Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Pocit jakej má buzík, kterýmu se nezdaj chlapi...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

čt květen 03, 2012 11:36 pm
Autor Zpráva
pxetr
uživatel


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 23

Předmět: Citovat

Přesně tak u přátel se orientace neřeší. Řešíme jedině to, kde se sejdeme co ugrilujeme jak zhodnotíme lyžařskou sezonu a jaké výlety naplánujeme na kolo. Buzinec je pro nás neznámý pojem zrovna jako nevěra to asi proto,že jsme už starší. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 03, 2012 11:29 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Á, podepisuju se naprosto pod to, co píšete. Auta, fotbal a holky ne teda a o mně to valná většina ví, jinak úplně přesně moje řeč!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 03, 2012 10:49 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

oba máte pravdu s tím, že u přátel se neřeší orientace, s přáteli jsme z jiného důvodu...

já bych rád jen nějakého takoveho "nebuzního" buznu kamaráda (Honza to řekl přesně Very Happy ) se kterým bych si mohl občas pokecat o klukách, zasmát se nějakým buzním výlevům...s heterákama to prostě řešit nemůžu, mám nějaký blok se s nima bavit o buzíkách

...určitě se nehodlám měnit, stále jsem sám sebou a jsem spokojený a jsem i rád za to, že nejsem princezna s patkou, která každý pátek trsá na Helenku Very Happy (ale jak vidíte, stejnak se to buzíctví na mně projevuje, před takovejma 2 rokama jsem ani nevěděl, kdo to Helenka vlastně je! Very Happy )

jsem fakt rád, že v tom nejsem sám, že je nás víc buzíků antibuzíků Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 03, 2012 10:38 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Neboj, nejsi sám. Já to mám podobně. Sice mě až tak nebaví očumovat s HáTéčkama holky Very Happy , ale jinak ti dost rozumím. Taky mám pocit, že do gay světa vlastně moc nepatřím a ani vlastně patřit nechci. Do gay podniků nechodím, Lady Gaga ani Helenku neposlouchám, s duhovou vlajkou nikde nemávám, atd, atd. Prostě se stýjkej s lidmi, se kterými je ti dobře a neřeš jejich orientaci. Dělej, co tě baví, a neřeš, zda je to "gay", nebo ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 03, 2012 10:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Pocit jakej má buzík, kterýmu se nezdaj chlapi... Citovat

Koukám, že můžem zalkožit klub nebuzních buzen - máme dost podobný zájmy - akorát nemusím volejbal a místo rychlýho auta mám rychlou mašinu. Smile

augustus166 napsal:
mrzí mě to, protože bych vážně stál o více gay kamarádů


Jestli je ten kamarád opravdu jen kamarád, tak je snad jedno, jestli je heterák, nebo gay, ne? Já teda žádného gay kamaráda nemám, (a nebo to o něm nevím), a je mi úplně ukradený, koho mají moji kámoši v posteli. Vlastně ani nevím, o co lepší by bylo, kdyby někdo z mých kámošů byl gay.

augustus166 napsal:
Neměli jste taky někdy někdo ten pocit, že ačkoliv jste teplí, prostě si mezi gay komunitu nemůžete nejít cestu? nebo jsem prostě černá ovce mezi těma růžovejma?


Jo, tenhle pocit mám už tak 10 let, nejvíc, když jsem nakouknul do nějakého buzince.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 03, 2012 9:54 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Pocit jakej má buzík, kterýmu se nezdaj chlapi... Citovat

Zní to dost kontroverzně, co? Very Happy

Možná by se to dalo lépe nazvat...něco jako má buzík, kterýmu se nezdaj buzny! Very Happy To už je o dost přesnější.

V čem je tedy zakopaný pes...To, že jsem na kluky už nějakou dobu vím, klasicky jsem si to dlouho nechtěl vůbec připustit a měl vztahy s holkama, ale pořád sem cítil, že to není ono.

Také se mi určitě jako většině z vás líbí především heteráci. To je asi už náš úděl, že chceme to, co prostě mít nemůžeme. Já osobně měl něco i z HT(nebo BI, dodnes nevím, jak to vlastně má) klukem, ale to nemá smysl, protože to není ono...

..jo a když jsme i těch HT, udělám malou odbočku Very Happy vůbec by jste nevěřili, jak jsou HT kluci přítulní...o mě tedy téměř nikdo neví, že jsem gay, takže se ke mě HT kluci chovají úplně nenuceně a tolik obejmutí, poplácávání po ramenou ale i po zadku, jako kam se hrabou buzny Very Happy

S gayema mi to ale prostě moc neklape. Nemám rád vybuzněné jedince, z davu pochodujících princezen mávajících nad hlavou duhovou vlajkou pod názvem pochod hrdosti se mi zvedá žaludek a do klubů, kde je temná místnost určená k hromadným orgiím, už prostě z etických důvodů odmítám chodit!

Ano, jsem gay, ale jsem také především kluk! Celý můj život se netočí kolem mé orientace, já prostě nemám potřebu mávat někde vlajkou, chodit do speciálních podniků určených pro gaye a drbat nad kafem ze StarBucks se svyma fag hags! Hraju volejbal, rád chodím do posilovny, mám rád rychlý auta a dobrý jídlo, rád chodim do hospody s HT kamosema na fotbal nebo ocumovat holky (ano, i ted se otáčím za pěknýma holkama) atd...a právě díky tomu mám hodně často s teplejma klukama problém, protože se s nima nemám prakticky o čem bavit

mrzí mě to, protože bych vážně stál o více gay kamarádů, ale prostě si nějak nesednem no

a když jdu vyjímečně s někým z těch mejch pár teplejch kamarádů někam do gay podniku v Praze, tak si tak nějak přijdu, jako bych tam nepatřil, při pohledu na některé jedince mám občas i výbuchy homofobie, z čehož je mi následně trapně a raději odcházím...připadám si tak nějak jako 4% v těch 4%tech Very Happy Very Happy

Neměli jste taky někdy někdo ten pocit, že ačkoliv jste teplí, prostě si mezi gay komunitu nemůžete nejít cestu? nebo jsem prostě černá ovce mezi těma růžovejma?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 15 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist