Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Neobvyklé otázky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

út listopad 15, 2005 9:52 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Otazka Citovat

Idea Holim se tak casto jak jen nezaspim Tedy jakekoli rano kdy mam cas na vic nez se rychle obleknout. Strasne nerad vstavam vis:-) Od elektrickeho strojku jsem se dostal ke klasickemu holeni a gelu na holeni sensitiv:-)

Arrow Mam nektera mista, jez mam hodne spojene s nadhernymi zazitky s mym byvalym pritelem. Jit na ne sam je pro me opravdu bolave. To krasne bylo a uz neni. J ejine, ja vim Presto na hlubokou lasku se nezapomina.

Arrow Hluboke do te miry jak byla hluboka knizka, ktera seznamuje male deti s vecmi co se tykaji sexuality. Tusim, ze se jmenovala Eric, Ida a miminko..Bylo to o malem klukovi a holce, o vsimani si rozdilu a jejich tete, ktera cekala miminko. Vse detskyma ocima. Prohlizeli jsme si s ammkou a mladsim braskou knizku a povidali jsme si .Nebylo to spatne. Az ted vim, jak krasne se za to nasi schovali:-) Udelala to za ne k tomu urcena publikace:-)

Arrow Ano. Promluvil. Ale to zalezi o cem. Muj otec si s emnou ted povida. Ale byli chvile kdy me chtel roslapat vaz. O nekterych vecech si povidame. O jinych ne. Treba homosexualita byla v rodine asi 4 roky po mem commingoutu tabu.

Arrow Ze udelam neco spatne a druzi me nebudou mit radi.. bojim se rozhodovat za druhe. Jsem na to velmi citlivi . Na to, z enekdo rozhoduje za me a ja za neho.

Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea Idea :i

Question Kde jsi dostal svou prvni pusu?

Question Jakym nejoriginalnejsim zpusobem Ti nekdo vyjadril mam Te rad(nemusi to byt jen partner)

Question Kdybys vedel, ze precteni jedne knizky zmeni Svet kolem Tebe jakou knizku bys jim dal cist?

Question Opalujes se rad nahy a proc?

Question Kd yses poprve holil. Mel jsi k tomu nejaky zvlastni duvod?

Embarassed Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 13, 2005 4:53 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

abych to dokončil...

Arrow Jaka pisnicka Te privede na nostalgickou vlnu?
Idea No poslední dobou mi stačí málo, ale řekněme že cokoliv od Enyi... to mě dostává do stavů...

Arrow Mas nejake misto kam te nepusti Tve vzpominky?
Idea No tak bylo pár akcí z kterých si moooc nepamatuju, ale počítám, že na tohle se neptáš Wink . Ne myslím, že nee. Většinou situace, které pro mě byli z nějakého důvodu otřesem si pamatuju až moooc dobře.

Arrow Chodis nekam jen proto, abys tam potkal nejakeho pekneho kluka?
Idea No teď už moc nééé. Výjimka je ten kluk z autobusu... snažím se ho najít a tak jezdím co nejvíc tímhle busem Very Happy zatím ale nic Crying or Very sad
Dřív jsem ale tyhle kluky hodně sledovával.. Jezdil jsem přednostně tam, kde jsem věděl, že budou


Idea Ty máš nějaké místo, kam te nepustí vzpomínky?

Idea Čeho ses jako dítě nejvíc bál? Bojíš se toho i dnes?

Idea promluvil sis někdy se svým otcem jako "chlap s chlapem"?

Idea jak hluboké základy ti dávali tví rodiče co se sexuální výchovy týče?

Idea Odpočinková otázka: Čím a jak často se holíš? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so říjen 29, 2005 11:16 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: ??? Citovat

teda docela těžké otázky...
Idea no asi bych se nikdy nezeptal, jaký konkrétní důvod měli k tomu, že se rozvedli. (naopak bych se chtěl zeptal otce jak často na mě po těch 13 let, co mě neviděl, myslel)
Idea To bohužel nevím. A nevím ani s kým to rande měla ani kolik jí bylo (je to pár měsíců, co jsem jí řekl o své orientaci, a od té doby se o bavíme jenom o neutrálních věcech.. jen žádné důvěrnosti Sad( )

pokračování příště...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 20, 2005 7:37 pm
Autor Zpráva
Wolfi
tester


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tak tedy kartáček bych mu půjčil, pokud bymi ihned koupil nový Confused
A kdyby mi měli rodiče vybírat partnera, tak to bych snad raději zůstal sám Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá říjen 14, 2005 8:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ???? Citovat

J Question ak sis ve dvanácti představoval sebe ve 20ti?

Arrow Vyrovnany, dospely, plny idealu a lasky. Krasny, zraly a uspesny. Touzil jsem byl ten kdo bude zachranovat hladovejici deti v Africe a vsichni mu budou vdecni za jeho lasku. Bude ho milovat cely Svet. Jak je dospely a nosi dobro a lasku vsem. Utopie Very Happy Very Happy


Question Jakou největší kravinu jsi udělal z nelásky? (sorry trochu se opakuju ale napadlo mě to... a já jsem nějakou udělal)

Arrow Bylo to vuci me. Hodne jsem si ublizoval. Touzil jsem byt byty a ponizovany... Bylo to jedno z tech hroznych veci, ktere jsme udelal z nelasky k sobe. K sve jedinecnosti..


Question ve které lavici si seděl první školní den?

Arrow Predposledni, bylo to podle velikosti.



Idea Naco by si se nikdy nezeptal svych rodicu?

Idea Vis co mela na sobe Tva mamka kdyz sla an 1. rande (Ja to vim. Potom co se provalila am homosexualita tak jsme si dost povidali o citech, hodnotach i chlapech:-)) Vim i to jak to tehdy mamka zvorala:-))

Idea Jaka pisnicka Te privede na nostalgickou vlnu?

Idea Mas nejake misto kam te nepusti Tve vzpominky?

Idea Chodis nekam jen proto, abys tam potkal nejakeho pekneho kluka?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 06, 2005 5:49 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Idea Druhý kluk, do kterýho jsem byl zamilovaný - bohužel heterák. Chodil na vedlejší střední. Znal jsem ho přes kamaráda, jezdil jsem s ním autobusem a pařil ve stejným klubu.
Myslel jsem na něj před spaním. Dokonce se mi o něm zdálo. Když jsem vstával vzpomněl jsem se na něj. Myslel jsem na něj ve škole. Když jsem stál řadu na autobus a on tam byl, srdce mi div nevyskočilo z perikardu a když se mnou jednou mluvil, byla to pro mě naprostá extáze.
Pak ale dochodil školu. Nějaký čas jsem ho nemohl vyslídit. A pak jsem se s ním zničeho nic doslova srazil ve dveřích od záchodku na jedné diskotéce. Byl tam se svou přítelkyní. Pro mě pohasly veškeré naděje a strašlivým způsobem jsem se opil a skončil v nemocnici...

Idea No moje nejoblíbenější pohádková postava je Rákosníček... za mlhou hustou tak, že by se dala... však to jistě znáš Wink
No ale rozhodně jsem nikdy nechtěl být ani tak zelený ani pérovací. Chtěl jsem být Wesley Crusher z hvězdné lodi Enterprise jež se znovu a znovu vydává za poznáním tajemných nových světů, hledat nové formy života a nové civilizace...
Miluju fenomén s názvem Star Trek... dodneška

Idea Myslel jsem, že odpovím, že si to ani náhodou nepamatuju... ale trochu jsem zapřemýšlel a úplně ji teď vidím před očima... skříňka byla ze světlého dřeva a byla na ní krásně modrá...lodička

Question Jak sis ve dvanácti představoval sebe ve 20ti?
Question Jakou největší kravinu jsi udělal z nelásky? (sorry trochu se opakuju ale napadlo mě to... a já jsem nějakou udělal)
Question ve které lavici si seděl první školní den?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt říjen 06, 2005 11:19 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Otázky Citovat

Idea Nejnudnejsi vec? Shromazdeni akademicke obce. Velmi oficialni, a nedej boze, ze by se nekdo chtel zbyvat skutecnym problemem. To se nesmi...

Idea Udelal jsem srasne moc vci, ktere zpusobily hodne bolesti a to nejn druhym i me. Jen namatkou: Zajimaji m enedostupni kluci, kdyz se nekdo stane dostupnym tak me nezajima a kdyz jej ztracim tak o nej zase stojim. Je to velmi hnusne, ale ja casto radeji touzim. Akdyz to mam neni to ono. To neni jen s klukama, ale v zivote obecne. Hode jsem timto postojem ublizil a to nejen druhym i sobe. Vec, kterou mam k prijeti a zapracovani.

Idea Tec trapasu bylo hodne. Treba kdyz se prohodily v jiste organu tekutiny. Misto zadane za jinou v tu chvili nechteno. to, ale soviselo s psychykou. Ja ten sex nechtel. Spis se mazlit, ale muj prvni kluk, me rikal, ze bez sexu se se mnou rozejde. Nooo

Idea Stava

Na sex, to se pta vsude mozne, ale co treba neco z jineho soudku:-)

Question Jakou nejvetsi pitomost si z lasky provedl?
Question Tvoje oblibena pohadka. Pral sis jako maly byt nejakou pohadkovou postavou jakou a proc?

Question Jakou jsi mel znacku na botniku ve skolce?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 05, 2005 6:56 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Idea Ráno se na sebe vždycky pokusím usmát do zrcadla. Ne vždycky se mi to však podaří. Například dneska z toho vylezl neuvěřitelný škleb, který zkazil náladu na celý den...
Idea Nejdřív jsem si hrál s kostkama, potom s legem... to mi vydrželo až do 18cti, pak mě začali zajímat kluci... Embarassed
Idea Ehm...pokud si vzpomínám, tak jsme nikdy večerníčky neřešili. Většinou jsme dělali trochu jiný věci... Wink

jo, bylo to mírné...

Arrow nejnudnější věc, jakou jste v životě prožili Question
Arrow největší hnusárnu, kterou jste v životě udělali Question
Arrow stal se vám nějaký zajímavý trapas při prvním milování/jakémkoliv dalším milování Question
Arrow chodíte na bazén? Stala se vám někdy ve sprchách Nehoda Question

Tohle je trochu drsnější... Nebo se pletu, Libore Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 05, 2005 12:34 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Ochlupení a otázky k tomu Citovat

Resil jsem ochlupeni se svym spolusedicim jeste na stredni skole. Pri hodinach matematiky, ktera nas nebavila. Rozebirali jsme to enjdrive jsme zacali na chlapech a pak nejak skoncili u sebe:-)

Pred spanim dekuji za dnesni den, povidam sis s Vesmirem, nekdy si zapalim svicku.

Arrow Mas nejaky ranni zvyk, aby tvuj den byl hezci?
Arrow Jaka byla tva nejoblibenejsi hracka v detstvi?
Arrow Jaky byl nejoblibenejsi vecernicek Tveho prvniho kluka?

Neni to mco mirne?? Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út říjen 04, 2005 9:41 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

:idea:Katráček nikdy nikomu...
:idea:Vegetariánství je bláznovství, alespoň podle mého názoru a nehodlám se nechat nikým (ani partnerem) vydírat Wink
:idea:No svý sny radši nikomu neříkám...
:idea:Myslím, že gay brácha (starší) by byl docela dobrá věc. Alespoň by mě trochu proklestil cestu...

Arrow řešili jste někdy se svými kamarádkami ochlupení? Aneb holit nebo neholit? co na to ony?
Arrow máte nějaký zvláštní zvyk před spaním? Jako třeba horké kakao, modlitba, 350 kliků?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 29, 2005 5:49 pm
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

Kartáček je věc hygieny a ne citu, ten bych nikomu nepůjčil. Fuj:-) 100% vegetariánem bych se nestal, ale i tak maso moc nejím a přál jsem si mít gay bráchu. Aspoň bych v tom nebyl sám Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 29, 2005 1:28 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Zubní kartáček bych pujcil partnerovi asi az po hoddne dlouhe dobe itimniho vztahu a mozna vubec ne. Stal by si se kvuli svemu partnerovi treba vegetarianem? Me to vydrzelo prave jen ten rok vztahu...

Nove napady na otazky. A kdyz nekdo odpovi tak se muze taky pta, cim divnejsi otazka tim lepe:-)

Pro rozjezd tedy:

1. Stal by si se z lasky ke svemu partnerovi vegetarianem?

2. Prozradil si nekdy tomu koho milujes, ze se Ti o nem zdalo neco oskliveho? A kdyz tak jak na to reagoval:-)

3 Pral sis nekdy, aby byl Tvuj sourozenec gay? nebo lesbicka a kdyz tak proc?Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 29, 2005 1:21 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A na co se zeptas Ty? Me by rodice chteli vybrat nekoho pokud mozo nezajimaveho a "normalniho"Smile) Tey nejaky rodinny typ:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 3:07 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Neobvyklé otázky Citovat

Neobvyklé otázky. Aneb kdo odpoví může položit otázku, čím zapeklitější tím lépe:-) A at je kazda otazka jina:-) Radiova forma se me libi a vysilaji ji na Radiu Fritz z Berlina:-)


Pujcil by si svemu priteli kartacek na zuby a po jak dlouhem vztahu?

Jakeho kluka by Ti vybrali Tvi rodice? Twisted Evil Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 17 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist