Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Prague pride 2011
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

po srpen 22, 2011 12:38 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Zase se přiostřuje... Citovat

Vidím, že někteří z diskutujících se opět dostávají na hranici svého tolerančního limitu a ve vzduchu se rýsuje pořádná rvačka. Budete-li takto pokračovat, dočkáte se zavření dalšího vlákna. Mimochodem, samotnému pochodu se myslím také říkalo pochod tolerance. Jaké tolerance jste vizitkou Vy, to se podívejte do příspěvků níže. Není to poněkud tristní?Sad
Prosím Barta, aby přehodnotil své urychlené emotivní reakce a méně jich ventiloval veřejně. Dále Adama, aby přestal napadat Nicka Guesta, protože to už je doopravdy napadání jedné osoby, nikoli vyjádření odlišného stanoviska.
Ttompe, rudohnědý svět je velmi vtipná a zdařilá alegorie, ve zdejším kontextu bohužel pravdivá Sad
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 11:02 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart napsal:
O tom se tady totiž nediskutuje, taková akce se pouze odsuzuje, zpochybňuje a zesměšňuje...

Ty jsi o tom, Barte nediskutoval, Tvoje posty v té diskusi neexistují? V těch postech Ty jsi pochod odsuzoval, zpochybňoval, zesměšňoval? Já myslím, že ne, že tu proběhla skutečná diskuse, že tu zazněly argumenty pro i proti, i řada názorů "někde mezi".

Je to Zacharias, kdo tvrdí, že ta diskuse je od počátku nesmysl, ne já.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 10:51 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Nesmyslem má být dokonce i sám fakt, že ve fóru gayů se diskutuje o pochodu gayů.

čili: Blouznivý Zacharias, jak ho vůbec mohla napadnout ta bláhovost, aby na gay-komunitě obhajoval pochod gayů... O tom se tady totiž nediskutuje, taková akce se pouze odsuzuje, zpochybňuje a zesměšňuje...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 10:40 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Václav napsal:

Bart, tvůrce trefných zkratek ("rudá podšívka duhové vlajky").

Ho ho, proti této "pochvale" bych se rád ohradil. Já jsem nikdy takovou do nebe volající pitomost nenapsal. Exclamation

Strašně se omlouvám, pochopitelně jde o brighta, Ty bys to rozhodně nenapsal. V textu opravuji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 10:33 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:

Bart, tvůrce trefných zkratek ("rudá podšívka duhové vlajky").

Ho ho, proti této "pochvale" bych se rád ohradil. Já jsem nikdy takovou do nebe volající pitomost nenapsal. Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 10:22 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

xts napsal:
Nevím, zda ho takto vřelé uvítání přesvědčilo k další aktivitě...

Zacharias snad není malý kluk. Co asi tak mohl čekat, když první věta jeho prvního postu zde, věta umístěná za dost dlouhou diskusi řady lidí, zní:

Zacharias napsal:
... hádat se o Pride je nesmysl od počátku.

Zacharias, pln vcítění a dobrého vychování, diskutujícím sděluje, že všichni dlouho dělali nesmysl. Nesmyslem má být dokonce i sám fakt, že ve fóru gayů se diskutuje o pochodu gayů. Nediskutuj, jdi do průvodu nebo do kostela, jiná cesta není. Hm.

Následuje popis nehezkého světa, v němž na mnoha položkách se lze shodnout, kdyby ta lamentace nebyla vztažena jen na dnešek (a v podtextu jen na oponenty), a kdybychom lamentace stejného obsahu neslýchali, co je lidstvo lidstvem. On byl svět takový bohužel vždy, a vždy takový bude. Obecně: tvrzení "Dnes je vše jen o penězích" může vyvolat jedinou otázku: ono někdy nebylo? Boj s přirozenými stránkami lidské povahy stál už hezkých pár milionů mrtvol.

Zacharias napsal:
V době, kdy se všechno projede kalkulačkou,

Bohužel, i ten největší milovník spásy lidstva pro lepší zítřky se bez kalkulačky neobejde (tedy: myslí-li to vážně). Je to mrzuté, ale kalkulačku je nezbytné zapnout hned potom, kdy bylo dopito poslední víno z vyloupených sklepů bohatců. Jinak lepší zítřky prostě nastat nemohou. Zatím ale většina spasitelů lidstva v ten moment neaktivovala kalkulačky, ale policejní špicly k boji s vnitřním nepřítelem, takže ráj je zatím v nedohlednu.

Se vcítěním a společenským taktem, s nimiž začal, Zacharias i končí:

Zacharias napsal:
A změna se dá vždy nejlépe začít u sebe.

Bright, tvůrce trefných zkratek ("rudá podšívka duhové vlajky"), správně testuje, míní-li Zacharias obecnou nápravu, nebo úkoluje jen ty zlé a ošklivé. Výsledek vidíme, dle NG je Zacharias naštvaný.

Já si přesto vše Zachariasova postu cením, neboť upřímně (snad až bezelstně) přitakává těm, kdo se u Prague Pride obávali cílů (i) jiných, než je podpora gayů:

Zacharias napsal:
... byl pochod za toleranci něčím víc, než jen předváděním skupiny lidí, kteří mají jinou orientaci,

Díky. Tvůrci pojmu "homosexualismus" to říkají také. Zachariasovi vadí ten pojem, mě ten fakt.


Naposledy upravil Vaclav dne po srpen 22, 2011 10:40 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 9:39 am
Autor Zpráva
NICK
uživatel


Založen: 20.7.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: PLZEN

Předmět: bart Citovat

jsem rad za Tvoji reakci na Zachariasuv prispevek Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 8:10 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ad Zacharias: S tím, co napsal Zacharias, souhlasím. Vidím svět velmi podobně jako on. Mrzí mě, že jeho upřímná obhajova pražského pochodu gayů a jeho kritika konzumu vyvolala takové pobouření a tak nesmyslné invektivy. Předpokládám, že dalšího příspěvku od Zachariase se už nedočkáme. Hrstka zdejších fanatických pseudodiskutérů si bude moci nadále vesele obhajovat Bátoru a všemocnou ruku trhu, aniž by jim jejich souznění kdokoliv narušoval. Bravo, pánové.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 12:36 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

And now for something completely different - a man with three buttocks.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 12:30 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: video změněno z boty na poustevníka. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 12:25 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright: video jsem tedy nesledoval, ale následuji botu!!! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 12:19 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No to nevim. Ale taky nevim, zda je vítaná další nevědoucná přesvědčivá aktivita Laughing


Tak mohla by bejt ještě legrace Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 12:16 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Mno mi nějak prosby k jednomu z proroků docela unavují Wink
Vybavil se mi dav následovníků v Životě Briana. Laughing
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne po srpen 22, 2011 12:24 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 22, 2011 12:01 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

xts napsal:
Koukám, že Zachariáš je "nejnovějším registrovaným uživatelem". Nevím, zda ho takto vřelé uvítání přesvědčilo k další aktivitě...


No to nevim. Ale taky nevim, zda je vítaná další nevědoucná přesvědčivá aktivita Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 11:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
ttomp napsal:
Zacharias: Prosím Wink
Připojuji se a za sebe žádám lepší sloh a méně zagorky. friendly_hamster


Mno mi nějak prosby k jednomu z proroků docela unavují Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 11:42 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Koukám, že Zachariáš je "nejnovějším registrovaným uživatelem". Nevím, zda ho takto vřelé uvítání přesvědčilo k další aktivitě...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 11:37 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
Zacharias: Prosím Wink
Připojuji se a za sebe žádám lepší sloh a méně zagorky. friendly_hamster
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 11:29 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Zacharias napsal:
Tolerance, pochopení, respektování, vzdělaní, pomoc a modrost.
V době, kdy se všechno projede kalkulačkou, měřítkem člověka je plat, majetek a moc - koncentrované sobectví a arogance, se ty pojmy zdají vhodné pro blázny.
Svět však tvoří jednotlivci. A změna se dá vždy nejlépe začít u sebe.


bright: On přece nepsal, že "plat a majetek jsou sobectvím hodným bláznů", ale že ty pojmy (tolerance, pochopení...) se v určité době zdají vhodné pro blázny.
To k čemu mělo patřit to "koncentrované sobectví a arogance" - jestli k platu, majetku i moci, nebo jenom k poslednímu - by třeba mohl Zacharias ještě rozebrat, když ho poprosíme.

Jestli ses ho ptal věcně a slušně, to nevím. Mně to přišlo spíš, že ses snažil překroutit to, co psal. A jemu to očividně přišlo podobně. Wink

Zacharias: Prosím Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 11:28 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
tak svůj dotaz opakuji potřetí a naposledy: Jakou změnou chce Zacharias začít u sebe, abychom se mohli inspirovat?


To se zřejmě načekáš. Co vím, tak se Zacharias naštval, a já se mu ani nedivím. Sad

Ad Adam: Rozumně se s tebou diskutovat nedá a hádky to tady jenom znečišťujou, takže se budu i nadále držet zásady DNFTT. A posílám ukolébavku.

Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 11:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp: Citace prosím přesně. Wink
Zacharias napsal:
V době, kdy se všechno projede kalkulačkou, měřítkem člověka je plat, majetek a moc - koncentrované sobectví a arogance, se ty pojmy zdají vhodné pro blázny.
Svět však tvoří jednotlivci. A změna se dá vždy nejlépe začít u sebe.
Ergo neříká tím „Peníze by neměly být jedinou hodnotou.“, jak si to vykládáš, ale mj. že plat a majetek jsou sobectvím hodným bláznů. V závěru vyzývá jednotlivce ke změně. Proto jsem se ho věcně a slušně zeptal:
bright napsal:
Začít jak? Přestat pracovat, aby nebyl plat ani majetek? Nebo pracovat, ale vše rozdat?

Odpovědi jsem se nedočkal, tak svůj dotaz opakuji potřetí a naposledy: Jakou změnou chce Zacharias začít u sebe, abychom se mohli inspirovat?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 10:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Martin: Zacharias mi svým stylem připomíná apoštola Pavla, který své dopisy začínal “miluj bližního svého“ a končil “za lásku se nepovažuje...“. Smile


No v některých pasážích mi vrtá hlavou, zda ho některý z judských králíků nenechal taky vykastrovat, když tak ohní proti "žádostivostem těla".

Ad ttomp: jsi si jistý, že si plně pochopil smysl fašismu? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 8:40 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Zacharias: souhlas, hezky jsi to napsal. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 7:59 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

bright:
A: „Peníze by neměly být jedinou hodnotou.“
B: „A to jako máme přestat pracovat nebo všechno rozdat?“
Nemyslíš, že takový reakce by teoreticky mohly někoho od diskuse odradit? (Já vím nadsázka, ironie, blablabla…)


_________________________________

Taky je myslím načase dokončit Velké schizma GK a ujasnit si, kdo kam patří. Všichni víme, že svět je černobílý, vlastně rudohnědý:

Komunisti (Závidíme za vlast!, Prdící krávy – náš nepřítel!, Rodíme doma!, Smrt jádru!, Smrk kůrovci!, Rozpočty plníme na 150%!)

Fašisti (Jediný bůh je Bůh (trojdílný)!, Žádné opice!, Nemáš dvacku, tak se operuj sám!, Z Belgie jen suché hadry!, Smrt kůrovci, velrybám a všemu, co se pak dá prodat!)


Aby nedošlo k trapných omylům při rozdávání zbraní, tak Rudí nalevo, Hnědí napravo. Kdo zůstane uprostřed bude sloužit jako cvičný terč.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 3:02 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Zacharias mi svým stylem připomíná apoštola Pavla, který své dopisy začínal “miluj bližního svého“ a končil “za lásku se nepovažuje...“. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 2:24 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Martin > Very Happy Very Happy

Adam > Souhlas.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 2:17 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Martin: ...Ovšem tito přispěvatelé do státní kasy vidí zřejmě konzumní styl života v tom, že si někdo něco za své těžce vydělané peníze koupí a nemyslí přitom na všehomíra, Jova ani africké siroty.


Tak to teda já jsem na Jupitera Optima Maxima myslel, když jsem si kupoval bundičku a gatě v outletu Laughing Říkal sem si "ať mi to padne, a stojí to fakt tak málo" Very Happy Na siroty a všehomír, ani na konvalinku s včeličkou a motýlkem mi teda nezbyla kapacita. Laughing

Ad zachariáš - nevím zda je to jen můj dojem, ale zdá se mi opět zázračné, jak se kytičky/zářná budoucnost/konečné vítězství mění snadno ve "vylučování z rozumné diskuse". Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 2:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Zacharias a ostatní:

Směšuješ dohromady vícero věcí. A nejen ty. Pořád se mele o polarizaci společnosti, těch, kdo ji polarizují, extrémismu, netoleranci k názorům jiných apod.

Rozdělme si ale věci na toleranci (včetně lhostejnoti) k názorům, které nás přímo neovlivňují (gay pride a heteráci, pejskaři a kočkaři, horňáci a dolňáci) a snášenlivost k těm, kdo mají tendence vnucovat ostatním své názory a nutit je, aby podle nich žili. Do téhle druhé skupiny spadá církev, především katolická, a politické strany.
Zatímco pravicové politické strany v sobě mají infiltrovány do různé míry nábožensky založené pošuky, kteří trousí cosi o morálce nebo moralimu, homosexualismu, kreacionismu, environmentalismu a kleptomanismu, ty levicové stavějí na závisti a dalších hnusných lidkých vlatnotech, přičemž je na tom založena celá jejich politika. Hlásá-li pravice, že každý svého štěstí strůjcem jest, levice je založena na tom, že strůjcem štěstí lidu (ne lidí) mají být ti bohatí, které je ale paradoxně zároveň třeba co nejefektivněji zlikvidovat. A to je ten moment, kdy tolerance končí, protože rozhodnutí v dané chvíli většiny lidí cca 55% v momentě voleb, kteří jsou navíc se vzděláním na štíru, má ovlivňovat životy těch, kdo si takovou cestu nezvolili. Říká se tomu demokracie, o které dovedli v antickém Řecku mluvit a psát daleko kritičtěji, než je díky všeobecné zbožštělosti demokratického systému možné.

Řeči o konzumní společnosti ještě nikomu nepomohly. Nakupování na příděl už tu bylo. Tak jako co? Stačí myslet a nenakupovat na Home Credit. Hned bude mít prázdný konzum utrum.

A když už sem jednou za čas něco píšu, využiju toho a k témtu rovnou napíšu, že Nick Guest by si mohl své protipravicové štváčství (a to je skutečně to nejlepší slovo) nechat na politické mítinky. Nevšiml jsem si, že by tu kdokoliv otvíral politiku tak často a zbytečně jako on. Je to už jako stav pokročilé paranoje, kdy za vším světovým zlem vidí Nečasovu vládu. Na všechno se dá dívat ze dvou pohledů. Byla ta (do značné míry uměle vyrobá ekonomická krize) primárně způsobená tím, že bankéři z Wall Street obchodovali imaginárními penězi, nebo tím, že americká chudina kvůli chtivosti něčeho, n co neměla, nedovedla splácet hypotéky, které jim dobrosrdeční bankéři poskytli?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 12:59 pm
Autor Zpráva
Zacharias
uživatel


Založen: 20.8.2011
Příspěvky: 7

Předmět: Citovat

bright napsal:
Zacharias: Existuje jistý rozdíl mezi napadáním někoho pro to, že má jiný názor, a utahováním si z někoho pro nekonkrétnost jeho názoru. Což mi připomíná, žes nám dosud neráčil vyjevit, s jakými změnami začneš u sebe, abychom se mohli my - konzumní hmyz - inspirovat. Neboť není nad osobní příklad mravokárce. Smile


Už tvůj postoj, který si zaujal vylučuje rozumnou diskuzi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 12:33 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Zacharias: Existuje jistý rozdíl mezi napadáním někoho pro to, že má jiný názor, a utahováním si z někoho pro nekonkrétnost jeho názoru. Což mi připomíná, žes nám dosud neráčil vyjevit, s jakými změnami začneš u sebe, abychom se mohli my - konzumní hmyz - inspirovat. Neboť není nad osobní příklad mravokárce. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 21, 2011 12:27 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Já záměrně nereagoval přímo na Zachariáše, protože on to myslí dobře, tak nemám důvod bejt nijak zlej. Ale jinak se na věci divám podobně jako Adam, Bright, Martin,...

O roce 2012 začal intenzivně bájit kámoš po konzumaci LSD a nepustilo ho to, naopak se přidali další. To mě jentak napadlo, protože jsem s nima byl bezprostředně před mým předchozím příspěvkem Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist