Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Spory a hádky Spory a hádky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po srpen 23, 2010 8:51 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ano, demokracie dostává na frak. Doufám, že současná blokace id Nick Guest je dostatečně srozumitelná, aby i NG ve formě anonymu rozuměl. Tím beru zpět "hlasování" a po dlouhé době rozhoduji autokraticky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 8:46 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Demokraté se nebijí, ale hlasují. Wink


A to je právě ten největší a zásadní problém demokracie !

Jako vzdělaný právník jistě najdeš v historii dost názorných příkladů, kdy jedna dobře mířená do čenichu dokázala během chvilky víc, než celá armáda demokratů hlasujících dlouhá léta. Smile

Nick Guest napsal:
Já pro změnu navrhuji dát ban ...


hele, nech toho, doteďka jsem ti docela fandil, ale zas ocamcaď pocamcaď !
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 8:43 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ou, poor boy. Tak jo. Žij si svoje bludy. Ale jestli tady, to je otázka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 8:38 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
A já jsem pro dát NG ban, ev. zablokovat i IP adresy, ze kterých se hlásí. Ale bez souhlasu osazenstva to dělat nebudu.


Tady někomu zřejmě leží v žaludku, že jsem si dovolil na jaře zkritizovat volební banner na 004.cz, zveřejněný jako "stanovisko redakce", ačkoli šlo jen o vyjádření sdružení Code004. Přitom i řadě 4% pravicových voličů se v té dnešní bídě otevírají oči (Joch a pod.).

I když beru na vědomí, že s formulováním myšlenek máš trochu problém, rád bych věděl,

- zda se považuješ za demokrata a
- v čem podle tebe demokracie spočívá.

.....



Já pro změnu navrhuji dát ban na nick "bodyia" a zablokovat jeho IP adresu, domovní dveře, motor u jachty a střevní peristaltiku pro nezdvořilost, namyšlenost a hloupost.

:)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 8:35 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Ad ban: Citovat

Já taky pro.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 8:28 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
bright napsal:
Za sebe pro.

fašisto ! Smile

Demokraté se nebijí, ale hlasují. Wink

Honza napsal:
btw: NG se občas vcelku věcně na něco zeptal, načež mu byklo "věcně" vysvětleno, že je blbej komunista. Ono asi nebude chyba jen na jeho straně.

Naposledy, jak odkazoval na nějaké své "přímé a nepřímé" dotazy, jsem se je poctivě leč bezvýsledně pokoušel nalézt v té změti monologu proloženého řečnickými otázkami.
Naopak stále čekám na jeho reakci stran odstoupení vs výpověď pracovní smlouvy a podpora v nezaměstnanosti. Cool
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 8:16 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
... a jako hodní tatíkové jim tu "radí" Martin a Honza.

Slyšel jsem dobře ? Ty jsi řekl tatínek ?! Hele, ty drzý zubařský batole, jestli mě tu budeš furt nadávat, tak asi převezmu původní iniciativu Nicka Guesta a zuby z huby ti vybouchám sám !

bodyia napsal:
A já jsem pro dát NG ban, ev. zablokovat i IP adresy, ze kterých se hlásí. Ale bez souhlasu osazenstva to dělat nebudu.

To je takový dost levný "politický řešení", oblíbený u naší vlády - jak se objeví něco, co se jí nehodí do krámu, strčí to do krabice, sedne si na ni a tváří se, že to vlastně neexistuje.

Mnohel lepší by byl script, který by téma politika vždy jednou týdne vymazal (a diskutérům bych občas pronajal někde ring. Konečně by si v reálu zasportovali, takže Pemel by mohl diskutovat o sportu, Adam by získal cenný studijní materiál a praxi a já bych si konečně vyzkoušel pár figur, které se na pytli trénujou dost blbě.)

Nick Guest napsal:
... a ... a ...

A ty už do nich furt nerej, se ti fakt divím, že tě to ještě baví. Já už dopředu vím, jak to dopadne. Vždycky, když napíšeš něco o politice, tak si dopředu tipnu reakce ostatních a skoro pokaždý se trefím. Ty tohle neumíš ?

bright napsal:
Za sebe pro.

fašisto ! Smile

btw: NG se občas vcelku věcně na něco zeptal, načež mu byklo "věcně" vysvětleno, že je blbej komunista. Ono asi nebude chyba jen na jeho straně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 7:57 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Za sebe pro.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 7:34 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A já jsem pro dát NG ban, ev. zablokovat i IP adresy, ze kterých se hlásí. Ale bez souhlasu osazenstva to dělat nebudu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 7:16 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Spory a hádky Citovat

Waky napsal:
moc prosím, zamyslete se nad tím, než něco napíšete, zda chcete ostatní obohatit o novou informaci, nebo jen vyvolat negativní reakce.


Bright: Marně si lámu hlavu, jak si vyložit tvůj informačně nepříliš přínosný příspěvek jinak, než že sleduje vyvolání negativní reakce.

Think
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 6:55 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Takovýho jájínka už jsem dlouho nezažil. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 6:34 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
NG se svou obludnou ideologií (kterou komunismus prostě je a jelikož NG navštěvuje i fórum mladých komunistů a svoje názory píše, nemůže svou orientaci popřít)


Rád bych se zeptal, proč musím být neustále urážen a napadán pro své názory, které nejsou a nikdy nebyly komunistické, a to někým, kdo vůbec nemá šajnu, o čem mluví?

Kde jste, spravedlivci?

:)

Adama bych rád vyzval, aby mě přestal agresivně napadat, pomlouvat a urážet, a to ihned a napořád.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 6:05 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Celé tohle dění je úplně praštěné. Takže pár poznámek.

Waky zjevně nemá sílu (a zřejmě díky příjemnějším starostem) na aktivní moderování čas.

Fórum nemá s gay tématy nic společného, jen to, že sem gayové píšou.

Témata se zcvrkla na puberťáky, kteří milují své hetero spolužáky, a jako hodní tatíkové jim tu "radí" Martin a Honza. Dál tu pár slintalů na fotkami svalnatců v obřím rozlišení. A do třetice všeho dobrého je tu NG se svou obludnou ideologií (kterou komunismus prostě je a jelikož NG navštěvuje i fórum mladých komunistů a svoje názory píše, nemůže svou orientaci popřít) a prostě nejsme všichni Dalajlámové, abych s komunistickou Čínou bojovali prostředky lásky a míru. Argumenty nikde, naprosté odtržení od reality a tomu všemu vévodí neustálý pocit ukřivděnosti a zahnání do rohu.

Už dlouho říkám, že tohle fórum má být zrušeno jako celek.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 2:05 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Neomylná wačí selekce Citovat

Kdysi mi vyprávěl kamarád, jak se podílel na předvolební kampani ODS před parlamentními polbami někdy v 90. letech. Skoro nešťastně říkal: "Jakmile jsme vymysleli něco věcného a důležitého, Halina Pawlowská, která nám šéfovala, to neomylně vyřadila, abychom nenarušili pohodlnou a vyprázdněnou idylu. Lidé prý nejsou zvědaví na nic těžkého, co je má provokovat a nutit k přemýšlení."

Dovolím si upozornit, že na tomto fóru se neměří a nikdy neměřilo stejným metrem. Autorům, jejichž příspěvky jsou konformní vůči zdejší názorové většině, se vždycky tolerovalo mnohem víc než liberální (ve zdejším jazyce "levicové") menšině. Tu v současné době reprezentuju opravdu už jen já sám, protože ti ostatní vycítili hostilitu zdejšího "pravicového" mainstreamu a buď se potichu vytratili (Wítek, Manuel, jeddide, NICK, yhn, ttomp), anebo odešli s prásknutím dveří (Bart). Mrzí mě, ale nepřekvapuje, že Waky není schopná tyto mechanismy prohlédnout a jako správkyně diskusí jim vhodně předcházet, protože, nic naplat, to, co píše Elias Canetti o pravidlech štvanice v knize Masa a moc, je i po půl století platné.

Zajímalo by mě, proč se ti, kteří dnes dostávají osypky z jadrnějšího výrazu, nevyslovili podobně důrazně už před dvěma lety k tomuto Adamovu příspěvku:

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=38188&highlight=#38188

Uznávám, že jsem v několika příspěvcích z poslední doby použil silnější výrazy. Bylo to zřejmě zbytečné, protože na tomhle fóru se o ničem smysluplném diskutovat nedá. Protože mě stav této společnosti - a gay society zvlášť - zajímá a trápí, rád bych se od některých z vás dozvěděl odpovědi na některé z přímých i nepřímých otázek, které jsem vložil do poslední části tohoto postu (a který Waky neomylně zařadila do uzamčeného vlákna):

http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=59233&highlight=#59233

Jistě, je možné tohle diskusní fórum udržovat jako místo schůzek pro adolescenty všech věkových kategorií a jako místo sebeutvrzování se přesvědčených. Podobně fungují třeba webové stránky mladých komunistů, odkud je každý "revizionista" a "reakcionář" brzy odehnán, protože se svou existencí vlamuje do již hotové a jednou provždy dané utopie. GK lze skutečně pojmout jako místo, kde se řeší pubické ochlupení a pořadí finalistů v soutěži o muže roku. Pak ale...

Sad
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 12:01 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Spory a hádky Citovat

Waky, díky! Název vlákna "Poradce Joch, třídní boj v Čechách a kanalizace v Hradci" je okouzlující, a snad nebudeš mít za příliš osobní poznámku, že vdavky Ti svědčí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 23, 2010 11:30 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Spory a hádky Citovat

Jelikož ovzduší na GK opět začíná houstnout nejrůznějšími hádkami, založila jsem samostatný oddíl, kde bude možné různé spory vyřizovat. Prosím ty z Vás, kdo budete mít neodolatelnou potřebu pohádat se s ostatními, aby psali rovnou sem. Urážlivé příspěvky budu napříště mazat i odtud. Témata, která jsem do oddílu přestěhovala, jsem rovnou zamkla, protože se jednak týkají mnohokrát řečeného a opakovaného, jednak zabrousila do tónu napadání a urážek, v nichž není vůbec dobré pokračovat. Výjimku tvoří spor o tematické vymezení fóra (všeobecné, nebo vymezené gay tematikou), což je sice také vícekrát probírané téma, ale podle mého názoru má smysl a důvod pokračovat.
Vzhledem k tomu, že někteří z diskutujících v poslední době sledují jako hlavní cíl vyvolat spor se všemi ostatními, zvažuji možnost zavedení dočasných banů, tj. zákazů vstupu (třeba na pár dnů či na týden). Strašně nerada bych to dělala, ale moc prosím, zamyslete se nad tím, než něco napíšete, zda chcete ostatní obohatit o novou informaci, nebo jen vyvolat negativní reakce. Doufám, že se v příštích dnech atmosféra opět zklidní, nabere věcný tón a úvahy o nějakých restrikcích nebudou vůbec aktuální. Díky moc.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist