Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zamiloval jsem se do heterosexuala
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po duben 02, 2012 10:48 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

charles napsal:
Nikdo přece nechce, abys ho násilím zatáhl na záchod a brutálně ho znásilnil. Smile

Tak já třeba bych rád, kdyby to macstrap udělal (a to spíš na lavičce uprostřed Václaváku, než na nějakém zapadlém WC), protože by to byl aktivní čin.

Ale on to nejspíš (aspoň zatím) neudělá, a já mu i tak hodně držím palce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 02, 2012 9:56 am
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

díky moc, doufám, že se to vyřeší bez problémů. Snad budu jednou happy Smile

Jste tu fajn, asi sem budu chodit častějc Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 02, 2012 9:47 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

No jo, ale u něj právě není jasný, že je heterák. A i kdyby byl, tak bych to rozhodně nepovažoval za ztrapnění. Na tom není nic trapného, zamilovat se do "nepravé" osoby, to už se stalo tolika lidem... V každém případě to při nejbližší vhodné příležitosi nějak vyřeš, jinak ti hrábne.

Je chyba nikdy po nikom nevyjet, když si nejseš jistý, že by měl zájem. Kdyby tohle dělali všichni, tak nevím, jak by to dopadlo. Já jsem třeba před časem taky vyjel po jednom "skoroheterákovi" a taky jsem vůbec nevěděl, jestli bude mít zájem. A vidíš, vyplatilo se. Měl jsem ho. Sice jenom jednou, ale i tak to bylo pěkný. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 02, 2012 9:21 am
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

asi jo, je to fakt hrůza, docela se trápím, ale snad se to časem rozsekne, jednou (a to co nejdřiv) mu to snad řeknu. Je pravda, že třeba na vánoce jsem mu poslal doslovnou sms ve smyslu, že i když mě občas sere, tak ho miluju, nacož mi odpověděl něco, že ho taky seru a smajlík :-*. Ale já si prostě myslim, že na kluky nebude a já bych se jen ztrapnil...

Jinak tim, že jsem slušnej myslím, že nevyjedu po někom, o kom nevím "najisto," že by "měl zájem." Tzn, nevyjedu na každýho heteráka, co se mi líbí, že....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 02, 2012 9:10 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Soucítím s tebou, protože tohle je přesně ta nejhorší situace. Když se člověk zamiluje do otevřeného gaye nebo do "jasného" HT, tak v podstatě není co řešit. Ale tohle je tak 50 na 50. Ta nejistota je hrozná. Situaci navíc komplikuje fakt - pokud mohu soudit na základě předložených indicií - že on sám v tom taky nemá moc jasno. Takže jestli můžu radit, měl bys to podle mě co nejdřív rozseknout, ať už to dopadne jakkoli.

macstrap napsal:
ale rozhodně po něm nevyjedu - jsem slušnej


Tohle moc nechápu. Když po někom vyjedeš, tak to znamená, že nejsi "slušnej"? Co je to "slušnej"? Nikdo přece nechce, abys ho násilím zatáhl na záchod a brutálně ho znásilnil. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 02, 2012 8:30 am
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

2 Václav: já vím, já vím, nechci právě nic stereotypovat a házet činy do jednoho pytle. Problém je, že na něj prostě pořád myslím a jelikož v okolí neznám žádnýho gaye a moc lidí to neví ani o mně, tak jsem se prostě špatně a na dlouho zamiloval do nesprávný osoby. Nic na něj zkoušet nechci, nechci vypadat jako nějakej debil, co se ho snažil bůhvíco. Ale přes alkohol třeba vede cesta jak něco zjistit (ale rozhodně po něm nevyjedu - jsem slušnej.)

Jen doufám, že to nějak skončí, ale tech 3.5 roku mě už trošku děsí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 02, 2012 7:49 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

macstrap napsal:
Má na můj menší příběh někdo nějakej názor? Díky Smile

Na první rychlé přečtení mi utkvěl závěr - "půjde možná i na vysokou", a řekl jsem si "Aha, kluci na gymplu, normálka". Teprve při druhém čtení mi padl do oka váš skutečný věk, a to už mi jako normálka nepřijde: jsi 3,5 roku zamilovaný (pokud chápu) a k ničemu to nevede, vůbec ne nepodstatná část života Ti marně uniká a s ní i jiné příležitosti.

Pokud kamarád často zapomíná na sjednaná setkání, určitě do Tebe není zamilovaný. To, co popisuješ, mi zdaleka nejvíc ukazuje na pasivního HT s mnoha femininními rysy. Některé příznaky "gayství" u něj vyhodnocuješ naprosto chybně: erotická stimulace konečníku opravdu není gayskou "specialitou", leda tak pro babku ze sámošky. Rok a půl chodil s holkou: to spolu celou tu dobu jen třídili sbírku známek? - v tomhle věku asi ne. Vzájemné žertíky s narážkami na zamilovanost, polibky atp. pramálo znamenají. Kolik jen takových pochybných indicií, kterými se postižení naivně udržují v marných nadějích a očekáváních, v tomhle fóru najdeš...

Především ale opravdu čas marně letí, chce to čin a rozhodnutí. Činem může být Tvůj CO, nebo třeba společný několikadenní výlet, při němž můžeš zkusit vyvolat některé společné aktivity, které ještě úplně nevybočují z HT rámce, nebo ... možností je dost. A podle výsledku pak rychlý a rázný krok.

Hezky si prožít a užít marné a nešťastné zamilování, to patří k těm 16-18, a i když je to trápení, o vklad do života určitě jde. Ve svých 24 si ale prostě už nemůžeš dovolit takovéhle roky nikam nevedoucí "nic".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 02, 2012 12:27 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Z těch znamení bych volil jen jedno... Být tebou, tak se ho zeptám, jestli je gay... Jinak to nezjistíš a budeš se trápit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 01, 2012 11:42 pm
Autor Zpráva
macstrap
uživatel


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 33
Bydliště: Zlín

Předmět: Citovat

Zdravím, našel jsem tohle téma a jelikož prožívám něco podobnýho, rád bych se zeptal na váš názor. Na netu jsem našel hodně podobných témat, ale víceméně nic v češtině..

Mám 4.5 roku kamaráda, o kterém si MYSLÍM, že je na holky, je mi 24 a jemu 22. Prostě jsem se do něj po roce zamiloval, ale bojím se mu to jakkoliv říct. Problém ale je, že po dobu, co ho znám, jsem si všiml nějakých věcí, co normální heteráci asi moc nedělají, jedná se především o drobnosti, ale když se všechny sečtou, tak mi to dává menší nadějě, uvedu, na co si vzpomínám:

* nosí furt úzký kalhoty a žehlí si vlasy
* chodil na kurzy zpěvu
* hrával The Sims
* nemluví skoro vůbec o holkách
* nevadí mu romantický filmy (nejen hetero) a občas prý u něčeho i brečí
* kdysi dávno míval v kompu fotky herců - především kluků - ale ne nějaký kvanta
* hrává s tátou různý sporty a jednou jsem se na ně při hře koukal a jeho táta ho nějak vyhecoval, až se naštval a odešel a skoro brečel.
* občas mi posílá songy na youtube, který maj podle mě text, že by si to dva kluci asi neposílali.

Kdysi moc dávno se mě zeptal, jestli bych s ním nechtěl chodit, ale já blbec tehdy odpověděl, že ne, protože co já vím, co si dělal za srandu, ale popravdě to moc z legrace neznělo. Dál asi před 3 měsícema se mě v chatu na fb zeptal, jestli ho miluju, ale já kretén to opět odpálkoval tím, že jsem se ho zeptal, koho to tam má u PC, ale napsal jsem mu, že jeho miluju hodně.

Kdysi dávno jsem se ho na akci ptal, jestli mi nedá pusu, ale udělal to "jen jako" nicméně rok na to, na silvestra za mnou o půlnoci přišel a dal mi dvě pusy na tváře.

Pak někdy, když jsme byli opilí, tak jsem mu řekl, že jsem bisexuál, ale patrně to zapoměl - nikdy na to pak nijak nenarazil. Měl, pokud vím, všehovšudy jen jednu holku, 1.5 roku, se kterou se nedávno rozešel, protože to prý pro něj byl stereotyp ale i ve vztahu byl pasivní - je to naprostej flegmatik - což mi vadí, protože i když se na něčejm domluvíme, tak na to zapomene, nebo se na mě vykašle, čímž mě trošku ničí a když mu to vyčtu, tak to začne házet proti mně.

Taky mezi náma byly poměrně nedávno takový zajímavý rozohvory, jako, když mi řikal, že pokud bude konec světa, tak by rád provedl nějakou kravinu, jako třeba znásilnit KLUKA. A když jsme byli opilí, tak se mi svěřil, že se ve sprše při masturbaci dráždil prstem na konečníku.

Je mi s ním moc fajn, popravdě jsem k nikomu nikdy necejtil něco jako teď. Poslední dobou se moc nevídáme ani si nepíšeme - učí se a půjde možná i na vysokou, ale já na něj myslím denodenně skoro pořád a nevím, co mám dělat, bojím se mu něco říct. Má na můj menší příběh někdo nějakej názor? Díky Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 16, 2012 5:44 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hm, tak aspoň ví, co má dělat, když od tebe ce mít na měsíc pokoj Wink Wink Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 07, 2012 10:50 pm
Autor Zpráva
Hawke
uživatel


Založen: 7.3.2012
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

No ja som zamilovaný do svojho najlepšieho kamoša a vie to od začiatku. Oceňuje to ale občas nastanú divné situácie, hlavne keď zbalí nejakú ženu, ja utečiem a mesiac sa s ním nebavím Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 08, 2011 11:52 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

A to mu to neni jasný?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 07, 2011 7:01 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
menhetn: no jestli si myslíš, že je bisex, tak ho zkus balit, vysypat to na něj jak lavinu asi nebude nejlepší řešení.

Souhlas: kdyby byl opravdu bi a dokonce mu šlo o erotický vztah s Tebou, asi by se to už nějak projevilo. Teď jsi se vyoutoval, dej tomu trochu čas, testuj, ale nepřekroč (aspoň zatím) Rubikon. Škoda přijít ukvapeností o kamaráda.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 07, 2011 2:53 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

menhetn: no jestli si myslíš, že je bisex, tak ho zkus balit, vysypat to na něj jak lavinu asi nebude nejlepší řešení.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 07, 2011 2:50 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

hodím sem citací dotaz z duplicitního vlákna, ať se nám témata zbytečně nedrobí. Smile

menhetn napsal:
po listopad 07, 2011 12:27 am

už jsem sem jednou psal, ale moje téma tu není tak udělám nové..

před nedávnou dobou, týden-dva, jsem nejlepšímu kamarádovi (jo, to je ten do kterýho jsem se zamiloval), že jsem gay
vzal to dobře, trochu s humorem, nevadí mu to... napsal, že ho můžu i lochtat na zádech Smile Very Happy
ale je tu jeden problém - miluju ho
už je to docela dlouho, a furt mu to chci víc a víc říct. možná je bisexuál, asi tak na 30%, ale to nemůžu říct...
nevím, jak by na to mohl zareagovat, jestli by si kolem sebe neudělal nějakou bariéru a nepustil mě k sobě, ale to myslím že ne. mě v prosinci bude 15, jemu v únoru 17, známe se docela dlouho a víme o sobě skoro všechno
tak bych chtěl radu - měl bych mu to říct nebo ne? nevím co dělat Crying or Very sad

něco co sem si připravil, že mu napíšu, ale nejdřív bych mu to chtěl říct do očí

*****, nevíš jaký to je, když ten koho miluješ nemiluje tebe.. (nebo možná víš, ale to je teď jedno), je to fakt hroznej pocit… někdy kvůli tomu, že vim že tě asi nikdy nemůžu mít mám fakt docela deprese, nebo něco takovýho, prostě mi připadá že život bez tebe nemá smysl.
Víš jak strašně moc hezky a dobře se cejtim, když sem s tebou? Myslim že nemáš ani tušení… ikdyž sem na tebe naštvanej tak to nevydržim dlouho, když se s tebou někdy dýl nebavim tak sem úplně v píči, nic mě nebaví a jakmile se spolu začnem zase bavit tak sem nejvíc šťastnej.. každej dotek je pro mě něco nepopsatelně pěknýho Smile
Pro mě seš ten nejhezčí a nejdokonalejší člověk (teď nemluvím jenom o vzhledu) a nikdo tě nikdy nenahradí… miluju chvíle když sme spolu, chtěl bych s tebou bejt pořád Sad tak strašně moc tě miluju, furt na tebe myslim, představuju si co by sme spolu mohli dělat, a to že mě nemiluješ tolik jako já tebe, mi vadí čím dál tim víc, brečim kvůli tomu… ne, vadí je ošklivý slovo ale snad to chápeš
Jsi pro mě svět, pořád chci bejt s tebou, udělal bych pro tebe úplně všechno, fakt MOC tě miluju… Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 17, 2011 5:34 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Já se taky držim slušnosti a ohromně si cenim toho, že je na mě milej a nijak na mě nezanevřel, což se u jiných stalo. Prostě ... je nejlepší!!! <3 <3 <3
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 16, 2011 10:11 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do heterosexuala Citovat

bronislavus napsal:
Ahoj, mam dotaz. Je mi 22 let a zamiloval jsem se do jednoho meho spoluzaka z vysoke skoly. Bohuzel on nejspis homosexual neni a o me si mysli, ze jsem take heterosexual (jeste jsem o sve sexualni orientaci nikomu nerekl). Obcas spolu zertujeme ze jsme oba homosexualove, ze spolu chodime apod. Z jeho strany to je, dle meho soudu, jenom a ciste legrace a rozhodne to nemysli vazne. Z me strany je to vsak naopak a musim se pretvarovat jakoze to taky myslim jenom z legrace a pritom uvnitr vylozene trpim. Nekdy mi polozi svou hlavu na me rameno a me je pri tom tak krasne, ale nemuzu zareagovat tak jak bych chtel protoze bych se prozradil. Sme spoluzaci a navic bydlime spolu na kolejich takze se s nim vidim 5 dni v tydnu v poctate od rana do vecera. Prosim poradte jak se s tim mam vyrovnat. Mam mu mou sexualni orientaci a city k nemu prozradit, nebo si to mam nechat pro sebe a dal se mucit? Miluji jeho spolecnost a bojim se jeho reakce na to, kdybych mu prozradil jak to se mnou vlastne je.
Láska,v prváku,známe se 12 let,je naprosto tolerantní,toleruje dotyky,až na určitá místa je můj nelepší přítel.Nemyslím že by tě neměl za přítele kdybys mu to řekl,a rozhodne neposlouchej v noci a sám smutnou hudbu,jako já,rve m ito srdce žalem.Nejradši bych ho vzal a zlíbal,ale jeho tolerance by mě asi dala přes hubu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 29, 2011 1:15 pm
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Ne, mám tak či onak smůlu. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 28, 2011 11:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

xts napsal:
Ještě že se oběma líbí holky a nemusím řešit to dilema, kterého si vybrat Very Happy


Jak nemusíš? Jako že si to rozdáš s obouma? ... a najednou? Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 24, 2011 12:44 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

A pak je jeden, kterej je ještě hezčí asi. Ještě že se oběma líbí holky a nemusím řešit to dilema, kterého si vybrat Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 23, 2011 2:39 am
Autor Zpráva
xts
uživatel++


Založen: 23.3.2011
Příspěvky: 327

Předmět: Citovat

Jsem pořád a on je takovej pěknej! O víkendu ho zas uvidim <3 <3 <3 <3 <3
Pardon.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 24, 2011 7:24 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
bronislavus napsal:
...je to pro me hodne tezke protoze moje rodina je silne proti homosexualite potom spousta mich kamosu je nymlicht to same...
Zkušenost, kterou zažil snad každý, tvrdí, že lidé jsou „proti homosexualitě“ jen do té doby, než se jim vyoutuje nějaký člověk, kterého dobře znají. Bojí se totiž neznámého. Časem jim ale dojde, že to s kým kdo leze do postele na většinu mezilidských vztahů nemá sebemenší vliv.


Souhlasím. A ono nejde ani tak o potel, ale o tu náklonost a imtimtu:-)
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 26, 2010 8:52 pm
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Zkušenost, kterou zažil snad každý, tvrdí, že lidé jsou „proti homosexualitě“ jen do té doby, než se jim vyoutuje nějaký člověk, kterého dobře znají. Bojí se totiž neznámého. Časem jim ale dojde, že to s kým kdo leze do postele na většinu mezilidských vztahů nemá sebemenší vliv.



..většinou ano, ale ne vždy.. mohu z vlastní zkušenosti říct že někdy i dlouholeté přátelství umí v okamihu CO rychle skončit.
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 22, 2010 10:21 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

bronislavus napsal:
...je to pro me hodne tezke protoze moje rodina je silne proti homosexualite potom spousta mich kamosu je nymlicht to same...
Zkušenost, kterou zažil snad každý, tvrdí, že lidé jsou „proti homosexualitě“ jen do té doby, než se jim vyoutuje nějaký člověk, kterého dobře znají. Bojí se totiž neznámého. Časem jim ale dojde, že to s kým kdo leze do postele na většinu mezilidských vztahů nemá sebemenší vliv.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne prosinec 19, 2010 5:31 pm
Autor Zpráva
bronislavus
tester


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

Dekuju vsem za rady.. asi mu to jednou reknu, ale hned asi ne.. je to pro me hodne tezke protoze moje rodina je silne proti homosexualite potom spousta mich kamosu je nymlicht to same.. ale co tu budu povidat myslim ze to tak mela vetsina ze zdejsich uzivatelu.. tentto svet je pekne zkurveny
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 08, 2010 10:49 pm
Autor Zpráva
ElNEX
uživatel


Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Havířov,Ostrava

Předmět: Citovat

Hlavně mu neříkej že ho miluješ, s tím se těžko vyrovná i kdyby byl tolerantní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 08, 2010 4:13 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Vodafone: varianta 2c není moc pravděpodobná, to by si s Bronislavusem nehrál na teplouše, nepoložil by mu hlavu na rameno... Homofobíci se pečlivě vyhýbají něčemu podobnému.

Bronislavus: jestli ho dobře znáš a je to tvůj kámoš, tak bys mohl celkem přesně odhadnout, jak bude reagovat. Jen počítej s tím, že jestli je opravdu ht, tak už si s tebou "na teplýho" hrát nebude. Tuhle hru uměj ht jen mezi sebou.


Naposledy upravil Honza dne čt červen 14, 2012 2:27 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 08, 2010 12:44 am
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Niečo podobné mám za sebou, moja voľba bola po dlhšej dobe vyoutovať sa. Samozrejme osobné sympatie som do toho neťahal, to isto nerob, všetko som ponechal v hladine bežného CO. Napriek tomu, že bol ten "typ B", teda tolerantný heterosexuál, pomohlo mi to "odmilovať sa", pretože ako spomenul Vodafone, obmedzil sa fyzický kontakt a on si istú bariéru isto vybudoval, a všetky tie srandičky skončili. Akurát sa mi samozrejme uľavilo, a prestal som sa časom trápiť (aj keď doteraz by som si dal povedať Wink ..inak sa ale náš kontakt zas dáko výrazne neobmedzil, ale tak je to iba príklad, každý človek asi reaguje inak..
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 06, 2010 1:27 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do heterosexuala Citovat

Amatérský rozbor situace:
  1. Můžeš vše nechat, jak je. Časem se stejně rozejdete každý jiným směrem a/nebo se o něm dozvíš, že je HT (například si najde přítelkyni.)
  2. Můžeš se mu vyoutovat. Pak:
    1. Zjistíš, že symatie jsou vzájemné, a budete žít šťastně až do smrti.
    2. Zjistíš, že je HT, ale protože bude tolerantní, nebude z toho dělat skandál. Jen napříště omezí fyzický kontakt a některé verbální narážky.
    3. Zjistíš, že je netolerantní HT a dříve nebo později se od tebe odstěhuje. To na druhou stranu tobě umožní „odmilovat se“. Sejde z očí – sejde z mysli, jen blázen věří na nesmysly.


Osobně mám půlroční zkušenost s velice atraktivním spolubydlícím. Nakonec to vyřešily letní prázdniny a ztráta nároku na kolej.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po prosinec 06, 2010 8:19 am
Autor Zpráva
bronislavus
tester


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 2

Předmět: Zamiloval jsem se do heterosexuala Citovat

Ahoj, mam dotaz. Je mi 22 let a zamiloval jsem se do jednoho meho spoluzaka z vysoke skoly. Bohuzel on nejspis homosexual neni a o me si mysli, ze jsem take heterosexual (jeste jsem o sve sexualni orientaci nikomu nerekl). Obcas spolu zertujeme ze jsme oba homosexualove, ze spolu chodime apod. Z jeho strany to je, dle meho soudu, jenom a ciste legrace a rozhodne to nemysli vazne. Z me strany je to vsak naopak a musim se pretvarovat jakoze to taky myslim jenom z legrace a pritom uvnitr vylozene trpim. Nekdy mi polozi svou hlavu na me rameno a me je pri tom tak krasne, ale nemuzu zareagovat tak jak bych chtel protoze bych se prozradil. Sme spoluzaci a navic bydlime spolu na kolejich takze se s nim vidim 5 dni v tydnu v poctate od rana do vecera. Prosim poradte jak se s tim mam vyrovnat. Mam mu mou sexualni orientaci a city k nemu prozradit, nebo si to mam nechat pro sebe a dal se mucit? Miluji jeho spolecnost a bojim se jeho reakce na to, kdybych mu prozradil jak to se mnou vlastne je.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist