Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Mazlení, kouření nebo anál?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st únor 01, 2012 5:20 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Citovat

No je fajn , když to někdo umí využít - mazlení k tomu určitě patří ... Mám to taky moc rád
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2012 3:58 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Mazlení, kouření nebo anál? Citovat

MarMat napsal:
dost mě dokáže naštvat, když mi dotyčný s kterým jsem po pár minutách hned sahá do pod slipy


Přesně!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2012 1:27 pm
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Re: Mazlení, kouření nebo anál? Citovat

charles napsal:
Jsme na tom podobně, já mám taky nejradši mazlení. A musí to trvat hodně dlouho. Wink


tak to už jsem tři. Já mám mazlení taky moc rád a dost mě dokáže naštvat, když mi dotyčný s kterým jsem po pár minutách hned sahá do pod slipy:) nejhezčí je, když to mazlení tvá hooodně dlouho:)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2012 9:18 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Přemýšlím, jestli jsem to chtěl vůbec číst Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2012 9:17 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Mazlení, kouření nebo anál? Citovat

Jsme na tom podobně, já mám taky nejradši mazlení. A musí to trvat hodně dlouho. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2012 8:24 pm
Autor Zpráva
Patrik.California
tester


Založen: 31.1.2012
Příspěvky: 2

Předmět: Mazlení, kouření nebo anál? Citovat

Ahoj kluci, když už jsem u vás, a náhodou mám čas, tak by mě zajímalo, jestli třeba ovlivní to, jak si prožijete ten konec.
Já musím říct, že anál ani nemusím mít, stačí mi mazlit se s tělem, mně prostě stačí se hladit, a hlavně bych doporučil oddalovat, co nejvíce. Chce to vydržet, a pak uvidíte, jaký orgasmus může kluk zažít. To jsem zažil, když jsem byl asi před 10 lety na Floridě, a byl jsem tam manažer v jedné úklidovce, a ted k nám přijel kluk, vypadal tak nevině, blond vlásky. Jmenoval se Aleš, měl 19 roků, a já byl vždycky na mladší, a taky dost dlouhou dobu si to dělal jenom sám sobě. Neuměl ještě moc anglicky, ale to každý má takové začátky, jednou se ztratil, ale nakonec našel cestu. Pamatuju si, jak přiběhl úplně zpocený, to myslel, že jdeme do práce (mě vždycky pěkný zpocený kluk vzruší, to už jsem já). A jak šel do sprchy, tak jsem zjistil, že už nemyslím ani na práci, a že to musím zkusit. Tak jsem si řekl, že poruším i zákon, a naliju do něho nějaké víno, i když nemá 21 roků, abych si ho aspoň pomazlil, nebo aspoň zjistil, jestli fakt nechce. Říkal mi, že je hetero, ale to dělá dost kluků. A tak jsem večer vytáhl Aleše na takové pěkné místo na naší zahradě, a že mi šéf přinesl i nějakou travičku, tak Aleš nějak tak přiznal, že jako by to s klukem zkusil. Já jsem mu řekl, že je mladší, a že chci, aby si krásně užil, ale že musíme být potichu. A tenkrát to Aleš trochu nezvládnul. Já už jsem tu uhlídal, když mě dodělal rukou.
Abych to zkrátil, já jsem si totiž zahulil jointa, to pak jsem tak ukecaný. Mně stačí dlouhé mazlení s klukem, kterého miluju nebo je mi sympatický, a pusinku jako doplněk. A anál mi nechybí. A hlavně, ať můj miláček pěkně kňučí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist