Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Je poznat na páru kluků, bez doteků, pohledů, na dálku?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

út leden 10, 2006 2:49 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Smutno i krasne Citovat

Ty čajovnice to je gol. Podobne jako Zdenda bych ze vsech zaricich kluku delal par. Musim se krotit Sad Vcera vecer jsme videl v menze dva nadherne zarici kluky. Byli lni stesticka. Smali se na sebe a tak nezne se k sobe chovali. Bylo to tak krasne. A zaroven me bylo trosku smutno. Uz je to temer rok a pul co jsme neco takoveho zazil i ja...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 12:42 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Vidět, jak jsou dva k sobě milí, tak to je jedna z věcí, ktré mi dokáží okamžitě zlepšit celý den, člověk vidí, že není sám, sice je to jasné, ale když to vidí..... Very Happy ,
No, poslední dobou jsou 2 kluci jdoucí spolu vždy potenciální partneři a musím se krotit v představách, jestli jo, nebo ne, prostě to uzavřu, taky chodím s kamarádem ven, tak proč by měli oni dva být. Embarassed
Ty servírky jsou bez chyby Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 1:00 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Jednou jsem seděl v jakési kavárničce u Stavovského divadla. Byl jsem tam s kámoškama a najednou koukám, jak po schodech nahoru vyjíždí dva kluci...říkám holkám: "ti jsou teplí"...holky se smály a asi nevěřily, ale potom jsme za nimi v lezli do jednoho obchodu a netrvalo dlouho a ten jeden toho druhého pohladil po zádech... Very Happy .........byli teplí....
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 10:42 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Dneska jsem byl v Luxoru a viděl jsem dva kluky, na které bych si klidně vsadil. Hlavně podle toho, jak na sebe koukali a mluvili spolu.
Kamarádi se se mnou teď trochu bojí chodit do naší oblíbené čajovny, protože si mě tam jedna servírka instinktivně spojuje s každým klukem, se kterým přijdu. Druhá si mě zase spojuje se všema kamarádkama. A největší sranda potom je, když se ty dvě servírky hádají, jak to je:-). Jednou na sebe tak štěkaly, že jsem se nejvíc bavil já. Asi je v tom nechám Wink .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 10:08 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Je poznat na páru kluků, bez doteků, pohledů, na dálku? Citovat

Lze vytušit, na dvou klucích, že jsou pár, aniž by se k sobě měli?

Zažil jsem situaci, že jsme se s klukem, který byl něco přes rok součástí mého života hlásili na meditační akci. Aniž bych uvedl co mezi námi je tak nás v mejlové odpovědi oslovovali jako pár. To samé bylo třeba i v čajovně. Přišli jsme tam a čajovnice si s námi začala povídat o vztazích 2 kluků?

Čím to? Jistě když někoho potkáš jejich oči září a energie lítá tak ano. ALe přes e-mail nebo telefon..?? Co myslíš?? Intuice?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist