Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Děti a zvířata
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

 
Máte rádi děti a zvířata ?
Ano
100%
 100%  [ 5 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Nevadí mi
0%
 0%  [ 0 ]
Nevím
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 2:06 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

jj to je no, frízáky,irský koby ,míšence s irským kobem a frízákem a moje nejmilejší jeska je grošák
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 1:45 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Teď už hřebec, po klisně Anglán, otec neznámý. Táta nám koně kupovat nechtěl, bo to není zrovna laciná záležitost, ale soused měl spolužáka ze zemědělky, kterému se sčubla klisna omylem s nějakým hřebcem, a nikdo nevěděl s kterým, což je pro chov dost průser. Tak se toho hříběte chtěl co nejdřív zbavit a dal nám ho dost lacino. Jinak stavbou je to anglán jak vyšitej, jen trochu světlejší, než je standard hnědáka.

Jakého koníka máš ty ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 12:57 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

jo Honzo a co máš za plemeno?,a máš hřebečka,hřebce,klisničku,klisnu nebo kobylu?
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 12:54 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: matyáš Citovat

my na dovolený moc nejezdíme ,on je vorkoholik,a já dřív dost jezdil dřív na dovolenou smámou a to mi stačilo ,ale občas někam jedem ted jsme bili v tatrách a čeká nás ještě řím a to se mi ozvířata postará babička jako vždycky když sem náhodou někde prič a o koně jedna holčina s klubu,tak já se nechystám mít děti ikdyž on by chtěl a to má už 18 letou dceru Very Happy ,jo početná rodina jsme až moc chtěl bich být jedináček ale bohužel mám 7 sourozenců a jedno na cestě( od mámy 5 od táty zatím 2) ale nestěžuji si mohlo bi být i hůř ne Razz
 
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 12:16 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hezkej zvěřinec, to se doma nenudíš, si umím představit, co to dá práce. Jak to děláš, když jedete na dovolenou? Předpokládám, že ten zvěřinec ssebou neberete?

Kůň je suprové zvíře, mám ho u našich na farmě.

No s dětma asi tak: né, že bych je vůbec neměl rád, děti jsou fajn, spíš jsem to myslel tak, že neuvažuju ani omylem o adopci.

Btw: koukám, že jste dost plodná rodina. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 04, 2011 12:04 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: matyáš Citovat

A chápu že nemáš rád Honzo děti každej na to není,ale já sem na ně zvyklej ,pořád někomu hlídám a máma má ted 10 měsíční trojčata- 2 holky a kluka, a táta má 7 měsíční holčičku a ted mu jeho žena v zaří porodí další holčičku a ještě k tomu mám neteř tak že na děti sem fakt zvyklej a myslím si že kdybys měl taky kolem sebe hodně dětí zvyknulbysis i ty.
 
      Na začátek stránky  

st srpen 03, 2011 11:54 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
Zvířata mám taky moc rád, nejlíp s bramborovým knedlíkem a se zelím. Smile

Zvíře žádné nemám, bo nemám čas se o něj starat, takže by bylo dost nezodpovědné si ho pořizovat. Nějakou dobu jsem uvažoval, že si koupím něco nenáročného, třebas pavouka, jenže hezcí pavouci jsou kousavé a jedovaté potvory, tak jsem si to rozmyslel a spokojil jsem se s obyčejným pavoukem ve stoupačce. Taky občas opečovávám sousedčinu kočku, která mi udělila doložku nejvyšších výhod, takže ji můžu i podrbat. Boyfrienďák má domek, tak má psa, veverku, dvě kočky, které postupně přišly a oznámily, že jsou jeho a že u něj budou bydlet, a jednoho kocoura nalezence, kterého někdo hodil jako kotě do lesa.

Děti moc nemusím, dřív jsem musel dělat chůvu mladšímu bráchovi, čímž se mé mateřské potřeby vyčerpaly. Smile

to matyáš: jaká máš doma zvířata? (Předpokládám, že kůň to nebude) Smile




Tak koně nemám doma ale v pronajatý stáji v klubu kam chodím a starám se kromě svých i o klubový koně,jinak mám 4 kočky,rybičky,osmáka,králíka,2 morčata a králičího jezevčíka a u mámy mám dánskou dogu.
 
      Na začátek stránky  

st srpen 03, 2011 11:39 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Zvířata mám taky moc rád, nejlíp s bramborovým knedlíkem a se zelím. Smile

Zvíře žádné nemám, bo nemám čas se o něj starat, takže by bylo dost nezodpovědné si ho pořizovat. Nějakou dobu jsem uvažoval, že si koupím něco nenáročného, třebas pavouka, jenže hezcí pavouci jsou kousavé a jedovaté potvory, tak jsem si to rozmyslel a spokojil jsem se s obyčejným pavoukem ve stoupačce. Taky občas opečovávám sousedčinu kočku, která mi udělila doložku nejvyšších výhod, takže ji můžu i podrbat. Boyfrienďák má domek, tak má psa, veverku, dvě kočky, které postupně přišly a oznámily, že jsou jeho a že u něj budou bydlet, a jednoho kocoura nalezence, kterého někdo hodil jako kotě do lesa.

Děti moc nemusím, dřív jsem musel dělat chůvu mladšímu bráchovi, čímž se mé mateřské potřeby vyčerpaly. Smile

to matyáš: jaká máš doma zvířata? (Předpokládám, že kůň to nebude) Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 03, 2011 7:56 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Děti a zvířata Citovat

Co vy a děti a zvířata?, já mám děti moc rád ,jsem na děti zvyklý mám hodně malých sourozenců a neteř a často i známým a sousedům hlídám děti,a zvířata mám také rád a mám jich hodně ale nejradši mám koně ,těm se věnuji již od 4 let. Very Happy
 
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist