Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Gayové a antidepresiva , deprese
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Užíváš/užíval jsi někdy antidepresiva ?
Ano
36%
 36%  [ 11 ]
Ne
53%
 53%  [ 16 ]
Jen chvíli , pak jsem je vysadil
10%
 10%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 30
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 6:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

Václav napsal:
Vyšší pravděpodobnost vzniku depresí u gayů ale považuju za takřka samozřejmou ...


Teoreticky sice máme o důvod víc k depresím, ale zas nesmíme zapomenout, že nejlepší antidepresivum je sex a k němu máme mnohem snadnější přístup, než heteráci. Takže si myslím, že to příroda šikovně vykompenzovala.

btw: to jsem fakt jedinej, kdo se s teploušstvím vyrovnal rychle a bez problémů ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 10:23 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

honzik-atom napsal:
Někdo říká , že je vše stejné jako u heteráků

Já zareaguju jen jako položka ve statistice, na většinu Tvých otázek odpovědět neumím.

Samozřejmě jsem se s homosexualitou vyrovnával s obtížemi, ale nikdy nebyly takové, abych upadal do deprese. Tedy jsem nikdy nebral antidepresiva, ani kvůli HM orientaci, ani z jiných důvodů.

Při porovnávání s HT bychom museli přesně definovat, co doopravdy porovnáváme. Vyšší pravděpodobnost vzniku depresí u gayů ale považuju za takřka samozřejmou: musíme se vypořádat s řadou problémů, které obecný HT nemá. Vše stejné rozhodně není. Ale jak píše Charles, že by antidepresiva působila jinak na HT a jinak na HM, k tomu nevidím žádný důvod.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2011 9:38 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Antidepresiva jsem bral přes rok. Nejsem si jistý, zda mi to pomohlo. Myslím, že jsem byl otupěnější vůči vnějším vlivům, takže to asi byl nějaký "přínos", ale na druhou stranu to mělo nepříjemné vedlejší účinky (točila se mi hlava, měl jsem žaludeční potíže atd.). Nemyslím si, že by antidepresiva působila jinak na gaye a jinak na heteráky, to je asi nesmysl. Záleží spíš na osobnostním nastavení konkrétního jedince.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 14, 2011 11:10 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Gayové a antidepresiva , deprese Citovat

Chtěl bych se zeptat na zkušennosti gayů a antidepresiv . Je to pro mě trošku rozporuplné téma . Někdo říká , že je vše stejné jako u heteráků , ale moc tomu nevěřím . Každý prožívá své emoce a své nitro jinak . Na někoho antidepresiva působí změnou stylu,chutí,sex.touhy a vůbec celou osobnost to mění .
Deprese obecně . Jak často je máte ? Máte je vůbec ? Proč ? Co je ten hlavní důvod ?
Ptám se z jednoho prostého důvodu . I já se právě nacházím v části života kdy znova hledám sám sebe a ptám se naplno věcí . Proto bych rád , kdyby někdo připojil vlastní názor .
Já sám beru antidepresiva už rok a půl a změnilo mi to hodně . Přiznám se - téměř netoužím po sexu , ale nejvíce po lásce , dotyku a přítomnosti někoho koho mám rád . Pak si umím představit to intimno , jinak ne . Jde i o změny vkusu,nálad a požadavků .
Zažil/zažívá někdo podobné ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist