Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Obřízka / obriezka (pôvodný názov: Masturbace bez erekce)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

st listopad 14, 2012 11:40 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vy čtyři, poluci při pravidelném sexu/masturbaci? Surprised
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 14, 2012 10:36 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Já bych možná i přísahal, že tím, jak se probouzím, tak zažívám opravdu vrcholový "předorgasmus", jestli mi rozumíte:-)) Teda už dlouho k tomu nedošlo, ale možná tím, jak člověk spí, prožívá to tělo trošku jinak než když nespí. A kdo se nudí, tak si přečtěte zdroje na wiki, je to poměrně zajímavé čtení o poluci;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 14, 2012 9:47 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Erekcia neprichádza Citovat

charles napsal:
Brio napsal:
Tak uz znas dva:)


Tak už nás znáš tři. Very Happy Možná to tu bude někomu připadat vtipný, ale mě se to občas stalo i po třicítce. Teď teda už pár let ne, tak doufám, že už od toho budu mít pokoj. Není zrovna moc zábavný probudit se uprostřed noci oblemcanej od spermatu, navíc je to všude - na prostěradle a tak. Fakt děsný. Mad Ale zas na druhou stranu ty super sny, přesně jak píše Brio!!


Ctyri Wink Naposledy tak nejak kolem 25 a vzdycky jsem u toho mel moooc hezky sny Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 14, 2012 9:05 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Erekcia neprichádza Citovat

Brio napsal:
Tak uz znas dva:)


Tak už nás znáš tři. Very Happy Možná to tu bude někomu připadat vtipný, ale mě se to občas stalo i po třicítce. Teď teda už pár let ne, tak doufám, že už od toho budu mít pokoj. Není zrovna moc zábavný probudit se uprostřed noci oblemcanej od spermatu, navíc je to všude - na prostěradle a tak. Fakt děsný. Mad Ale zas na druhou stranu ty super sny, přesně jak píše Brio!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 14, 2012 7:07 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Erekcia neprichádza Citovat

Brio napsal:
Tak uz znas dva:)

Díky Very Happy . Zdá se mi, že s absencí tohoto zážitku jsem o mnoho nepřišel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 14, 2012 6:03 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: Erekcia neprichádza Citovat

Václav napsal:
vlastně jediný člověk, kterého znám, který připustil, že by kdy poluce měl)

Tak uz znas dva:) Poluce jsem mel taky, vzdy byly doprovazeny silnym erotickym snem, po par zkusenostech jsem se byl ale schopny se trsne pred poluci zavcas probudit, uklidnit organismus a k poluci nedoslo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 14, 2012 6:26 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Erekcia neprichádza Citovat

skyper806 napsal:
Zase to skončilo ako prvýkrát - on sa nakoniec spravil, ale ja nie.

Na tom není nic zvláštního - i sexu ve dvou je třeba přivyknout, naučit se ho prožívat, v počátcích jde vlastně o zcela mimořádnou situaci. Někomu na to stačí pár minut, někdo potřebuje víc setkání. Víc hodné pozoru je toto:

skyper806 napsal:
Asi za týždeň to budú už 3 mesiace od mojej poslednej ejakulácie

Poznal jsem HT kluka, který jako Ty měl fimózu, která mu komplikovala masturbaci, takže si nenavykl onanovat zdaleka tak často, jak je obvyklé (řešil to až na počátku partnerského vztahu částečnou obřízkou). Možná i Ty jsi si ze stejného důvodu v pravý čas neosvojil ten správný "grif". Ale jeho organismus si poradil sám - polucemi (vlastně jediný člověk, kterého znám, který připustil, že by kdy poluce měl). Pokud u Tebe to tak není, pak nemař čas pokusničením s péčkem a s masturbátory, ale upaluj k sexuologovi, problém nejspíš není v technikáliích, a asi jen málo lidí má stejné zkušenosti, jako Ty, abys v diskusních fórech našel odpověď.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 14, 2012 12:33 am
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Erekcia neprichádza Citovat

citace:
Není na tom nějaký špunt, nebo ventilek - jako že by to bylo nafukovací a zvětšilo se to?


Áno je, došiel na to ten chalan z ČR (bez toho žeby to tu čítal) pri našom druhom stretnutí. A z obalu sa to má vyťahovať iba pri čistení. Aj to na mne skúšal, ale akosi ma to nezaujalo. Zase to skončilo ako prvýkrát - on sa nakoniec spravil, ale ja nie. Sad

Možno to súvisí aj s tým (ako som už v tejto téme spomínal), že on ma priťahuje iba trošku - je o 9 rokov starší odomňa (mňa priťahujú v mojom veku alebo trochu mladší). A uvoľnený som zrejme bol - bezpečne som sa pri ňom cítil.

Uvažujem, že či tá obriezka nemá negatívny vplyv na chuť na masturbáciu / sex... Nemám na nasturbáciu chuť, niekedy ani súkromie, ale celkovo zároveň rád by som... A akosi už neviem natrafiť na péčko, ktoré by sa mi páčilo (a moje obľúbené som už videl veľakrát). Skúšal som zatiaľ asi trikrát - žiadna ejakulácia/orgazmus.

Asi za týždeň to budú už 3 mesiace od mojej poslednej ejakulácie (ešte starým spôsobom = bez erekcie, ktorý už nefunguje)... Čítal som http://diva.aktuality.sk/clanok/22829/problem-zabrzdena-ejakulacia/ .

Doplním ešte (ak by nebolo jasné), že erekciu som pri tom chalanovi mal. A aj pri niektorom péčku nakoniec a v oboch prípadoch masturbácia nebola nejak moc príjemná (aj keď ani nepríjemná). Celý som zmätený. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 06, 2012 11:28 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

skyper806: Tak to nevím, kde by mohla být chyba, já si vždycky myslel, že tyhle hračky jsou z hodně elastického materiálu a dokážou se dost roztáhnout, a když se namažou lunrikantem, tak není problém se dostat dovnitř.

Hele, a nemá se to před prvním použitím víc promazat a trochu "rozmasírovat", aby ten materiál povolil?

Není na tom nějaký špunt, nebo ventilek - jako že by to bylo nafukovací a zvětšilo se to?

jo a tohle jsem našel na webu:
Většina umělých vagín obsahuje pannenskou blánu, kterou je třeba opatrně při prvním použití protrhnout, protrhnutí vyžaduje i dostatečné nalubrikování, aby nedošlo k poškození okolí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 06, 2012 10:33 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Honzo, práveže ho mám malého pokiaľ viem. Na fotke je ten vnútrajšok už po vytiahnutí z obalu. Masturbáciu cez kondóm ako si popísal som zatiaľ neskúšal.


Honza napsal:
skyper806: teda zírám, myslel jsem si, že výrobci takových hraček vědí, jaké rozměry by měly mít. Nebo ho máš extrémně velkýho. Ale podle té fotky vypadá to honítko fakt malé. Možá to vyrábějí v Číně podle svých "zkušeností", a to bych i celkem chápal, proč je tak mrňavý.

Edit: Hele, a nemá se ten vnitřek před použitím vytáhnout ven z toho obalu?
Tady to vypadá, že je to vyndavací:
4:10 http://www.youtube.com/watch?v=E7qlfpDtTVU

A to honění přes prezervativ, jak jsem psal minule, jsi zkoušel?


John: hele, nebuď zlej, hledá řešení a proto si kupuje masturbátor, no a co!?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 06, 2012 8:41 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

skyper806: teda zírám, myslel jsem si, že výrobci takových hraček vědí, jaké rozměry by měly mít. Nebo ho máš extrémně velkýho. Ale podle té fotky vypadá to honítko fakt malé. Možá to vyrábějí v Číně podle svých "zkušeností", a to bych i celkem chápal, proč je tak mrňavý.

Edit: Hele, a nemá se ten vnitřek před použitím vytáhnout ven z toho obalu?
Tady to vypadá, že je to vyndavací:
4:10 http://www.youtube.com/watch?v=E7qlfpDtTVU

A to honění přes prezervativ, jak jsem psal minule, jsi zkoušel?


John: hele, nebuď zlej, hledá řešení a proto si kupuje masturbátor, no a co!?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 06, 2012 7:52 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Pane bože co jsi zač? Kupuješ kraviny misto , aby si hledal nejaky reseni...Fakt imbecilita.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 06, 2012 12:48 am
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Ja som z toho masturbátora sklamaný Sad Nie je tam návod na použitie. Penis mi do toho nejde strčiť ani pri erekcii ani bez. Iba prsty tam prestrčím, ale to ma nevzrušuje.

Naposledy upravil skyper806 dne út listopad 13, 2012 11:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 05, 2012 9:05 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

skyper806 napsal:
do jednej prihraničnej oblasti v Českej republike. Very Happy :

fíííha ... teda ... Smile

skyper806 napsal:
Že mi nechutil som myslel tak, že nebol pre mňa príjemný pocit mať ho v ústach.

Asi záleží i na partnerovi, se kterým to provozuješ. S boyfrienďákem můžu vpohodě, ale když jsem se občas skácel do postele s někým, s kým jsem provozoval jen sportovní sex, tak se mi do kouření taky moc nechtělo.

skyper806 napsal:
Myslel som, že keď predtým doma pôjdem na veľkú potrebu a sprchou to umyjem, že takýto pocit nepríde. Crying or Very sad

Hygiena je sice důležitá, ale dokud si anální sex nenatrénuješ, tak se můžeš mýt jak chceš, ale nebude ti to k ničemu. Mytím zadku se anál nenaučíš. Smile


Exclamation A ještě k masturbaci:
zkus si pinďoura natřít lubrikantem, pak si natáhni prezervativ a zkus masturbovat takhle přes něj. Prezervativ by měl celkem spolehlivě simulovat předkožku, takže bys měl mít podobné pocity jako před obřízkou. A taky nebudeš mít upatlanou ruku od lubrikantu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 05, 2012 8:34 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Našiel som si dôveryhodného skúseného chalana na prvý sex, aby som vyskúšal aké to je. V živote by mi nenapadlo, že práve za takýmto účelom pôjdem do jednej prihraničnej oblasti v Českej republike. Very Happy

Že mi nechutil som myslel tak, že nebol pre mňa príjemný pocit mať ho v ústach.

Áno, to aj on hovoril, že "to je jen takový pocit", ale ja som sa aj tak bál prípadnej nehody. Myslel som, že keď predtým doma pôjdem na veľkú potrebu a sprchou to umyjem, že takýto pocit nepríde. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 05, 2012 6:49 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

skyper806 napsal:
On je síce sympatický, pekný, ale mimo mnou preferovaného vekového rozpätia - je o 9 rokov starší odomňa.

To je tvůj boyfrienďák, nebo sis našel kluka na sex, abys vyzkoušel, jaký to je?

skyper806 napsal:
On sa s masturbáciou na mne naozaj veľmi a opakovane snažil, ale aj keď to bolo celkom príjemné, k vyvrcholeniu u mňa nedošlo. Prečo? Sad

+

Ale aj keď tá masturbácia jeho rukou bola celkom príjemná, chvíľami mi to bolo aj trochu nepríjemné čo pripisujem vyššie spomínanému, že som 6 týždňov po obriezke.


No nejspíš sis odpověděl sám. Asi si tvůj šulin ještě nezvykl na to, že je obřezanej, nebo se prostě bojíš, že to bude nepříjemné a máš nějaký psychický blok, který ti brání se udělat.

skyper806 napsal:
Nepríjemne ma prekvapilo, že jeho penis mi v ústach vôbec nechutil,

Jak nechutnal? Pinďour přece nemá žádnou chuť.
Taky né každej kluk má rád aktivně orál, jestli je to tvůj případ, tak to asi lepší nebude.

skyper806 napsal:
Podobne zo stimulácie prstom v konečníku som očakával príjemný pocit, ale bolo mi to nepríjemné - som mal zlý pocit ako by som sa mal po*rať... Som ho musel požiadať, aby prestal.


To je přece zezačátku normální! Smile

Koukni se sem, už jsem k tomu něco psal:

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=1348

citace:
mozek je zvyklý, že tahle část těla se používá pouze na jedinou věc a chvíli trvá, než pozná, že se tu může odehrávat i něco jiného, mnohem příjemnějšího, co se doteď nedělo. Ze začátku mozek vysílá známé pocitové signály, lidově se to dá nazvat "já se poseru". Takže je lepší si tuhle odpaňovací (nebo spíš odpanicovací) část odbýt sám v soukromí a párkrát si to "rozdat" cvičně se silokonem a naučit se vnímat ten novej pocit, než na to vlítnete naostro. ...


a tady: http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=33303&highlight=#33303
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 05, 2012 3:52 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Znova sa na vás obraciam s prosbou o radu. Konečne som zažil prvý (pokus o) sex, ale nedopadlo to úplne podľa mojich predstáv. On je síce sympatický, pekný, ale mimo mnou preferovaného vekového rozpätia - je o 9 rokov starší odomňa.

Bol ku mne veľmi milý a povedal, že som hezký kluk. A že za tú obriezku je rád aj za mňa. Ukazoval mi nasadzovanie kondómu a tam som zistil, že mám jazvu medzi žaluďom a zvyškom penisu. To komplikovalo nasadenie kondómu, ktoré sa tým stalo na chvíľu bolestivé a zložitejšie. Teda ani po 6 týždňoch to nie je úplne zahojené.

On sa s masturbáciou na mne naozaj veľmi a opakovane snažil, ale aj keď to bolo celkom príjemné, k vyvrcholeniu u mňa nedošlo. Prečo? Sad Potešilo ma, že aspoň jemu sa to po nejakom čase podarilo - mne na brucho.

Nepríjemne ma prekvapilo, že jeho penis mi v ústach vôbec nechutil, a preto s tým som radšej prestal (opačne sa to dalo, ale ani to ma k vyvrcholeniu nepriviedlo). Podobne zo stimulácie prstom v konečníku som očakával príjemný pocit, ale bolo mi to nepríjemné - som mal zlý pocit ako by som sa mal po*rať... Som ho musel požiadať, aby prestal.

A aj keď som mal jeho penis v ruke, bol to pre mňa taký nepoznaný zvláštny pocit. Skôr sa mi páčilo, keď on mal v ruke ten môj. Smile Ale aj keď tá masturbácia jeho rukou bola celkom príjemná, chvíľami mi to bolo aj trochu nepríjemné čo pripisujem vyššie spomínanému, že som 6 týždňov po obriezke.

PS: Už mi došiel ten masturbátor, vyskúšam a dám vedieť. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 9:31 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

skyper806 napsal:
wau Honza, ty si šikovný! Btw, odkiaľ si? Že som sa nespýtal skôr na tie baterky, možno by som si taký na baterky radšej kúpil..

Čehúni sú veľmi prefíkaní! A najviac chalani od Tábora! Smile

skyper806 napsal:
Ten s baterkami sa dá používať aj s vybitými baterkami tak isto ako ten bez bateriek, neviete náhodou?

Ten s baterkama má asi v sobě navíc jen nějaké vibrační zařízení, nejspíš malý motorek s vyoseným rotorem. Totéž se použíná i pro vibrační vyzvánění v mobilech (a nedivil bych se, kdyby ty motorky do mobilů i do robertků a honítek dělala stejná firma), takže se nejspíš bez baterek používat taky dá, akorát že nevibruje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 02, 2012 8:32 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

wau Honza, ty si šikovný! Btw, odkiaľ si? Že som sa nespýtal skôr na tie baterky, možno by som si taký na baterky radšej kúpil..

Ten s baterkami sa dá používať aj s vybitými baterkami tak isto ako ten bez bateriek, neviete náhodou?


Honza napsal:
Myslím že jsi nakoupil dobře, ten FunZone vypadá kvalitně.

Baterie AG10 je normální knoflíková baterka, co se používá třeba do cyklistickejch blikaček, kalkulaček, ... ale myslím, že náruživějším uživatelům by se takovej masturbátor dost prodražil, bo tyhle baterky moc velkou kapacitu nemají, lepší by byl nějaký typ se síťovým napájením, nebo s malým ruským dvoutaktním motorkem. Smile

Tenga egg je asi na jedno použití, je to takové cestovní balení. Ale klasická Tenga jednoúčelová nebude. Jednoúčelový masturbátor, stejně drahý, jako prostitut, by asi nebyl příliš konkurenceschopný. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 30, 2012 11:25 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Myslím že jsi nakoupil dobře, ten FunZone vypadá kvalitně.

Baterie AG10 je normální knoflíková baterka, co se používá třeba do cyklistickejch blikaček, kalkulaček, ... ale myslím, že náruživějším uživatelům by se takovej masturbátor dost prodražil, bo tyhle baterky moc velkou kapacitu nemají, lepší by byl nějaký typ se síťovým napájením, nebo s malým ruským dvoutaktním motorkem. Smile

Tenga egg je asi na jedno použití, je to takové cestovní balení. Ale klasická Tenga jednoúčelová nebude. Jednoúčelový masturbátor, stejně drahý, jako prostitut, by asi nebyl příliš konkurenceschopný. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 30, 2012 10:14 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Niekto mi poradil masturbátor. Objednal som, tak snáď to neoľutujem: http://www.najlacnejsisexshop.sk/masturbator-funzone-vulcan-tight-anus-p-7843.html

A mohol som si vybrať zaplatiť necelé 4 € poštové alebo si za takmer rovnakú sumu ešte niečo kúpiť, tak toto sa možno niekedy zíde: http://www.najlacnejsisexshop.sk/maska-cierna-p-2158.html Smile

Samozrejme sa ešte budem snažiť aj o klasický spôsob masturbácie. A ďakujem Honzo aj za videá.

Už neviem kde som "vygooglil", že Tenga egg sú iba na jedno použitie (aj keď hygienickým použitím a použitím lubrikantu sa vraj dajú použiť aj viackrát), preto som radšej zvolil niečo iné.

Uvažoval som síce aj nad verziou s vibráciami, ale cez internet som taký druh bateriek čo tam píšu nikde nenašiel predávať (nepoznám ich). http://www.najlacnejsisexshop.sk/masturbator-funzone-vulcan-tight-anus-vibracny-p-7829.html

Honza napsal:
No asi to fungovat bude, i když největší hit je, podle toho, co se píše na netu, Tenga. Tuná je i video: --tenga--.

Ale že bych musel utrácet prachy za něco, na co mi stačí ruka ... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 29, 2012 2:08 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No asi to fungovat bude, i když největší hit je, podle toho, co se píše na netu, Tenga. Tuná je i video: --tenga--.

Ale že bych musel utrácet prachy za něco, na co mi stačí ruka ... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 29, 2012 12:39 am
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Máte niekto skúsenosť s masturbátorom? Neviem si to predstaviť. http://www.sexiveci.sk/860,colt-power-stroker-sc3002688603.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 28, 2012 10:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nejspíš budeš muset trochu trénovat. On tvůj šulín byl dlouho zvyklý na určitý způsob masturbace a najednou je tu zásadní změna, to je asi celý problém.


Přesně tak.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 28, 2012 10:07 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nejspíš budeš muset trochu trénovat. On tvůj šulín byl dlouho zvyklý na určitý způsob masturbace a najednou je tu zásadní změna, to je asi celý problém.

S obřízkou sice vlastní zkušenost nemám, ale vzpomněl jsem si na něco podobného. Mně s prvníma klukama v posteli fungovalo skoro všechno, šukání, honění, ... jen pasivní kouření ne. Nebyl jsem zvyklý na to, aby mi po šulínovi jezdil jazyk, bylo mi to dost nepříjemné a pár týdnů trvalo, než jsem si zvykl a než se mi to začalo líbit.

videonávod Smile
http://www.hotgaylist.com/watch/video/MTQ3ODlx/RandyBlue-video
http://www.hotgaylist.com/watch/video/MTU2ODZ5/BelAmiOnline-video
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 28, 2012 7:52 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Tak to "vejárovité" močenie je ako kedy, a aj to nakrivo je niekedy lepšie, niekedy horšie. Zvláštne, ale našťastie nie vážne podľa všetkého...

Kluci, poraďte mi však v inom prosím. Zistil som, že to masturbovanie bez erekcie (čo spomínam na začiatku tejto témy) už nefunguje čo ma až tak neprekvapuje.

Horšie je však, že ani pri porne sa ani pri erekci nedokážem urobiť (ani trochu). Pri erekcii ten penis, myslím, že nevyzerá až tak zle, ale aj keď som použil lubrikačný gél, nič z toho - akurát ma štve, že mám z toho lubrikantu potom lepkavú dlaň a žiadny výsledok...

Nepamätám sa, žeby som niekedy videl porno s chalanom / chalanmi s obriezkou. Bez obriezky u takých čo nemajú fimózu chápem, že si sťahujú predkožku. Ak máte link na ukážku porna s obriezkou, pošlite prosím niekto v súkromnej správe, aby ste kvôli mne neporušili pravidlá tohto fóra.

Pritom už mesiac a týždeň som nemasturboval, napriek tomu sa "po novom" nedokážem urobiť ako píšem vyššie. Keď sa nedokážem sám, dokázal by to nejaký chalan, ktorý nemá obriezku? Predsa len v Česku a na Slovensku obriezku (a teda skúsenosti s tým) nemá až tak veľa ľudí... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 23, 2012 1:26 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Ďakujem ti za odpoveď Honzo.

Napriek tomu, že nasledujúci dotaz som práve dal na primar.sme.sk a zdravie.sk , tak snáď nič nepokazím, keď aj sem:

citace:
Dobrý deň,

som mesiac po obriezke (z dôvodu fimózy). Lieči sa to v pohode, ale zozačiatku som musel močiť len posediačky, lebo moč išiel na všetky strany.

Lenže ani teraz to nie je v poriadku: Že ide moč nakrivo mi až tak neprekáža, ale krátko po začatí močenia sa zrazu vejárovito rozšíri na viacero menších prúdov, a preto ide aj tam kam by nemal ísť...

Kým som mal predkožku, tak moč išiel tiež nakrivo, ale to "vejárovité močenie" sa mi stávalo iba výnimočne. Dá sa s tým niečo spraviť?

Ďakujem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 22, 2012 6:57 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

skyper806 napsal:
Keďže ešte mám zopár stehov a žaluď je stále viac citlivý ako mi vyhovuje,

No podle toho, co jsem slyšel, se ctlivost se snižuje postupně asi čtvrt roku.

skyper806 napsal:
Ale akosi sa mi nepáči vzhľad, vôbec mi nepripadá byť príťažlivejší. ... Ak by ste niekto mali link na detailné obrázky

Tak ono to není o přitažlivosti, ale především o funkčnosti, uvidíš, že si teď užiješ o dost víc. Smile

Fotek je na netu hafo, stačí vygůglit heslo circumcised dick, třebas:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Circumcised_penis_edit.jpg

http://lostmyforeskin.tumblr.com/archive

asi 20 stránek galerií je tu:

http://lostmyforeskin.tumblr.com/page/3 ...

http://lostmyforeskin.tumblr.com/page/15

a třeba:

http://lovecircumcisedmen.tumblr.com/post/27868983390/a-smooth-body-an-awesome-circumcised-penis

http://lovecircumcisedmen.tumblr.com/post/27581502937/a-masterpiece-hard-circumcised-penis

http://daddysuit.tumblr.com/post/5668654984/permanently-exposed-take-a-good-look-at-this


s výzdobou Smile http://joelgordon.photoshelter.com/image/I0000XgDlqj9ePQs

tady i videa http://xernt.com/CIRCUMCISIoN-surgery-circumcision-video-footage

a nebo se koukni na nějaký americký péčko. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 22, 2012 1:08 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Mám už mesiac po zákroku, už aj citlivosť žaluďa je o dosť nižšia. Keďže ešte mám zopár stehov a žaluď je stále viac citlivý ako mi vyhovuje, neodvážil som sa skúsiť masturbovať. Ale lubrikačný gél som si už radšej kúpil.

Ale akosi sa mi nepáči vzhľad, vôbec mi nepripadá byť príťažlivejší. Ak by ste niekto mali link na detailné obrázky ako má správne vyzerať obrezaný penis (bez erekcie, príp. aj pri erekcii), bol by som rád, keby ste ich sem dali alebo poslali mi na vetrik18@azet.sk
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 22, 2012 6:26 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Citovat

Ďakujem, tak už mám po zákroku. Som zvedavý ako sa to bude hojiť a zajtrajší preväz bude iste peklo, lebo jediná komplikácia, ktorá sa vyskytla pri operácii, je veľmi vysoká citlivosť žaluďa (samotná operácia totiž mala byť asi bezbolestná, ale chvíľami nebola práve kvôli žaluďu).


Honza napsal:
skyper806 napsal:
idem zajtra - v stredu


... takže vlastně už dnes - budeme ti držať palce!

(i když v tomhle případě by možná bylo vhodnější držet něco jiného)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist