Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Nezařaditelné Politické hádky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

pá duben 09, 2010 9:35 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Re bright: Citovat

bright napsal:
Nikdy jsi nevolil Národní frontu pod vedením KSČ? (...)

Nick Guest napsal:
Vlastně je to dost urážlivé.


A homocon není?


1. Ne, Národní frontu jsem nikdy nevolil, neb v r. 1986 jsem k volbám prostě nešel. Byla to fraška, kterou jsem nechtěl podporovat. Víš o mně velmi málo, abys mě mohl takhle nálepkovat. (Jinak toto kritérium "nostalgie" je samo o sobě dost problematické - to by patřilo k nostalgikům 99,97% lidí narozených před r. 68 - tedy těch, kteří jako dospělí stihli poslední komunistické volby.)

2. Slovo "homocon" v sobě původně mělo pejorativní nádech, ale postupem času o něj přišlo, dnes se spíše chápe jako neutrální a někteří homoconi jako Andrew Sullivan se k němu sami hlásí - stejně tomu bylo třeba se slovem "impresionisté":

http://www.upto11.net/generic_wiki.php?q=gay_slang

Jinak tato debata svědčí o tom, jak je veřejný diskurz nezdravě posunutý, resp. zúžený. Na úroveň diskuse "v téhle zlodějně jedou lidé ze strany, kterou chceš volit" nebudu přistupovat, protože by to nebralo konce a já se opravdu nechci bavit o morálních kvalitách Kvapila, Řebíčka, Kalouska, Šustra, Tvrdíka nebo Petra Bendy.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 09, 2010 2:07 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Oranžová zlodějna Citovat

Pro NG, aby se mu lépe volilo.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 09, 2010 1:03 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Re bright: Citovat

Nick Guest napsal:
Jak jsi v mých příspěvcích našel tu nostalgii (zřejmě po minulém režimu)? Mě to vážně zajímá, zkus mi to nějak doložit.Že by to bylo v tom, jak obdivuji vzestup Západu za studené války?
Nikdy jsi nevolil Národní frontu pod vedením KSČ? Vadila ti někdy sociální politika té strany? Nemyslím. Naopak to vypadá, že jediné, cos jí vyčítal, bylo, že nezajistila onen západní hospodářský vzestup. A to je přesně to, proč voliči 40+ volí ČSSD. Oranžová vzniká smícháním červené a žluté, víry ve zločin humánními prostředky.

Nick Guest napsal:
Vlastně je to dost urážlivé.
A homocon není?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 09, 2010 12:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Re bright: Citovat

Nick Guest napsal:
Pánové, zkuste si představit, že by vám doma po coming outu rodiče řekli: "Tušili jsme to. Mysleli jsme si dokonce, že jsi nekrofil." Zábavné, viďte? Smile


Jo, k popukání Wink Navíc by to přijali o mnoho lépe... Smile Určitě lepší, než vyhodit na mráz.

Ale k věci - jinými slovy politická orientace je něco podobného jako orientace sexuální? Člověku trvá nějakou dobu, než si sám v sobě najde, která strana je mu nejbližší, než se s tím trpce smíří, a pak se postupně osměluje to sdělit napřed rodičům, potom pár nejbližším lidem, a pak podle toho i volit? Smile

Tedy ve zkratce - voličství ČSSD je stejné jako gayství? A je vrozené? Very Happy

PS: No někdo, tedy né rodiče, mi řekl, že spíš čekal horší věci. Laughing

PPS: Tomu příměru máme rozumět tak, že bright je ti stejně blízký jako tví rodiče?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 09, 2010 12:12 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Re bright: Citovat

Když jsem se rozhodl, že Waky odpovím, byl jsem samozřejmě připraven na podobný humor, který dobře dokládá, jak asymetricky je u nás chápána tolerance.

Pánové, zkuste si představit, že by vám doma po coming outu rodiče řekli: "Tušili jsme to. Mysleli jsme si dokonce, že jsi nekrofil." Zábavné, viďte? Smile

bright: Jak jsi v mých příspěvcích našel tu nostalgii (zřejmě po minulém režimu)? Mě to vážně zajímá, zkus mi to nějak doložit. Že by to bylo v tom, jak obdivuji vzestup Západu za studené války?

Vlastně je to dost urážlivé.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 09, 2010 9:19 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re bright: Citovat

Já si teda myslel, že volí socdemáky, ostatně tři mušketýři Paroubek, Škromach, Jandák se Sobotkou jako mladou svazáckou krví, působí víc nostalgicky, než suší vzdělanci v KSČM. Laughing

Ovšem nejsi tu sám, kdo myslel, že tam Nick hodí pro sichr třešeň. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 08, 2010 11:31 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To není pravda. Já si myslel, že volíš komunisty. Z nostalgie a pro jejich sociální cítění. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 08, 2010 7:37 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Alternativní strana Citovat

Waky napsal:
jsem se ptala na něco jiného – nikoli na to, koho volit nebudeš, ale na to, koho volit budeš


Na přímou otázku přímá odpověď - bez nadšení a jako menší zlo (a s kolíkem na nose) asi ČSSD. Stejně si to tady o mně většina lidí myslí - tak proč si nedopřát tento drobný coming out? Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist