Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Sex z kolegou z práce
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

po duben 25, 2011 6:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Myslím to tak, že by bylo asi nevhodné se začít chovat, jako že máte nějaký hluboký vztah, který musíte rozebírat do podrobností, pocitů a podobně Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 6:16 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Můžeš to rozvést?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 5:59 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Bylo by jistě lepší, kdyby k tomu dokázal přistupovat racionálněji, ale myslim, že začít to "spolu řešit" by byl dost špatný nápad Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 5:08 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Martine, díky za rychlou reakci. On se bojí, že by do toho mohl "citově spadnout" (jeho slova). Já se nebojím, protože jednak už jsem do toho citově spadnul Very Happy , ale hlavně vím, že to časem přejde. Já jsem schopný si zamilovanost do někoho užít přesto, že mám vztah (což nechci měnit!). Ale on si to asi takhle racionálně postavit nedokáže.

No a právě - přesně, jak píšeš - jediná možnost, jak se z toho nezbláznit, je dělat to co nejčastěji a ono nás to časem omrzí, že...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 4:47 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. tak to se pochopitelně moc nedá. Resp. přestaneš na něj myslet "furt" jenom, když v tom budete pokračovat častěji. Do tý doby bych radil si najít nějakýho fyzicky náročnýho koníčka, to by mohlo trochu pomoct.

2. tady je rada poněkud dražší.. ale nejjednodušeji tak, že vaše setkání bude určovat spíše on. Smile

Jinak bych měl dvě otázky - jednak proč se bojí on a né vy oba? A jednak - čeho se bojí?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 3:57 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Sex z kolegou z práce Citovat

Ahoj všichni,

jsem tady nový, ale už nějakou dobu jsem se sem chodil koukat. Wink

Protože jsem zjistil, že zdejší komunita se skládá z inteligentích hochů (v rámci internetu téměř zázrak), chtěl bych se podělit o "svůj příběh" a budu rád, když mi k tomu napíšete nějaké své názory. Jenom doufám, že vám to nebude připadat jako blbost z červené knihovny nebo z filmů pro puberťáky. Takže prosím buďte shovívaví.

Žiju už pár let ve spokojeném a fungujícím vztahu s přítelem. Jediné, co asi před rokem přestalo fungovat, je sex. Ze strany partnera došlo k postupnému poklesu zájmu až na nulu. Říkal jsem si: mám ho rád a sex pro mě není ve vztahu to hlavní, tak to nějak vydržím. Nechci ho k sexu přemlouvat nebo nutit, je jasný, že to musí chtít oba, jinak je to o ničem.

ALE! V práci mám mimořádně fyzicky přitažlivého kolegu, po kterém už léta mlsně koukám. On je v jiné kanceláři, takže ho nevidím každý den, a pokud už, tak jen třeba 10 - 15 minut. Občas se stane, že kvůli pracovním důvodům jsme na stejném místě celý den, ale vždycky je tam někdo další. Párkrát jsem ho i viděl při převlékání a pak jsem to rozdýchával dva dny. Nikdy jsem ani nedoufal, že by mezi námi mohlo k něčemu dojít, i když je gay. Má dlouhodobě přítele a hlavně jsem si říkal: Na toho prostě nemám.

No a představte si, že mám. Párkrát jsme se v poslední době bavili důvěrněji a on muvil o tom, že už s přítelem moc nespí, už se navzájem okoukali a rád by našel nějaké zpestření mimo. Nepředpokládám, že to měla být nějaká narážka, abych se chytil. Nicméně jsem využil situace a pozval jsem ho na návštěvu domů (přítel jezdí asi tak jednou za dva měsíce pracovně do Rakouska, vždycky tak na 2 - 4 dny). Co vám mám povídat. Měli jsme neskutečně krásnej a neskutečně dlouhej sex. Byl jsem z toho úplně mimo, protože by mě nikdy nenapadlo, že já budu mít v posteli tak krásnýho kluka. A se vším všudy. Embarassed

No a teď přichází ten problém. Už nám není osmnáct (30 a 33), ani já ani on nechceme ničit svoje dlouholeté vztahy, ale zároveň je jasné, že nám to jednou nestačilo. On má větší sebekázeň než já (nebo by se možná dalo říct, že já jsem liberálnější než on), takže mi pak psal v mailu, že by v tom chtěl pokračovat, "ale ne moc často". Smile) Já to mám přesně naopak - chtěl bych to s ním co nejčastěji, nejlépe nepřetržitě. Jsem trochu zamilovanej, on taky. Ale já si to chci užívat, on se toho bojí.

Rád bych slyšel vaše rady a názory na dvě věci:

1. Jak to mám udělat, abych na něj dokázal přestat myslet a abych se začal soustředit na své povinnosti? Od té "osudové" středy jsem úplně mimo a vůbec nefunguju. Jediné, co mi funguje, je erekce. Mám ji skoro pořád.
2. Jak to udělat, abych ho nějak neodradil přílišným zájmem?

Omlouvám se za tu šílenou litanii, ale stručněji to nešlo. Předem díky za názory.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist