Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Největší kecy!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

po červen 26, 2006 11:17 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Pan Ganong je fysiolog-endokrinolog, ne?

První vydání knihy má copyright 1963.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 2:18 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

llukynek napsal:
Nikom napsal:
Přehled lékařeské fysiologie: William F. Genong
str.363 Tabulka 23-6 Telesné změny v pubertě u chlapců (mužské sekundární pohlavní znaky).

Zevní genitál: Zvyšuje se délka i šířka penisu. Šourek se pigmentuje a zvrásňuje.
Vnitřní genitál.:...
...
Mentální změny: Zaujímá se agresivnějsí a aktivnější postoj. Vzniká zájem o druhé pohlaví...

Confused Confused Confused


Z jakýho je to roku?


Je několik vydání... tohle poslední do češtiny přeložené je z roku 1995.
Jinak v té knížce je něco málo o homosexuálitě a pracuje se tu s teorií o hormonální nestabilitě v průběhu intrauteriního života... ale jak je vidět na ledacos se dá zapomenout...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 1:21 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Přehled lékařeské fysiologie: William F. Genong
str.363 Tabulka 23-6 Telesné změny v pubertě u chlapců (mužské sekundární pohlavní znaky).

Zevní genitál: Zvyšuje se délka i šířka penisu. Šourek se pigmentuje a zvrásňuje.
Vnitřní genitál.:...
...
Mentální změny: Zaujímá se agresivnějsí a aktivnější postoj. Vzniká zájem o druhé pohlaví...

Confused Confused Confused


Z jakýho je to roku?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 1:04 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Přehled lékařeské fysiologie: William F. Genong
str.363 Tabulka 23-6 Telesné změny v pubertě u chlapců (mužské sekundární pohlavní znaky).

Zevní genitál: Zvyšuje se délka i šířka penisu. Šourek se pigmentuje a zvrásňuje.
Vnitřní genitál.:...
...
Mentální změny: Zaujímá se agresivnějsí a aktivnější postoj. Vzniká zájem o druhé pohlaví...

Confused Confused Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 19, 2006 7:25 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: mno fuuuj Citovat

Rarach napsal:
Taky si chodíte na traidcnirodina.cz pro svou pravidelnou dávku emocí? Very Happy Zkuste si cvaknout na ten předvolební banner PaS -- moc milá klerofašistická strana, požadují například znovuzavedení trestu smrti, stranickou kontrolu nad médii a jiné lahůdky.
tohle je příšerný trest smrti jestli mě někdo zabije zato že jsem gay tak když to píšu mám (nekecám) slzi v očích Crying or Very sad Crying or Very sad je mi s toho na nic
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 2:48 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Náckové Citovat

Libor napsal:
V Polsku jsou taci i v parlamentu.. Sad Sad


Nie tylko w parlamencie, ale i w rządzie... Bardzo żałuję gejów i lesbijek w Polsce... Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 5:03 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Náckové Citovat

Waky napsal:
Děkuju za uznání, to vždycky potěší Embarassed Laughing
Dívala jsem se tam ještě dále, a zatímco ta "tradiční rodina" je marginální skupina blábolících kreténů, kteří ale těžko zmůžou fakticky něco jiného, než slabomyslně blábolit, maximálně se někde shluknout a tam nějakou dobu hučet ty své kanálie - víc mě vyděsili jejich kamarádi z řad politických subjektů, které uvádí v "odkazech" ta partaj Právo a spravedlnost - jak jsem tak četla pod sebou "Národní myšlenka - nezávislá revue konzervativního nacionalismu" - "Národní sjednocení - s mottem Cizí nechceme, svoje nedáme" - "Dělnická strana" - se symbolem - černými písmeny v bílém kroužku s červeným okrajem, to celé opentlené svatováclavskými odkazy - http://www.pas-strana.cz/05_odkazy.htm - zůstala jsem jen čumět a nevěřila, že není rok 1939 ... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
CO TO JE?????


V Polsku jsou taci i v parlamentu.. Sad Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 22, 2006 2:20 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Náckové Citovat

Děkuju za uznání, to vždycky potěší Embarassed Laughing
Dívala jsem se tam ještě dále, a zatímco ta "tradiční rodina" je marginální skupina blábolících kreténů, kteří ale těžko zmůžou fakticky něco jiného, než slabomyslně blábolit, maximálně se někde shluknout a tam nějakou dobu hučet ty své kanálie - víc mě vyděsili jejich kamarádi z řad politických subjektů, které uvádí v "odkazech" ta partaj Právo a spravedlnost - jak jsem tak četla pod sebou "Národní myšlenka - nezávislá revue konzervativního nacionalismu" - "Národní sjednocení - s mottem Cizí nechceme, svoje nedáme" - "Dělnická strana" - se symbolem - černými písmeny v bílém kroužku s červeným okrajem, to celé opentlené svatováclavskými odkazy - http://www.pas-strana.cz/05_odkazy.htm - zůstala jsem jen čumět a nevěřila, že není rok 1939 ... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
CO TO JE?????
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 4:20 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Tradiční rodina Citovat

Waky napsal:
Také jsem se byla několikrát podívat na tomto výkvětu ducha a perly lidských hodnot.
Nějak mi uniklo, jestli se vlastně zabývají něčím jiným než kanálním vřískotem na adresu jiných.
Když si tak představím, že bych se tam šla podívat coby obyčejný hetero - človíček, kterého se homosexualita netýká a tudíž ho moc nezajímá, ale chce se tedy dozvědět něco pozitivního o tom, jak si udržet (či založit) úplně normální rodinu a podívat se, cože pro ni tohle sdružení vlastně dělá, našla bych tam výkřiky, že prostituce je špatná a že rodiče mají šmírovat svá dítka, aby náhodou neupadla do osidel předmanželského sexu. Jinak celkem nic. No jestli se tímhle dají utužit a povzbudit ty "normální" rodiny - hm, nevím Confused
Předvolební agitace oné obskurní strany je taky moc zajímavá, pan doktor Sládek má jistě radost, že i jiné subjekty se budou starat o to, abychom vymetli ze země různou cizineckou svoloč.
Primitivní argumentace, primitivní názory, agrese, špína, hnus.
Výkřiky o tom, jaké orgány do sebe pasují a jaké ne, jsou jednak v nejvyšší míře oplzlé, a jednak skoro nabízejí poněkud škodolibou odpověď, ať se tedy nedivme, že s rodinami to jde od deseti k pěti, když místo odpovědnosti, tolerance, lásky a porozumění mají být stmelovány "pasováním" ogránů. A nechutné řeči o fekáliích - no, na to se dá asi říci jen to, že má-li někdo fekálie v hlavě, těžko mu může něco jiného vycházet z pera nebo z úst.


Teda Waky, ty se nezdáš... Wink Už jednou jsem tě chválil... Ty když se zdravě s prominutim nase*eš, tak maj' tvoje příspěvky fakt jiskru... Jen tak dál! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 8:27 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Waky Citovat

Hezky pěkně!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 6:55 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Tradiční rodina Citovat

Také jsem se byla několikrát podívat na tomto výkvětu ducha a perly lidských hodnot.
Nějak mi uniklo, jestli se vlastně zabývají něčím jiným než kanálním vřískotem na adresu jiných.
Když si tak představím, že bych se tam šla podívat coby obyčejný hetero - človíček, kterého se homosexualita netýká a tudíž ho moc nezajímá, ale chce se tedy dozvědět něco pozitivního o tom, jak si udržet (či založit) úplně normální rodinu a podívat se, cože pro ni tohle sdružení vlastně dělá, našla bych tam výkřiky, že prostituce je špatná a že rodiče mají šmírovat svá dítka, aby náhodou neupadla do osidel předmanželského sexu. Jinak celkem nic. No jestli se tímhle dají utužit a povzbudit ty "normální" rodiny - hm, nevím Confused
Předvolební agitace oné obskurní strany je taky moc zajímavá, pan doktor Sládek má jistě radost, že i jiné subjekty se budou starat o to, abychom vymetli ze země různou cizineckou svoloč.
Primitivní argumentace, primitivní názory, agrese, špína, hnus.
Výkřiky o tom, jaké orgány do sebe pasují a jaké ne, jsou jednak v nejvyšší míře oplzlé, a jednak skoro nabízejí poněkud škodolibou odpověď, ať se tedy nedivme, že s rodinami to jde od deseti k pěti, když místo odpovědnosti, tolerance, lásky a porozumění mají být stmelovány "pasováním" ogránů. A nechutné řeči o fekáliích - no, na to se dá asi říci jen to, že má-li někdo fekálie v hlavě, těžko mu může něco jiného vycházet z pera nebo z úst.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 6:28 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Tradiční rodina Citovat

Koukám, že nejsem jediným návštěvníkem stránek této pochybné organizace. Průser je, že tihle lidé mají dětí jako smetí, a tak spolu s nimi vyrůstají a přežívají i myšlenky jejich rodičů. Tahle ideologie jen tak nevychcípá. Republikáni to mají podobné, jenom místo "homosexuál" použijí hezké české slovo "teplouš". Bohužel se před volbami rozhodli přebudovat stránky (geniální), takže se tam skoro nic nedočtete (ještě geniálnější).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 11:39 am
Autor Zpráva
Rarach
uživatel


Založen: 18.3.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Taky si chodíte na traidcnirodina.cz pro svou pravidelnou dávku emocí? Very Happy Zkuste si cvaknout na ten předvolební banner PaS -- moc milá klerofašistická strana, požadují například znovuzavedení trestu smrti, stranickou kontrolu nad médii a jiné lahůdky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 9:47 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

citace z tradicnirodina.cz:
„Ve světě gay jde o pohlaví na úkor lásky. Struktura života gaye vyžaduje, aby se vystříhal veškeré romantiky, aby chodil jen do některých barů, aby sbíral anonymní erotické zážitky.“
Sakra mluvíme o tom samém? Já jsem v takovém baru byl jenom jednou v životě. A romantika? Té se teda rozhodně nevystříhávám Very Happy

Homosexuální časopisy k pedofilii podněcují. Bože můj...

Naše společnost se ocitla ve vleku hnutí, které z patologického a zvráceného chování vytváří normu. Tato cesta je pro naši civilizaci sebevražedná.
No ještě že tu máme tu tradiční rodinu, Která nám nadiktuje, co je normální Confused jestli se tihle lidé dávají za vzor naší civilizaci Rolling Eyes , tak tu máme brzo další totalitu Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:36 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Debaty Citovat

Waky napsal:
Několikrát jsem se hrabala v pár takových debatách, a výsledkem bylo, že jsem měla zkaženou náladu celý zbytek dne.
Mám dojem, že na VŠECHNY takovéhle debaty chodí z valné většiny divní psychopati, kteří touží v anonymitě internetu vyblít do éteru všechnu svou kanální smrdutou hnusotu.
A že jsou to často takoví, co jsou proti všemu vždycky, na všechno nadávají, a hýří násilím (alespoň slovním) na všechny strany.
Kromě "osvícených" debat o "homouších" jsem se prokousala ještě pár debatami o psech - ti nadávající tam říkali všem majitelům psů "psejčkaři" a těšili se, až se všichni "psejčkaři zalknou smradem z těch svejch ohavnejch potvor a bude klid".
Takže hnus, hnus, špína, nebrat, nečíst to.



Internet svadi k takovymhle vylevum agrese a nenavisti. Preji ti, abys nasla neco co ti den opet vylepsi.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 5:12 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Debaty Citovat

Několikrát jsem se hrabala v pár takových debatách, a výsledkem bylo, že jsem měla zkaženou náladu celý zbytek dne.
Mám dojem, že na VŠECHNY takovéhle debaty chodí z valné většiny divní psychopati, kteří touží v anonymitě internetu vyblít do éteru všechnu svou kanální smrdutou hnusotu.
A že jsou to často takoví, co jsou proti všemu vždycky, na všechno nadávají, a hýří násilím (alespoň slovním) na všechny strany.
Kromě "osvícených" debat o "homouších" jsem se prokousala ještě pár debatami o psech - ti nadávající tam říkali všem majitelům psů "psejčkaři" a těšili se, až se všichni "psejčkaři zalknou smradem z těch svejch ohavnejch potvor a bude klid".
Takže hnus, hnus, špína, nebrat, nečíst to.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 4:27 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Já se sobě taky divím. Ale musím říct, že té úplně poslední diskuse, která se na Novinkách rozhořela včera, se neúčastním. Už na to taky nemám sílu a nechce se mi poslouchat ty debilní kecy.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 3:59 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To llukynek Citovat

Já se ti divim, že se s takovým póvlem vůbec zahazuješ. Já bych na to neměl ani sílu ani žaludek ani ... vlastně nic
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 11, 2006 2:41 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Mám pro Vás opravdové perly Cool

Kdo to zvládne, ať se prolouská touto stránkou na diskusi (a můžete obodovat moje příspěvky Wink ).

http://cgi.novinky.cz/discussion.py?action=showDiscussion&server=novinky&articleId=76780&discussionId=75007&rootId=4846963#4849160
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 9:11 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Včerejší metro nemělo chybu, je tam perfektní komiks, mám ho doma, ale nemám jak oskenovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 3:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Zřejmě nějaký jezuita zavelel z kazatelny k útoku - na Václaváku se bude slézat Tradiční rodina. Když se oni dovedou tak rychle zorganizovat, tak my taky, ne? A je nás víc, ubijeme je čepicema! Chtělo by to naplánovat nějakou diverzní kontarevoluční akci třídního nepřítele v růžových tričkách. Třeba by se v hrůze dali na útěk a metali po nás krucifixem Wink No a kdyby to nezabralo, tak jim nahlásíme bombu u koně Idea , to by je mohlo rozehnat... Už se těším na zpávy - aspoň si konečně prohlédneme ty lidi, co za tím stojí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 10, 2006 11:33 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: hit dne Citovat

Dneska jsem si na www.klaus.cz přečetl o RP tohle: "Laskavě Vás prosím nepodporujte tento zákon, který pro nás všechny představuje veliký krok zpět." Autorem je pan Michael Brozda. Když jsem si to přečetl, málem mě sbírali ze země. Jsou tam i další kraviny, vřele nedoporučuju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 08, 2006 5:25 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Diskuse na Novinkách je vysloveně boj s větrnými mlýny. Asi dvakrát jsem si tam otevřel nějakou kaskádu komentářů a - jak říká moje babička - "dneska se vyjadřuje každej, kdo má do prdele díru" (nekamenujte mě za tu řiť, je to citace). Diskuze na partnerstvi je už lepší, ale přesvědčovat ty zaryté homofoby o naprostém opaku jejich tezí je taky ztráta času. A ten Dubonovitz nebo jak se ten člověk jmenuje je fakt kousek! Ale Ondřej Šlechta je lepší Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 08, 2006 1:18 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Kecy, kecy, kecy... Podívejte se někdy na nějakou diskusi k tématu, které se týká homosexuality na www.Novinky.cz a to uvidíte těch keců... Je to docela masáž, když se tam pokoušíte taky diskutovat.

Jinak naposledy mne svými plky naštval jeden pán, který vystoupil pod nickem "Dubonovitz"(takové trochu polské a takové katolické, nemyslíte Wink ) na www.partnerstvi.cz. Pokud máte zájem, můžete si jeho příspěvky a reakce nás ostatních(normálních homosexuálů Laughing ) přečíst na http://www.partnerstvi.cz/tvuj.php?nazev=rp-2005&forall=1

První příspěvek je z 3.1.2006 z 23h a 45minut...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 08, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No mě se snažil spolužák přesvědčit, že všichni gayové nosí tanga, jsem klidný člověk s občasnými cholerickými sklony a srážka s blbce končí blbě, tady jsem tekl a zuřil, samozřejmě jsem na něj neřval a snažil se ho přesvědčit, ale ke konci jsem byl v koncích. Teď čekám, s čím zase vyrukuje dalším
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 08, 2006 11:43 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Filip Trojovský Citovat

Teď jsem narazil na rozhovor s tímhle individuem, takže se s vámi podělím o jednu prličku:
otázaka: V pražských klubech pro homosexuály se prý dokola promítají tvé filmy. Co ty na to?
odpověď: K tomu můžu říct jen jedno: je škoda, že když jsem pro ty lidi taková modla, že mi při finále neposlali víc hlasů.

Hochu ty seš fakt trochu mimo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 08, 2006 11:41 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Největší kecy!! Citovat

Taky jste tak alergičtí na blbé kecání? Máte po ruce nějaké perličky? Tak je sem dejte!
pzn. ale da.jovy citáty prosím neee. Jsou to sice hrozné kecy, ale myslím, že už jich máme všude víc než dost...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 10 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist