Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Sex z kolegou z práce
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

út duben 26, 2011 12:40 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Martin napsal:
Když to udělá on, tak je to vyjímečný a naprosto omluvitelný Laughing Když to udělá někdo jinej, tak je to smilstvo Laughing

Martine, opět plkáš nesmysly. Nikde jsem nenapsal (ani nemyslel) nic o smilstvu. Chtěl jsem jen bez kliček popsat, jak by asi tak měl vypadat dlouhodobě udržitelný vztah...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Bart napsal:
charles napsal:
No tak nevím. Zdá se mi, že mi tady kážeš vodu, ale sám piješ víno. Very Happy

To jsi mě špatně pochopil. Nic nekážu, nejsem svatý. Jen jsem chtěl říct, že zcela výjimečně může (ale nemusí, tím líp) i v rámci trvalého vztahu dojít k nějakému úletu. A myslím tím jednou za život, ne dvakrát do měsíce...


To mě na bartovi baví Laughing

Když to udělá on, tak je to vyjímečný a naprosto omluvitelný Laughing Když to udělá někdo jinej, tak je to smilstvo Laughing

Taková živá učebnice dialektiky Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:31 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Martin napsal:
A netajíš to, že tě partner nepřitahoval enormně ani ze začátku Smile


Jo, to je pravda. Čistě vizuálně mě přitahoval tak řekněme průměrně. Ale sex s ním se mi moc líbil a jemu taky. Na druhou stranu je ale vzhledem k současné sutuaci lepší, že nevypadá jak antickej bůh - představ si, že bych vedle něj každej den spal, ale nic by nebylo. Hrůza.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:28 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Bart napsal:
A myslím tím jednou za život, ne dvakrát do měsíce...


No vždyť já taky s kolegou nespím dvakrát do měsíce, zatím to bylo celkem jednou. Nicméně se netajím tím, že se nacházím ve stavu, kdy bych s ním chtěl sexovat od rána do večera (a od večera do rána taky).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Rámcově jsem to myslel tak, že "syndrom vyhoření" patří do pracovní sféry. Smile Do vztahů to IMHO nepatří.

"Důležitostí" myslim to, že člověk nemaká od 8 do 4, ale jeho přítomnost je nezbytná tu ve 4 ráno, tu v 10 večer. (=divná životospráva vede k pracovnímu "vyhoření" obvykle)

"byrokratickou bariérou" narážim na to, že člověk může přijít do zaměstnání ze školy s jistejma ideálama, nicméně po čase zjistí, že jeho připomínky až zas tak nikoho nezajímají a je tam víceméně proto, aby si to odseděl Laughing

A netajíš to, že tě partner nepřitahoval enormně ani ze začátku Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:20 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

charles napsal:
No tak nevím. Zdá se mi, že mi tady kážeš vodu, ale sám piješ víno. Very Happy

To jsi mě špatně pochopil. Nic nekážu, nejsem svatý. Jen jsem chtěl říct, že zcela výjimečně může (ale nemusí, tím líp) i v rámci trvalého vztahu dojít k nějakému úletu. A myslím tím jednou za život, ne dvakrát do měsíce...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:18 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

No jo, to já na něj taky myslím, taky se na něj těším, jezdíme spolu na dovolenou, když je nemocnej, tak běhám po Praze a sháním pilule... Akorát ten sex tam chybí.

Naposledy upravil charles dne út duben 26, 2011 12:25 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:15 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

charles napsal:
Ok. A jak se to projevuje, že jsi i po dvaceti letech zamilovaný?

Jak se projevuje zamilovanost obecně? Prostě se mi partner pořád líbí, myslím na něj, když nejsme spolu, těším se na něj, trávíme spolu veškerý volný čas, funguje nám sex...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:15 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Bart napsal:
a zcela výjimečně třeba i odbočky


No tak nevím. Zdá se mi, že mi tady kážeš vodu, ale sám piješ víno. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:10 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Martin napsal:
ad "syndrom vyhoření" - to je strašně populární věc Laughing v zásadě ho ovšem můžou mít dva typy lidí - buď někdo strašně důležitej, nebo někdo, kdo se domnívá, že něco změní a pak narazí na byrokratickou bariéru. Co se týká vztahu, ten "vyhořet" (v tomto kontextu) nemůže - spíš se projeví, co bylo v nepořádku už od začátku. Ovšem to Kája nijak netají Smile čili bych si schoval arbitrární přístup někam, kde to bude vhodnější, třeba na draní peří Laughing


Martine, tenhle tvůj odstavec je na mě intelektuálně fakt dost náročnej. Pokus se ke mně prosím trochu snížit a napsat to srozumitelněji. Wink
Např. co má syndrom vyhoření společného s "důležitostí"? To může mít přece kdokoliv. Co máš na mysli byrokratickou bariérou? A co že netajím?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:07 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Bart napsal:
(a zcela výjimečně třeba i odbočky),


Think

Think

Jo ahá Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:04 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Bart napsal:
Mně naopak připadá úplně přirozené, že jsem i po dvaceti letech soužití do partnera zamilovaný.


Ok. A jak se to projevuje, že jsi i po dvaceti letech zamilovaný?


Naposledy upravil charles dne út duben 26, 2011 12:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Bart napsal:
charles napsal:
nechceme ničit svoje dlouholeté vztahy

Docela by mě zajímalo, kolikaleté jsou ty vaše dlouholeté vztahy, tvůj i jeho? Poměrně často se u gayů setkávám s tím, že mluví o syndromu vyhoření. Ale upřímně, moc tomu nerozumím, nebo tomu nevěřím. Pokud se dva lidi opravdu milujou a sex jim klape, proč by to mělo po pouhých pár letech, někdy i měsících, úplně skončit a měnit se v pouhé kamarádství a hledání milenců?


ad "syndrom vyhoření" - to je strašně populární věc Laughing v zásadě ho ovšem můžou mít dva typy lidí - buď někdo strašně důležitej, nebo někdo, kdo se domnívá, že něco změní a pak narazí na byrokratickou bariéru. Co se týká vztahu, ten "vyhořet" (v tomto kontextu) nemůže - spíš se projeví, co bylo v nepořádku už od začátku. Ovšem to Kája nijak netají Smile čili bych si schoval arbitrární přístup někam, kde to bude vhodnější, třeba na draní peří Laughing

ad "opravdu milujou a sex jim klape" - minimálně to druhé neni v tomhle případě pravda Smile

Btw - nechápu, co je špatnýho na "pouhém kamarádství". Ono je jako docela fajn mít někoho, ikdyž to neni "láska nebeská a nejlepčejší na světě" (bejval bych si myslel, že starší člověk to pochopí snáze, ale zjevně ještě nejsem neomylný). Nebo si snad toho dojmu, že většina lidí je ze svého partnera po xx letech nadšená stejně, jako když ho viděla poprvé? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:02 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Po jedné "středě mirabilis" se nějaké solidnější závěry dělat nedají. Osobně bych se asi za daných okolností snažil ten vztah s kolegou co nejdůkladněji a co nejrychleji "vyžít do dna". I se všemi riziky.


Díky za věcný příspěvek oproštěný od moralizování. Razz Já vlastně ani žádné "závěry" dělat nechci. Prostě vím, že se mi to pekelně líbilo a chci to zas. Jak jednoduché. Žádný "vztah" s ním nechci, ostatně ani by to nešlo: on je úplně někde jinde co se týče zájmů, duševního obzoru, vzdělání atd. Když si představím, že bych s ním žil, vůbec netuším, co bychom dělali a o čem bychom se bavili, pokud bychom zrovna nebyli v posteli.

Ano, "vyžít do dna", to je přesně to, co bych rád. Ale co nejrychleji to právě asi nepůjde, nechci na něj tlačit, když je tak rozkolísanej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:01 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

charles napsal:
Upřímně závidím těm, kteří jsou i po deseti dvaceti letech stejně zamilovaní jako na začátku. Zdá se mi to skoro nemožné, ten vztah se přece musí zákonitě nejak vyvíjet. Určité kvality postupně ztrácí, ale zase jiné získává.

Mně naopak připadá úplně přirozené, že jsem i po dvaceti letech soužití do partnera zamilovaný. Určitě to není stejné jako na začátku, vztah se vyvíjí, má své peripetie (a zcela výjimečně třeba i odbočky), ale vzájemná přitažlivost pořád funguje. Představa, že bych vedle někoho žil a bral ho už jen za kamaráda a vyprávěli bychom si vzájemně o tom, jak to někde děláme s někým jiným (nebo se naopak tvářili, že o svých odskocích nic nevíme), to by se mi fakt hodně nelíbilo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 11:53 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

Bart napsal:
Docela by mě zajímalo, kolikaleté jsou ty vaše dlouholeté vztahy, tvůj i jeho? Poměrně často se u gayů setkávám s tím, že mluví o syndromu vyhoření.


Já jsem s partnerem asi 6 let a kolega je s partnerem asi 7 let. S pojmem "syndrom vyhoření" jsem se spíše setkal v souvislosti se zaměstnáním. Ale asi se to dá vztáhnout i na partnerské soužití. Není to určitě jen záležitost gayů, určitě i u hetero párů dochází často k zevšednění vztahu. Řekl bych, že je to přirozené. Upřímně závidím těm, kteří jsou i po deseti dvaceti letech stejně zamilovaní jako na začátku. Zdá se mi to skoro nemožné, ten vztah se přece musí zákonitě nejak vyvíjet. Určité kvality postupně ztrácí, ale zase jiné získává.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 11:46 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza napsal:
si dost dobře neumím představit, že po třicítce už bych byl línej na sex. Smile

A taky si myslím, že pokud někoho takhle brzo nebaví sex, tak to asi neni úplně normální - nemá třeba nějaké zdravotní problémy, nechce to dělat nějak jinak ... ?


No on přítel je už spíš skoro po čtyřicítce než po třicítce. Ale je pravda, že i tak je to dost brzo. Zdravotní problémy nemá. A jinak to dělat nechce. on to prostě nechce dělat vůbec. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 9:37 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Sex z kolegou z práce Citovat

charles napsal:
nechceme ničit svoje dlouholeté vztahy

Docela by mě zajímalo, kolikaleté jsou ty vaše dlouholeté vztahy, tvůj i jeho? Poměrně často se u gayů setkávám s tím, že mluví o syndromu vyhoření. Ale upřímně, moc tomu nerozumím, nebo tomu nevěřím. Pokud se dva lidi opravdu milujou a sex jim klape, proč by to mělo po pouhých pár letech, někdy i měsících, úplně skončit a měnit se v pouhé kamarádství a hledání milenců?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 9:35 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

charles: tak teď jsem teda s radama v koncích, bo si dost dobře neumím představit, že po třicítce už bych byl línej na sex. Smile

A taky si myslím, že pokud někoho takhle brzo nebaví sex, tak to asi neni úplně normální - nemá třeba nějaké zdravotní problémy, nechce to dělat nějak jinak ... ?

No, pokud tvůj bf souhlasí s tím, že si najdeš nějakého kámoše na sex, tak to vůči němu neférový není, jen si dej pozor, aby ten kámoš byl opravdu jen kámoš.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 9:34 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Po jedné "středě mirabilis" se nějaké solidnější závěry dělat nedají. Osobně bych se asi za daných okolností snažil ten vztah s kolegou co nejdůkladněji a co nejrychleji "vyžít do dna". I se všemi riziky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 9:06 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

NO Embarassed představa je to pěkná, ale radši nedopřeju svojí mysli aby se v ní toulala moc dlouho Laughing Pobyt v paláci na severu Prahy časem stejně přijde, ale proč to urychlovat aktivní snahou. Laughing

Nadsázka to samozřejmě je, mínil sem tim říct, že by mi to prostě nestálo za tu námahu (sex) Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 6:41 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Honza:

Pro mě to taky byla vždycky nezkousnutelná představa. Na příteli mi samozřejmě záleží a o situaci jsme spolu několikrát mluvili. Ale žádné pozitivní výsledky to nepřineslo. On prostě říká, že ho to přestalo bavit, že to nedělá schválně (to je jasný, kdo by to dělal schválně) a že už je na to tak nějak línej. Snažím se ho chápat, navíc když je o pár let starší. Říkám si, že na tom třeba v jeho věku už budu taky tak. No a navíc jsem přesvědčený, že frekvence sexu se má ve vztahu řídit podle toho, kdo má tu potřebu menší (i když je v tomto případě nulová). A při jedné takové debatě mi dokonce řekl - sice jakoby žertem, ale to jen proto, že mu bylo trapný to říct vážně - že si budu muset najít milence. Ale že prý o tom nechce nic vědět.

Martin:

Tak to bude možná tím, že jsi neodolatelně přitažlivej a můžeš mít, na koho si ukážeš. Wink Kdybych měl mít sex jen s chlapy, ze kterých teču, tak bych byl do dneška panic, protože žádný z nich by se mnou nechtěl nic mít. Navíc takových zas nějak moc ani neznám. To s těma holkama je předpokládám veliká nadsázka. Je totiž asi rozdíl mít sex s neutrálně vypadajícím chlapem, který mě průměrně silně přitahuje, a jakoukoli ženou, která mě fyzicky odpuzuje. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 26, 2011 12:43 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

charles napsal:
nikdy předtím jsem neměl sex s někým, kdo by mě opravdu silně přitahoval.


Nemůžu nenapsat, že to mě trochu udivuje Very Happy Bych rovnou mohl chodit s holkama i teď a měl bych klid a patrně už i pár dětí Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 11:12 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hm, nejsem si jistej, jestli může fungovat vztah + bokovky, pro mě je tohle dost nezkousnutelný. Jestli ti na boyfriendovi ještě záleží, bylo by asi lepší řešit, proč ho nebaví sex, než to řešit takhle.

Mít kámoše na sex je sice taky (neférový) řešení, ale jen pokud to oba "sexující" dokážou udejchat v čistě NEcitový podobě (což se tobě moc nedaří).

Jinak k těm tvým otázkám:
1. to těžko - ale asi to časem přejde, možná froté ručníky ... Smile
2. nemít přehnaný zájem Smile

btw: ten tvůj novej objev se bojí vcelku správně. No, nechci být morálista, ale dost si oba zahráváte s něčím hoodně moc špatně ovladatelným. On rozum v některých situacích přestává fungovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 10:53 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Teprve teď jsem si s hrůzou všiml, že mám brutální pravopisnou chybu v názvu tématu: "z kolegou". To teda fakt nechápu, jak se mi mohlo stát... Takže omluva. Stydím se. Embarassed Pokud mi to administrátor opraví, budu mu vděčný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 10:44 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

No jo, tak to určitě. Very Happy Já to mám právě přesně naopak: nikdy předtím jsem neměl sex s někým, kdo by mě opravdu silně přitahoval. Proto jsem z toho taky teď tak vyplesklej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 10:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No... tak bez silné přitažlivosti u mne cokoliv nepadá do úvahy, takže to bude zřejmě tím Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 9:54 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Aha. Smile No já to beru podle vlastní zkušenosti. Ale určitě si dokážu představit, že když se dva lidi hodně přitahujou, tak to okoukání může nastat až po hodně dlouhé době. Mně se třeba ten kolega ani za těch několik let neokoukal, ale to je tím, že jsme spolu až do minulé středy nespali. Takže jsem celou dobu jen slintal...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 8:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

A to nejsem zrovna příznivcem toho, že se lidé časem "okoukají" Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 25, 2011 7:32 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Hm, to je fakt. Přesně takový nezávislý pohled jsem potřeboval.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist