Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Gay tantra?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt listopad 10, 2016 8:32 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: sweet massage Citovat

Honza napsal:
peter2856 napsal:
Klučina se mi strašné libila ...


Shocked no tvl, ... to je nářez


Mně to jako nářez nepřišlo, dokud jsem nezjistil, že to nepsal Matyáš Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2016 4:56 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: sweet massage Citovat

peter2856 napsal:
Klučina se mi strašné libila ...


Shocked no tvl, ... to je nářez
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2016 7:36 pm
Autor Zpráva
peter2856
tester


Založen: 9.11.2016
Příspěvky: 1

Předmět: sweet massage Citovat

Ahoj já jsem byl tady: http://www.sweet-massage.com/ a byl jsem moc spokojen. Klučina se mi strašné libila byl moc pŕijemný. Masíroval fakt super. A když zajel na intimní partie tak věděl co dělá, hned se mi postavil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 18, 2015 10:43 pm
Autor Zpráva
skyper806
uživatel+


Založen: 1.11.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Bratislava

Předmět: Re: TANTRA Citovat

Ja som nedávno vyskúšal tantra masáž od profesionálneho maséra (platená služba) a bolo to v pohode. Smile Plánujem si to ešte niekedy zopakovať.


Andraste napsal:
A máte někdo zkušenosti s tantrickou masáží? Resp. do jaké míry je to awkward, když vám tu masáž provádí kamarád, s kterým jste nic neměli a nechcete to měnit?

Kamarád byl totiž na tantrickém kurzu a rád by si to vyzkoušel, akorát se bojím, že pak nastane ten okamžik po masáži ve stylu "Hm, tak jsi mě namasíroval, viděl jsi všechno, co to se mnou dělá, a teď budeme dělat, jako že nic".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 21, 2015 10:51 pm
Autor Zpráva
Masér Martin
tester


Založen: 21.3.2015
Příspěvky: 1

Předmět: Neboj se! Tantrická masáž je o uvolnění Citovat

Tantrické masáže jsou skvělým způsobem jak si trochu pohrát se svojí sexualitou. V případě že tvůj kamarád ví o tvé orientaci a přesto se nabídnul, nemyslím si že by si se měl čehokoliv bát. Stud zahoď tantra je hlavně o uvolnění energického přepjetí. V případě že by jste si chtěli zkusit masáž od profesionála, navštivte můj salón v liberci http://www.tantravip.cz/.
_________________
<a href="http://www.tantravip.cz/>Tantra masáže pro gaye Liberec
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út říjen 21, 2014 11:17 am
Autor Zpráva
Andraste
uživatel


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 29

Předmět: TANTRA Citovat

A máte někdo zkušenosti s tantrickou masáží? Resp. do jaké míry je to awkward, když vám tu masáž provádí kamarád, s kterým jste nic neměli a nechcete to měnit?

Kamarád byl totiž na tantrickém kurzu a rád by si to vyzkoušel, akorát se bojím, že pak nastane ten okamžik po masáži ve stylu "Hm, tak jsi mě namasíroval, viděl jsi všechno, co to se mnou dělá, a teď budeme dělat, jako že nic".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2012 11:31 am
Autor Zpráva
Myrddin Wyllt
tester


Založen: 8.2.2012
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava, Vysoké Mýto

Předmět: TANTRA Citovat

Nikdy jsem tantru neprovozoval a četl jsem o ní jen příliš málo. Přesto však bych si dovolil o to málo jak jsem měl možnost ji pochopit podělit (a kdyby se tím vyvolal diskuse s někým zkušenějším vůbec by mi to nevadilo).

Indické školy vždy pracovali s lidským tělem mnohem vstřícněji nežli západní tradice a tantrický sex (jen jeden z mnoha výstupů velice širokého tantrického filosofického proudu, ke kterému patří mimo jiné i tibetský budhismus, nemýlím-liž se) je o maximálním využití potence lidských smyslů, není o tom zjistit co se mi líbí, spíš je o tom naučit se co se líbí tomu druhému a "splynout v jeden organismus", základem tantrické filosofie je podobná idea jako u Platóna: hermafrodit, coby původní dokonalý stav lidské bytosti, avšak lidé tak byli příliš dokonalí a Bozi je potrestali tím, že je rozdělili, muže a ženy (byli i hermafroditi, alespoň podle Patóna, muž-muž/žena-žena, a z nich se pak stali homosexuálové, Platón byl prý jediným čistě homosexuálním filosofem) a techniky sexu mají vrátit a docílit, alespoň na krátko, původního stavu. Což prohlubuje partnerství, prožití párovosti, intenzivnější uvědomění že my dva jsme teď jedním, že spolu sdílíme své životy.

Techniky kterými toho dosahuje jsou jak dechová cvičení tak sexuální meditace a společné prožití orgasmu, současný orgasmus. Vlastně Vás učí jak používat vlastní tělo abyste si mohli sex lépe a intenzivněji užít jak coby jednotlivec tak hlavně coby pár.
Dle tantry sex nemusí být jen prosté vykonávání potřeby a hlavně by v tantře neměl být sex sobecký.
Tedy tantrický sex není ukájení tužeb, ale jakýsi meditativní tanec při kterém dochází k zapojení celé bytosti (všech smyslů fysických i nefysických) do přítomného okamžiku a intensivního prožitku partnerství (ostatně dle některých škol je orgasmus totožný s osvícením, rsp dosažení dokonalého stavu mysli, kdy doopravdy na nic nemyslíte a jste čistě a jedině teď a tady).

P.S.: Čakry nejsou energetické dráhy, toky nebo jaké slovo bylo použito, toky pokud vím jsou meridiány, ale čakra, původně v sánskrtu znamená kolo (viz pravděpodobně příbuzné latinské slovo circulus) jedná se o energetické uzly, komplexy kde je právě životní energie umístněna a odkud by se při správném fungování těla měla distribuovat dál rovnoměrně po celém těle. (Myslím že není na škodu při mluvení o indické filosofii používat slovo "tělo" v absolutním vyznění tedy i v duchovním slova smyslu i s duší a duchem, neboť jsou spolu příliš úzce spoutány).

Aspoň toliko jak mi bylo dovoleno do této problematiky proniknout na základě několika málo kusých informacích.
_________________
DOMINE SALVAM FAC REGINAM NOSTRAM VICTORIAM PRIMAM
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 19, 2011 2:15 pm
Autor Zpráva
Světloplach
uživatel


Založen: 25.3.2008
Příspěvky: 52
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

My s přítelem jsme pár tantrických kurzů navštívili (doporučuji kurzy Davida Kopeckého - zas tak drahé nejsou) a náš intimní život to velmi obohatilo, nicméně nechce se mi tu úplně rozvádět detaily. Kdo chce slyšet víc, nechť mi v případě zájmu pošle soukromou zprávu.
_________________
Co jest platno člověku, by všechen svět získal, své pak duši uškodil? Neb jakou dá člověk odměnu za duši svou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 18, 2011 8:29 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Waky: díky za podrobné info. Ten příměr s jídlem je výborný! A závěrečná myšlenka velmi moudrá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 16, 2011 9:56 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Libor napsal:
Nádherně to popisuješ. Zrovna dnes mě přišla pozvánka na jeden partnerský kurz tantry pro gaye. Jménem Muž a muž. Některé jiné kurzy se jmenují Tajemství mužského těla. Základy tantrické masáže a podobně.

Bavili jsme se s partnerem, ze bychom radi jeste vice dokazali vnimat energii sebe a toho druheho. Dari se nam tak nejak spontanne vnimatdech a tep toho druheho. Podle toho se ho dotykat v urcitem rytmu apod. Ale tantricky sex j epro nas stale neznamou. Nevime co uplne se za tantrou ukryva. Tusime, ze by se nam to obema mohlo libit. Ale jeji principy mezi nami si nejak reane zatim predstavit neumime.

Verco s tou tantrou jsi mě překvapila. A zároveň, ani ne. Vím, že jsi hodně citlivá bytost.

Zajímá mě jestli nějaký z párů má zkušenosti i s něčím jiným než s vnímáním co dělá tomu druhému dobře. Víme s přítelem, ž eskrz tělo a dotek se dá nádherně komunikovat a prožívat nádherné chvíl es jednocení. I prot přemýšlíme o tantrickém sexu...


Z toho co píšeš by to mohlo být pro nás vhodnéSmile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 16, 2011 9:50 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nádherně to popisuješ. Zrovna dnes mě přišla pozvánka na jeden partnerský kurz tantry pro gaye. Jménem Muž a muž. Některé jiné kurzy se jmenují Tajemství mužského těla. Základy tantrické masáže a podobně.

Bavili jsme se s partnerem, ze bychom radi jeste vice dokazali vnimat energii sebe a toho druheho. Dari se nam tak nejak spontanne vnimatdech a tep toho druheho. Podle toho se ho dotykat v urcitem rytmu apod. Ale tantricky sex j epro nas stale neznamou. Nevime co uplne se za tantrou ukryva. Tusime, ze by se nam to obema mohlo libit. Ale jeji principy mezi nami si nejak reane zatim predstavit neumime.

Verco s tou tantrou jsi mě překvapila. A zároveň, ani ne. Vím, že jsi hodně citlivá bytost.

Zajímá mě jestli nějaký z párů má zkušenosti i s něčím jiným než s vnímáním co dělá tomu druhému dobře. Víme s přítelem, ž eskrz tělo a dotek se dá nádherně komunikovat a prožívat nádherné chvíl es jednocení. I prot přemýšlíme o tantrickém sexu...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 16, 2011 10:12 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Podrobnosti o tantře Citovat

OK, pokud Tě to zajímá, tak se pokusím, nicméně nevím, zda a jak se mi to povede:
Podle pojetí, jak se učí na těch kurzech, běžný západní člověk ztratil schopnost vnímat jemné energie a impulzy (i fyzické), tudíž i sebe sama. Tohle odcizení pak kompenzuje zaměřením na větší kvantitu a stále silnější zážitky, a to ve všem. Konkrétně v sexualitě se to pak projevuje hledáním stále nových partnerů a dobrodružství, popř. vyhledávání stále obskurnějších praktik a pomůcek, protože ho to s jedním člověkem a bez pomůcek všeho druhu nudí, a kromě toho je i zde zaměření na výkon (kdo víc, déle, kolikrát, více centimetrů, více všeho ....). Nicméně to není nějaké zdokonalení či vylepšení, ale spíš snaha přebít vlastní neschopnost ty jemné impulzy svoje i druhého vnímat a útěk od sebe samého, protože ve skutečnosti jsme prý vlastně všichni zablokovaní. Něco jako když někdo ztratí schopnost rozlišovat jemné chuti jídla, tak to řeší stále větším množstvím chilli, soli a pepře, a myslí si, že dokud nemá úplně spálenou hubu, tak jídlo nemá žádnou chuť (a ještě si myslí, že čím víc pepře kdo snese, tím je „lepší“, zatímco kdo ho nemá rád, ten je „bačkora“ a „měkota“). No a zůstanu-li u toho (pochopitelně přibližného) příměru s jídlem, pak by se měl pomocí takových kurzů spíš učit vnímat jemnější nuance různých chutí, než všechno řešit lopatami pikantního koření.
Takže se tam pracuje doopravdy s chutěmi, vůněmi (aromaterapie), zvuky, pracuje se s čakrami (to jsou energetické dráhy v těle), masážemi s různými olejíčky různých vůní apod., těch masáží bylo hodně, pak nějaké meditace se cvičením, no a pak nám tam i popisovali nějaká konkrétní možná sexuální cvičení. (Ta rozepisovat nebudu, protože jednak byla pro HT a ve zdejším kontextu naprosto k ničemu, jednak bych něco takového přes své bloky asi nedokázala ani napsat, ani vyslovit.)
Cílem toho všeho má být lepší vnímání sebe sama a vlastního těla (a protřednictvím toho i vůbec své osoby), léčení různých sexuálních zranění a bloků ... jsou kurzy pro páry i pro jednotlivce (takže to nemusí být vůbec zaměřené primárně na sexualitu).
To přirovnání s jídlem je samozřejmě poněkud vulgární a nepřesné, nicméně není v této souvislosti tak docela mimo ... tenhle přístup samozřejmě může vést k tomu, že se nějaký pár zaměří na sebe navzájem a namísto dobrodružství na všechny strany budou „objevovat“ jeden druhého, ale také to k tomu vést vůbec nemusí, a je samozřejmě řada lidí, kteří si jsou věrní a jsou schopni vnímat sebe i partnera, aniž by k tomu potřebovali nějaké kurzy.
Tantra je nicméně určitě opravdu dobrá pro lidi, kteří mají zábrany ve fyzické oblasti, jsou zablokovaní apod. – já jsem přímo prototyp takového člověka a mohla bych sloužit jako příklad do učebnice, takže je moc chválím, ale uznávám, že to není samospasitelné, že někomu vůbec nemusejí vyhovovat, nebo je nemusí vůbec potřebovat. (Myslím, že to je docela častá chyba takovýchto přístupů - totiž že samy sebe prezentují jako univerzálně samospasitelné, čímž oprávněně řadu lidí naštvou.)
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 15, 2011 4:47 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Tantra Citovat

Waky napsal:
je to fakt o energiích, o smyslech, vnímání


Zkus být konkrétnější (i když níže píšeš, že to neumíš Wink ). Co přesně znamená "je to o energiích"? Docela by mě to zajímalo, a to i přesto, že mám k těmhle věcem v zásadě odmítavý vztah.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 15, 2011 11:19 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Tantra Citovat

Nikdy jsem si nemyslela, že do oddílu Intimnosti přispěju jinam, než do vlákna Fotky pěkných aut (nebo cenzorským zásahem do fotek naháčů) Wink , nicméně s tantrou zkušenosti mám, byť pochopitelně ne gay, tak si dovolím pár poznámek
Chodili jsme do kurzu s manželem. Je skutečně hodně drahý, ale bylo to zajímavé. Hodně lidí vůbec netuší, co to tantra je, typická námitka je třeba níže ta Charlesova – že to je podvod, protože „každý sám pozná, co se mu líbí“ ... ono to je trošku jinak, tantra není ani kámasutra, ani nějaké rafinované zjišťování, co komu připadá „rajcovní“ a jak to udělat ještě „rajcovnější“, je to o úplně jiném pojetí sexu jako druhu energie a sblížení se stálým partnerem. Já mám tohle pojetí ráda a líbí se mí – souhlasím s tím, že naše pojetí dělá ze sexuality cosi jako soutěž, sběr výkonů, lov vzrušujících zážitků, a že to často spíše traumatizuje a odcizuje, nicméně nikdo není nucený takto věci vidět a do podobných kurzů chodit. Sex jako takový na kurzech samozřejmě neprobíhá, ani se o něm celou dobu nemluví, je to fakt o energiích, o smyslech, vnímání, a to i o vnímání chutí, vůní, zvuků, barev apod. (podrobně to vypsat jednak neumím, jednak to do takového příspěvku asi ani nepatří).
Určitě je dobře, že se dělají takové kurzy i pro GL páry ... jediná věc, co mě tam skutečně trochu štvala bylo neustálé zdůrazňování fundamentálních rozdílů mezi muži a ženami, ze kterých vyplývá bla bla bla ... já tohle moc nemusim. Tudíž jsem ráda, že toto stanovisko se musí v kurzech pro stejná pohlaví když už ne zrušit, tak aspoň silně rozvolnit. Nicméně si nemyslím, že by takové kurzy byly hojně navštěvované – na úbytě totiž skomírají i ty pro HT (několikrát jsme tam byli úplně sami), a to mají k dispozici daleko víc materiálů, literatury apod. a přeci jen HT osob je víc.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 15, 2011 8:08 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Mně to připadá trochu jako šarlatánství. Každý přece sám pozná, co se mu líbí a co chce dělat. A není potřeba to nějak nazývat nebo kvůli tomu absolvovat nějaké kurzy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 14, 2011 11:38 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gay tantra? Citovat

Máte někdo zkušenosti s tantrickým sexem? Některé z věcí, které jsou v knížkách a na kurzech o tantrickém sexu děláme s partnerem spontánně. Ale vnmání sexuální energie a dech partnera je pro nás ještě tak trochu zakleté. Kurzy jsou docela drahé (jsou i pro gaye), Účastnili jste se jich někdo. Co vám to přineslo?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist