Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zlomené srdce/vyrovnání s rozchodem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

so listopad 12, 2011 11:49 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ... Citovat

standalf napsal:
práce a uplatnění se ve společnosti je důležitější... poslouchat své pudy není zas tak důležité, jako umět používat svůj mozek...

S touto filosofií lze skončit jako velmi nadržený president republiky, což by nebylo dobré pro nikoho.

charles napsal:
ale to je už jinej druh vlaku.

Však člověk nemusí stihnout každý vlak, který jede kolem - to snad ani nejde Smile .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 11:51 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: ... Citovat

standalf napsal:
Václav: No Smile tak ...myslím, že poslouchat své pudy není zas tak důležité, jako umět používat svůj mozek... Nevím, jestli je to pro můj věk netypický názor, ale je to můj názor Very Happy


Hm, to jsem měl kdysi taky, tyhle vznešené myšlenky. To tě přejde, neboj. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 11:50 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Mám vypozorovaný, že pokaždý, když mi ujede vlak, přijede další. Smile

to tvoje pravidlo lze použít až pro citově vyprahlé a morálně okoralé buzny, jako jsme my. Smile



No jo, to je možný, ale to je už jinej druh vlaku. Laughing

Neházej mě prosím do jednoho pytle se sebou. Cool Já vůbec nejsem citově vyprahlej. ... Ale morálně okoralej jsem, to jo. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 10:31 pm
Autor Zpráva
standalf
uživatel


Založen: 7.11.2011
Příspěvky: 8
Bydliště: JMK

Předmět: Re: (123..zkouška zvuku) Citovat

Honza napsal:


K lásce se nikdo nedá donutit, pokud tě nechce, tak můžeš dělat co chceš a nebude ti to nic platný.



no je možné, že bych s ním měl na pár týdnů vztah a pak by se se mnou rozešel Very Happy Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 10:29 pm
Autor Zpráva
standalf
uživatel


Založen: 7.11.2011
Příspěvky: 8
Bydliště: JMK

Předmět: ... Citovat

Václav: No Smile tak ...myslím, že poslouchat své pudy není zas tak důležité, jako umět používat svůj mozek... Nevím, jestli je to pro můj věk netypický názor, ale je to můj názor Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 10:28 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: (123..zkouška zvuku) Citovat

standalf napsal:
No je možné, že kdybych se víc snažil ... tak jsem nevěděl, co přesně dělat ...takže, měl jsem víc možností, jak jednat a já si vybral, že ho do vztahu nebudu tlačit...nevím, jestli to byla chyba nebo ne


K lásce se nikdo nedá donutit, pokud tě nechce, tak můžeš dělat co chceš a nebude ti to nic platný.

Václav napsal:
Skoro přestávám věřit, že čtu psaní šestnáctiletého kluka.


Co je na tom divnýho? Já si to v šestnácti myslel taky!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 10:13 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: (123..zkouška zvuku) Citovat

standalf napsal:
myslím, že sex a partnerské vztahy jsou super, ale že práce a uplatnění se ve společnosti je důležitější.

Skoro přestávám věřit, že čtu psaní šestnáctiletého kluka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 9:43 pm
Autor Zpráva
standalf
uživatel


Založen: 7.11.2011
Příspěvky: 8
Bydliště: JMK

Předmět: (123..zkouška zvuku) Citovat

No je možné, že kdybych se víc snažil (tj. snažil se vytvořit z našich sexuálních zážitků vztah), tak by tomu možná šanci dal - k mé smůle, On byl moje první "láska" (kluk, do kterého jsem se zamiloval), tak jsem nevěděl, co přesně dělat - jestli mu mám své city sdělovat (osobně nebo přes ib a sms) - nebo jestli si to mám nechat pro sebe (abych s ním neztratil možnost sexu) - nakonec jsem mu řekl...ale pak jsem nevěděl, co dělat dál, když mi řekl, že o vztahu nechce nic slyše (měl jsem ho přemlouvat, snažit se dál a víc nebo jsem se s tím měl smířit - což jsem se snažil a snažím se stále)...

Takže, měl jsem víc možností, jak jednat a já si vybral, že ho do vztahu nebudu tlačit...nevím, jestli to byla chyba nebo ne (možná ano), ale vím, že teď už je pozdě a zkusit to by bylo zbytečné...jen bych s ním přišel o možnost sexu...

Nejde o to, jak se chová, ale o to, že když jsem s ním, tak prostě se cítím jako nikdy, cítím se jako ve snu. Těžko se to popisuje - taková nepopsatelná, neuchopitelná zamilovanost Smile Rozhodně je krásnej a milej Smile a je s ním zábava a dobrý sex Smile a jeho chování ve vztazích - jo, to je divné, ale nic to nemění a nemůže změnit na tom, že je pro mě nejúžasnější kluk...nevím jestli to někdy zažil každý člověk, ale já to zažil - iracionální, nelogická zamilovanost Smile

To, zda je lepší šukání nebo práce - to je otázka priorit...a každý má jiné priority - myslím, že sex a partnerské vztahy jsou super, ale že práce a uplatnění se ve společnosti je důležitější. Opakuji: je to otázka priorit, které má každý jiné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2011 9:15 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

standalf napsal:
... ten čas k tomu jsem měl (2 měsíce), ale nevyužil ho, myslím, že teď už je pozdě ...


A myslíš, že kdybys něco (cokoli) udělal jinak, dopadlo by to líp? Exclamation

standalf napsal:
jo, je to s ním super, ale není to takové krásné a úžasné jako s Ním, je to pěkné, hodně pěkné, ale není to ono ych chtěl mít třeba i vztah (a kdybyc:) takže dá se říct, že se už znám s osobou, se kterou bh nebyl zamilovaný do Něho, asi bych se do této osoby zamiloval, možná..), ale i přesto z toho nic není a nemůže být, protože jsem pořád ještě zamilovaný i když se snažím se odmilovat, pořád to "pouto" cítím. ...


Takové pocity jsou po rozchodu normální.

standalf napsal:
ovšem nenacházím nikoho úžasnějšího ...


Takže stručně: on se s tebou vychrupnul, bo ho opustil bejvalej s jiným, pak se vrátí k bejvalýmu, kterej dostal kopačky, a když ho bejvalej zas opustí, tak se s tebou vychrupne znova. No to je fakt nejúžasnější týpek na světě.

standalf napsal:
Člověk se aspoň mohl soustředit na svoji budoucnost (vzdělání, práce..) a nemusel se zabývat zbytečnostmi jako je řešení sexuáních/partnerských vztahů...


Co je lepší: Ušukat se k smrti, nebo na kriplkáře v domově důchodců vzpomínat na svoje pracovní úspěchy?

standalf napsal:
..myslím, že se pomalu už odmilovávám, jen stále nemůžu najít nikoho dokonalejšího...je to těžké...Zase je pravda, že láska je důležitá zkušenost a že člověka posune zase o kus dál...


Šikovnej kluk. Ber to jako dobrou zkušenost do života. Až budeš mít nějakého jiného úžasného týpka, aspoň budeš vědět, co a jak, a můžeš říct: "Přicházím s nabídkou kvalitního sexu".

Václav napsal:
A jak píše (maličko jinými slovy) Honza, i u nás platí tradiční heterácká zásada, že nejlepší lék na ženskou je jiná ženská.


Přesně tak, ze všech ukončených vztahů jsem se rychle vyšukal. Jednak je sportovní sex docela fajn činnost a navíc jsem měl vcelku dobrou omluvu, že vlastně ani nejsem promiskuitní kurva ale léčím si bolavou duši. Smile

Nick Guest napsal:
Jenom nám Honza nevysvětlil, jestli se to má vyslovovat jako postpanyckého, nebo postapaňického. Wink


Můžeš mít i panycký strach z paňického strachu. Smile

charles napsal:
třicátník, který má pocit, že mu trochu ujel vlak Wink ).


Mám vypozorovaný, že pokaždý, když mi ujede vlak, přijede další. Smile

charles napsal:
Je určitá naděje, že při pravidelném sexu s ním se z té zamilovanosti časem "vyšukáš", jinými slovy: zevšední ti.


Hele, je mu 16, a má za sebou první vztah, tak mu neraď takový nesmysly. Vyšukat se může, ale jedině s někým jiným, to tvoje pravidlo lze použít až pro citově vyprahlé a morálně okoralé buzny, jako jsme my. Smile

Nick Guest napsal:
ze vzpomínek korejské válečné prostitutky...


HELP! Kde bych našel vzpomínky korejských válečných prostitutek? Tuším, že tato hodnotná literatura by mi dala do života víc, než Čapek, Jirásek a Němcová dohromady.

Václav napsal:
mám radši prasárny.


Vítej v klubu Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 6:05 pm
Autor Zpráva
standalf
uživatel


Založen: 7.11.2011
Příspěvky: 8
Bydliště: JMK

Předmět: Citovat

No já se snažím odmilovat se, ale moc to nejde - někdy si říkám, že je to už za mnou, jindy se to zase vrací...
Problém je v tom, že se s ním vidím tak jednou/dvakrát do měsíce, takže aby mi zevšedněl, musel bych se s ním scházet aspoň 3 roky Very Happy
Po té smsce jsem si myslel, že se s Ním už neuvidím...a bylo to hrozné...takže nevím, jestli omezení kontaktů na něj mi pomůže - z dlouhodobého hlediska možná ano, ale v prvních týdnech (a měsících) to bude peklo..(zase :/). Spíš se snažím najít někoho "použitelnějšího" ovšem nenacházím nikoho úžasnějšího - a když už najdu někoho použitelného, tak ten (mimo jiné se mnou žádný vztah nechce i když sexuálně se opět přitahujeme hodně) není tak úžasný jako On, jo, je to s ním super, ale není to takové krásné a úžasné jako s Ním, je to pěkné, hodně pěkné, ale není to ono Smile takže dá se říct, že se už znám s osobou, se kterou bych chtěl mít třeba i vztah (a kdybych nebyl zamilovaný do Něho, asi bych se do této osoby zamiloval, možná..), ale i přesto z toho nic není a nemůže být, protože jsem pořád ještě zamilovaný i když se snažím se odmilovat, pořád to "pouto" cítím.
Tak opravdu je už jiná doba.. Ale možná to tak dřív bylo lepší. Člověk se aspoň mohl soustředit na svoji budoucnost (vzdělání, práce..) a nemusel se zabývat zbytečnostmi jako je řešení sexuáních/partnerských vztahů...to byla asi výhoda tehdejšího dospívajícího homosexuála od tehdejších dospívajících heteráků. Zase je pravda, že láska je důležitá zkušenost a že člověka posune zase o kus dál...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 1:10 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

charles: Nechci tady solokovat Smile, ale zmátlo mě aktuální členění větné. Jádro výpovědi jsem prostě nějak čekal na konci věty, která by měla znít nějak takto:

citace:
pro mě je jak z říše snů představa, že bych býval měl v 16 letech možnost s někým, kdo mě hodně přitahuje, mít sex.


Václav: Připomněl jsi mi jednu scénu ze života pacifisty, bohéma, excentrika, homosexuála, dandyho a člena hnutí Bloomsbery Lyttona Stracheyho, který, když byl za 1. světové války před soudem vyšetřován pro svůj antimilitarismus a dostal sugestivní otázku:
"Co byste dělal, kdyby se německý voják pokoušel znásilnit vaši sestru?"
pohotově odpověděl:
"Okamžitě bych se postavil mezi ně!"

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 12:55 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
v 16 letech nebyl na obzoru vůbec nikdo, s kým bych mohl mít sex, natožpak aby mě ještě přitahoval.

Připojím se k Charlesovi, v tom věku byly u mne radosti ze (sdílené) erotiky nulové. Musím dokonce přiznat, že v určitých okamžicích bych byl tenkrát bral i tu úlohu válečné prostitutky, a vůbec bych nebazíroval na tom, aby to bylo právě v Koreji... naštěstí se nikde poblíž neválčilo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 11:59 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
charles napsal:
jak z říše snů představa, že bych býval měl v 16 letech možnost mít sex s někým, kdo mě hodně přitahuje.

To zní jak ze vzpomínek korejské válečné prostitutky. Tebe někdo v 16 letech nutil mít sex s nějakými nepřitažlivými lidmi Question


Laughing Ne ne, bylo to myšleno tak, že v 16 letech nebyl na obzoru vůbec nikdo, s kým bych mohl mít sex, natožpak aby mě ještě přitahoval. Nebo jsem o tom aspoň nevěděl. A i kdybych věděl, stejně bych se neodvážil (počátek devadesátých let na malém městě a já byl trouba). Takže jsem to dost dlouho jenom strašně chtěl a nic nebylo. Fuj, úplně je mi zle, když si na to vzpomenu. Byla to hrozná doba. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 11:09 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

charles napsal:
jak z říše snů představa, že bych býval měl v 16 letech možnost mít sex s někým, kdo mě hodně přitahuje.

To zní jak ze vzpomínek korejské válečné prostitutky. Tebe někdo v 16 letech nutil mít sex s nějakými nepřitažlivými lidmi Question
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 9:50 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
pro mě je jak z říše snů představa, že bych býval měl v 16 letech možnost mít sex s někým, kdo mě hodně přitahuje.

Mám přesně tytéž pocity, ale je jiná doba, a taky mají lidé různé "výchozí nastavení". Odhaduji ale ze Stadalfových textů, že u něj není ještě dost vyvinut onen "postpanický cynismus", takže přístup "aspoň sex" může vést spíš k udržování marných nadějí a k prodlužování agonie. Zatímco kolem už třeba obchází někdo použitelnější, a stávající objekt ho překrývá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 9:21 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Standalfe, upřímně, jednu věc ti závidím: pro mě je jak z říše snů představa, že bych býval měl v 16 letech možnost mít sex s někým, kdo mě hodně přitahuje. Blbý je akorát to, že ty bys od něj chtěl víc než jenom sex, což asi u něj nenachází odezvu. Pokud je ochotný s tebou v té sexuální rovině pokračovat dál, asi bych do toho šel (ale to říkám až teď jako třicátník, který má pocit, že mu trochu ujel vlak Wink ). Je určitá naděje, že při pravidelném sexu s ním se z té zamilovanosti časem "vyšukáš", jinými slovy: zevšední ti. Ale pokud myslíš, že bys to nezvládnul, tak potom platí moje původní rada, totiž radikální přerušení veškerých kontaktů. Tak se určitě "odmiluješ" podstatně rychleji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 8:00 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
nářky za tím původním vopičákem

To je vlastně výstižně pojmenovaný kýžený cílový stav: ten původní, který pošetile (a ke své škodě) nenaplnil naše sny, stává se vopičákem: má blechy, páchne, a jako blbec skáče z větve na větev. Místo pro nového Onoho je pak bez omezení volné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 1:10 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Bright > Taky jsem to tak nejprve pochopil, a chtěl jsem se ptát na adresu toho zázračného buzince Smile

"závislost na někom, s kým nemůžu mít nic" - odkud to jen znám. Silenced
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 10, 2011 12:11 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Dodnes jsem si myslel, že standalf v tom buzinci potkal svého nového krasného kluka, který se stal rázem Oním, a standalfovy nářky za tím původním vopičákem mi proto nedávaly vůbec smysl. Ale naštestí jde život rychle kupředu a je naděje, že si standalf brzy osvojí Honzovo pravidla. Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 10:48 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Standalfe (díky za vysvětlení), já vím, že je ti to teď platný jako velbloudovi pyžamo, ale někdy si říkám, že kdyby mi mohlo být znovu ne šestnáct, ale třeba dvacet, tak bych unesl všechny bolesti a zlomená srdce světa.

A pokud se odmilováváš, tak jsi na dobrý cestě! Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 10:19 pm
Autor Zpráva
standalf
uživatel


Založen: 7.11.2011
Příspěvky: 8
Bydliště: JMK

Předmět: :D Trochu jste se rozpovídali na mé téma, ale proč ne... :) Citovat

No je mě 16 a jo, zamiloval jsem se poprvé. Jo chápu rozdíl mezi zamilovaností a láskou. Nejde ak ani o estetiku, jako o, když použiji anglicismus "padnutí do lásky" a poté samotná "láska". Je v tom velký rozdíl. K tom, aby se ze zamilovanosti udělal láska...je potřeba udělat hodně kroků dopředu a ... ten čas k tomu jsem měl (2 měsíce), ale nevyužil ho, myslím, že teď už je pozdě na lásku - teď už jen musím čekat až vyprchá ta zamilovanost Smile

Takže, On mi napsal sms, kde mi sdělil, že se se mnou již nechce vídat: ne kvůli mě, ale kvůli tomu, že se dal dohromady se svým ex. Za 14 dní jsem se s ním potkal v "buziklubu" a řekl mi, ať u něj přespím - pak mi řekl, že v podstatě je to podivný vztah (jeho ex si našel jiného a tak neví, co si má o tom myslet) no a protože ten jeho vztah je podivný a v podstatě znovu ukončený, tak si může opět užívat. A protože my dva se strašně přitahujeme Very Happy tak nebyl problém Smile Problém je v mích emocích, které si z něj dělají dokonalost samu. Nicméně postupně se propracovávám k tomu kýženému "odmilování se" i když to jde dost pomalu a ztuha...myslím, že se pomalu už odmilovávám, jen stále nemůžu najít nikoho dokonalejšího...je to těžké...

K té biologické reakci organismu - myslím, že gayové si vybírají partnera tak, jako si hetero-ženy vybírají svého partnera (dokonce jsem četl, že podle jakési studie si gayové vybírají partnera podle čichu - tak jako ženy).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 9:44 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

charles napsal:
Ale ten pan Božský ho přece už nechce ani pohlavně, jestli to dobře chápu. Ale proč mu tedy vlastně nabízel to přespání?? Shocked Shocked Už jsem z toho magor, je to moc zamotaný. Sad


Než se začneme přít, zda pan Božský mezi esemeskou, v níž sděloval, že už standalfa nechce vídat, a pozváním standalfa na noc domů třeba neoslepl, měl by se vyslovit sám standalf - abychom se do toho moc nezamotávali.

Václav: Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 7:58 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
charles napsal:
pokud ho nemůžeš mít, tak se s ním přestaň stýkat.

... nebo se s ním stýkej pouze pohlavně Smile


Ale ten pan Božský ho přece už nechce ani pohlavně, jestli to dobře chápu. Ale proč mu tedy vlastně nabízel to přespání?? Shocked Shocked Už jsem z toho magor, je to moc zamotaný. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 7:00 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Je ovšem dost lidí, kteří propadají panice v nějaké souvislosti se svým panictvím (nebo okolnostmi jeho ztráty).

To se ovšem může stát jen těm, kdo se neřídí radami ostříleného psycho-týmu na GK (netvrdím, že "psycho-tým" v té větě má jen jeden význam).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 4:44 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
To už si každý musí přebrat po svém. Mne osobně panika nezajímá, já mám radši prasárny.


Je ovšem dost lidí, kteří propadají panice v nějaké souvislosti se svým panictvím (nebo okolnostmi jeho ztráty).
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 4:12 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Jenom nám Honza nevysvětlil, jestli se to má vyslovovat jako postpanyckého, nebo postapaňického.

To už si každý musí přebrat po svém. Mne osobně panika nezajímá, já mám radši prasárny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 3:26 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Tak vpodstatě máš pravdu, akorát je problém, že duševní krása není až tak moc vidět a organismus reaguje spíš na ten dokonalej zadek.


To je pravda. Proto je potřeba to vzít racionálně: Proč tak organismus reaguje?

Není to "jen tak". Když se ht chlapovi líbí zadek nějaké ženské, tak je to evolučně proto, že mu cosi říká, že tahle pánev unese a dobře odrodí jeho děti. Když se ženské líbí zadek nějakého chlapa, tak je to zase proto, že cosi v ní jí signalizuje, že jejich společné potomstvo bude svalnaté, šlachovité a pružné s velkou šancí na přežití. No a když se buzně líbí nějaké pánské pozadí, tak má svobodu se rozhodnout co s tím, ale je dobré vědět, že tahle chemie nemá s biologickou strategií společného vůbec nic, takže není moc důvod příliš dovolovat citům, aby se zapojovaly do hry, když jde jenom o estetiku a nic víc. Takže asi tak. Smile

Václav napsal:
Honza napsal:
postpanického cynismu

Moc pěkný pojem!


Jenom nám Honza nevysvětlil, jestli se to má vyslovovat jako postpanyckého, nebo postapaňického. Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 2:20 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
postpanického cynismu

Moc pěkný pojem!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 1:52 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Je dokonalý někdo, kdo ti pošle sms se sdělením, že se už nebudete vídat, a pak stačí jedno setkání v buzinci,


1. nikdo není naprosto dokonalej
2. ten koho miluju, je naprosto dokonalej

No a teď vymysli, co s tím! Smile

Nick Guest napsal:
Zamilovávat se lze proto, že ten druhej má tvář anděla a boží zadek, zatímco milovat můžeme někoho, kdo nás má rád, umí nás podržet, je empatický a zodpovědný.


Tak vpodstatě máš pravdu, akorát je problém, že duševní krása není až tak moc vidět a organismus reaguje spíš na ten dokonalej zadek.

Ono i heteráci to maj stejný, sem dost často slyšel "tý vo.e, ta má ale kozy" ale nikdy "tý vo.e, ta je hodná".

charles napsal:
pokud ho nemůžeš mít, tak se s ním přestaň stýkat.

... nebo se s ním stýkej pouze pohlavně Smile
(ale až budeš vybavenej nezbytnou dávkou postpanického cynismu)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 09, 2011 1:12 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Standal napsal:
Zkus se odmilovat od dokonalého člověka


Mám chuť být hrozně cynický. Je dokonalý někdo, kdo ti pošle sms se sdělením, že se už nebudete vídat, a pak stačí jedno setkání v buzinci, aby nejen změnil názor, ale dokonce pozval tě domů, abys u něj přespal (i když jste toho asi moc nenaspali)?

Je to nezralý člověk. Charles i Václav mají naprostou pravdu. Teď ti možná připadá, že nikdo na světě netrpí tolik jako ty, ale čas to opravdu odnese. Zamilovávat se lze proto, že ten druhej má tvář anděla a boží zadek, zatímco milovat můžeme někoho, kdo nás má rád, umí nás podržet, je empatický a zodpovědný. Člověk má hledat to druhé. I to se sice může ukázat jako pomíjivé, ale to první je pomíjivé z definice.

Nejšťastnější roky jsem prožil, když jsem zjistil, že miluju člověka, do kterého jsem předtím ani nebyl zamilovaný.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist