Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Můj příběh
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt srpen 11, 2011 12:42 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Můj příběh Citovat

Honza napsal:
http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=43352#43352

Dík za připomenutí, už jsem zapomněl, že jsem něco takového napsal. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 11, 2011 12:16 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Můj příběh Citovat

Libor napsal:
Já sebe ... v žádné z těch kateorií nenašel Very Happy

5-2 Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 10, 2011 11:49 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Můj příběh Citovat

Honza napsal:
Václav napsal:
počkej, až si to ověříš "skutkem" (radši víc "skutky"),


Já bych na nic nečekal a vrhnul bych se na skutky co nejdřív,
bo co neurveš teď, to už v domově důchodců nedoženeš. Smile

Alofok napsal:
... profil na Iboys a docela jsem zklamaný z těch lidí co mi píšou Rolling Eyes To je samí “Ukaž mi ho “ apod. ...


A ukázal jsi? Smile

To je normálka, na Iboysu (a nejen tam) je hafo nadrženců, co se okamžitě vrhnou na "mladý maso", prostě je ignoruj, ono je to za několik dnů přestane bavit, bo se objeví nové oběti.

Jinak doporučuju k teoretickému studiu typologii buznotypů:

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=43352#43352

a typologii Iboysu:

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=43961#43961
.


Fakt ti buzní typologie pomohla? Je někdo, komu pomáhá škatulkování, aby se vyznalv lidech. Já sebe , ani své přátele v žádné z těch kateorií nenašel Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 10, 2011 11:30 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Určitě ještě počkej ale hlavně jim to jednou řekni,je lepší když jim to řekneš ty než aby jim to řek někdo kdo tě někde náhodou s někým uvidí a tak,věř mi mluvím z vlastní zkušenosti.
 
      Na začátek stránky  

st srpen 10, 2011 12:44 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Můj příběh Citovat

Václav napsal:
počkej, až si to ověříš "skutkem" (radši víc "skutky"),


Já bych na nic nečekal a vrhnul bych se na skutky co nejdřív,
bo co neurveš teď, to už v domově důchodců nedoženeš. Smile

Alofok napsal:
... profil na Iboys a docela jsem zklamaný z těch lidí co mi píšou Rolling Eyes To je samí “Ukaž mi ho “ apod. ...


A ukázal jsi? Smile

To je normálka, na Iboysu (a nejen tam) je hafo nadrženců, co se okamžitě vrhnou na "mladý maso", prostě je ignoruj, ono je to za několik dnů přestane bavit, bo se objeví nové oběti.

Jinak doporučuju k teoretickému studiu typologii buznotypů:

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=43352#43352

a typologii Iboysu:

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=43961#43961
.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 09, 2011 11:22 am
Autor Zpráva
Alofok
tester


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 5

Předmět: Citovat

Jo ješte jsem zapoměl dodat, že jsem si včera zkusil založit profil na Iboys a docela jsem zklamaný z těch lidí co mi píšou Rolling Eyes To je samí “Ukaž mi ho “ apod. Ale možná co jsem tam taky mohl čekat ne? Laughing

Nebo taky sranda byla jak jsem se jednou zamiloval do mladého řidiče autobusu Very Happy To si pomatuju že jsem třeba i jel jiným autobusem i když jsem vědel, že do školy přijdu pozdě ale hlavně, že ho řídil on. Sedal jsem si dopředu a někdy i zkoušel oční kontakt, ale moc to nešlo když řídil Very Happy No a pak to nějak vypěnilo Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 09, 2011 11:10 am
Autor Zpráva
Alofok
tester


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 5

Předmět: Re: Můj příběh Citovat

Václav napsal:

Hodně zdaru, a nepij moc Kofoly, je v ní spousta cukru, škodí to zubům i linii.


Tu přezdívku mám náhodou a kofou skoro vůbec nepiju, ale mockrat Ti děkuji za tvojí odpověd Wink

Martin napsal:
Vítám!

Víš, ono to jistě nějakej pátek počká, a btw - kolikrát tě může překvapit, že to vezme líp fotr... ten se obvykle tolik netěší "na vnoučátka" Very Happy


Snad máš pravdu Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 09, 2011 9:30 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Můj příběh Citovat

Ahoj, Kofolo,

odhaduju, že k nicku Tě dovedla ta reklamní scénka "Dáš mi napít, Ondro?"

Taky myslím, jako Martin i Ty, že pár pátků to počká. Píšeš, že ve 14 jsi si uvědomil, že jsi gay, a určitě víš, co Tě k tomu dovedlo. Jenže v tom (a nejen v tom) věku se člověk pořád ještě hledá. Řečeno trochu drsněji: počkej, až si to ověříš "skutkem" (radši víc "skutky"), čímž nemyslím jen "to", ale i nějaký partnerský vztah. I ti nejvíc milující a nejvíc tolerantní rodiče neskáčí z CO svých dětiček nadšením: měli přeci jen o jejich budoucnosti drobet jiné představy. Proč je jitřit, dokud není naprostá jistota.

Na druhé straně o všem píšeš s takovým klidem a vyrovnaností, že se dá odhadnout, že hrůza z homosexuality není u vás hlavním rodinným tématem, že to vezmou v klidu. Dost jistě i otec: oni holt chlapi city tak neventilují, což neznamená, že v rodičovském páru jsou těmi, kdo mají ratolesti míň rádi a budou hůř přijímat jejich CO.

Když se někdy píše, že CO děláme proto, abychom nelhali, je to drobet zidealizované vyjádření různých motivací, jejichž součástí je i "abychom nemuseli tolik hlídat, co říkáme." Až půjdeš s rodinou třeba po nákupech, Ty uvidíš něco atraktivního a uklouzne Ti "To je pěknej kluk", rodina, která "ví", se pobaveně usměje. Rodina, která "neví", bude dost drsně převapená.

Když se o vhodném okamžiku pro CO píše v růzých "Radách pro gaye", jde o zobecnění mnoha různých zkušeností, a v diskusních fórech zas každý popisuje svůj individuální příběh, který se udál v jeho konkrétních, úplně neopakovatelných poměrech. Takže seriózní rada pro konkrétní situaci neexistuje: musíš najít sám v sobě, jestli ta potřeba už u Tebe nastala, a jak snadno to Tví blízcí vezmou.

Hodně zdaru, a nepij moc Kofoly, je v ní spousta cukru, škodí to zubům i linii.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 09, 2011 8:28 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Vítám!

Víš, ono to jistě nějakej pátek počká, a btw - kolikrát tě může překvapit, že to vezme líp fotr... ten se obvykle tolik netěší "na vnoučátka" Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 09, 2011 1:17 am
Autor Zpráva
Alofok
tester


Založen: 9.8.2011
Příspěvky: 5

Předmět: Můj příběh Citovat

Zdravim všechny!

Docela dost dlouho jsem uvažoval jestli to jsem napíšu i když to tu bylo řečeno několikrát.
Asi ve 12-13 letech jsem poznal pěknou holku se kterou jsem si dost rozuměl a hodně se mi líbila tk jsem se jí zeptal jestli by semnou nechtěla chodit a po dlouhém zvažování řekla NE!! Můžu vám říct, že jsem byl dost zklamaný, ale od té doby se mi nějak začali líbit kluci a táhlo se to dál až jsem si asi ve 14 letech uvědomil, že jsem gay. Jsem docela i rád že jsem gay.
V 8. třídě se mi zalíbil jeden kluk, ale nebylo zas tak žhavý abych z toho v noci nespal. Byl jsem si 100% jist že je hetero, ale byli chvíle kdy jsem doufal že není. Po čase mě to přešlo a nyní mi je 15 let a začínam přemýšlet kdy a jak to řeknu své rodině a blízkým. Jednou jsem to řekl dobrému kamarádovi, ale nemyslím že to bral vážne Very Happy No a pak jsem se opil s jiným kamarám jsme nějak došli k tématu homosexualita a on se mě zeptal jestli jsem gay (nemyslím si že se me na to zeptal kvůli tomu jak vypadám. Naopak si myslím že se oblíkam a chovám jako hetero) no a já mu odpovědel NO COMENT Very Happy Ale sám řekl že by mu to ani nevadilo, že každý je jaký je a v tu chvíli jsem poznal, že takhle se zachová správný kamarád Smile
Nyní co jsem si přečtl vaše příspěvky tk jsem nějak dostal chuť to říct rodičům, ale myslím, že to ješte nějaký ten pátek počká, i když podle mého to máma vezme v pohodě ale u táty si nejsem tak jistý.

Když jsem to začínal psát tk jsem tk 10 minut vymýšlel 1 větu ale pak sem se nějak rozjel HeH Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist