Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Jak se vypořádat s hnusným rozchodem?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

út srpen 07, 2012 3:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno, hlavně, že tě tam ty ženy vzaly, Matyáši Laughing

A k Honzově apologetice - inu - né, není účetní. A krom toho se nedá dodat nic překvapivého Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 07, 2012 11:58 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
augustus166 napsal:
... Johny má hodně silnou potřebu nám tu všem prezentovat svoje chlapáctví, protože si očividně není úplně jistý v kramflecích.... mužnost není jen o tom, kolik mám zářezů na posteli. Razz Honzi, nemůžu Ti to neříct, ale seš pěknej prasák! Very Happy-)

Dle tebe je pravda a životní moudro na dně použitého kondomu, že? Razz-)


Napsal jsem, že nejlepší lék na chlapa je chlap. Ukaž mi, kde jsem Matyášovi radil, aby ho vyklátil na prvním klandru, kterej potká!? Jestli tu mou radu chápeš takhle, tak si každej dokáže vcelku hravě domyslet, komu z nás dvou tlačí sperma na mozek.

augustus166 napsal:
Jen by mě zajímalo, jestli ty všechny tvé sexuální oběti šli funět pod tebe dobrovolně, nebo pod pohruškou doživotního zmrzačení,


Zkus si ještě jednou přečíst, co jsem napsal o sexu, třeba to konečně pochopíš! Smile-- tady --

A už jsi někdy viděl, aby past běhala za myší?

augustus166 napsal:
Zmučená 19 letá buzníčka tu vylejvá svoje srdíčko a ty mu řekneš, aby si rači šla zašukat?


Tak ještě jednou, pro jistotu: napsal jsem, že nejlepší lék na chlapa je chlap, ukaž mi, kde jsem Matyášovi radil, aby ho vyklátil na prvnímklandru, kterej potká! ...

augustus166 napsal:
Musím ale uznat, že Johny má pravdu v tom, že nejlepší lék na zlomený srdce je pořídit si srdce nový, ale zas jsem velkej odpůrce tohodle bláznivýho nadšení a zápalu pro jedince, kterého dotyčný zná pár dní a už je z něj odvařenej. Takovýhle rychlý zamilování většinou končí hodně tvrdym pádem na hubu, a to už dost brzo, takže poznávat pomalu, postupně a i když Johny tu propaguje něco jinýho, tak šukání na prvním nebo druhým rande opravdu normální není Wink takže klid, zapojit hlavu a dobře to dopadne Smile


Takže ty vylučuješ možnost "zamilovat se na první pohled"? No, když myslíš, vymlouvat ti to nebudu. Je jistě velmi zodpovědné začínat vztah po delší zralé úvaze, ale pro mně to není ono, já nejsem účetní, co život klopí podle má dáti-dal.

Zkušenosti jsou pouze sdělitelné, avšak nepřenosné! Exclamation

augustus166 napsal:
Johny tu propaguje něco jinýho, tak šukání na prvním nebo druhým rande opravdu normální není Wink takže klid, zapojit hlavu a dobře to dopadne Smile


Šukání je normální tehdy, když jsou oba na sebe nažhavený a chtějí se, pořadový číslo randění v tomhle opravdu vůbec nerozhoduje a hlava moc nepomáhá.

matyáš napsal:
ale ničemu se nebrání. Very Happy


Supr! Kdy a kde? Smile

matyáš napsal:
já budu domácí mazlíček Bobeček Very Happy


tak každej je nějak cáklej, že ... Smile

Václav napsal:
Po některých postech vybíhám do ulic a značkuji patníky.


Jak tak koukám na dnešní diskusi, tak si říkám: dobře, že prší, bo Praha by jinak byla celá ochcaná! Smile

matyáš napsal:
Tak ještě jednou aby sme si to ujasnily já měl na mysly ...


V životě jo, ale v gramatice neplatí, že s tvrdým je to vždycky lepší!


Co se týče gramatiky ,tak ta mi bohužel nikdy nešla. A můžu si to po sobě přečíst 50 a stejně mi tam ty chyby zůstanou. Měl jsem i kvůli tomu doučování,ale nepomohlo mi to. A taky si tak trochu sedím na vedení ,vtipy mě vždy většinou trvají než je pochopím. Vlastně se dívím že mě vzaly na vysokou.
 
      Na začátek stránky  

út srpen 07, 2012 12:53 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
... Johny má hodně silnou potřebu nám tu všem prezentovat svoje chlapáctví, protože si očividně není úplně jistý v kramflecích.... mužnost není jen o tom, kolik mám zářezů na posteli. Razz Honzi, nemůžu Ti to neříct, ale seš pěknej prasák! Very Happy-)

Dle tebe je pravda a životní moudro na dně použitého kondomu, že? Razz-)


Napsal jsem, že nejlepší lék na chlapa je chlap. Ukaž mi, kde jsem Matyášovi radil, aby ho vyklátil na prvním klandru, kterej potká!? Jestli tu mou radu chápeš takhle, tak si každej dokáže vcelku hravě domyslet, komu z nás dvou tlačí sperma na mozek.

augustus166 napsal:
Jen by mě zajímalo, jestli ty všechny tvé sexuální oběti šli funět pod tebe dobrovolně, nebo pod pohruškou doživotního zmrzačení,


Zkus si ještě jednou přečíst, co jsem napsal o sexu, třeba to konečně pochopíš! Smile-- tady --

A už jsi někdy viděl, aby past běhala za myší?

augustus166 napsal:
Zmučená 19 letá buzníčka tu vylejvá svoje srdíčko a ty mu řekneš, aby si rači šla zašukat?


Tak ještě jednou, pro jistotu: napsal jsem, že nejlepší lék na chlapa je chlap, ukaž mi, kde jsem Matyášovi radil, aby ho vyklátil na prvnímklandru, kterej potká! ...

augustus166 napsal:
Musím ale uznat, že Johny má pravdu v tom, že nejlepší lék na zlomený srdce je pořídit si srdce nový, ale zas jsem velkej odpůrce tohodle bláznivýho nadšení a zápalu pro jedince, kterého dotyčný zná pár dní a už je z něj odvařenej. Takovýhle rychlý zamilování většinou končí hodně tvrdym pádem na hubu, a to už dost brzo, takže poznávat pomalu, postupně a i když Johny tu propaguje něco jinýho, tak šukání na prvním nebo druhým rande opravdu normální není Wink takže klid, zapojit hlavu a dobře to dopadne Smile


Takže ty vylučuješ možnost "zamilovat se na první pohled"? No, když myslíš, vymlouvat ti to nebudu. Je jistě velmi zodpovědné začínat vztah po delší zralé úvaze, ale pro mně to není ono, já nejsem účetní, co život klopí podle má dáti-dal.

Zkušenosti jsou pouze sdělitelné, avšak nepřenosné! Exclamation

augustus166 napsal:
Johny tu propaguje něco jinýho, tak šukání na prvním nebo druhým rande opravdu normální není Wink takže klid, zapojit hlavu a dobře to dopadne Smile


Šukání je normální tehdy, když jsou oba na sebe nažhavený a chtějí se, pořadový číslo randění v tomhle opravdu vůbec nerozhoduje a hlava moc nepomáhá.

matyáš napsal:
ale ničemu se nebrání. Very Happy


Supr! Kdy a kde? Smile

matyáš napsal:
já budu domácí mazlíček Bobeček Very Happy


tak každej je nějak cáklej, že ... Smile

Václav napsal:
Po některých postech vybíhám do ulic a značkuji patníky.


Jak tak koukám na dnešní diskusi, tak si říkám: dobře, že prší, bo Praha by jinak byla celá ochcaná! Smile

matyáš napsal:
Tak ještě jednou aby sme si to ujasnily já měl na mysly ...


V životě jo, ale v gramatice neplatí, že s tvrdým je to vždycky lepší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 11:04 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:
Gustáv - zapoměl si na mastodonta Wink

Matěj - víš, že "slon v porcelánu" se jenom tak říká, žejo? Very Happy Jo a neni bílý králíček veterinární pokusné zvíře? Laughing


Neříkej mi Matěji jsem na to háklivej jmenuji se Matyáš ,jo vím nejsem zas tak blbej a je ale já budu domácí mazlíček Bobeček Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 8:46 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Gustáv - zapoměl si na mastodonta Wink

Matěj - víš, že "slon v porcelánu" se jenom tak říká, žejo? Very Happy Jo a neni bílý králíček veterinární pokusné zvíře? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 7:47 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Ok Matyáši, je mi jasné, že mě svým postem vybízíš k tomu, abych se na tvé "zajímavější a žhavější" sny. Tak už to vyklop, o čem se zdá nadrženejm bílejm králíčkům?? A pěkně to okořeň, protože štěně se už nemůže dočlat, až si odběhne učůrnout k dalšímu patníku Wink

A musím dodat, že se tu naše zoologická slušně rozrůstá Smile Už tu máme čerta, kůzle, štěně a bílého králíčka. Brzo budem moct začít výbírat tady na foru vstupný na krmení pro divou zvěř! Razz Very Happy


To je tajemství ,to mohou vědět jen bílí králíčci Razz
 
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 7:25 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
uspokojuje

No, to nevím, jestli je to zrovna uspokojení.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 7:23 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Ok Matyáši, je mi jasné, že mě svým postem vybízíš k tomu, abych se na tvé "zajímavější a žhavější" sny. Tak už to vyklop, o čem se zdá nadrženejm bílejm králíčkům?? A pěkně to okořeň, protože štěně se už nemůže dočlat, až si odběhne učůrnout k dalšímu patníku Wink

A musím dodat, že se tu naše zoologická slušně rozrůstá Smile Už tu máme čerta, kůzle, štěně a bílého králíčka. Brzo budem moct začít výbírat tady na foru vstupný na krmení pro divou zvěř! Razz Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 7:17 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Václav napsal:

Mne Honza baví i na dálku, Ty ostatně taky. Po některých postech vybíhám do ulic a značkuji patníky.


Tak to jsem rád, že zdejší forum uspokojuje tvou hladovou štěněčí dušičku Wink Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 7:11 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Já jako uznávám, že Johny má hodně silnou potřebu nám tu všem prezentovat svoje chlapáctví, protože si očividně není úplně jistý v kramflecích. Já si ale říkám, že přeci to kouzlo mužnosti, který nás tu všechny rajcuje natolik, že jsme byli ochotní zapudit ženský a věnovat se račí pérům. Ale přecijen mužnost není jen o tom, kolik mám zářezů na posteli. Razz Honzi, nemůžu Ti to neříct, ale seš pěknej prasák! Very Happy

Dle tebe je pravda a životní moudro na dně použitého kondomu, že? Razz

Jen by mě zajímalo, jestli ty všechny tvé sexuální oběti šli funět pod tebe dobrovolně, nebo pod pohruškou doživotního zmrzačení, pokud se dobrovolně nepoddaj! Very Happy Very Happy Ono přecijen 2m čert na motorce je dost silná páka pro kluky z vesnice! Razz Very Happy

Zmučená 19 letá buzníčka tu vylejvá svoje srdíčko a ty mu řekneš, aby si rači šla zašukat? Very Happy Dyť se teď chudákovi bude v noci zdát, že ho honí po lese obří 120kg pohlaví v policejní uniformě. Mysli na jeho křehkou duši, dyť je to mladé kůzle a ještě k tomu od koní, většího slona v porcelánu bys asi nenašel.

Musím ale uznat, že Johny má pravdu v tom, že nejlepší lék na zlomený srdce je pořídit si srdce nový, ale zas jsem velkej odpůrce tohodle bláznivýho nadšení a zápalu pro jedince, kterého dotyčný zná pár dní a už je z něj odvařenej. Takovýhle rychlý zamilování většinou končí hodně tvrdym pádem na hubu, a to už dost brzo, takže poznávat pomalu, postupně a i když Johny tu propaguje něco jinýho, tak šukání na prvním nebo druhým rande opravdu normální není Wink takže klid, zapojit hlavu a dobře to dopadne Smile



Koukám že nemáš moc dobrou fantazii,já mám zajímavější a žhavější sny a nejsem ani kůzle a ani slon ,já jsem bílej králíček Very Happy A co se týká šukání ,moje prdelka v tuto dobu sice není pro každého (šukací maraton už mě dávno přešel) ale ničemu se nebrání. Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 7:10 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Však napiš Johnymu a ten Ti ukáže takovýho pejska, že budeš kňučet jako štěně! Very Happy Very Happy

Mne Honza baví i na dálku, Ty ostatně taky. Po některých postech vybíhám do ulic a značkuji patníky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 6:24 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Václav napsal:
matyáš napsal:
http://www.004.cz/polohy-pri-analnim-sexu

Baví mne, jak jsou chlapci u "pejska" veselí: jen si zaštěkat.


Však napiš Johnymu a ten Ti ukáže takovýho pejska, že budeš kňučet jako štěně! Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 6:22 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Já jako uznávám, že Johny má hodně silnou potřebu nám tu všem prezentovat svoje chlapáctví, protože si očividně není úplně jistý v kramflecích. Já si ale říkám, že přeci to kouzlo mužnosti, který nás tu všechny rajcuje natolik, že jsme byli ochotní zapudit ženský a věnovat se račí pérům. Ale přecijen mužnost není jen o tom, kolik mám zářezů na posteli. Razz Honzi, nemůžu Ti to neříct, ale seš pěknej prasák! Very Happy

Dle tebe je pravda a životní moudro na dně použitého kondomu, že? Razz

Jen by mě zajímalo, jestli ty všechny tvé sexuální oběti šli funět pod tebe dobrovolně, nebo pod pohruškou doživotního zmrzačení, pokud se dobrovolně nepoddaj! Very Happy Very Happy Ono přecijen 2m čert na motorce je dost silná páka pro kluky z vesnice! Razz Very Happy

Zmučená 19 letá buzníčka tu vylejvá svoje srdíčko a ty mu řekneš, aby si rači šla zašukat? Very Happy Dyť se teď chudákovi bude v noci zdát, že ho honí po lese obří 120kg pohlaví v policejní uniformě. Mysli na jeho křehkou duši, dyť je to mladé kůzle a ještě k tomu od koní, většího slona v porcelánu bys asi nenašel.

Musím ale uznat, že Johny má pravdu v tom, že nejlepší lék na zlomený srdce je pořídit si srdce nový, ale zas jsem velkej odpůrce tohodle bláznivýho nadšení a zápalu pro jedince, kterého dotyčný zná pár dní a už je z něj odvařenej. Takovýhle rychlý zamilování většinou končí hodně tvrdym pádem na hubu, a to už dost brzo, takže poznávat pomalu, postupně a i když Johny tu propaguje něco jinýho, tak šukání na prvním nebo druhým rande opravdu normální není Wink takže klid, zapojit hlavu a dobře to dopadne Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 4:50 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
http://www.004.cz/polohy-pri-analnim-sexu

Baví mne, jak jsou chlapci u "pejska" veselí: jen si zaštěkat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 4:39 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:
Honza napsal:
Martin napsal:
Neplete si čert omnipotenci tedy všemocnost s vševědoucností? Razz


Hele, ty rejpale - Bůh i čerti jsou neomylní! Smile

omnipotentní: všemocný, všemohoucí, všeznalý, vševědoucí, všestranně schopný ...
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/omnipotentni

A ještě bych tiše podotknul, že protivit se čertu je ještě horší, než protivit se bohu. Sice to néni hřích, ale následky se dostaví mnohem dřív ... Exclamation

matyáš napsal:
Já myslel na koni a né na koni.


A já snad řekl, že na koni? Jasně že né na koni, ale na koni! Smile


Mno, čertíci jsou vesměs padlí andělé, a vševědoucí je jen Lucifer, Pán Světa Razz Když rejpu, tak rejpu Very Happy

Jinak neomylnost je něco jiného než vševědoucnost tedy omniscience Razz Čili slovník se plete Very Happy

Very Happy Nemáš čertí hodnost abys mi mohl vyhrožovat!!!! Very Happy

A k matesovi - psal kůň, myslel auroch Razz


Tak ještě jednou aby sme si to ujasnily já měl na mysly http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Dunkelfuchsstute-Ciara16.jpg a né http://www.004.cz/polohy-pri-analnim-sexu
 
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 3:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Martin napsal:
Neplete si čert omnipotenci tedy všemocnost s vševědoucností? Razz


Hele, ty rejpale - Bůh i čerti jsou neomylní! Smile

omnipotentní: všemocný, všemohoucí, všeznalý, vševědoucí, všestranně schopný ...
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/omnipotentni

A ještě bych tiše podotknul, že protivit se čertu je ještě horší, než protivit se bohu. Sice to néni hřích, ale následky se dostaví mnohem dřív ... Exclamation

matyáš napsal:
Já myslel na koni a né na koni.


A já snad řekl, že na koni? Jasně že né na koni, ale na koni! Smile


Mno, čertíci jsou vesměs padlí andělé, a vševědoucí je jen Lucifer, Pán Světa Razz Když rejpu, tak rejpu Very Happy

Jinak neomylnost je něco jiného než vševědoucnost tedy omniscience Razz Čili slovník se plete Very Happy

Very Happy Nemáš čertí hodnost abys mi mohl vyhrožovat!!!! Very Happy

A k matesovi - psal kůň, myslel auroch Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 06, 2012 12:58 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Neplete si čert omnipotenci tedy všemocnost s vševědoucností? Razz


Hele, ty rejpale - Bůh i čerti jsou neomylní! Smile

omnipotentní: všemocný, všemohoucí, všeznalý, vševědoucí, všestranně schopný ...
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/omnipotentni

A ještě bych tiše podotknul, že protivit se čertu je ještě horší, než protivit se bohu. Sice to néni hřích, ale následky se dostaví mnohem dřív ... Exclamation

matyáš napsal:
Já myslel na koni a né na koni.


A já snad řekl, že na koni? Jasně že né na koni, ale na koni! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 05, 2012 8:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
charles napsal:
Blbý je, že teď musíme všichni přiznat, že měl Honza pravdu...


Nejen bůh je omnipotentní,
čerti taky! Smile


A už mám něco našukáno, abych věděl,
jak to v životě (i v pekle) chodí.

matyáš napsal:
... CHCE SE NAUČIT JEZDIT NA KONI ...


Toho chlapce se drž,
ten je určitě šikovnej! Smile

Martin napsal:
btw- to šlo tak rychle? Shocked)


Si nikdy neslyšel o rychleném semenu? Smile


Neplete si čert omnipotenci tedy všemocnost s vševědoucností? Razz

Jo, slyšel Smile ale u každýho případu šla veterina minimálně kolem Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 05, 2012 11:42 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Já myslel na koni a né na koni.


Tak měly jme štěstí povedlo se to na poprvý ,co se většinou u umělejch oplodnění nestavá většinou to výjde tak na potřetí ,ale u nás se holt stal nějakej zázrak:),jinak měla se narodit až na konci září nebo na za čátku října ,ale podlehla rodinné kledbě a narodila se předčasně. Já jsem taky předčasnej,a naše trojčata a můj bratranec také ,nevím proč to tak v naší rodině je ,asi jsme všichni vadný Smile
 
      Na začátek stránky  

so srpen 04, 2012 9:19 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

charles napsal:
Blbý je, že teď musíme všichni přiznat, že měl Honza pravdu...


Nejen bůh je omnipotentní,
čerti taky! Smile


A už mám něco našukáno, abych věděl,
jak to v životě (i v pekle) chodí.

matyáš napsal:
... CHCE SE NAUČIT JEZDIT NA KONI ...


Toho chlapce se drž,
ten je určitě šikovnej! Smile


Naposledy upravil Honza dne st červen 26, 2013 1:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 04, 2012 7:48 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Blbý je, že teď musíme všichni přiznat, že měl Honza pravdu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 04, 2012 1:53 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Very Happy
 
      Na začátek stránky  

so srpen 04, 2012 12:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Noo, a téma je uzavřený, ani sem to nemusel psát Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 04, 2012 10:25 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

ASI TEĎ BUDU ZA HROZNOU DĚVKU,VÍM ŽE JSEM JEŠTĚ VČERA TADY ŘÍKAL ŽE TEĎ CHCI BÝT SÁM ALE DNESKA JSEM POZNAL NÁDHERNÝHO ,MILÝHO CHYTRÝHO STEJNĚ STARÝHO KLUKA A CHCI HO Smile A JMENUJE SE MATOUŠ ,NO NEZNÍ TO KRÁSNĚ MATYÁŠ A MATOUŠ ,JO A POUŽÍVÁ STEJNOU ZNAČKU MAKEUPU JA KO JÁ,MÁ KERKU A PIERCING,POSLOUCHÁ TAKY MANSONA CHCE SE NAUČIT JEZDIT NA KONI A MÁ RÁD DĚTI Smile
 
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2012 8:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
MarMat napsal:
matyáš napsal:
Tak neříkám ,že sem třeba na tomhle neměl podíl i já ,nejsem svatý,vlastně už to déle nefungovalo,čekal jsem že se to jednou stane, ale ne takhle. On už má prej jiného kluka ,asi se s tím budu smířit ale nemrzí mě to jen kvůli sobě. Přesvědčil mě a mé dvě kamarádky lesbičky aby jsme si pořídily přes uměly oplodnění miminko tak máme teď teprve pár týdnů starou holčičku Andělku, nejprve říkal že si pro ní bude chodit teď zas že se jí radši nebude plést do života . Mohla mít velkou rodinu teď bude mít jen nás tři. Ale takhle to bohužel asi na světě chodí,asi nemá cenu se s tím už zabývat.....


No vidiš, hned máš mít z čeho radost Smile jak já bych bral kluka, který se chce podílet na výchově dítěte. Pokud bys hledal kluka, který by Ti pomohl zacelit ránu od tvého ex, tak mi napiš do soukr. zpráv Smile)


Díky za nabídku ,ale já zatím žádnýho chlapa ani kluka nechci,potřebuji teď být sám.


Very Happy mno TAK to SNAD nemyslel, jinak jestli máte mimi (btw- to šlo tak rychle? Shocked) tak je hned z čeho se radovat Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2012 2:24 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

MarMat napsal:
matyáš napsal:
Tak neříkám ,že sem třeba na tomhle neměl podíl i já ,nejsem svatý,vlastně už to déle nefungovalo,čekal jsem že se to jednou stane, ale ne takhle. On už má prej jiného kluka ,asi se s tím budu smířit ale nemrzí mě to jen kvůli sobě. Přesvědčil mě a mé dvě kamarádky lesbičky aby jsme si pořídily přes uměly oplodnění miminko tak máme teď teprve pár týdnů starou holčičku Andělku, nejprve říkal že si pro ní bude chodit teď zas že se jí radši nebude plést do života . Mohla mít velkou rodinu teď bude mít jen nás tři. Ale takhle to bohužel asi na světě chodí,asi nemá cenu se s tím už zabývat.....


No vidiš, hned máš mít z čeho radost Smile jak já bych bral kluka, který se chce podílet na výchově dítěte. Pokud bys hledal kluka, který by Ti pomohl zacelit ránu od tvého ex, tak mi napiš do soukr. zpráv Smile)


Díky za nabídku ,ale já zatím žádnýho chlapa ani kluka nechci,potřebuji teď být sám.
 
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2012 1:59 pm
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tak neříkám ,že sem třeba na tomhle neměl podíl i já ,nejsem svatý,vlastně už to déle nefungovalo,čekal jsem že se to jednou stane, ale ne takhle. On už má prej jiného kluka ,asi se s tím budu smířit ale nemrzí mě to jen kvůli sobě. Přesvědčil mě a mé dvě kamarádky lesbičky aby jsme si pořídily přes uměly oplodnění miminko tak máme teď teprve pár týdnů starou holčičku Andělku, nejprve říkal že si pro ní bude chodit teď zas že se jí radši nebude plést do života . Mohla mít velkou rodinu teď bude mít jen nás tři. Ale takhle to bohužel asi na světě chodí,asi nemá cenu se s tím už zabývat.....


No vidiš, hned máš mít z čeho radost Smile jak já bych bral kluka, který se chce podílet na výchově dítěte. Pokud bys hledal kluka, který by Ti pomohl zacelit ránu od tvého ex, tak mi napiš do soukr. zpráv Smile)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2012 1:31 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tak neříkám ,že sem třeba na tomhle neměl podíl i já ,nejsem svatý,vlastně už to déle nefungovalo,čekal jsem že se to jednou stane, ale ne takhle. On už má prej jiného kluka ,asi se s tím budu smířit ale nemrzí mě to jen kvůli sobě. Přesvědčil mě a mé dvě kamarádky lesbičky aby jsme si pořídily přes uměly oplodnění miminko tak máme teď teprve pár týdnů starou holčičku Andělku, nejprve říkal že si pro ní bude chodit teď zas že se jí radši nebude plést do života . Mohla mít velkou rodinu teď bude mít jen nás tři. Ale takhle to bohužel asi na světě chodí,asi nemá cenu se s tím už zabývat.....
 
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2012 9:31 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já bych možná malinko zabilancoval co sem z toho vztahu získal, a co sem do něj vložil. Nevim, jak to vyjádřit ohleduplněji.

A k drbům - asi by bylo dobrý, aby si každej sám srovnal, zda o všech svejch bejvalejch mluvil po rozchodu s úctou a laskavě. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 03, 2012 12:26 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

To byl ten "trochu XXL veterinář" ?

Já bych se s ním nescházel a takto ušetřený čas a energii bych investoval do hledání novýho chlapa, bo nejlepší lék na chlapa je novej chlap! A ať si vykládá, co chce. Mě bylo teda úplně ukradený, jaký drby o mně šířej bejvalci. Mí kámoši dokázali poznat, co je pravda a co ne, a že se nějaký tydýti zabejvaj drbama - no a co - ať si ho přitom třeba i sami vykouřej! Myslím, že boj proti drbnám je jen zbytečná ztráta času.

Jo a taky bych se na tvým místě zamyslel, jestli sis ten rozchod tak trochu nezavinil sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist