Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Největší kecy!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

st únor 14, 2007 6:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Martin napsal:
Nikom napsal:
Včera jsem byl na filmu "Goyovy přízraky"... Podle toho co jsem četl na těch stránkách, ať mi nikdo netvrdí, že církev nemá inkvizici uskladněnou někde v šuplíku ve Vatikánu a že ještě její den příjde...


Nooo ta instituce vlastně oficiálně existuje, tušim, že v ní byl nějakou dobu pracovně zařazenej i současnej papež...


já to věděl... existuje nějaká protikřesťanská teroristická skupina?


Proč se ptáš mě? Twisted Evil Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 14, 2007 6:55 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nikom napsal:
Včera jsem byl na filmu "Goyovy přízraky"... Podle toho co jsem četl na těch stránkách, ať mi nikdo netvrdí, že církev nemá inkvizici uskladněnou někde v šuplíku ve Vatikánu a že ještě její den příjde...


Nooo ta instituce vlastně oficiálně existuje, tušim, že v ní byl nějakou dobu pracovně zařazenej i současnej papež...


já to věděl... existuje nějaká protikřesťanská teroristická skupina?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st únor 14, 2007 6:21 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Včera jsem byl na filmu "Goyovy přízraky"... Podle toho co jsem četl na těch stránkách, ať mi nikdo netvrdí, že církev nemá inkvizici uskladněnou někde v šuplíku ve Vatikánu a že ještě její den příjde...


Nooo ta instituce vlastně oficiálně existuje, tušim, že v ní byl nějakou dobu pracovně zařazenej i současnej papež...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 12, 2007 12:18 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Včera jsem byl na filmu "Goyovy přízraky"... Podle toho co jsem četl na těch stránkách, ať mi nikdo netvrdí, že církev nemá inkvizici uskladněnou někde v šuplíku ve Vatikánu a že ještě její den příjde...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po únor 12, 2007 10:34 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

fanfán napsal:
Adam napsal:
http://www.katolikrevue.cz/civitas/rozlisovani_aneb_diskriminace_michal_kretschmer.htm


Což o to, v tom článku je mnoho racionálních částí (tj. že disktiminace jako taková je zcela normální věc), ale celý je postavený na dogmatech iracionální teorie, což z něj dělá strašný paskvil.

A myšlenky toho pána nakonec vedou k těm genocidním závěrům.
Koneckonců nacisté asi taky měli pravdu v tom, že lidé by měli pracovat a měl by bejt pořádek, a to ještě nedělá jejich teorie přijatelnými.
Jinak jsem se radila, co s tím pánem a jeho úžasnýma stránkama podniknout, a setkala jsem se s názorem, ať s tím nepodnikáme nic, protože na internetu ať si koneckonců plácá každý co chce (v rámci svobody slova), včetně neonacistů, komunistů a tudíž i homofobů.
Něco na tom možná je.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 10, 2007 3:11 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Adam napsal:
http://www.katolikrevue.cz/civitas/rozlisovani_aneb_diskriminace_michal_kretschmer.htm


Což o to, v tom článku je mnoho racionálních částí (tj. že disktiminace jako taková je zcela normální věc), ale celý je postavený na dogmatech iracionální teorie, což z něj dělá strašný paskvil.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 01, 2007 7:00 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

No to je strašný... jestli jsem tomu dobře rozumněl, tak chtějí zavést diskuzi o tom, jstli nás popravovat? Sad
To od nich není moc hezký... oškliví mstiví krvelační katolíci...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 01, 2007 3:44 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Trestní oznámení Citovat

Zkusím se poradit v Poradně pro lidská práva ČHV, ale neslibuju, že tam budu moci jít v nejbližších dnech (protože nevím, kam dřív) - ale ona ta stránka patrně nevznikla včera a jistě zůstane nějakou dobu stejná.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 01, 2007 2:37 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Manuel de Falla napsal:
bright: Kovanej? Já jsem právnický embryo.

Tak kdo se za těma policajtama vydá? Rolling Eyes


Ale mimořádně zdatný embryo. Wink
Nechceš víc rozvést otázku aplikace TrZ na české občany v zahraničí? Idea

Teď by vám byl llukynek dobrej... Myslím na to sebrat odvahu a jít za těma policajtama. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 31, 2007 8:03 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

bright: Kovanej? Já jsem právnický embryo.

... byl by to §198a, odst. 3 písm. a) TrZ. Při troše fantazie by se tam možná našly znaky skutkové podstaty tr. činu šíření poplašné zprávy dle §199, odst. 1 TrZ.

Tak kdo se za těma policajtama vydá? Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 31, 2007 7:17 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To by si honzík blahé paměti užil další bezesnou noc.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 31, 2007 7:15 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

bright napsal:
Zkus zajít na MO Policie ČR podat oznámení... Wink

Už tam běžim... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 31, 2007 7:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Waky napsal:
http://www.sacrumimperium.sk/node/54

Shocked Shocked Shocked Tak tady už přestává všechna sranda... Ptám se zde přítomných kolegů (budoucích) právníků: Nedopouští se náhodou autor onoho článku naplnění skutkové podstaty trestného činu podněcování nenávisti vůči skupině osob (nebo jak že se ten paragraf jmenuje...)?

Posouzení nechávám na Manuelovi, ten je v tom kovanej. Každopádně to páchají na Slovensku s následky v Česku. Zkus zajít na MO Policie ČR podat oznámení... Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 31, 2007 6:59 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Waky napsal:
http://www.sacrumimperium.sk/node/54

Shocked Shocked Shocked Tak tady už přestává všechna sranda... Ptám se zde přítomných kolegů (budoucích) právníků: Nedopouští se náhodou autor onoho článku naplnění skutkové podstaty trestného činu podněcování nenávisti vůči skupině osob (nebo jak že se ten paragraf jmenuje...)?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 31, 2007 5:34 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
vynikající článek, dnes jsem sice u něj usnul v autě, ale de-facto má pravdu, ale tak nějak jsem nepochopil jeho vztah k RP. či celkově ke gayům

Samozřejmě, že jednotlivosti mohou mít hlavu a patu - obsahem hesel republikánů je, tuším, taky omezení korupce nebo zbytečného bujení politického a úřednického aparátu. Tato proklamace ovšem neznamená, že ona strana bude mít potenciál tato hesla naplnit a že nejsou záminkou pro cosi, co s nimi nemá vůbec nic společného.
Argumentace o tom, že ženy mají malý mozek, "přirozeně" sedí doma v kuchyni a jsou schopné dohlédnout tak leda na kvalitu pečiva v prodejně na rohu, je dost donebevolající, a to ne snad jen proto, že se mě osobně dotýká (neboli smím myslet jen prostřednictvím velikého mozku svého mužíka, a jelikož nemám žádného mužíka, tak jsem asi odsouzena k doživotnímu nemyšlení), ale protože je jasné, že na podobném principu ("všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější") bude takový demagog soudit všechny menšiny. Tady bych už dohledala tu souvislost s RP či gayema, neboť "přirozených" vlastností člověka má plnou hubu tradiční rodina (a nemá tím na mysli prospěch homosexuálů).
Jinak, ten autor tohoto skvostu cítil potřebu se na jiném místě vyjádřit k homosexualitě přímo, takže toto jest jeho názor (ten první odkaz je fakt síla, a Tradiční rodina a spol. jsou proti tomuto hodnému člověku trapní žabaři, mám pocit, že tento milosrdný křesťan by našel uplatnění např. ve vyhlazovacích koncentračních táborech a náramně by se mu tam líbilo):

Re: Z požadavků homosexuálů mrzne úsměv (Michal Kretschmer, 26.01.2007) Odpovědět
Autor článku má pravdu, ale napsal to příliš krotce. Propagátory (i omlouvače) homosexuálního chování je třeba zastavit. Do trestního zákoníku by se měla vrátit trestnost homosexuálních skutků a zejména přidat trestnost jejich propagace. V prvé řadě ale potřebujeme ochranu před homosexuály.

Je třeba diskriminovat, to znamená rozlišovat. Praktikující homosexuál je člověk s vážnou mravní vadou a proto nepatří do školy jako učitel či vychovatel a na jiná místa, kde práce je z etického hlediska exponovaná.

Blíže viz http://www.sacrumimperium.sk/node/54 a http://www.katolikrevue.cz/civitas/rozlisovani_aneb_diskriminace_michal_kretschmer.htm

_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 30, 2007 7:27 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
http://www.katolikrevue.cz/civitas/rozlisovani_aneb_diskriminace_michal_kretschmer.htm

Tak to je ovšem drsný... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 30, 2007 5:03 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

vynikající článek, dnes jsem sice u něj usnul v autě, ale de-facto má pravdu, ale tak nějak jsem nepochopil jeho vztah k RP. či celkově ke gayům
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 30, 2007 1:35 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To je ovšem bomba. Neutral Shocked
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 29, 2007 8:56 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
http://www.katolikrevue.cz/civitas/rozlisovani_aneb_diskriminace_michal_kretschmer.htm

do koho byste stříleli? Do buzerantů, nebo militantních katolíků? Btw. teď koukám na Kdo seje vítr - výborný film.


Tahle část je nejlepší...

citace:
V minulosti neměly ženy volební právo. To samo o sobě nebylo špatné. Důvodem proto může být, že společnost sestává z rodin, a že by tudíž volební právo mělo být právem rodiny, která je representována mužem. Jiným důvodem by mohla být skutečnost, která se zdá být pravdivá, že ženy statisticky vzato se méně řídí rozumem a více city a jsou tudíž snáze ovlivnitelné demagogy prodávajícími svůj vzhled a líbivé nereálné myšlenky.


A ty husy blbé pitomé si pořád nechávají valit šrouby do hlavy, nechávají se zavírat doma a roděj jim ty desítky fakanů, ze kterých nakonec vyroste další generace "hlav rodin". Dál dobrovolně nosí šátky a nechají si diktovat, jak jsou strašně citové, a že přes ty city vlastně vůbec nemyslí a že je to vědecky dokázaný fakt...
Bože můj založte už konečně náboženský feminismus! Kladivo na čaroděje! Všechny je spalte!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 29, 2007 6:36 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

http://www.katolikrevue.cz/civitas/rozlisovani_aneb_diskriminace_michal_kretschmer.htm

do koho byste stříleli? Do buzerantů, nebo militantních katolíků? Btw. teď koukám na Kdo seje vítr - výborný film.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 24, 2006 5:48 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 1:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 12:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Takže jsem si na té stránce "checknul" své "spiritual health"...

Na mé tvrzení, že bible je trošku zmatená mi bylo odpovězeno, světe div se, citátem z bible.

A na tvrzení, že nevidím zvlášť velké rozdíly v náboženstvích "knihy" (tj. bible) mi napsali:

"The supremacy of Christianity over all other faiths is not based on arrogance. It is simply based on facts. If your house were to catch on fire, what do you think would be superior at extinguishing the flames--water or gasoline? They are both liquids, but one is obviously better suited to quench the fire.

God has plainly said that Christianity is superior to all other faiths. There is no coming together for the sake of love and understanding. Many liberal churches try to use the fight against racial hatred as an excuse for forming alliances with other faiths. The Christians who resist the unity movement are called intolerant.

The only intolerance we need to worry about is God's abhorrence of sin. If people reject Jesus Christ's gift of salvation, they will simply end up eternally lost.

"Jesus saith unto him, I am the way, the truth, and the life: no man cometh unto the Father, but by me" (John 14:6).

"Enter ye in at the strait gate: for wide is the gate, and broad is the way, that leadeth to destruction, and many there be which go in thereat: Because strait is the gate, and narrow is the way, which leadeth unto life, and few there be that find it" (Mat. 7:13-14). "

Tj. pro ty co neumí nějak zvlášť anglicky:

"Převaha křesťanství nad všemi ostatními vírami nestojí na aroganci. Stojí prostě na faktech. Kdyby váš dům zachvátily plameny, co myslíte, že by bylo lepší pro jejich uhašení - voda, nebo benzín? ( Shocked WTF?) Obě to jsou tekutiny (OOOOK.... Rolling Eyes ), ale jedna je zjevně lepší na hašení plamenů.

Bůh jasně řekl, že křesťanství je nad všemi vírami. Neexistuje sbližování kvůli lásce a porozumění. Mnoho liberálních církvi se pokouší použít boj proti rasové nesnášenlivosti jako výmluvu pro spojování se s jinými církvemi. Křesťané kteří vzdorují tomuto /unitářskému - tím není myšlen název unitářské církve/ hnutí jsou nazáváni netolerantními.

Jediná netolerance, které se musíme bát, je nenávist boha k hříchu. Když lidé odmítnou ježíšův dar spasení, jednoduše skončí navěky ztraceni.

Jan 14,6 ' A ježíš mu odpověděl: "Já jsem cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.'

Mat. 7,13 'Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby; a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí.'
7,14 'Těsná je brána a úzká cesta, která vede k životu, a málokdo ji nalézá.'"
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 12:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Pozor.... Citovat

http://www.raptureready.com/

Tak tahle stránka je beze vší pochybnosti ta největší s.ačka na světě.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 12:14 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

murex napsal:
Stonerock napsal:
murex napsal:
Už si nemám s kým popovídat o politice Sad

Já si rád o politice podiskutuju, ale fakt si nejsem jistej, jestli se shodnem'... Wink

prečo si tak myslíš? ktorá farba ti je najbližšia? Wink

Pokud si dobře vzpomínam, tak jsi kdysi právě v tom předvolebnim tématu zastával vcelku pravicový pozice... A já jsem zatim spíš na druhym břehu... No jo, každej někde musí bejt... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 10:02 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
murex napsal:
Už si nemám s kým popovídat o politice Sad

Já si rád o politice podiskutuju, ale fakt si nejsem jistej, jestli se shodnem'... Wink

prečo si tak myslíš? ktorá farba ti je najbližšia? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 9:56 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

murex napsal:
Už si nemám s kým popovídat o politice Sad

Já si rád o politice podiskutuju, ale fakt si nejsem jistej, jestli se shodnem'... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 1:20 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Podle mě Bursík předvádí přesně to, co jsem od něj čekal. a zatím mě ničím nepohoršil. Narozdíl od té zbylé sebranky a zejména představitelů dvou největších stran.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 1:08 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: politika to murex Citovat

murex napsal:
Mně tady ten človíček taky trochu chybí... Už si nemám s kým popovídat o politice Sad


Hm Smile

Je vidět, že všici víme, o koho jde. O politice, ale to bylo až kolikrát brutální.
Já nevím, jestli nemám litovat, že sem volil zelené. Ten Bursík mne zklamal.

když už jsme u těch největších keců.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 25, 2006 12:55 am
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Mně tady ten človíček taky trochu chybí... Už si nemám s kým popovídat o politice Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2006 9:09 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: to valbo Citovat

Shocked Individualita nebo individuum? Nepochybuju o tom, že každý z nás je individualita, a to, že někdo tady je i individuum, o tom rozhodně nepochybuji Razz Razz Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist