Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Pocit jakej má buzík, kterýmu se nezdaj chlapi...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

pá květen 04, 2012 9:46 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: kam? Citovat

augustus166 napsal:
být atraktivní je spíš na obtíž.


To je blbost, to se jen tak říká, že hezcí lidé to mají vlastně těžší. Opak je pravdou. Je dokázáno, že lidé mají tendenci vnímat hezkého člověka podvědomě pozitivněji, než kdyby byl nevzhledný (teda pokud to není vyloženě nějakej kretén, kterej všem leze na nervy, to pak jde asi i krása stranou). Ale hlavně vezmi na vědomí, že máš lepší možnost výběru partnera, nemusíš řešit takové to "toho bych chtěl, ale na něj já prostě nemám", což je myslím dost důležitý. A nechci slyšet, že ve vztahu jde hlavně o souznění duší. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:39 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

xts napsal:


Také bych měl patrně o augusta166


asi se začnu červenat a prohlížet si boty! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:34 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

xts napsal:
Také bych měl patrně o augusta166, ... Very Happy


weint_vor_lachen weint_vor_lachen weint_vor_lachen

Tomuhle se, myslím, v manažerský terminologii říká "přímý tah na branku!" Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:28 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Gaga a Madonna! Buzny!

Já lez v Pcích do buzince protože je tam enormně pěknej číšník, jinak se m itam nelíbí ani hudba, ani lidi ani prostředí Embarassed

Také bych měl patrně o augusta166, jestli je to pěná nebuzní buzna Very Happy Ale já nejsem nijak moc pěkná nebuzní buzna Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:27 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Honza napsal:
augustus166 napsal:
to jo no Very Happy zemřu jako profesionální pozorovatel podlahy Very Happy


tak to už ti asi nezbejvá nic jinýho, než iboys, nebo ronňácká seznamka. Smile



Ok chlapi, dali jste mi jasně najevo, že moje stydlivost je trapná, takže s tim začnu něco dělat, pokud nechci spončit na iboys! Amen! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:25 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
to jo no Very Happy zemřu jako profesionální pozorovatel podlahy Very Happy


tak to už ti asi nezbejvá nic jinýho, než iboys, nebo ronňácká seznamka. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:17 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Bys to měl začít trénovat, abys nezjistil, že Ti je 40 a pořád koukáš do zeměWink A pokud na tebe ten kluk už opravdu kouká proto, že se mu líbíš, tak bys neměl mít důvod pohledu uhýbat;)


to jo no Very Happy zemřu jako profesionální pozorovatel podlahy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:16 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Bys to měl začít trénovat, abys nezjistil, že Ti je 40 a pořád koukáš do zeměWink A pokud na tebe ten kluk už opravdu kouká proto, že se mu líbíš, tak bys neměl mít důvod pohledu uhýbat;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:15 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Zajímavě jsi to napsal. No nevím, nebuzní buzíci chodí tam, kam se jim chce:-D Já jsem si profil na iboys založil až v lednu tohoto roku po rozchodu v 7 letém vztahu (je mi 27), do té doby jsem nebyl zrovna ten, kdo by hledal kluky a z logiky věci jsem to nepotřeboval. Ale rozhodně si nemyslím, že zrovna nějaké potkání na ulicích funguje třeba i u heteráků, to jsou opravdu výjimky:-) Na iboys najdeš plno hovad a nechutných profilů, buď je ignorovat, nebo posílat do prdele a nebo je odpálkovat nějakou vtipnou hláškou. Jednu chvíli mi to připadlo opravdu otřesný, až jsem chtěl profil zrušit. Za tu dobu jsem tam ale i přesto potkal pár fajn kluků, se 3 se sešel, pokecal a jsme pořád v kontaktu. Rozhodně bych nad iboys nedělal nějakou černou čáru, momentálně se mi taky něco rýsuje, vlastně už dorýsovalo:))

Hezký, jo? Ukaž fotku, my to posoudíme:-DVery Happy Ale asi vím, jak to myslíš, taky na tom jsem podobněSmile)

Ale pokud chceš někoho normálního poznat, rozhodně nečekej, že budeš poznávat jen normální kluky, to nepůjde, to je více než jistéSmile)

Honza napsal:
1. tak se v tom fitku koukej, jestli po tobě někdo nepokukuje.

Já bych neměl odvahu se někoho potom zeptat, proč na mě tak kouká nebo něco teda:-D


Napsal si to pěkně a souhlasím s tím Smile

PS (gratuluji k bf Wink )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:13 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Honza napsal:
augustus166 napsal:
Do fitka se chodí makat a né očumovat! Razz Very Happy


Nepsal jsem očumovat, ale koukat, It´s the difference! Ty snad makáš se zavřenejma očima? Smile

Brio napsal:
Já bych neměl odvahu se někoho potom zeptat, proč na mě tak kouká nebo něco teda:-D


Tak rovnou se ptát nemusíš, ne ? Smile Ono to je i o mimoslovní komunikaci, kouká na mně dýl a častějš, než je obvyklý - kouknu taky - usměju se na něj - ... - ... - ... , se tomu myslím říká flirtování. Smile

Já ulovil ve fitku dost kluků - a ani jsem se moc nemusel snažit, si myslím, že zrovna ve fitku to jde skoro samo.

MarMat napsal:
... poznat někoho třeba při společném sportu


jj, přesně!


u mě je asi ten problém, že když mě začne druhý kluk scanovat, tak zapíchnu pohled do země a hrozně zčervenám, takže flirt není moc moje silná stránka. Občas se taky podívám, ale dlouho pohled toho druhého nevydržím a už si zas prohlížím kaničky u bot Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:10 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

MarMat napsal:
augustus166 napsal:
Honza napsal:
1. tak se v tom fitku koukej, jestli po tobě někdo nepokukuje.


Do fitka se chodí makat a né očumovat! Razz Very Happy


tak to máš pak těžký. Já v tom hledání partnera, který by měl zájem vytvořit vztah taky nejsem moc úspěšný, ale myslím, že je lepší poznat někoho třeba při společném sportu (v tvém případě tedy ve fitku) než na seznamce typu iboys.
Já jsem iboys taky zkoušel a možná, že tam někdo bf našel, ovšem mě to přijde web pro kluky bez úrovně, samozřejmě ,že se tam najdou výjimky.
Když tak můžeš taky zkusit seznamka.cz.

Osobně mám slabost pro kluky ze Slovenska, jsou to většinou velmi sympatičtí lidi a ještě k tomu navíc hodní a upřímní.


Při sportu by to bylo ideální, začínám zas běhat, což je dobrá příležitost...
jinak já opravdu netlačim na pilu, že bych chtěl nějaký vztah, až to přijde, tak to přijde, já na žádnou seznamku jít nechci, navíc já mluvil o kamarádech, ne o bf Smile

...já mám zas slabost pro Němce a Švédy OSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 8:53 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Do fitka se chodí makat a né očumovat! Razz Very Happy


Nepsal jsem očumovat, ale koukat, It´s the difference! Ty snad makáš se zavřenejma očima? Smile

Brio napsal:
Já bych neměl odvahu se někoho potom zeptat, proč na mě tak kouká nebo něco teda:-D


Tak rovnou se ptát nemusíš, ne ? Smile Ono to je i o mimoslovní komunikaci, kouká na mně dýl a častějš, než je obvyklý - kouknu taky - usměju se na něj - ... - ... - ... , se tomu myslím říká flirtování. Smile

Já ulovil ve fitku dost kluků - a ani jsem se moc nemusel snažit, si myslím, že zrovna ve fitku to jde skoro samo.

MarMat napsal:
... poznat někoho třeba při společném sportu


jj, přesně!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 8:53 pm
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Honza napsal:
1. tak se v tom fitku koukej, jestli po tobě někdo nepokukuje.


Do fitka se chodí makat a né očumovat! Razz Very Happy


tak to máš pak těžký. Já v tom hledání partnera, který by měl zájem vytvořit vztah taky nejsem moc úspěšný, ale myslím, že je lepší poznat někoho třeba při společném sportu (v tvém případě tedy ve fitku) než na seznamce typu iboys.
Já jsem iboys taky zkoušel a možná, že tam někdo bf našel, ovšem mě to přijde web pro kluky bez úrovně, samozřejmě ,že se tam najdou výjimky.
Když tak můžeš taky zkusit seznamka.cz.

Osobně mám slabost pro kluky ze Slovenska, jsou to většinou velmi sympatičtí lidi a ještě k tomu navíc hodní a upřímní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 8:50 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Zajímavě jsi to napsal. No nevím, nebuzní buzíci chodí tam, kam se jim chce:-D Já jsem si profil na iboys založil až v lednu tohoto roku po rozchodu v 7 letém vztahu (je mi 27), do té doby jsem nebyl zrovna ten, kdo by hledal kluky a z logiky věci jsem to nepotřeboval. Ale rozhodně si nemyslím, že zrovna nějaké potkání na ulicích funguje třeba i u heteráků, to jsou opravdu výjimky:-) Na iboys najdeš plno hovad a nechutných profilů, buď je ignorovat, nebo posílat do prdele a nebo je odpálkovat nějakou vtipnou hláškou. Jednu chvíli mi to připadlo opravdu otřesný, až jsem chtěl profil zrušit. Za tu dobu jsem tam ale i přesto potkal pár fajn kluků, se 3 se sešel, pokecal a jsme pořád v kontaktu. Rozhodně bych nad iboys nedělal nějakou černou čáru, momentálně se mi taky něco rýsuje, vlastně už dorýsovalo:))

Hezký, jo? Ukaž fotku, my to posoudíme:-DVery Happy Ale asi vím, jak to myslíš, taky na tom jsem podobněSmile)

Ale pokud chceš někoho normálního poznat, rozhodně nečekej, že budeš poznávat jen normální kluky, to nepůjde, to je více než jistéSmile)

Honza napsal:
1. tak se v tom fitku koukej, jestli po tobě někdo nepokukuje.

Já bych neměl odvahu se někoho potom zeptat, proč na mě tak kouká nebo něco teda:-D
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 8:48 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Honza napsal:
1. tak se v tom fitku koukej, jestli po tobě někdo nepokukuje.


Do fitka se chodí makat a né očumovat! Razz Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 8:36 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

1. tak se v tom fitku koukej, jestli po tobě někdo nepokukuje.
2. a Iboys bych klíďo zkusil, hafo lidí tam boyfrienďáka našlo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 8:14 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: kam? Citovat

někdy si tak říkám, kam v Praze chodí kluci podobného ražení, jako já? kde se mohou seznámit?

protože kdybych to hodnotil podle sebe, tak já do buzinců nechodím, na iboys účet nemám, to, že jsem gay by jste na mně těžko rozpoznali, takže šance na oslovení na ulici je téměř nulová. Navíc já ani moc nekoukám po ostatních, protože si v duchu přemýšlím o svých věcech, takže okolí moc nevnímám.

Já vím, jsem hrozný samorost! Very Happy

Ve volném čase jsem buď na hřišti nebo ve fitku nebo venku s HT kámošema...takže si říkám, že pokud hledám lidi podobného smýšlení, tak je vlastně prakticky nemám šanci kde potkat Very Happy

No a navrch mám taky jeden handicap! Very Happy vím, že se mi teď budete asi smát a mít mě za nafoukaného, ale tuto tezi mi už potvrdilo hodně lidí.

Já mám prostě tu kliku, že ze mě Pánbůh udělal hezkýho kluka. (Samozřejmě mi to nedal zadarmo, takže si řekl, že když už bude hezkej, tak ať je teplej, ať to nemá zas tak lehký Very Happy) Vždycky jsem si myslel, že je to velké plus, ale poslední dobou si začínám stále myslet opak. Když jste totiž atraktivní, lidi maj o vás plno předsudků (jo, ten se určitě všude kurví, bude nečestnej, jen spoléhá na to, jak vypadá) A mezi gayema to platí celé ještě desetkrát, bylo mi řečeno, že určitě šlapu, že jsem určitě na starý prachatý dětky, že jsem silně promiskuitní a podobně...prostě mě spousta lidí hned odstřelila, přitom pomalu ani neznala mé jméno. Co mě ale na tom všem vadí nejvíc, že mě prostě nikdy neosloví někdo normální, nikdy prostě normální obyčejný kluk nebo obyčejná holka, vždycky to byl nějaký exot, co si chtěl něco dokázat, co nejdřív mě dostat do postele a mít zářez na pelesti a já, když jsem dotyčného/dotyčnou odmítl, tak jsem byl nazván nafoukaným a zkaženým, takže jsem z toho zase vyšel jako blbec já! Celkem dost lidí mi už k tomu řeklo, že na hezké holky/kluky se člověk rád podívá, představí si s nima sex, ale do vztahu je nikdo nechce, protože už z principu jsou nespolehliví a radši budou s někým méně atraktivním, zato v jejich očích více spolehlivým. Jenže když si tohle řeknou všichni, tak mi pak sporo přijde, že být atraktivní je spíš na obtíž. Je to jako jeden z extrémů (hezký/ošklivý) a lidé prostě tíhnou raději ke středu než k objema extrémům. Aspoň si to teda myslím

Závěrem jsem tím jen chtěl dodat, že u mě prostě opravdu nehrozí, aby mě na ulici oslovil někdo normální, a to z výše napsaných důvodů!

Takže otázka zní, kam chodí nebuzní buzíci? Co rádi dělají? A kde se s nimi lze seznámit? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 7:56 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

MarMat napsal:
... chodí cvičit jen proto, aby si mohli dát fotky své vypracované postavy na iboys a byli tak těmi nejlepšími gayi. ...


Tak on každý má nějakou motivaci - že chce někdo vypadat dobře, mi nijak ujetý nepřijde. Každej je aspoň trochu ješitnej, ne? Smile

augustus166 napsal:
Já na VŠ při těláku jen zírám, jak už 20 letý kluci maj v pr** fyzičku, vůbec nic nevydrží a furt jen skučí, že je něco bolí a že se jim nechce, hrůza! Tohle jsou jako ti macho HT, kteří nás přirovnávají k ženským? Very Happy Very Happy


Taky kde by přišli k fyzičce, když umí akorát sedět u poče a v hospodě a sport znají jen z televize. Dost mě překvapilo, kolik kluků neumí vůbec plavat.

btw: i heterák může být děsná buzna! Smile

augustus166 napsal:
...s heterákama to prostě řešit nemůžu, mám nějaký blok se s nima bavit o buzíkách


A to by ses měl co nejdřív odblokovat, právě s heterákama se o buzíkách kecá dost dobře, bo mají to, čemu se říká "pohled nezávislého (nezainteresovaného) pozorovatele".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 7:49 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

MarMat napsal:
Já více či méně souhlasím. Takže opravdu můžeme založit nějaké občanské sdružení pro "nebuzní buzny"Smile Všehovšudy jsem byl v gay baru celkem dvakrát a stačilo mi to. Měl jsem ten stejný pocit, že tam vůbec nepatřím a do toho se mi tak navíc z těch kluků dělalo zle. Upřímně ... nechodí tam zrovna hetero typy:(. O něco lepší bych řekl, že jsou gay kavárny, ale podotýkám, že opravdu jen o něco málo.

Jinak k těm zájmům - to je kapitola sama pro sebe. Co jsem měl možnost poznat, tak mám pocit, že hodně kluků sport viděla tak maximálně v televizi, bohužel jim to absolutně nic neříká a když už ano, tak je to další extrém - chodí cvičit jen proto, aby si mohli dát fotky své vypracované postavy na iboys a byli tak těmi nejlepšími gayi.
Ono pražská gay scéna je celkově kapitola sama pro sebe. Narazit na seriózního chlápka, který hledá vztah , založený taky na jiných věcech, než sexu , zdá se téměř nemožné.


Děkuji za výstižnou poznámku. Já na VŠ při těláku jen zírám, jak už 20 letý kluci maj v pr** fyzičku, vůbec nic nevydrží a furt jen skučí, že je něco bolí a že se jim nechce, hrůza! Tohle jsou jako ti macho HT, kteří nás přirovnávají k ženským? Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 7:45 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

MarMat napsal:
Martin napsal:
Idea Nebo na forum choději buzničky, co si jenom mysleji, že jsou nebuzní Idea

Mr. Green

PS: jo, Lady Gaga si taky poslechnu. Razz


Taky jsem si to řekl, ale myslím, že tomu tak být nemusí. Přece jen,
každý z nás má nějakou míru sebereflexe a asi by to někdo jen tak pro nic nepsal.

Já si místo Lady Gaga zase rád poslechnu Madonnu a její nové CD MDNA se obzvlášť dobře poslouchá.


Madonna se ještě dá, ale Lady Gaga už ne! Ale každý ať poslouchá, co se mu líbí Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 7:44 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Ephram napsal:
Dobré téma Very Happy .

Já se teda taky hlásím za nbb.

Myslím si, že není lehký nbb kamarády nají, ale pokud se chováš jak říkáš, tak je to jen otázka času a oni si najdou sami tebe. Já to měl dost podobné.

Osobně si myslím, že chování homosexuálů ve společnosti je dané jejich sociální inteligencí.

Já rád tancuju a s hetero kamarádama jsem rád chodil do tanečních klubů. Pak jsem začal chodit i do těch gay, ale nikdy mi to tam nepřišlo ono. A taky mi dost chybělo, že si nezatancuju s holkou. Z osazenstva jsem byl kolikrát dost vyděšený až znechucený, ale postupem času jsem se tím docela bavil.Teď to už neřeším, protože do takového podniku zajdu jednou za rok.


Tyjo, za to, cos napsal Ti uděluju bludišťáka! Lépe bych to sám nenapsal a jsem teď opravdu moc rád, že nejsem ta černá ovce mezi růžovejma, ale že existují i homosexuálové a ne jen buzíci! Smile

Souhlásím fakt se vším, i s tím tancováním s holkama, je to taky jeden z důvodů, proč do buzinců nechodim, protože vrtět se s klukem do rytmu Lady Gaga mi přijde dost ujetý! Very Happy

Ephram je prostě můj člověk! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 6:28 pm
Autor Zpráva
Ephram
uživatel


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Dobré téma Very Happy .

Já se teda taky hlásím za nbb.

Myslím si, že není lehký nbb kamarády nají, ale pokud se chováš jak říkáš, tak je to jen otázka času a oni si najdou sami tebe. Já to měl dost podobné.

Osobně si myslím, že chování homosexuálů ve společnosti je dané jejich sociální inteligencí.

Já rád tancuju a s hetero kamarádama jsem rád chodil do tanečních klubů. Pak jsem začal chodit i do těch gay, ale nikdy mi to tam nepřišlo ono. A taky mi dost chybělo, že si nezatancuju s holkou. Z osazenstva jsem byl kolikrát dost vyděšený až znechucený, ale postupem času jsem se tím docela bavil.Teď to už neřeším, protože do takového podniku zajdu jednou za rok.
_________________
Právě smutnej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 4:43 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Madonnu poslouchám taky Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 3:00 pm
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Idea Nebo na forum choději buzničky, co si jenom mysleji, že jsou nebuzní Idea

Mr. Green

PS: jo, Lady Gaga si taky poslechnu. Razz


Taky jsem si to řekl, ale myslím, že tomu tak být nemusí. Přece jen,
každý z nás má nějakou míru sebereflexe a asi by to někdo jen tak pro nic nepsal.

Já si místo Lady Gaga zase rád poslechnu Madonnu a její nové CD MDNA se obzvlášť dobře poslouchá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 2:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Idea Nebo na forum choději buzničky, co si jenom mysleji, že jsou nebuzní Idea

Mr. Green

PS: jo, Lady Gaga si taky poslechnu. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 12:48 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Začínám mít pocit, že na toto forum chodí jen nebuzní buzny:DVery Happy Já k nim teda taky patřím, i když Lady Gaga si poslechnu:-)

Osobně teda vykroucené kluky taky moc nemusím a kamarády takové nemám vůbec, a to mám kolem sebe i gay komunitu v takové normální míře. Ale je fakt, že nehledám teda nutně gaye jen proto, abych s nimi byl kamarád... Prostě na této úrovni to vůbec neřeším.

Klub nebuzních buzniček:DVery Happy VtipnéSmile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 12:33 pm
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

Já více či méně souhlasím. Takže opravdu můžeme založit nějaké občanské sdružení pro "nebuzní buzny"Smile Všehovšudy jsem byl v gay baru celkem dvakrát a stačilo mi to. Měl jsem ten stejný pocit, že tam vůbec nepatřím a do toho se mi tak navíc z těch kluků dělalo zle. Upřímně ... nechodí tam zrovna hetero typy:(. O něco lepší bych řekl, že jsou gay kavárny, ale podotýkám, že opravdu jen o něco málo.

Jinak k těm zájmům - to je kapitola sama pro sebe. Co jsem měl možnost poznat, tak mám pocit, že hodně kluků sport viděla tak maximálně v televizi, bohužel jim to absolutně nic neříká a když už ano, tak je to další extrém - chodí cvičit jen proto, aby si mohli dát fotky své vypracované postavy na iboys a byli tak těmi nejlepšími gayi.
Ono pražská gay scéna je celkově kapitola sama pro sebe. Narazit na seriózního chlápka, který hledá vztah , založený taky na jiných věcech, než sexu , zdá se téměř nemožné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 9:26 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: augustus166 Citovat

Tak před pár lety bych se pod to jistě podepsal. Teď, no né, že by se s některými věcmi nedalo souhlasit, ale vidím to dost shovívavěji. Smile

Jinak teda je pravda, že vč. kamarádů znám víc nebuzních gayů než naopak. Často sou i míň buzní než ht kamarádi Very Happy

Jo, HT jsou přítulná, to je jasný. Smile

Btw - já tedy taky měl, ehm, "něco" s HT/BI, jenom nechápu v čem to "není ono" ? Anxious

Když sem si teda neměl s někym co říct, tak to už teda jó musel bejt mlčoch, nebo tak nesympatickej(á) a/nebo neužitečnej, že sem se ani nesnažil. To mi ovšem s orientací nedává žádnou korelaci.

PS: z vybuzněných jedinců mi bylo blbě a teď se mi líběji Shocked člověk míní.... Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 1:23 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Pardubice podobné.
Taky nevím kde všichni tyhle představy vzali. Taky jsem je měl původně, teď je mi z většiny buzen zle. Mad
Prej "všichni podváděj".
25. I když to je na buznu hodně prej Smile
Přísnou výchovu jsem neměl snad ani, ale určitě daleko přísnější než má ta dnešní mládež! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 04, 2012 12:36 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

pxetr napsal:
Buzinec je pro nás neznámý pojem zrovna jako nevěra to asi proto,že jsme už starší. Very Happy


No já nevím, jak ostatní, ale mně je 21. Very Happy

Není to věkem, já si myslim, že je to dost dáno výchovou...já měl výchovu přísnou, proto mám v sobě zakořeněný princip morálky a to mi brání, chovat se jako malá nadržená buznička. Prostě mi to na chlapa přijde nedůstojný, asi jsem staromódní.

Ale přitom mi spolužačka říkala, že podle knižního archaického typu jsem jasný homosexuál! Very Happy Very Happy Krásný kluk, který je udržovaný, vkusně se obléká, je slušný a dobře vychovaný, perspektivní a cílevědomý, jediná věc, jakou je "postižený" je to, že je teplej! Very Happy ...takhle vidí buzíky holky, které je nikdy neviděly v reálu, ale jen o nich četly nebo je viděly v televizi! Very Happy Very Happy

I já si to naivně myslel, než jsem poprvé vkročil do buzince a uviděl, že buzíci jsou všelijací, jen né podobní tomuto archetypu! Tedy mohu mluvit jen za pražské buzince, tam je opravdu viděl všechno, celá zoologická! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 14 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist