Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Neobvyklé otázky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další

čt leden 26, 2006 12:16 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 26, 2006 12:04 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: OTPOFĚDY a oTáSKi Citovat

Question máte čuch na to, že je ten druhej gay? Myslíte, že se to musí vypěstovat nebo že to máme automaticky?
Idea To se dá odhadnout..ale určitě ne stoprocentně, hlavně teda v tom, že gay, klidně i vyoutingovanej gay, může vypadat jako 100 % heterák..naopak už to tolik nefunguje Laughing

Question skusili jste někdy oslovit někoho vo kom jste si myslely že je a jak to dopadlo?
Idea Buď pomocí univerzálních věty "Znáš to tady?" (nic neřikejte) - to se stalo všeho všudy jednou, dopadlo to na fajn flirt a potom kamarádství, nic víc. Nebo, zvlášť pokud jsem šel s nějakou kámoškou jsem zinscenoval (nebo ona) rychle nějakou "náhodu", a buď to vyšlo pro ni, nebo pro mě (no jako bylo to 2:3) - a tohle dopadlo na 1 x flirt, 1x kamarádství, 1x vztah, po sléze 3 kamarádství.

Question Mas nejaky krasny zaztek ze skolky?
Idea Jo, tehdá mi to nepřišlo až zas tak krásný, dneska mi to přijde fantastický Laughing , no já jsem si jako jedinej kluk povídal i s holčičkama (zbytek času ve školce jsem, podle dobového svědectví babičky, trávil hrama s dvěma konkrétníma chlapečkama), no a jedna ta holčička po mě, při odpoledním klidu chtěla pusinku (dětskou), jinak prej, že bude křičet, že sem jí zvedal sukýnku. Pak to udělala ještě druhá. No tak co jinýho mi zbejvalo.. Ženský jedny mizerný! Laughing

Question Prvni kluk s, kterym jsi chtel stale byt. Ato i v pelisku. Kdy to bylo..Jak jsi to prozival?
Idea To byla nešťastná láska asi ve 13, bratr mojí tehdejší holky..bylo mu 18 a byl mooc hezkej, teda z tehdejšího pohledu, no jenomže to nemělo vejšku , hlavně von právě proto, že měl sestru v mym věku, tak se na mě koukal jako na malýho caparta.. Crying or Very sad Laughing Takže sem na něj dycky tak "nenápadně" pokukoval Twisted Evil ideálně, když se vracel z tréninku, to byl fakt krásně uřícenej...

Question Mas rad masaze?
Idea Jo moc, ty "pravé" mačkací..člověk si na tom krásně uvolní svaly a vůbec, pak takové ty při kterých - teď nevim, jestli je to přímo masáž - to sem tam šíleně křupne (chodím na to k jednomu známému, ten zjistí, kde je to zablokovaný a pak...), no a pak citlivé amatérské od přítele, od toho teda především krk.. Embarassed

Question Mel si nekdy takovou chut na sex, na mazleni nebo jemne doteky, ze ses musel krotit..abys neudelal neco co nechces?
Idea Krotit? To bylo tolikrát, že to ani nespočítám. Laughing Very Happy Laughing

Question Cistis si pravidelne zuby? A dlouho?
Idea Asi jako každej, ráno a večer..jak dlouho to záleží na tom, jestli se u toho zaseknu Cool Pokud ne, tak vošmrdlám zuby ze všech stran, setřu od dásní k zubům, vydrhnu projistotu jazyk, a je to hotový.

Question Mel jsi nekdy chut nechat si spodni pradlo nejakeho kluka?
Idea Nejen, že jsem měl chuť, ale mám od každýho aspoň jeden kus (vypranejch, samozřejmě).

Question kolik let vám bylo když jste na "to" přišli a když jste se zamysleli měli jste podobné myšlenky i předtím?
Idea tak 13, u časopisu, ve kterym byla reklamní dvojstránka na spodní prádlo "Skiny"...no asi chápete..jako na potvoru, tam byli na jedný stránce chlapi a na druhý holky.. No a u těch myšlenek, to určitě, akorát jsem je nerozpoznával.

Question Máte nějakou úchylku? něco speciálního co vás vždycky hrozně rozpálí? Nebo něco co se vám líbí když dělá váš partner?
Idea No..ty šortky a košile na mladym, opálenym klukovi, hezký nohy, taková ta dvojice svalů, co se táhne od boků až do rozkroku, nevim jak se to menuje..oštěpařskej sval?(Nikome, pomoc, potřebuju terminus technicus). A hrátky s krkem Laughing

Question Pamatujes si na nejakou necekanou (prekvapivou) erekci z casneho mladi?
Idea nee.

Question Jake jsou tri veci, ktere by jsi nikdy nepujcil sve matce, ikdyby hodne chtela?
Idea Matce bych nepůjčil ani zlámanou grešli.

Question Zamiloval si se nekdy ciste virtualne a ajk to dopadlo?
Idea ne.

Question Je nejaka domaci prace, kterou fakt nedelas rad a snazis se z toho vykroutit?
Idea Odnášení odpadků, mytí nádobí a utírání prachu.

Question Jakou pouzivas taktiku, abys nemusel elat nco co opravdu nechces? Vymlouvas e, lzes, rikas moc rad bych, ale... JAk an to jdes Ty?
Idea No, řeknu, že nechci, a když se to nerespektuje, tak udělám scénu. Pokud tenhle postup z nějakého důvodu nemůžu realizovat, tak se přemůžu a udělám to...

Question Take odkladas tak casto neprijemne povinnosti. Odkladal si nekdy neco tak dlouho az z toho byl prusvih?
Idea Někdy, ale průšvih jsem z toho nikdy neměl.

Question Ako jste na tom vy?
Idea Ze začátku úplně stejně, dokonce jsem kluky (i ve fantaziích) vnímal radši včetně spodního prádla, ani pipísek na mě nepůsobil moc vábně (brr), ale to se časem poddalo. U holek se mi to zdálo..no jako takový, že je to při akci všecko schovaný sakumprdum Laughing
Jinak já nesnášim anální sex. Nesnášim, jako že ne ne-snášim, ale že nenávidim. Ani A ani P, vůbec. Žažil jsem jednou P (teda s klukem, dráždění prostaty prstem holky, to bylo celkem faaajn), a nechtěl bych nic podobného zažít nikdy. Fuj (to je ale jenom pro mě osobně, pochopitelně to nijak neodsuzuju). Lízání mno..konečníku.. taky ani omylem. Znám ale dost kluků, kteří jednak mají rádi přímo anální sex a i lízání a tak podobně.

Question Mate enjakou neobvyklou sexualni libustku. Neco co vas rajcuje?
Idea Krk, jak už jsem psal, i podrobněji Embarassed

Question dostal jsi na den na krk malé dítě. Je nemocné, ale ne a ne zůstat v posteli. Jak bys jej zabavil?
Idea No zabavil.. Koupil bych mu makový buchty. To by mělo malý dítě uspat spolehlivě.

Question Jak by jsi vysvetlil Tve babicce, ze jsi strasne zamilovany
Idea Se mě ptej, když jsem to neřekl těm svejm... Já bych jim to vysvětlil, ale vim, jaký maji obě předsudky, a bojim se, že by se jedna trápila, a druhou by klepla pepka.

Question Utekl jsi nekdy z nejake schuzky a proc?
Idea Jo, už jsem to tady asi někde psal, a bylo to protože ten kluk byl hnusnej.

To Nikom: Zabili Kennyho, parchanti.

To Libor: "Vis do tohohle jsem tak trosku sklouznul. Protoze jsme s echtel podbizet zdejsimu vkusu." No, upřímně, to se malinko vymlouváš. Razz

Question Kolik toho vydržíte vypít?
Question Na co balí kluci vás?
Question Kdo tady měl vlastně cokoliv s holkou?
Question Chtěla si vás někdy nějaká holka "vzít za manžela"? Myslim takové to dětské, třeba ve školce atd.?
Question Docela mě překvapilo, jak je v průzkumech mezi lidem oblíben ministr Rath. Já teda neznám nikoho, kdo by si nemyslel, že je to šmejd a nejhorší kanálie.. Co si o něm myslíte vy?
Question Nevím, jestli to tady už nebylo, ale kolik jste "měli" kluků? A z kolika z nich jste chodili? Teda přesnějc, s kolika klukama jste se dostali za hranici kamarádství, a s kolika z nich jste chodili?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 9:05 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo & Zdenda Citovat

No asi tak: Na začátku jsem si to hlavně nedovedl vůbec představit. Hlavně představit si sám SEBE... Embarassed
No začínal jsem pěkně pomalinku, takže to tak nějak vyplynulo. Myslím, že každý, kdo začíná má jenom neurčitou představu o tom jaké to je...
No co se týče toho ostatního, myslím, že záleží vždycky na těch dvou, co se jim líbí nebo naopak nelíbí... kam až si troufnou zajít. Asi tak...
Rozhodně se tada nenechám do ničeho nutit, to by milej frája viděl ten mazec, ale zjišťuju, že pro někoho jsem schopnej udělat spoustu věcí (no ale ten parchant si toho beztak většinou neváží Evil or Very Mad )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 8:17 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Jasan. Vis do tohohle jsem tak trosku sklouznul. Protoze jsme s echtel podbizet zdejsimu vkusu. Tomu co se rozjelo. A nechtel resit furt to same. Ale neni to uplne to prave o cem se da bavit. Tohle je treba spis zit. Diky za natrknuti.

Question dostal jsi na den na krk malé dítě. Je nemocné, ale ne a ne zůstat v posteli. Jak bys jej zabavil?

Question Jak by jsi vysvetlil Tve babicce, ze jsi strasne zamilovany. Ze PEta neznamena Petra, ale Petr Smile

Question Utekl jsi nekdy z nejake schuzky a proc?

Question Jakou pouzivas taktiku, abys nemusel elat nco co opravdu nechces? Vymlouvas se, lzes, obchazis skutecnost, rikas moc rad bych, ale... JAk an to jdes Ty?

Take odkladas tak casto neprijemne povinnosti. Odkladal si nekdy neco tak dlouho az z toho byl prusvih?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 8:10 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: .. Citovat

neuraž se, ale tohohle se účastnit nemusím
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 8:02 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

da.jo napsal:
Libor napsal:
Jedine co me vadi je lizani jak to jemne rici pozadi...To moc nemusim..


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked a to jako někdo z vás provádí? Nééé, tohle se sem asi fakt nehodí Rolling Eyes


Chtel to po me muj prvni kluk...Odpovis na otazku. MAs nejakou neobvyklou libustku??

[/quote]
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 7:54 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 7:44 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mam rad hrani si s penisem toho koho mam rad. Jen do toho nesmim byt nucen. vis. Stejne jako analni sex. Zalezi jak jsem uvolneny. Jedine co me vadi je lizani jak to jemne rici pozadi...To moc nemusim..

Mate enjakou neobvyklou sexualni libustku. Neco co vas rajcuje? Ja mam, drazdeni klicnich kosti a lopatek Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 7:07 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to Zdenda Citovat

zdenda napsal:
No, otázky moc nemám, ale když teda chceš........
No je taková jedna otázka. Mám (možná jenom zatím) odpor k představě že nekomu kouřím, eeee, no a pak honit, no taky mnne to nějak neláká, ale občas, no mozek zapracovává. Tak teda otázka:
Ako jste na tom vy?


No já v tomhle teda nenám sebemenší problém, spíš naopak Twisted Evil
A padlo tady líbání... to je asi fakt to nejhezčí (společně s mazlením), co existuje Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 7:00 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 5:43 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jo a malé upřesnění, holka je v bledě modrém, akorát že u ní se to vztahuje na VŠE.( a vys.škola ekonomická to opravdu není)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 5:42 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 5:38 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Třeba k líbání jsem měl stejnej postoj a už docela padá, sice na 100% fr. nepadl, ale i tak je to dobré. Embarassed Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 5:21 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne pá červenec 11, 2008 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 25, 2006 5:16 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No, otázky moc nemám, ale když teda chceš........
No je taková jedna otázka. Mám (možná jenom zatím) odpor k představě že nekomu kouřím, eeee, no a pak honit, no taky mnne to nějak neláká, ale občas, no mozek zapracovává. Tak teda otázka:
Ako jste na tom vy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 7:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Rada Citovat

zdenda napsal:
Tak přišel jsem na "to" když mi bylo 18 let a 22 dní. t.j. letos v červenci. No a myšlenky byly, jak je člověk mohl jen přehlížet.... Rolling Eyes
Jo a znáte způsob jak se zbavit pochybností? Je jich minimum, ale dokážou potrápit mysl. Díky


Kazdy v zivote trosku pochybuje. To patri k zivotu. Sam vis, ze kdyz litas v zamilovanosti az po uci tak pochybnosti mizi. Jindy se objevuji..To patri k zivotu. Uvidis, ze najednou prijde neco do ceho bys nesel(treba urcity druh vztahu s holkou). A tak citis, ze ma v tvem zivote misto muz. Konkretni muz.Tak me to popisovalo mi kamaradi co se potkali pred 6 lety:-)

Polozis nam nejake zajimav eotazky?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 4:31 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tak přišel jsem na "to" když mi bylo 18 let a 22 dní. t.j. letos v červenci. No a myšlenky byly, jak je člověk mohl jen přehlížet.... Rolling Eyes
Jo a znáte způsob jak se zbavit pochybností? Je jich minimum, ale dokážou potrápit mysl. Díky
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 3:19 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?????X Citovat

Arrow Ano, presne nevim. Nekdy na zakladce

Arrow Nekolik. dostavaji me kluci v pekch brelich. Moc se me libi klucici nohy. I chodidla. A take chloupk yna nohou. Zvlast kdyz jsou takove svetle a zakroucene..Pri tomto pohledu jsme mel svou prvni erekci(ve vlaku) Smile Moc se me libi pozorovat pekneho kluka pri jidle..Je to moooooooooooooc eroticke Embarassed


Question Pamatujes si na nejakou necekanou (prekvapivou) erekci z casneho mladi?

Question Jake jsou tri veci, ktere by jsi nikdy nepujcil sve matce, ikdyby hodne chtela?

Question Zamiloval si se nekdy ciste virtualne a ajk to dopadlo?

Question Je nejaka domaci prace, kterou fakt nedelas rad a snazis se z toho vykroutit?

Question Jakou pouzivas taktiku, abys nemusel elat nco co opravdu nechces? Vymlouvas e, lzes, rikas moc rad bych, ale... JAk an to jdes Ty?

Question Take odkladas tak casto neprijemne povinnosti. Odkladal si nekdy neco tak dlouho az z toho byl prusvih?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 2:13 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Arrow Krásný? hmmm myslím že ne. Jo sranda byla vždycky ale něco "krásného" asi ne.
Arrow no poměrně pozdě (což je škoda protože už to nebyla taková ta správná puberťácká láska) Ale je fakt, že na základce se mi jeden kluk líbyl, byl okozlující a měl pěkné tělo (znal jsem ho z kroužku plavání) zajímavé, že jsem tomu po dalších 5 let nevěnoval pozornost Neutral ale ten byl asi první ke kterýmu jsem "něco" cítil, ikdyž nevědomě.
Arrow jo ale ten druhej musí mít za a)jemný ruce a b) musí umět masírovat. Takový to mačkání je zralý tak na bolení za krkem.
Arrow jo čistím jsem budoucí zubař a měli jsme o tom dokonce několik přednášek. vypadalo by to blbě kdyby měl zubař zkažený zuby.
Arrow ne ale měl jsem chuť nechat si obsah nečího spodního prádla přivázat k posteli a pustit ho tak za tejden (možná spíš za dva) Twisted Evil

Question kolik let vám bylo když jste na "to" přišli a když jste se zamysleli měli jste podobné myšlenky i předtím?
Question Máte nějakou úchylku? něco speciálního co vás vždycky hrozně rozpálí? Nebo něco co se vám líbí když dělá váš partner?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 6:43 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ???3 Citovat

Arrow Myslel jsem si, ze mam, ale asi nemam. Souvisi to s druhou otazkou. Zezacatku muj odhad fungoval. Ted nekolik kluku o, kterych jsem byl presvedcen, ze v sobe maji veliky kus homosexuality me nabidli jen pratelstvi. A distancuji se od kluku. Presto to z nich citim. Mozna je to tim, ze ted studuji v Olomouci.

Arrow Ano, nabidl me sex. Pod zaminkou mazleni, povidani...A kdyz jsme mu rekl, ze nechci jen sex. Ze ho rad uvidim tak se neozval. Bylo to v metru


Question Mas nejaky krasny zaztek ze skolky?

Question Prvni kluk s, kterym jsi chtel stale byt. Ato i v pelisku. Kdy to bylo..Jak jsi to prozival?

Question Mas rad masaze?

Question Mel si nekdy takovou chut na sex, na mazleni nebo jemne doteky, ze ses musel krotit..abys neudelal neco co nechces?

Question Cistis si pravidelne zuby? A dlouho?

Question Mel jsi nekdy chut nechat si spodni pradlo nejakeho kluka?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 18, 2006 2:51 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Question Kolik toho vydržíte vypít?
Arrow no myslím že poměrně dost, ale jak co. Třeba tvrdý nesnáším je mi po něm vždycky strašně špatně, ale pivko to je moje Twisted Evil v průměru tak 6 ale záleží na náladě a situaci. jo a ve Velvetech mě ještě nikdo nepřechlastal Razz (je to divný ale vůbec se z něj nevopiju ikdyž je silnější než 12°)
Question Myslíte, že homosexuálové pijou alkohol víc, nebo míň, než hetero? (blbá otázka, ale zajímá mne váš názor, zkušenost...)
Arrow Těžko říct, jsou typy co srkaj jen kolu (těch mezi studenejma asi moc není) no a pak jsou ostatní co pijou normálně. Nemyslím že by někdo chlastal víc.
Question Jaká jídla máte rádi? Případně buďte konkrétní?
Arrow Jooooo jen svíčková to může být tadada... no a ještě naprosto zbožňuju zelňačku. Wink
Question Na co balí kluci vás?
Arrow no nějak jsem si toho dřív nevšiml, ale na zadek Twisted Evil není nic lepšího když má kluk zadeček jak jablíčko. Na druhou stranu když má vymleto tak mu ani zadek nepomůže. No a jinak na první pohled? asi takovým kultivovanějším vzhledem (nesnáším slizouny a discomanijaky) jo a pak jaký má oči (jůůů viděl jsem tudle kluka (v tramce) takovej studyjní typ s brejličkama, krátký černý vlasy, bílá tvář, tříčtvrťák a za těma brejlama měl nejhezčí a největší černý kukadla jaký jsem kdy viděl. Ještě měl takovej stydlivej výraz myslel jsem, že z něj bouchnu Twisted Evil Embarassed )
Question Jakou hudbu rádi posloucháte?
Arrow nic konkrétního, třeba Stinga, Kabáty, ale i vážnou hudbu a klasický hyty (nemám rád Ilonku Confused)

Question máte čuch na to, že je ten druhej gay? Myslíte, že se to musí vypěstovat nebo že to máme automaticky?
Question skusili jste někdy oslovit někoho vo kom jste si myslely že je a jak to dopadlo?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 17, 2006 1:46 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Bububu!2 Citovat

To šem já...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 17, 2006 1:45 am
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: Bububu! Citovat

No já jsem to s tím smokingem myslel spíš ironicky, já ho teda nenosim, pokud to vyloženě neni potřeba, abych byl "košer". Jinak Nikome, pro mně nemusí ten kluk v bermudách nemusí bejt ani bez trička, stačí, když je vidět, že pod nim má zajímavý věci... Pak zase ale pěknej kluk u vody v delších "kraťasovejch" plavkách...hmmmm, proto chodim s přítelem a kámošema tak rád k vodě..Smile

Question Máte rádi zvířátka? která?
Idea jo, kočky, opeřené dravce, jednou bych si chtěl koupit geparda (údajně se dá vycvičit jako pes) a ve volných chvilkách se věnovat sokolnictví. Very Happy

Question Jaký druh spodního prádla nosíte? Co byste si na sebe naopak nikdy nevzali?
Idea trenýrky, slipy s nohavičkou a mám asi čtvery minislipy. Nikdy bych si na sebe nevzal string tanga, případně latexový /nebo z čeho je to lesklý/ tanga. Mimochodem kdyby něco takovýho nosil můj kluk, snažil bych se ho to odnaučit Razz

Question Myslíte si, že se někdy někomu povede stabilizovat zdravotnictví?
Idea v tom bych nerath byl prorokem, ale myslím, že socanům ne.

Question na co se díváte v telce?
Idea na simpsonovi (hele víte, že tuším Selma v jedné epizodě přiznala, že je lesba?), britské komedie typu Jistě, pane ministře/premiere a tak vůbec, klasické české komedie a občas na dokumenty, nebo na přenosy z parlamentu Laughing

Question na co balíte kluky?
Idea no co mi kdo z nich říkal, tak na úsměv, drzost a bezprostřednost.

Question Co je na vás nejlepší?
Idea já na sobě považuji za nejlepší svou vůli.


Question Kolik toho vydržíte vypít?
Question Myslíte, že homosexuálové pijou alkohol víc, nebo míň, než hetero? (blbá otázka, ale zajímá mne váš názor, zkušenost...)
Question Jaká jídla máte rádi? Případně buďte konkrétní?Smile
Question Na co balí kluci vás? Twisted Evil
Question Jakou hudbu rádi posloucháte?
 
      Na začátek stránky  

pá leden 13, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

To Azarael: "...kretén z Fyzioly"? nebudeš ty náhodou medik Wink

Question Taky se tak strašně bojíte řídit?
Arrow Proč? měl bych?

Question Který ministr naší vlády je největší pablb (odpověď, že všichni, neber)?
Arrow No nejhloupější je asi Škromach a největší sr.č je Němec

Question Kdybyste mohli kohokoliv teď vymazat z povrchu zemského, kdo by to byl?
Arrow spolubydlící

Question Kdybyste mohli někoho na světě namnožit, kdo by to byl?
Arrow Kryštof Hadek nebo Sean Biggerstaff... třeba by se pak jeden dostal i na mě Smile

Question Který předmět ve škole vás nejvíc vytáčel?
Arrow tělocvik. Ten profik, co ho učil, byl strašnej hajzl a vzájemně jsme se nesnášeli. Naprosto mě znechutil jakýkoli sport. Teď mám intenzivní kůru a snažím se napravit škody, které na mě napáchal... Very Happy

Question Napadá vás něco, co napsal Komenský?
Arrow No jééžiš... mám z matury z češtiny za 1

Question Co si myslíte o Krejčířovi? Padouch, nebo Paroubkova oběť, nebo obojí, aebo něco úplně jiného?
Arrow podívejme se na to z klasicky českého pohledu: je nepřirozeně a nechutně bohatý, takže patří za mříže.

Question Co máte nejradši na sobě (když už jsme mluvili o tom smokingu Laughing )
Arrow Víš že se docela vždycky těším až se na ples nebo (horší případ) na zkoušku pěkně oblíknu. Nechodím teda ale zrovna ve smokingu

Question A nějak už se to tu taky nakusovalo, ale kloudný slovo najít nemůžu, takže jaký oblečení se vám NEJVÍC líbí na klucích?
Arrow No džíny a zajímavé tričko... klasika. Taky se mi líbí mikiny s kapucí a v létě kraťasy ke kolenům a žádný tričko Twisted Evil

Question aký je váš názor na trest smrti? Je dobře, že byl zrušen? Podle mne určitě.
Arrow Naprosto souhlasím se zrušením trestu smrti. Myslím, že ukončení tohle barbarství je znakem vyspělosti země. Nechci si ani představovat, jak hrozné musí být pro odsouzence poslední hodiny a minuty... Slyšel jsem, že v americe je ten "proces" hroooozně zdlouhavý... normální barbaři

Question Máte rádi zvířátka? která?
Question Jaký druh spodního prádla nosíte? Co byste si na sebe naopak nikdy nevzali?
Question Myslíte si, že se někdy někomu povede stabilizovat zdravotnictví?
Question na co se díváte v telce?
Question na co balíte kluky?
Question Co je na vás nejlepší?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 13, 2006 11:43 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

Question Umíte zpívat?
Arrow Učitelka na hudebku a ta padesátiletá ruska co mě tenkrát balila v hospodě po Xtým pivu si myslely že jo já si myslím že ne.
Question stýkáte se s bývalými příteli? Žárlí ti současní?
Arrow jo jsme většinou dobrý kámoši. Můj mazel je zásadně proti je žárlivej jak pes Very Happy
Question Taky by jste pořád spali?
Arrow Jo co nejdýl tak 12-15 hodin deně by mohlo stačit
Question jakou značku kondomů používáte... jestli je používáte . Kupujete ty za pár šupů, nebo si radši připlatíte?
Arrow Těžko říct podle mě jsou všechny stejný takže to je jedno, Ale nemám rád Pepíno nelíbí se mi ten název Rolling Eyes .
Question Kdybyste mohli kohokoliv teď vymazat z povrchu zemského, kdo by to byl?
Arrow Momentálně asi ten kretén na Fyziolu, ale jinak nejspíš Amíckýho prezidenta (světu by se ulevilo), ale asi by to nemělo adekvátní efekt za pár měsíců by tam dosadili jinýho vola.
Question Kdybyste mohli někoho na světě namnožit, kdo by to byl
Arrow Hmmm no nevím, možná sebe - konečně bych aspoň něco stíhal Laughing
Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 1:12 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Zpívat? no možná aji jo, aspoň to pár lidí říkalo a sprchas k tomu nehorázně svádí Embarassed

No samozřejmě kravata (jako dopravák jsem na ně vysazený)

pokud bych měl být s klukem, tak radši normální oblečení, taková mikina, nějaké pěkné (bílé) kalhoty (mažestr velice rád nosím, ale na druhém nechám, co se jemu líbí), ale takové to lékařské, nevím jak se to změnilo, ale mám představu (samozřejmě socialistickou) jak doktoři vypadají a to ne, ta látka nevypadá příjemná na dotek (nevím, nešahal jsem, doktorům se vyhýbám jak čert kříži, ač bych si možná měl zajít)

No dívat se každé ráno na svého kluka, tak tahle představa ve mě vyvolá stav-už si někoho najdi, ale budu se držet rčení, které jsem už jinde dnes tady uváděl.

tak ta trička-je to zajímavé, ale jaká je jistota, že dotyčný je "náš", ač je malá pravděpodobnost, že ne, ale přece jenom...co kdyby to bylo jeho bratra a dotyčný nechápal význam, ani kam jeho bratr paří.

na řízení jsem závislý, kor jedná-li se o vozidla Škoda, do r. 1987, t.j. nad 1000 MB, 120 a 14Tr(trolejbus) nic nemá Embarassed

Jaký předmět? TĚLOCVIK, nenááááávidím, naštěstí to učitel mírně bere v potaz

trest smrti? záležří na úhlu pohledu. Třeba Kájínek by byl dost silný adept, a pokud je opravdu nevinný, tak justiční omyl tohoto kalibru se nedá vzít zpět, ale jinak určitá dobrost by mohla být, ale zakázanou vraždu trestat povolenou, pro společnost dokonce žádoucí vraždou, nevím, jakm ile by se to týkalo někoho blízkého, hned bych se snažil jít proti (pokud by mi samozřejmě něco nehorázného neudělal, odpouštím, ale pokud to někdo přežene, můj hněv je velký)

A Írán by měl přehodnotit trochu zákony, co vy na to?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 10, 2006 3:27 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Hatla patla Citovat

Question Jakej nejlepší zákusek jste jedli?
Idea No v tomhle sem asi trochu barbar, bude to asi tim, že nemam moc rád sladkosti, nejvíc mi chutná pořádnej štrůdl..

Question líbí se vám velký (ooobrovský svaly) nebo spíš vyběhaný sportovci
Idea velký jo, oooobrovský ne, kulturisti, nebo kreatinový monstra z toho se mě dělá blbě, ale vyrýsovaný svaly, záda do V, břicho jako radiátor hmmm... Very Happy

Question Kdo mě volí za hlavního architekta ať zvedne ruku
Idea Nevzpomínám si, že by Nikom rozdával hlasovací práva Twisted Evil

Question Co ti voni?
Idea no nejvíc mi voní vždycky ten kluk, do kterýho sem zamilovanej, nejenom tak když se k němu přitulim, stačí bejt tak půl metru od něj..feromony no.. Laughing Ale jinak jasmín (jo Libore, i jasmínový čaj Very Happy )

Question Na co se divas rad, na co se divas nerad?
Idea Když už jste to pojali tak materiálně, tak rád se dívám hlavně na svýho přítele, v noci, nebo přes den jemu do očí, kolikrát se z toho jakoby vytrhnu a řikám si /pro sebe/ "co tam chceš vykoukat?" Laughing no a jinak se pochopitelně dívám rád na hezký kluky, na přírodní scenérie (táto, ty panorámata Laughing ), na táborák a na naleštěný dřevo. Nerad se dívám na obézní lidi, především teenagery, na použitý ponožky a prádlo a na chcíplý rostliny.

Question Mas nejaky oblibeny obrazek, obraz?
Idea mno mam doma velikánskou mandalu, kterou mi dal kdysi supervizor, no a potom polívka od Warhola a Guernica od Picassa.

Question Mel jsi nekdy schuzku na slepo, s nekym neznamym a pak jsi zjistil ze je vlastne znamy?
Idea ono to bohužel dopadlo ještě hůř, ale to už jsem tu někde psal..

Question Mas neco co T epo ranu opravdu probudi? Vstava se Ti snadno, nebo obtizne?
Idea když jsem ještě vstával do školy, obvykle mne probouzela čirá nenávist k moderátorům snídaně s novou, teď na to žádnej recept nemam, než se přemoct..

Question Když jdete ndo společnosti, berete si motýlky nebo kravaty? Co líp vypadá?
Idea Ke smokingu motýlka, k ostatnímu kravatu. Ale určitě líp vypadaji kravaty, zvlášť na mladejch klucích. Já nevim, dycky když vidím motýlka, tak se mi připomene Voloďa Železný a Ondřej Havelka.

Question Umíte zpívat Razz ?
Idea No tahle asi, po deseti panácích si myslim, že umim zpívat.

Question Kterou činnost lze začít v každém věku?
Idea zírání na televizi, no a nebo ta hlína jak to tu padlo.

Question stýkáte se s bývalými příteli? Žárlí ti současní?
Idea Jo s většinou jo, a jasně, že žárlí Very Happy

Question děláte někomu vrbu? Komu?
Idea Komukoliv, na koho si najdu čas, kdo potřebuje a koho aspoň trochu znám...

Question Taky by jste pořád spali?
Idea Hele ani nee..

Question Taky nemáte ujasněný názor na Paroubka?
Idea Já ho mám ujasněný už od Czechteku. Je to bestie, ale jeho touha nalákat na poslední chvíli voliče nám docela dobře posloužila.. "Darovanému" koni na zuby nehleď...

Question jakou značku kondomů používáte... jestli je používáte . Kupujete ty za pár šupů, nebo si radši připlatíte?
Idea kondomy nesnášim, anál neprovozuju a při tom zbytku by to trošku překáželo, ne? Twisted Evil

Question Jaký máte názor na trička 004? Přistoupili by jste k někomu, kdo by ho měl na sobě a seznámili by jste se?
Idea Fajn nápad, kdybych neměl přítele a ten kluk by se mi líbil, tak určitě.

Question Taky se tak strašně bojíte řídit?
Idea Bál jsem se jenom když semnou někdo jel..ale už je to v poho.

Question Který ministr naší vlády je největší pablb (odpověď, že všichni, neber)?
Idea Rath, o prsa před Blablanem, teda Bublanem.

Question Kdybyste mohli kohokoliv teď vymazat z povrchu zemského, kdo by to byl?
Idea Sem proti trestu smrti, ale asi toho Ratha.

Question Kdybyste mohli někoho na světě namnožit, kdo by to byl?
Idea da.jo? Laughing Ne to bych asi radši nedělal.

Question Který předmět ve škole vás nejvíc vytáčel?
Idea výpočetní technika, fyzika a i některý další, ale mně nikdy nešlo tak o předmět, jako o profesora.

Question Napadá vás něco, co napsal Komenský?
Idea Orbis Pictus?



Question Co si myslíte o Krejčířovi? Padouch, nebo Paroubkova oběť, nebo obojí, aebo něco úplně jiného?
Question Co máte nejradši na sobě (když už jsme mluvili o tom smokingu Laughing )
Question A nějak už se to tu taky nakusovalo, ale kloudný slovo najít nemůžu, takže jaký oblečení se vám NEJVÍC líbí na klucích?
Question Jaký je váš názor na trest smrti? Je dobře, že byl zrušen? Podle mne určitě.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 8:12 pm
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: Citovat

Question děláte někomu vrbu? Komu?
Arrow Jasně, všem spolužačkám ze třídy. Za poslední půlrok jich za mnou několik přišlo s tím, že jsou asi lesby, protože měly "něco" s holkou. Asi nějakej novej trend nebo co Shocked
Question Taky by jste pořád spali
Arrow O víkendu spím běžně 11 hodin, takže ANOOOOO!
Question Taky nemáte ujasněný názor na Paroubka?
Arrow Sice si u mě udělal očko v souvislosti se zákonem o RP, ale jinak si pořád myslím, že je to jedno z nejodpornějších zjevení naší politiky. Takže celkem ujasněný názor, ne?
Question Jaký máte názor na trička 004? Přistoupili by jste k někomu, kdo by ho měl na sobě a seznámili by jste se?
Arrow Nevím jak vám, ale mě se ta trička líbí. Docela spiklenecky nenápadná... Asi bych se pokusil přemoci a seznámil se. Myslím... Snad.

Question Taky se tak strašně bojíte řídit?
Question Který ministr naší vlády je největší pablb (odpověď, že všichni, neber)?
Question Kdybyste mohli kohokoliv teď vymazat z povrchu zemského, kdo by to byl?
Question Kdybyste mohli někoho na světě namnožit, kdo by to byl?
Question Který předmět ve škole vás nejvíc vytáčel?
Question Napadá vás něco, co napsal Komenský?
 
      Na začátek stránky  

po leden 09, 2006 7:05 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jážiš, promiň Adame, málem jsem na tebe zapomněl, (a to by byla škoda Razz )

Question Když jdete ndo společnosti, berete si motýlky nebo kravaty? Co líp vypadá?
Arrow Rozhodně kravaty... teď jsem byl na plese (ztřískal jsem jako doga) ale tam měli skoro všichni kravaty. Ti motýli jsou takoví... nevim nooo... možná buzňácký

Question Umíte zpívat Razz ?
Arrow Velmi dobře Cool , chceš si mě poslechnout?

Question Kterou činnost lze začít v každém věku?
Arrow Jezení hlíny. Bratříčkovi je 9 měsíců a je tom přeborník. Já bych to taky zvládnul a myslím, že i pro pokročilého důchodce by to byl prima koníček. Učme se od dětí...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 14 z 17
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist