Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Nemůžu se s tím vyrovnat
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

so říjen 15, 2011 10:52 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

prd napsal:
citace:
Největší problém je, že se s tím nemůžu vyrovnat. Připadám si jako obrovské sklamání pro rodiče a vůbec pro společnost. Chtěl bych mít děti, normální život.


Mám to úplně stejněSad je to opravdu šílený... Sad
[/quote]

Problém je v tom, že jsi od dětství vyrůstal v "tradiční" rodině, takže máš v hlavě zakódováno, že takhle to má být. Skutečnost je jiná. Tradiční rodina (muž - žena - děti) je jen jedna z možností. To zaprvé. Za druhé tě nikdo nemůže vinit z toho, že ses narodil jako gay (ani ty z toho nemůžeš nikoho - ani sebe - vinit). Prostě ses tak narodil, stejně jako spousta dalších lidí. Tak jaképak "zklamání pro rodinu a společnost". Co se týká té společnosti, je známá věc, že gayové jí vlastně přinášejí nejvíc: pokud se z tebe nestane asociál (což nevypadá), tak budeš celý život státu odvádět daně, ale přitom nebudeš mít nárok na přídavky na děti, společné zdanění manželů, porodné atd.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2011 3:51 pm
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

citace:
Největší problém je, že se s tím nemůžu vyrovnat. Připadám si jako obrovské sklamání pro rodiče a vůbec pro společnost. Chtěl bych mít děti, normální život.


Mám to úplně stejněSad je to opravdu šílený... Sad[/quote]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 17, 2011 9:14 am
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Zdravím tě Domino92. MarMat má naprostou pravdu v tom, že odloučení od rodiny ti pomůže zbavit se stereotypu heteráctví a postupně zjistíš, že neexistuje jen jeden "životní styl", ač skutečnost, že jsi gay není volbou životního stylu. Od malička jsi ze všech stran bombardován tradičním smýšlením o smyslu života založeném na spokojeném manželství a výchovou dětí a je to zkrátka v tobě.
Já se stejně jako MarMat po nástupu na VŠ rozhodl odejít z domova a jít bydlet na privát. Představa, že jediný spokojený život, který mě čeká je život s klukem, byla horší než třetí stupeň tortury. Trvalo to asi 4 měsíce, až jsem se jednoho dne vzbudil a bylo. Byl jsem prostě gay a hotovo. Měl jsem více času přemýšlet o sobě a svém životě a postupně zjišťoval, že být homosexuál neznamená, že jsem horší než ostatní a že mě čeká těžký život. Být gay je ve skutečnosti hrozně fajn...
Tak ti přeju, aby ta tvoje cesta k dokončení coming-outu netrvala příliš dlouho. Hodně štěstí.
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 15, 2011 7:56 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

MarMat napsal:
... smutek nad ztrátou hetero obrazu ...


Moc hezky řečeno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 14, 2011 10:46 pm
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

Pokud bys popátral ve fórum, mohl bys tam najít moje vlákno o tom, jak jsem si svoji homosexualitu nechtěl přiznat, ale ve zkratce: po klukách jsem se díval vždycky,stejně tak jsem navštěvoval stránky s gay tématikou, ale i přesto jsem si vůbec nechtěl připustit, že by bych mohl být gay. Až s odchodem na VŠ jsem na to začal přicházet, přisuzuji to odloučení se od rodiny a všech těch zažitých stereotypů, přece jen statost, kdy si najdu holku měli někteří často:(. Zpočátku to pro mě byl šok, neuvěřitelná skepse, naštěstí jsem objevil toto diskuzní forum a začal jsem se s tím vyrovnávat. Také jsem se za tu dobu zamiloval do jednoho( s největší pravděpodobností) hetero spolužáka a nedávno do druhého kluka, resp. chlapa, který gayem je, ovšem je bohužel zadaný a navíc bydlí daleko ode měSad. Nicméně jsem se sebou již vyrovnaný, je mi jedno co si o mě bude myslet rodina, kamarádi, jsem to přece já a nikdo nemá právo mě odsoudit za to že toužím po citu od kluka! Jinak ten smutek nad ztrátou hetero obrazu jsem už taky překonal, život lze prožít šťastně i jinak, než v manželství s dětmi. Do úplného vyrovnání a sebe přijetí mi asi ještě kousek cesty zbývá, ale cítím že jsem na dobré cestě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 14, 2011 8:10 pm
Autor Zpráva
Domino92
tester


Založen: 14.6.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Nemůžu se s tím vyrovnat Citovat

To že jsem na kluky vím asi už od svých 12 let. Dnes už mi je skoro 19. Kluků jsem měl spoustu a párkrát jsem byl i hodně zamilovanej. Dokonce jsem. Největší problém je, že se s tím nemůžu vyrovnat. Připadám si jako obrovské sklamání pro rodiče a vůbec pro společnost. Chtěl bych mít děti, normální život. Rozhodně nechci vypadat jako kluk nekluk spíš holka. Taky se tak chovám a vypadám. Mám kamarády kteří mě tak berou Ale pro mě samotnýho je to asi největší problém
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist