Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Je mi 16 a nic?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

so květen 19, 2012 3:57 am
Autor Zpráva
Hawke
uživatel


Založen: 7.3.2012
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Ja som si musel počkat do 18. Neviem, či to stálo za to, ale je to dlhoročný kamarát a aspoň niekto koho poznám od detstva. neviem, či by som to chcel s niekým koho poznám z internetu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 17, 2012 9:28 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Nepospíchej Citovat

Nikam nepospíchej, já sem na to šel dost rychle a dost brzy na muj tehdejší věk,a nedopadlo to moc dobře takže radši si na vše počkej,ono v pravěj čas to příjde
 
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2012 11:14 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Je mi 16 a nic? Citovat

Alofok napsal:
Ale poslední dobou jsem se nad sebou zamyslel a mám prostě strach.


I na heteráckejch seznamkách je hafo loudilů, co hledaj mladý maso a oblbujou. Než jen čekat, kdo ti napíše, je lepší být ten aktivní - ve významu "ten, co napíše někomu jinému." :- ). Zrovna iboys má docela podrobné vyhledávací filtry, tak by neměl být problém najít nějakého týpka z okolí se kterým by sis mohl rozumět.

Alofok napsal:
... tak je jim cca 25 let ... Nevím jestli by z toho něco bylo ...

A další věc, v 16 letech, jak jste na tom byli vy?


V patnácti jsem otěhotněl spolužačku, pak přes prázdniny mooc fajn vztah s klukem asi 20 let, pak vztah / nevztah s bisex. trenérem z fitka 26 let a s týpkem 30 let, pár rychlejch bezvýslednejch seznámení "o ničem", o dalších prázdninách dvojčata 19 let - nedávno jsem tu o tom psal.

Asi tak: není nutný se s každým chlapem, kterého potkáš, skácet do peřin hned v prvním poločase, ale když budeš čekat, až tě přijede požádat o ruku princ na bílém koni, tak skončíš v rakvi jako nepolíbenej panic. Takže bych ti řekl asi tohle: užívej si, dokud seš mladej, ale snaž se při tom používat i mozek - než se začne odkrvovat. :- )

Najít si o něco staršího týpka myslím vůbec neni špatný začátek, mně se to moooc osvědčilo, takovej kluk už většinou ví, co chce, je aspoň částečně zajištěnej, má za sebou CO, má zkušenosti z předchozích vztahů ... Vpodstatě to bude tvůj průvodce gay životem - a tím nemyslím jen postel. (a v posteli už taky většinou nějaké zkušenosti má, takže až na "to " dojde, tak si to fajne užiješ a máš se od koho učit).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2012 8:08 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Je mi 16 a nic? Citovat

Alofok napsal:
v 16 letech, jak jste na tom byli vy?

V šestnácti jsem na tom prostě nebyl vůbec nijak, ona byla moc jiná doba. Kdyby mi bylo šestnáct dnes (s dnešními možnostmi), hleděl bych (s rozumnou opatrností) sbírat zkušenosti.

Krom toho údaj o věku není klíčový; k tomu, aby "něco", musí člověk vnitřně dorůst, to nesouvisí s údajem v občance. Nemá cenu se do něčeho nutit jen proto, že je člověku "už" tolik a tolik let.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2012 6:17 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Citovat

No není to zas tak dávno co jsem byl ve tvém věku .... Taky jsem lovil a chtěl okolo sebe mít kluky a lásku . Dopadlo to , ale vždy stejně . Přihlásil se jen někdo kdo chtěl do postele mladý maso,namlel mi kraviny a já jako mladej naivní blb zkočil tenkrát na cokoliv .D takže jsem si asi 2x rosekal ústa než jsem pochopil o čem to je a pak teprve potkal tu pravou první lásku .... Je to cesta trnitá , ale stojí za to .)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 22, 2012 2:43 pm
Autor Zpráva
Alofok
tester


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 5

Předmět: Je mi 16 a nic? Citovat

Zdravím všechny
Po dlouhé době jsem něco píšu a potřeboval bych poradit. :-/
Založil jsem si profil na UB s tím, že bych někoho chtěl potkat. Jak šel čas s někým jsem si vždy psal. Jen takové psaní o ničem.
Ale poslední dobou jsem se nad sebou zamyslel a mám prostě strach.
Nedoážu jen tak někomu napsat nebo když si píšu a cítím z jejich strany nějakou touhu ke mně, tak je jim cca 25 let.. Nevím jestli by z toho něco bylo.
Jinak jsem na IB jako alofoker, tak se kdyžtak někdo ozvěte.. Smile
A další věc, v 16 letech, jak jste na tom byli vy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist