Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo Zaujímavý príbeh z gay komunity - relácia Súdna sieň
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út srpen 30, 2011 11:39 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Rozhodně je tak skvěle zdůvodněno, proč stále méně lidí je ochotno uzavírat manželství: proč by měli riskovat, že se jednou budou rozvádět s podstoupením takového martyria?

No prosím: http://zpravy.idnes.cz/svatby-by-mohla-nahradit-registrace-cechum-se-totiz-do-snatku-nechce-1g5-/domaci.aspx?c=A110830_105702_domaci_taj.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 29, 2011 10:54 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

MarMat napsal:
ani nevíte, jak rád jsem po shlédnutí toto videa, že jsem si konečně před půl rokem přiznal, že jsem gay. Jsem rád, že mi život přinesl do cesty dva kluky do, kterých jsem se zamiloval. Nechtěl bych prožívat takové peklo jen proto ,že bych si konečně uvědomil svoji orientaci třeba ve 30 letech.

Kdysi v jednom pořadu v TV na "naše téma" byla zpověď pána kolem 45-50 roků, ženatého, s dětmi, který si vyrazil na plavecký stadion, tam natrefil na nějakého našince, který s ním pak zašel na kus řeči do parku, cosi se událo, pán si teprve přitom uvědomil, kam patří, cítil nutkavou potřebu takové zážitky vyhledávat znovu a znovu, a byl z toho naprosto zoufalý.

Rád bych věřil, že i tohle fórum pomáhá lidem prolomit bariéry v sobě a uvědomit si, že důvody k zoufalství nejsou, že ten pán měl být naopak šťastný, že aspoň kus života prožije v souladu sám se sebou.

Jinak v té homofobní kovbojce není s jistotou zřejmé, že nebožák byl opravdu gay, tvůrci toho o problematice vědí tak málo (např. o heterácích, kteří si velmi rádi občas "odskočí" k nám), že to dostatečně nevyšperkovali. Ostatně, já být HT a mít doma slepici, jako je Simča s její vykutálenou kamarádkou, tak snad ani jinam, než mezi buzny, taky nechodím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 29, 2011 10:21 am
Autor Zpráva
MarMat
uživatel


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 58

Předmět: Citovat

ani nevíte, jak rád jsem po shlédnutí toto videa, že jsem si konečně před půl rokem přiznal, že jsem gay. Jsem rád, že mi život přinesl do cesty dva kluky do, kterých jsem se zamiloval. Nechtěl bych prožívat takové peklo jen proto ,že bych si konečně uvědomil svoji orientaci třeba ve 30 letech.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 29, 2011 9:43 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

K tomu, co napsali Honza a Václav, není moc co dodat. Jen bych dodal, že tam chybí ověření identity svědků. Ta napomenutí, možná pokuty, i odmítnutí důkazů by tam ve skutečnosti asi opravdu byly.

Na Jojce už někdy začátkem července byl velmi podobný příběh - taky šlo o rozvod, homosexualitu, utajeného milence. Jen místo maséra tam byl trenér z fitka. Vlastně to bylo skoro to samé. Sledoval jsem to s matkou. Jój! Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne po srpen 29, 2011 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 29, 2011 8:21 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
No nápad to byl asi celkem dobrej

Rozhodně je tak skvěle zdůvodněno, proč stále méně lidí je ochotno uzavírat manželství: proč by měli riskovat, že se jednou budou rozvádět s podstoupením takového martyria? K rozvedení manželství by měl stačit jednoznačný projev vůle jedné ze stran, a soud by měl řešit výhradně další výchovu a zabezpečení dětí a vypořádání společného jmění.

Je to i skvělá ukázka, jak nadměrná ochrana vede ke škodě toho, co je chráněno, v daném případě rodiny.

Vedle Honzou zmíněných nedostatků (budou omlouvány ohledem na laického diváka) nutno zmínit přitakání (nevyvrácení) myšlence "změny sexuální orientace", a zejména závěrečný komentář, který podtrhuje celkové vyznění: usvědčený buzerant rozvrátil rodinu => bacha na buzeranty. Je to šikovně podaný návod, jak zamaskovat homofobii do společensky únosného hávu, třeba do taláru paní soudkyně.

Vlastně mi ten celý pořad (nechme stranou formální problémy) přijde pěkně eklhaft. Kdyby byl Semín chytřejší, bude dělat takovouhle "publicistiku".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 29, 2011 12:01 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

No nápad to byl asi celkem dobrej ale to zpracování je děsný - tak na úrovni školní besídky páté třídy, herci odrecitovali dialogy, otec odpůrce zahrál emoce na úrovni venkovskýho souboru amatérů... A navíc je tam nejspíš řada chyb (by se mohla vyjádřit místní sekce advokátů, já znám spíš trestní právo), ale co jsem si všiml:

- soud při rozvodu zkoumá formální podmínku, t. j. trvalý a hluboký rozvrat, tady se vlastně řešilo jen to, jestli je odpůrce homo, bisex, nebo néni

- mezi důkazy zařadila navrhovatelka výpis textové komunikace odpůrce a jeho údajného milence od operátora: takový dokument lze získat legálně pouze v trestním řízení a pouze OČTŘ, takže pokud ho navrhovatelka získala, pak nejspíš nelegálně, tedy v rozporu se zákonem a soud by takový důkaz nikdy nepřipustil, navíc by to okamžitě známitkoval advokát odpůrce

- stejně tak informaci o tom, že městský kamerový systém nafilmoval odpůrce při sexu s chlapem, "vykecal" strážník městskejch četníků v rozporu se zákonem, bo přestupkové řízení je neveřejné, takže totéž - nepřípustný důkaz,

- svědci se chovali před soudem jak burani a za užité výrazivo by nejspíš v reálu dostali z fleku pořádkovou pokutu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 25, 2011 10:29 am
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Zaujímavý príbeh z gay komunity - relácia Súdna sieň Citovat

Z relácie Súdna sieň: http://www.joj.sk/sudna-sien/sudna-sien-archiv/2011-06-13-sudna-sien.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist