Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zlomené srdce/vyrovnání s rozchodem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

út únor 05, 2013 9:27 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/292245-policiste-osvobodili-chlapce-ktereho-v-bunkru-drzel-valecny-veteran.html?sznu=9OIY4Mgfp8F8CfEf
Počkat zas o tokový lidi zájem nemam,Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 05, 2013 9:24 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Aha, to abych udělal průzkum bojem. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 05, 2013 12:41 am
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Já to mám uplně stejně snažím se tedy zapojovat ale bohužel většinou po pár větách to skončí vždy stejně sedím a poslouchám jak se ostatní baví a nevím co říkat.

A jen tak mimochodem Johne mám podobné zájmy jako ty II světová válka, holocaust, hodně čtu atd... a také jsem si do nedávna myslel že takové věci gaye nezajímají a kupodivu jsem už poznal spoustu gay kluků které to zajímá také takže bych neřekl že zrovna tohle moc gayu nezajímá Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 03, 2013 9:26 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
já si s těmi lidmi nemám co říct ... a také mě nebaví s někým povídat bez účelu(pár frází, zdvořilosti, apod)

Johne, jako bych slyšel sebe samého kdysi. Samozřejmě Tě to nebaví, to nebaví nikoho normálního (leda, že by pro něj společenská konverzace byla zvláštní - praštěný - koníček). Ale je to nástroj, cesta. Umět navázat a udržet formální společenskou konverzaci (a obecně kontakt) s málo známými/neznámými lidmi patří do stejného oboru, jako jiné společenské zvyklosti. Kdo to neumí, neumře, kdo to umí, dost si usnadní život.

John napsal:
Je to jak v bludnym kruhu.

Je. Dokud se nerozhodneš ten kruh rozetnout tím, že si poručíš, donutíš se.

BTW - mám na mysli obecný společenský styk, nejen v rámci gay společenství.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 03, 2013 9:17 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

John napsal:
a také mě nebaví s někým povídat bez účelu(pár frází, zdvořilosti, apod) ... Jsem pár krát šel někám sám, ale stejně sem nic moc neřekl a radší po chvíli odešel a pak jsem na sebe naštvanej, že se nedokážu bavit ve společnosti.. Je to jak v bludnym kruhu.


Já to mám úplně stejně. Nejvíc mi vyhovuje být ve společnosti jen jednoho dalšího člověka, maximálně dvou. To se pak dá docílit (samozřejmě, že ne úplně s každým), že se skutečně mluví "o něčem" a něco mi to přinese. Ve větší společnosti se vždy musí hledat: 1. společné téma, 2. nejnižší společný jmenovatel, takže jsou z toho jen takové ty všeobecné plky. A to mě vždy po chvíli přestane bavit, nudím se a mám pocit, že jen ztrácím čas.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 03, 2013 7:04 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Já bych byl ràd ve společnosti, ale zmocní se mne takovej divnej pocit, že radši nikam nechodim. Crying or Very sad

Zdenouš napsal:
neumím se zapojit ve větší společnosti přijde mi to že nikam nepatřím...

Pánové, moc vás chápu, narodil jsem se taky jako introvert a samotář, i když asi ne takový, jako vy. Jenže to se dá překonat a ve společnosti se oblomit. Jak jinak, než praxí. Zvou vás někam kamarádi, kolegové, známí? Tak tam jděte, i když vás to nezajímá a budou tam "cizí lidi". Cíleně se nepůjdete bavit, ale "trénovat". Napřed do menších společností, pak do větších... Věřte, že to funguje. Doma samotné vás štěstí nepotká.

Ano, ale musíš brát v potaz, že já si s těmi lidmi nemám co říct a vzaběhlé společnosti a to je i ta kam jsem občasně pozván, je těžké začít komunikovat.. a také mě nebaví s někým povídat bez účelu(pár frází, zdvořilosti, apod) Krom toho mé koníčky jsou těžce mimo gay komunitu (2 sv. válka, military a historie), takže tam případné seznámení není ani možno. Tudíž mi zbejvá jít do nějákýho podniku, internet a nebo náhoda a na tu není dobré spoléhat.
Nejspíš by to se seznámit s někým, kdo má podobný problém a pak společně o tom pokecat nebo někam zajít..
Já nevím, to je to co to nejlíp vystihuje.. Vim, že doma mě štěstí nepotká, ale co dělat. Jsem pár krát šel někám sám, ale stejně sem nic moc neřekl a radší po chvíli odešel a pak jsem na sebe naštvanej, že se nedokážu bavit ve společnosti.. Je to jak v bludnym kruhu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 03, 2013 2:54 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Naprosto souhlasím s Václavem. Jako introvert jsem se sice nenarodil, ale znám jich dost na to, abych věděl, že s mírným "postrčením" se rádi rozmluví. "Třídní klauni" z nich sice budou dost těžko, ale ve společnosti můžou být dost oblíbení Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 03, 2013 1:42 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Já bych byl ràd ve společnosti, ale zmocní se mne takovej divnej pocit, že radši nikam nechodim. Crying or Very sad

Zdenouš napsal:
neumím se zapojit ve větší společnosti přijde mi to že nikam nepatřím...

Pánové, moc vás chápu, narodil jsem se taky jako introvert a samotář, i když asi ne takový, jako vy. Jenže to se dá překonat a ve společnosti se oblomit. Jak jinak, než praxí. Zvou vás někam kamarádi, kolegové, známí? Tak tam jděte, i když vás to nezajímá a budou tam "cizí lidi". Cíleně se nepůjdete bavit, ale "trénovat". Napřed do menších společností, pak do větších... Věřte, že to funguje. Doma samotné vás štěstí nepotká.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 03, 2013 1:16 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

John napsal:
Já mam taky problémy při seznamovaní, ve třidě jsem byl tak napůl šikanovanej a tak sem se uzavřel do sebe a k tomu se neumim bavit ve větší společnosti, ale mezi 4 očima jsem ukecanej. Takže seznamovaní někde v klubu padá a psát si s někym na netu, to radši si jdu číst.

Já bych byl ràd ve společnosti, ale zmocní se mne takovej divnej pocit, že radši nikam nechodim. Crying or Very sad


Přesně uplně stejně ale doslova to mám já, neumím se zapojit ve větší společnosti přijde mi to že nikam nepatřím...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 03, 2013 10:40 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Já mam taky problémy při seznamovaní, ve třidě jsem byl tak napůl šikanovanej a tak sem se uzavřel do sebe a k tomu se neumim bavit ve větší společnosti, ale mezi 4 očima jsem ukecanej. Takže seznamovaní někde v klubu padá a psát si s někym na netu, to radši si jdu číst.

Já bych byl ràd ve společnosti, ale zmocní se mne takovej divnej pocit, že radši nikam nechodim. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 02, 2013 11:16 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Zdenda: ono já po bejvalym bf hodil při hádce velkej popelník (schválně poněkud vedle, aby stihl uhnout), ono to sice rozštíplo zeď, ale pak jsme to spolu opravili Smile Ono když je vztah pevnej, vydrží skoro všechno, když neni, tak nevydrží ani kritiku na kámoše. Smile (sorry)


Já většinou dostal přes hubu a na tom se nic opravovat společně nedá to se za čas zahojí Smile

Nevím asi to všechno moc řeším jen prostě mám pocit že čas strašně rychle utíká a bojím se že zůstanu jednoho dne úplně sám. Ono je sice fajn číst po přihlášení na iboys zprávy jako "jsi pěknej kluk, moc se mi líbíš, máš krásný oči" atd... ale nikdy z toho nic víc není.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 02, 2013 1:43 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Zdenda: ono já po bejvalym bf hodil při hádce velkej popelník (schválně poněkud vedle, aby stihl uhnout), ono to sice rozštíplo zeď, ale pak jsme to spolu opravili Smile Ono když je vztah pevnej, vydrží skoro všechno, když neni, tak nevydrží ani kritiku na kámoše. Smile (sorry)
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 02, 2013 1:25 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

citace:
Ty nemáš ani žádné kamarády? Jako ono je hezký strávit celej život v práci, ale asi to není úplně to nejlepší řešení. A taky nevím, jak chceš naít jinýho kluka, když seš furt v práci.

Nemám žádné kamarády já jsem se za přítelem odstěhoval do jiného města než odkud pocházím a nikoho tam neznám, a neumím se moc seznamovat. Takže jsem tam pořád spíš sám občas se s někým seznámím na iboys pak jdeme na kafe ale nikdy z toho nic není protože pak mi každej většinou řekne že nemá zájem. Já jsem od 13-ti kdy mi umřela máma tak nějak sám táta na mě moc času neměl jsem spíš takovej samotář neumím se moc zapojovat do společnosti takže nikam moc nechodím. Je mi prostě doma něco chybí.
citace:
Ty si asi sám sebe moc nevážíš, co?


To se tak nedá asi říct já si o sobě nemyslím kdoví co nejsem žádnej krasavec a byl jsem prostě tak nějak rád že někoho mám bral jsem to tak jak to je.
citace:
To ultimatum sice nebylo zrovna chytrý, nicméně v hádce uletí každej a kdyby tě On skutečně miloval, tak by se k tobě zase vrátil.

Já vím že to ultimátum byla hloupost lituji toho v hádce mě to uletělo a prostě už jsem byl zoufalej a nevěděl jsem co dál.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 02, 2013 11:06 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Zdenouš: "a já jsem doufal do poslední chvilky že se to zlepší." to je docela dost "syndrom týraných žen".

To ultimatum sice nebylo zrovna chytrý, nicméně v hádce uletí každej a kdyby tě On skutečně miloval, tak by se k tobě zase vrátil.

Ale máš život před sebou, a jistě si někoho najdeš Smile

Ostatní: Nevim, jestli zdenda v týhle situaci potřebuje si nechat opět máchat čumák. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 02, 2013 9:12 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Zdenouš napsal:
já jsem ho ale měl rád i přesto všechno co mi udělal. Dělal jsem pro něj všechno co jsem mohl, jen aby byl on spokojený.


Ty si asi sám sebe moc nevážíš, co?

Zdenouš napsal:
Nikde to přece nemůže bejt ideální v žádném vztahu


Tak ten váš "vztah" měl k dokonalosti opravdu dost daleko. Wink Jasně, že to nemusí být úplně stoprocentní, nějaké třecí plochy se objevit můžou, to je prostě život - každý jsme jiný, s jinými očekáváními, postoji a hodnotami. Ale aby mě partner mlátil a ponižoval, to teda sorry, to bych fakt nerozdejchal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 02, 2013 1:58 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Zdenouš napsal:
Nikde to přece nemůže bejt ideální v žádném vztahu a já jsem doufal do poslední chvilky že se to zlepší.


Jo, vztah může být ideální, ale dá práci najít toho správnýho kluka. A když něco stojí totálně za ho.no, tak se to už většinou nezlepší nikdy.

Zdenouš napsal:
Trápím se protože se cítím sám ještě víc než předtím, ... Já se ten smutek a samotu snažím zazdít prací zatím to tak nějak jde ráno v 6 vstanu a pak pracuju do 11 večer Smile


Ty nemáš ani žádné kamarády? Jako ono je hezký strávit celej život v práci, ale asi to není úplně to nejlepší řešení. A taky nevím, jak chceš naít jinýho kluka, když seš furt v práci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 01, 2013 10:37 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Honza napsal:
K tomu co napsal Charles a Václav bych ještě doplnil: Tvl, Zdenouši, ty si vlastně vůbec ale fakt v-ů-b-e-c neuvědomuješ, jaký štěstí tě potkalo. Ty bys měl každej den padnout na klolena a děkovat Bohu, že to za tebe takhle vyřídil. (A pak, že Bůh nemá rád buzeranty). Fakt nechápu - ty seš neťastnej, protože se na tebe vys.al kluk, se kterým jsi byl nešťastnej?


Já vím těžko se to vysvětluje vím že bych měl bejt rád že to za mě život vyřešil já jsem ho ale měl rád i přesto všechno co mi udělal. Dělal jsem pro něj všechno co jsem mohl, jen aby byl on spokojený. Nikde to přece nemůže bejt ideální v žádném vztahu a já jsem doufal do poslední chvilky že se to zlepší.


Honza napsal:
Můžeš mi vysvětlit, proč se trápíš teď? Já bych se na tvým místě trápil před tím! A kde jsi byl, když jsem hledal boyfrienřáka? Tak oddanýho týpka, jako ty, bych bral všema desíti.

Btw: nebyl jsi v minulém životě pes? Smile

Trápím se protože se cítím sám ještě víc než předtím, nevím kde jsem byl protože nevím kdy ty jsi hledal kluka ale patrně jsem byl ještě s bývalím. Já se ten smutek a samotu snažím zazdít prací zatím to tak nějak jde ráno v 6 vstanu a pak pracuju do 11 večer a usínám tak nějak o půlnoci takže toho volného času na přemýšlení už není tolik ale i tak to na mě někdy sedne hlavně o víkendech.
Nevím možná jsem byl opravdu pes jsem asi najivní blb..
Honza napsal:
No a co - tak si ho užij v nevztahu, to taky néni občas špatný - hele, nesmíš to brát v životě tak uplně vážně, seš single, tak to využij. Smile


Já právě moc na sex mimo vztah nejsem nevím asi potřebuju k tomu druhému něco cítit. A mám navíc problém s tím že jsem pak zklamanej že z toho nikdy nic víc není. NEvím no prostě asi potřebuju mít někoho rád...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 01, 2013 9:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

K tomu co napsal Charles a Václav bych ještě doplnil: Tvl, Zdenouši, ty si vlastně vůbec ale fakt v-ů-b-e-c neuvědomuješ, jaký štěstí tě potkalo. Ty bys měl každej den padnout na klolena a děkovat Bohu, že to za tebe takhle vyřídil. (A pak, že Bůh nemá rád buzeranty). Fakt nechápu - ty seš neťastnej, protože se na tebe vys.al kluk, se kterým jsi byl nešťastnej?

Václav napsal:
Že člověk čas od času přijde o někoho nebo něco, co patřilo k jeho životním jistotám.


Jako to co tu popisoval Zdenouš jsou sociální jistoty? Tak v tom případě teda doufam, že budu celej život sociálně nejistej.

Zdenouš napsal:
už rok předtím si mě přítel přestal všímat ... za mnou jezdil jen na sex ... on mi vždy řekl že do fitka nikdy nepůjde ... začal najednou s kamarády chodit do fitka ... tak mi řekl že ne že semnou tam chodit nebude že si nebude dělat ostudu. ... už jsme se vídali tak třeba 1x týdně 2 hodiny a to přijel víceméně jen na sex

Mě to ted hrozně trápí chybí mi měl jsem ho rád vlastně víc než jsem si asi uvědomoval.


Můžeš mi vysvětlit, proč se trápíš teď? Já bych se na tvým místě trápil před tím! A kde jsi byl, když jsem hledal boyfrienřáka? Tak oddanýho týpka, jako ty, bych bral všema desíti.

Btw: nebyl jsi v minulém životě pes? Smile

Zdenouš napsal:
Když už náhodou na někoho narazím tak nakonec mi každej řekne "jsi fajn pěknej kluk ale já na vztah nejsem". Už nevím jak dál, ...


No a co - tak si ho užij v nevztahu, to taky néni občas špatný - hele, nesmíš to brát v životě tak uplně vážně, seš single, tak to využij. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 01, 2013 12:14 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zdenouš napsal:
ale mě hrozně chybí to že se nemám ke komu přitulit, komu říct co mě trápí prostě si pripadám sám.

Zdendo, podobně, jako charles, si myslím, že za Tebe okolnosti vyřešily něco, co jsi měl vyřešit už dávno sám, a asi jsi na to neměl sílu. Podle toho, co píšeš, k rozchodu došlo už dost dlouho předtím, než jsi to vyslovil.

Že člověk čas od času přijde o někoho nebo něco, co patřilo k jeho životním jistotám, je neodstranitelná součást lidského údělu a je nutné se s tím umět vyrovnat. A strávit některé životní etapy sám, to je také přirozené.

Jakákoli náhradní aktivita, změna prostředí, vymazání všeho, co připomíná ztracené, v nejhorším krátkodobě přiměřená antidepresiva. Časem se zvedneš a najdeš si někoho, s kým budeš žít důstojně. Co ostatně jiného?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 31, 2013 11:30 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Ahoj, ano je to ten samej, já vím že na jednu stranu je to dobře ale na druhou stranu mi chybí měl jsem ho i tak rád. Ta samota je děsná nedokážu se na nic soustředit ráno odejdu do práce a večer zase domů, snažím se co nejvíc zaměstnat abych zahnal myšlenky ale nic mě nebaví nechci se zůčastnovat žádných společností protože když pak vidím jak kamarádi mají své partnery a partnerky tak je mi do breku. Můj problém je že já si nedokážu jen tak nezávazně užívat sexu jako ostatní, potřebuju k tomu něco víc. Jsem asi divnej já vím že je mi 23 a měl bych asi tak nějak užívat si spíš ale mě hrozně chybí to že se nemám ke komu přitulit, komu říct co mě trápí prostě si pripadám sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 31, 2013 11:02 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Ahoj Zdendo, přečetl jsem si tvoje starší příspěvky. Ten kluk, se kterým jsi se v červnu rozešel a po němž tolik teskníš, je ten samý, co tě ponižoval, mlátil a vyhrožoval ti, že tě zabije? Pokud ano, tak ten rozchod je to nejlepší, co tě mohlo potkat. Toť můj názor. A že sis zatím nikoho jiného nenašel? Je ti něco přes dvacet, jestli se nepletu, tak si zatím co nejvíc užívej sex a nějaký ten vztah časem přijde. Rozhodně ještě nemáš zmeškáno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 31, 2013 8:50 pm
Autor Zpráva
Zdenouš
uživatel


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Ahoj kluci, loni v červnu jsme se rozešli s přítelem po 5 letech a já to pořád nějak nemohu vstřebat. Pořád cítím že si za to mohu sám pronesl jsem hloupou větu nebo ultimátum. Začalo to tak že už rok předtím si mě přítel přestal všímat pak se to stupoňovalo začal bej víc s kamarády, jezdil s nima na výlety za mnou jezdil jen na sex nic jsme spolu nedělali dával to za vinu mě že já nemám žádný společný zájem atd... Několikrát jsem mu navrhoval spoustu věci které bychom mohli dělat spolu jednou z nich bylo fitko on mi vždy řekl že do fitka nikdy nepůjde že se tam nebude předvádět. loni v lednu ale začal najednou s kamarády chodit do fitka když jsem mu řekl že bych teda šel s ním tak mi řekl že ne že semnou tam chodit nebude že si nebude dělat ostudu. Pak začal ještě víc času trávit s kamarády už jsme se vídali tak třeba 1x týdně 2 hodiny a to přijel víceméně jen na sex v červnu už jsem to nevydržel a během jedné hádky jsem v zoufalosti řekl "že už nemůžu, buď já nebo kamarádi já už nechci bejt pořád sám" Týden se mi neozýval po týdnu jsem mu napsal zprávu a on mi odpověděl "Rozejdeme se". Mě to ted hrozně trápí chybí mi měl jsem ho rád vlastně víc než jsem si asi uvědomoval. On už si našel nového přítele jsou pořád spolu, mě se najít si někoho nějak nedaří. V práci nedokážu pořádně fungovat dělám hlouposti. Když už náhodou na někoho narazím tak nakonec mi každej řekne "jsi fajn pěknej kluk ale já na vztah nejsem". Už nevím jak dál, připadám si jak v uzavřeném kruhu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 15, 2012 9:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

honzik-atom napsal:
Brio napsal:
Honza napsal:
Hm, dost drsná zkušenost. Dost tě obdivuju, že jsi s ním tak dlouho vydržel. Feťáky nesnáším, kdyby můj boyfrienďák začal s něčím, a stačila by tráva, má kopačky jistý.

Applause


Láska je hold slepá ....


kolikrát i blbá Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 15, 2012 7:22 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Citovat

Brio napsal:
Honza napsal:
Hm, dost drsná zkušenost. Dost tě obdivuju, že jsi s ním tak dlouho vydržel. Feťáky nesnáším, kdyby můj boyfrienďák začal s něčím, a stačila by tráva, má kopačky jistý.

Applause


Láska je hold slepá ....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 15, 2012 1:03 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Hm, dost drsná zkušenost. Dost tě obdivuju, že jsi s ním tak dlouho vydržel. Feťáky nesnáším, kdyby můj boyfrienďák začal s něčím, a stačila by tráva, má kopačky jistý.

Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 14, 2012 11:48 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hm, dost drsná zkušenost. Dost tě obdivuju, že jsi s ním tak dlouho vydržel. Feťáky nesnáším, kdyby můj boyfrienďák začal s něčím, a stačila by tráva, má kopačky jistý.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 14, 2012 9:45 pm
Autor Zpráva
honzik-atom
uživatel


Založen: 14.11.2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Jižní čechy

Předmět: Citovat

Tak mi to nedalo - nakonec jsem se odhodlal a napíšu k dobru svůj příběh i já. O každé lásce si myslíme,že je ta pravá . To jsem si myslel i já , když jsem se zamiloval do svého přítele , se kterým jsem se před 9 měsíci rozešel . Říkejme mu třeba Quido .
Nejdřív se mi fyzicky moc nelíbil - spíš mě přitahoval tím,jaký je . Později jsem mu to i přiznal . Nakonec zvítězil rozum a začal jsem ho vnímat úplně jinak . Jako skvělého a krásného člověka . Když po čase opadla ta bláznivá zamilovanost - nastalo klasické žití . Já jsem tím napohrdal a pokaždé jsem se stejně na Quida těšil . On na mě zřejmě také. Ovšem jen do doby než si našel nové kamarády . Drogy . Snažil jsem se mu všemožně pomáhat . Osobně jsem v té době měl tězkou situaci i doma u rodičů , kde jsem moc času už netrávil - nějak se s mím přítelem prostě nedokázali smířit ( Věděli,že jsem gay - ale zřejmě čekali fešáka v saku se zvučným titulem ) .
Začal jsem v té době brát antidepresiva již po 2 ( beru je dnes znova ) . S Quidem byla těžká spolupráce. Nejdříve chtěl s drogou přestat a bojoval . Všechno co měl doma jsem bleskově zlikvidoval . Musím přiznat ,že se asi měsíc a půl dobře držel . Nikdy mi , ale neřekl , proč začal inklinovat k jinému světu a začal se celkově měnit . Později se k drogám vrátil . "Tajně" . Tajně do té doby než jsem je začal nacházet po bytě . Věděl jsem,že nyní už je zle . Na léčení Quido jít nikdy nechtěl ... Snažil jsem se mu pomáhat sám , ale bylo to již nad lidské síly . Vše zkončilo tím,že drogy přede mnou začal schovávat. Jednou se mi to málem stalo osduné . Jednu svojí dávku nasypal do prázdné slámky ... Co čert nechtěl - dochutil jsem s tím ve spěchu jídlo sobě i jemu ... Jemu se nestalo nic , já jsem zkončil v nemocnici. Nikdy jsem žádnou omluvu nedostal ... Rozhodl jsem se , že si dáme "pauzu" - buď se dá dohromady , nebo odejdu . Naivně jsem věřil , že si vybere mě a drogy oželí . Když jsem si přišel pro věci , byl jsem fyzicky napaden zdrogovaným Quidem - opět jsem se probral v nemocnici a pak jsem se zhroutil z toho co se vlastně stalo . První dva měsíce jsem ani nevycházel z bytu jak mi bylo zle . Teď už je to lepší - heslo , že čas vše zhojí se potvrdilo . Jen v ten první moment jsem tomu nevěřil a čekal minimálně konec světa .... Po roce a půl soužití a pak i přežívání ....

Co mi to vzalo ? Krom nervů a volného času - vlastně nic ....
Co mi to dalo ? Zkušennost - že tohle už nikdy ne !

Díky všem co našli čas a přečetli si to ... Snad to nebylo moc nudné - Snažil jsem se to hodně zkrátit .
Podrobně jsem si to psal celý rok a půl - ale to by bylo na delší čtení Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 11, 2011 8:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nick Guest napsal:
Zamilovávat se lze proto, že ten druhej má tvář anděla a boží zadek, zatímco milovat můžeme někoho, kdo nás má rád, umí nás podržet, je empatický a zodpovědný.


Tak vpodstatě máš pravdu, akorát je problém, že duševní krása není až tak moc vidět a organismus reaguje spíš na ten dokonalej zadek.

Ono i heteráci to maj stejný, sem dost často slyšel "tý vo.e, ta má ale kozy" ale nikdy "tý vo.e, ta je hodná".


Tak.. Nějak sem nevěděl od kterýho příspěvku začít, tak třeba od prvního se kterym souhlasim Smile

Ono se i na delší dobu dá snáz mávnout rukou nad řadou nedostatků v duševní kráse, než v té tělesné. O kratší době/situaci vůbec nemluvě.

K biologii - ono to je docela prosté, chtělo by se říct co vidí ženská na neplodnym chlapovi, že. Nicméně - některý rysy sou prostě tak univerzálně přitažlivý a zadek je báječnej příklad (pokud se někdo nevytasí se svou oblibou obřích a rozteklejch), že to ten rozmnožovací rámec překračuje. Nicméně to neni záležitost hm, ale kohokoliv s vyjímkou přírodních národů, kde je nejvíc in věstonick venuše a kde platí "proč sou v tý televizi tak tlustý? protože se MAJI!".

Mimochodem, ženy se na mužskej zadek nedívaji kvůli šlachovitým dětem, ale aby odhadly jak umí šukat. Laughing

Ad práce/sex - no ono myslim, že příroda nenastavila pubertální nadrženost na ten věk jen tak pro srandu. Smile Docela bych řekl že je to pro psychickej vývoj o dost podstatnější, než práce. Viz tedy Václav a velmi nadržení presidenti. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 13, 2011 8:23 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ... Citovat

charles napsal:
Nenapsal jsem "jiný vlak", ale "jiný DRUH vlaku". Vidím v tom podstatný rozdíl. Wink

Rozumím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 12, 2011 11:56 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: ... Citovat

Václav napsal:
Však člověk nemusí stihnout každý vlak, který jede kolem - to snad ani nejde Smile .


Nenapsal jsem "jiný vlak", ale "jiný DRUH vlaku". Vidím v tom podstatný rozdíl. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist