uděláme:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 17, 2012 11:10 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
když to nedokážeme ani „my“? Že, Václave?

A Ty myslíš, ttompe, že media sledují s napřaženými kamerami zdejší diskusi?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist