Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Děti
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

po květen 28, 2012 8:15 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Honza napsal:
augustus166 napsal:
Mohl ses nechat píchat starym dětkem za prachy? Very Happy Very Happy Very Happy


Nee, mohl jsem se nechat píchat mladejma heterákama za prachy. Smile

matyáš napsal:
děda byl veterinář a koně miloval


detaily radši ani nechci vědět! Smile


vy jste fakt prasata na co hned nemyslíte ,děte do.....


Honzíka si nevšímej, je sexuálně nevybouřenej, tak má narážky, ale nemyslí to zle Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 8:14 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
augustus166 napsal:
Mohl ses nechat píchat starym dětkem za prachy? Very Happy Very Happy Very Happy


Nee, mohl jsem se nechat píchat mladejma heterákama za prachy. Smile

matyáš napsal:
děda byl veterinář a koně miloval


detaily radši ani nechci vědět! Smile


vy jste fakt prasata na co hned nemyslíte ,děte do.....
 
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 8:06 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Mohl ses nechat píchat starym dětkem za prachy? Very Happy Very Happy Very Happy


Nee, mohl jsem se nechat píchat mladejma heterákama za prachy. Smile

matyáš napsal:
děda byl veterinář a koně miloval


detaily radši ani nechci vědět! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 8:06 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
Matyáš: ad gramatika - tak nějak jsem předpokládal, že když si pořídíš dítě, budeš ho i vychovávat, takže časem se s ním budeš i učit - i gramatiku - a skloňovat slovo "aby" není zas nic moc složitého.

A seš fakt přesvědčenej, že tě koně budou bavit CELEJ život, až do důchodu?

ad bacily při líbání: jaké bacily? co asi dělají sliny v puse, proč tam jsou? A platí to stejně u lidí i u koní! Cokoli jiného je v sexu mnohem bacilovatějšího! Smile

augustus166: hádej, jak moc dobře se dá živit chovem koní, a myslím, že závidět opravdu nemusíš. Smile

Martin: sypu si popel ... seš megaborec!



na učení bude mít dvě maminky a druhýho tatínka,já budu jen rozmazlovat Very Happy a dělat s ním věci kolem sportu, co se týče koní tak drží mě to již od 4 let, navíc to máme v rodině,máma je trenérka koní,teta chovatelka ,děda byl veterinář a koně miloval a starší ségra taky jezdí ,takže myslím že mi to vydrží ,mě skoro nic jinýho než koně,tancování a sport nezajíma , no a ty bacily asi máš pravdu ale já už sem prostě takovej ,navíc si holt si uživám jiný věci no
 
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 8:03 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Honza napsal:
charles napsal:
Martin napsal:
Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


weint_vor_lachen weint_vor_lachen weint_vor_lachen Applause


No jednou jsem dostal "mega" lukrativní nabídku na tohle téma, ještě teď si občas říkám, že jsem tehdy měl zapomenout na svoje zásady a dnes jsem mohl být těžce za vodou. Smile


Mohl ses nechat píchat starym dětkem za prachy? Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 8:01 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
lepší je být pasiv Very Happy


lepší je bejt verzatil...nemám rád jednostranná zaměření Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 8:01 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

charles napsal:
Martin napsal:
Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


weint_vor_lachen weint_vor_lachen weint_vor_lachen Applause


No jednou jsem dostal "mega" lukrativní nabídku na tohle téma, ještě teď si občas říkám, že jsem tehdy měl zapomenout na svoje zásady a dnes jsem mohl být těžce za vodou. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Matyáš: ad gramatika - tak nějak jsem předpokládal, že když si pořídíš dítě, budeš ho i vychovávat, takže časem se s ním budeš i učit - i gramatiku - a skloňovat slovo "aby" není zas nic moc složitého.

A seš fakt přesvědčenej, že tě koně budou bavit CELEJ život, až do důchodu?

ad bacily při líbání: jaké bacily? co asi dělají sliny v puse, proč tam jsou? A platí to stejně u lidí i u koní! Cokoli jiného je v sexu mnohem bacilovatějšího! Smile

augustus166: hádej, jak moc dobře se dá živit chovem koní, a myslím, že závidět opravdu nemusíš. Smile

Martin: sypu si popel ... seš megaborec!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:51 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

lepší je být pasiv Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:49 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


weint_vor_lachen weint_vor_lachen weint_vor_lachen Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:49 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:
Sory, to sem udělal slohovou botu já Very Happy

To bylo na Gustáva Husáka Very Happy

EDIT: jinak já sem byl jeden ze zakládajících členů protigramatickýho odboje, blahé paměti Very Happy

Razz Razz Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Sory, to sem udělal slohovou botu já Very Happy

To bylo na Gustáva Husáka Very Happy

EDIT: jinak já sem byl jeden ze zakládajících členů protigramatickýho odboje, blahé paměti Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:47 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:
augustus166 napsal:
matyáš napsal:
Tak ať vyjebává , mě je to fuk tohle fak neřeším ,ať si každej o mě říká a myslí co chce , já si stějně budu jakej chci být já…. A popravdě gramatika je mi ….. ,já jí v životě k ničemu nepotřebuji ,mám zemědělku chov koní a pokračovat budu taky na zemědělce v tom samým oboru a jednou stejně budu u koní ,tak na co potřebuji gramatiku?, když akorát potřebuji umět postarat se o koně a umět vzít do ruky vidle Very Happy Razz a co se týče toho líbání mám radši něco jinýho… ,u líbaní si vždycky hned představuji všechny ty bacily brrrrrr


to je jak v té country písniččce:"....srdcem jsi zůůůůstal u konííííí!" Very Happy Trošku Ti závidim, jakej krásnej a poklidnej budeš mít život jako chovatel koní Smile


No, se eště rozmysli, až podepíšeš krví smlouvu už bude pozdě Wink Very Happy


TO JE TEĎ NA KOHO?
 
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
matyáš napsal:
Tak ať vyjebává , mě je to fuk tohle fak neřeším ,ať si každej o mě říká a myslí co chce , já si stějně budu jakej chci být já…. A popravdě gramatika je mi ….. ,já jí v životě k ničemu nepotřebuji ,mám zemědělku chov koní a pokračovat budu taky na zemědělce v tom samým oboru a jednou stejně budu u koní ,tak na co potřebuji gramatiku?, když akorát potřebuji umět postarat se o koně a umět vzít do ruky vidle Very Happy Razz a co se týče toho líbání mám radši něco jinýho… ,u líbaní si vždycky hned představuji všechny ty bacily brrrrrr


to je jak v té country písniččce:"....srdcem jsi zůůůůstal u konííííí!" Very Happy Trošku Ti závidim, jakej krásnej a poklidnej budeš mít život jako chovatel koní Smile


No, se eště rozmysli, až podepíšeš krví smlouvu už bude pozdě Wink Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:39 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Martin už před lety poznamenal, že lepší si zničit prdel, než péro Laughing Což nic nemění na tom, že pokud by se měla ozývat potrefená husa, tak by byl největší aktivka (pokud tedy platí stejná kritéria pro všechny husy) Razz

Ale hlavně nezamluvit to, že Martin má na megaaktivní meganebuzní meganabušený meganezdegenerovaný megachlapáky s megamašinou megapistolí a mega šukací pannou teda potřebou taky svojí teorii Twisted Evil Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:39 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Tak ať vyjebává , mě je to fuk tohle fak neřeším ,ať si každej o mě říká a myslí co chce , já si stějně budu jakej chci být já…. A popravdě gramatika je mi ….. ,já jí v životě k ničemu nepotřebuji ,mám zemědělku chov koní a pokračovat budu taky na zemědělce v tom samým oboru a jednou stejně budu u koní ,tak na co potřebuji gramatiku?, když akorát potřebuji umět postarat se o koně a umět vzít do ruky vidle Very Happy Razz a co se týče toho líbání mám radši něco jinýho… ,u líbaní si vždycky hned představuji všechny ty bacily brrrrrr


to je jak v té country písniččce:"....srdcem jsi zůůůůstal u konííííí!" Very Happy Trošku Ti závidim, jakej krásnej a poklidnej budeš mít život jako chovatel koní Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:32 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tak ať vyjebává , mě je to fuk tohle fak neřeším ,ať si každej o mě říká a myslí co chce , já si stějně budu jakej chci být já…. A popravdě gramatika je mi ….. ,já jí v životě k ničemu nepotřebuji ,mám zemědělku chov koní a pokračovat budu taky na zemědělce v tom samým oboru a jednou stejně budu u koní ,tak na co potřebuji gramatiku?, když akorát potřebuji umět postarat se o koně a umět vzít do ruky vidle Very Happy Razz a co se týče toho líbání mám radši něco jinýho… ,u líbaní si vždycky hned představuji všechny ty bacily brrrrrr
 
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 7:12 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
... implikuju z toho to, že v líbaní budeš trochu jeko Bernardýn a celého bys mě oslintal, tak se nemůžeš divit, že se do líbání s tebou dvakrát nehrnu Smile


Myslíš, že profesionální gayové se dělí na šukače a lízače? No to snad ne - sex je komplexní soubor dovedností, né jen samotný zásun. A zatím si na moje "vykousnutí" nikdo nestěžoval, tak to asi nebude "velbloudí liz and long kemr". Smile

Součástí sportovního sexu může být i líbání, viz: v sexu je dovoleno všechno, co se líbí oběma (příp. při grupíku: ... co se líbí všem).

augustus166 napsal:
Takže rači hážu rukavici do ringu a říkám, že jsem srab! Smile


Ach jo, tak to nevyšlo, no co naděláme - jsme se s bf. těšili, jak rozpářeme jednoho pražáka a ono nic! Sad

augustus166 napsal:
dyť my tě máme rádi Smile


Kecy! Kdybys mě měl rád, tak si se mnou zašukáš! Smile Exclamation

augustus166 napsal:
tys tu psal, že kdyby MAtyáš šukal stejně tak, jak píše, tak by se mu narodilo Bůh ví co -> Smile


To jistě ano, ale vy jste to interpretovali zcela nesprávně tak, že já mu kecám do šukání. Já jsem pouze provedl to, čemu se říká přirovnání, ironie či nadsázka.

augustus166 napsal:
"Potrefená husa se vždycky ozve" Wink


.. z čehož lze m. j. dále dovodit, že největší pasifka je Martin! Smile

Martin napsal:
Neni profesionální gay to samý co gay-for-pay? Think


Tak v Praze to možná chodí jinak, ale u nás: nee, to určitě ne! Smile
btw: gay-for-pay bejvá většinou heterák, ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 5:43 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Ad1.1) používám na tebe stejný model, jak ty na mě, takže vzhledem k tomu, že ty si odborník a profesionál na sportovní sex a líbí se ti, tudíš děláš to, co umíš dobře, implikuju z toho to, že v líbaní budeš trochu jeko Bernardýn a celého bys mě oslintal, tak se nemůžeš divit, že se do líbání s tebou dvakrát nehrnu Smile

Ad2.2) Ano, jsme srab, protože už vím, že si poměrně zásadovej a fakt věřim tomu, že kdybych Tě provokoval dál, tak si schopnej skočit na mašinu a fakt přijet, a pak už bych si to s Tebou rozdat musel, protože bych jinak ztratil tvář! Takže rači hážu rukavici do ringu a říkám, že jsem srab! Smile

Ad3.3) Asi jsem si tu Moravu popletl s tvojim rodným bydlištěm, tak sorry.

Ad4.4) Very Happy Prej "malej jízlivej demagogu" Very Happy hele já jen konstatuju fakta, tys tu psal, že kdyby MAtyáš šukal stejně tak, jak píše, tak by se mu narodilo Bůh ví co -> což je to samé, jakože Martin tvrdí, že si pasifka, takže si do šuku kecáte všichni zároveň, takže já, malej jízlivej demagog ( Very Happy - fakt krutý označení) Ti radim sklidnit hormon a hned se nečertit Wink dyť my tě máme rádi Smile

Ad5.5) To bylo samozřejmě myšleno s nadsázkou a nikdo to nebral vážně - tys nám ale Honzíku vyskočil jak čertík z krabičky, tak si říkám, jestli náhodou neplatí přísloví: "Potrefená husa se vždycky ozve" Wink

Ad6) Ano, my Pražáci jsme zdegenerovaní, ale není to z exhalací Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 5:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Sem si myslel, že chytrému napovím, ale jo, dáme druhej pokus:
Kdyby byla Morava, jako je Česko ...
Rolling Eyes


Tak by jí Čechy nemusely dotovat? Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 5:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Neni profesionální gay to samý co gay-for-pay? Think
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 5:23 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
jen se znažím najít synonimum pro tvou pusu, která je jak drátěná žinka na nádobí Smile


No líbat se se mnou asi nechceš, tak ti to vadit nemusí, ne? Smile

augustus166 napsal:
Kdybys nebyl z té vesnice na Moravě, tak ti snad řeknu: "Přijeď a přesvěč se ty hňupe!" Very Happy Ale jelikož jsem slušnej a hodnej kluk, tak to neřeknu! Very Happy Very Happy


oprava: ... Ale jelikož jsem srab, tak to neřeknu! Very Happy Very Happy

augustus166 napsal:
ad3)Co ty a Morava? ... to jsem úplně nepochopil, jak si myslel. Smile


Sem si myslel, že chytrému napovím, ale jo, dáme druhej pokus:
Kdyby byla Morava, jako je Česko ...

augustus166 napsal:
ad4)Ty si do šuku kecat nenecháš ale ostátním do něj kecáš ty čubičko Razz Tak se nediv, že i já si občas kousnu Razz


Komu tady kecám do šuku,ty malej jízlivej demagogu, co?
Já do šuku nikomu nekecám, já šuk především provozuju!

augustus166 napsal:
ad5) A když si teda ten "profesionální gay", tak to se asi taky v pátek večer převlékáš az ženskou a zpíváš karaoke v buzinci, umíš kouřit 2 péra najednou a doma posloucháš zásadně Helenku Vondráčkovou Very Happy Seš prostě buzík profík no Very Happy Very Happy


Podle sebe soudím tebe? Smile

Si pleteš profesionálního gaye a děsnou buznu - a teda néni to tak dlouho, co jsem ti ten rozdíl dost pracně vysvětloval. Sakra, pražáci, to už jste z těch exhalací tak zdegenerovali, že neudržíte v mozku informaci dýl, jak tejden? -- viz tady --

Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:58 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

ad1) nemám sado-maso choutky, jen se znažím najít synonimum pro tvou pusu, která je jak drátěná žinka na nádobí Smile

ad2) Myslíš si, že když se tedy rád líbám, tak budu v sexu neschopnej? Smile Kdybys nebyl z té vesnice na Moravě, tak ti snad řeknu: "Přijeď a přesvěč se ty hňupe!" Very Happy Ale jelikož jsem slušnej a hodnej kluk, tak to neřeknu! Very Happy Very Happy

ad3)Co ty a Morava? No já mám za to, že si z nějaký moravský vesničky, ale možná se pletu. A s tim "Hele, si namaluj tu šipku sám" , to jsem úplně nepochopil, jak si myslel. Smile

ad4)Ty si do šuku kecat nenecháš ale ostátním do něj kecáš ty čubičko Razz Tak se nediv, že i já si občas kousnu Razz

ad5) A když si teda ten "profesionální gay", tak to se asi taky v pátek večer převlékáš az ženskou a zpíváš karaoke v buzinci, umíš kouřit 2 péra najednou a doma posloucháš zásadně Helenku Vondráčkovou Very Happy Seš prostě buzík profík no Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:56 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jo a já si od člověka co neumí číst, nebo si to nepamatuje, nechám poučovat o dyslexii Laughing

Btw - takže jo si všestrannej, nebo opravdu nééééé Ono to píšeš obojí,víš? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:44 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
TVL Jendo, ty seš fakt zabiják! Very Happy Very Happy Tvoje komentáře ve mně vyvolávají pocit, jako bych si právě sednul holou prdelí do bodláků Very Happy Very Happy


Můžu snad já za to, že máš sado-maso sklony?

augustus166 napsal:
Takže Matyáši ++, ačkoliv mi nejsi sympatický, protože se nerad líbáš Very Happy Very Happy Very Happy


No to víš, někdo rád líbe, někdo rád šuká,
každej dělá to, co umí! Smile

augustus166 napsal:
Například pasivka, než se s Jendou skácí do peřin, tak si musí na bílou čtvrtku nakreslit velkou zelenou šipku s nápisem "TUDY" a nasměrovat jí směrem ke svýmu zadku,

směrem vesnice někde na Moravě! Razz


Hele, si namaluj tu šipku sám, co já a Morava ? Smile

btw: a taky vím, že základem života je trefit se!

Martin napsal:
Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


A ty kušuj, od análních paniců teoretiků
si do šuku kecat nenechám. Smile

Martin napsal:
Laughing No sám přece řikal, jak sou kulturisti pasivní Very Happy Very Happy Very Happy Laughing


Ty seš asi další dyslektik tady, co? Si tu moji odpověď najdi a znova přečti tady: http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=1247 :

Martin: ne, kulturisti jsou A, P, versa, ... a poměrné rozložení do skupin je nejspíš stejné, jako u nekulturistických gayů. Tu píčovinu, že skoro všichni kulturisti jsou pasivové, kdysi vyzářil "génius" Musil na jakýmsi přiblblým buzním webu - už se mě na to pár lidí ptalo. :-ú)

A jako profesionální gay umím pochopitelně hrát za obě strany.

augustus166 napsal:
tvl no to snad neeeee! Very Happy Very Happy Very Happy


tvl no to opravdu neeeee! Smile


Naposledy upravil Honza dne po květen 28, 2012 5:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Martin napsal:
augustus166 napsal:
Martin napsal:
augustus166 napsal:
... Například pasivka, než se s Jendou skácí do peřin..


Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


Počkej, Jenda je jako pasiv? Shocked Shocked Shocked


Laughing No sám přece řikal, jak sou kulturisti pasivní Very Happy Very Happy Very Happy Laughing


tvl no to snad neeeee! Very Happy Very Happy Very Happy


Very Happy no já myslim, že nejsem jedinej, koho by to nenapadlo, kdyby na to sám neupozornil Mr. Green Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:33 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Martin napsal:
augustus166 napsal:
Martin napsal:
augustus166 napsal:
... Například pasivka, než se s Jendou skácí do peřin..


Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


Počkej, Jenda je jako pasiv? Shocked Shocked Shocked


Laughing No sám přece řikal, jak sou kulturisti pasivní Very Happy Very Happy Very Happy Laughing


tvl no to snad neeeee! Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:31 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Martin napsal:
augustus166 napsal:
... Například pasivka, než se s Jendou skácí do peřin..


Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


Počkej, Jenda je jako pasiv? Shocked Shocked Shocked


Laughing No sám přece řikal, jak sou kulturisti pasivní Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:25 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Martin napsal:
augustus166 napsal:
... Například pasivka, než se s Jendou skácí do peřin..


Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think


Počkej, Jenda je jako pasiv? Shocked Shocked Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 28, 2012 4:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
... Například pasivka, než se s Jendou skácí do peřin..


Myslíš, když chce bejt Honza vyjímečně aktiv? Think
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist