Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Největší kecy!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

út červenec 19, 2011 12:13 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
- stačila by nějaká negace typu (Nick ADN Bart AND Honza) = NOR (Martin + Bright + Václav) Smile,
- bys koukal, co vydržej heteráci (když maj vedle sebe spolehlivýho chlapa.)
- bo to by Waky jen zamykala a zamykala. Smile

Stručné, úderné výstižné. Díky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 19, 2011 10:10 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Honza napsal:
k politice se už nevyjadřuju... sorry, ale spolupachatelství na mě neušiješ.


To nebylo na tebe, to bright jenom tak laškuje. Smile (Nebo jsem chtěl napsat "šaškuje"? Think Už ani nevím, zdražili mi prášky na sklerózu... )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 19, 2011 9:35 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bright: tůdle ... nebudu se stydět - a k politice se už nevyjadřuju, bo ty diskuse by se daly naprogramovat nějakým jednoduchým skriptem, stačila by nějaká negace typu (Nick ADN Bart AND Honza) = NOR (Martin + Bright + Václav) Smile Takže sorry, ale spolupachatelství na mě neušiješ. Liar Ale možná to někdy literárně zpracuju. Bude se to jmenovat Poučení z krizového vývoje II.


Nick Guest: neboj, jsem velmi odolný, bys koukal, co vydržej heteráci (když maj vedle sebe spolehlivýho chlapa.)

A víc se o tom už bavit nebudu, bo to by Waky jen zamykala a zamykala. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 19, 2011 12:56 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Nechceš snad přijmout vlastní podíl odpovědnosti za společenský marasmus?!? Not talking Styď se, hambáři! so_ja_nicht
PS: Konečně příspěvek k tématu tohoto vlákna. d'oh!
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 19, 2011 12:18 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Hlavně aby ses nepominul, ty heteráku. Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 19, 2011 12:01 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Téma o odírání stomiků zamčeno s veselým vysvětlením Citovat

Waky napsal:
vlákno Vám zamykám... je ... plné... dávno neaktuálních narážek


Administrátorce TLESKÁM
Applause Applause Applause Applause Applause

a ostatním vzkazuju:
Dobře vám tak, buzny protivný,
hádavý, uštěkaný ... ... a vůbec !
Smile Liar
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 18, 2011 7:02 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

A tak teda jo. Smile
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 18, 2011 5:54 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Aktuálnost vlákna Citovat

To vlákno má asi 104 stran, vzniklo v době založení GK. Pokud vím, tak sloužilo od nepaměti k výlevům aktuální nespokojenosti, třeba já jsem tam žehrala na počasí, na nepovedené rande, oplakala mrtvé morčátko či si stěžovala na narvanou tramvaj. Hlodaveček by si snad věčnou památku zasloužil, ale blbé počasí z doby před třemi lety či studený vítr před lety čtyřmi mi tak prudce aktuální nepřijde. Poslední spor je sice časově aktuální, leč vedený žlučovitými nekonstruktivními útoky, proto jsem vlákno zamkla.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 18, 2011 5:31 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Téma o odírání stomiků zamčeno s veselým vysvětlením Citovat

Waky napsal:
vlákno Vám zamykám... je ... plné... dávno neaktuálních narážek


Čekal jsem, jakým způsobem obelžeš sebe samu nad velmi aktuálním tématem o plánovaném ožebračování stomiků. Přijetí vlastní odpovědnosti za společenský marasmus a za poškození konkrétních lidí z blízkého okolí je holt setsakrmentsky těžká věc.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 27, 2011 5:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Políbit spocenýho chlapa Citovat

"Zkus políbit spocenýho chlapa a homosexualita tě okamžitě přejde". Dělám to pravidelně, vášnivě a naštěstí nic Laughing
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 03, 2009 12:55 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

A komu tím prospějete? Druhé straně snad? Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 02, 2009 11:32 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jistě, nesmíš ale kvůli sprchování se s cizími chlapci zapomenout na malé chlapce z vlastní rodiny. Jedině tak budeš mít jistotu, že obdaruješ zdravým přístupem i další a další generace. Exclamation
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 02, 2009 10:47 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Perly pokračují "Například se malý chlapec a jeho tatínek mohou spolu osprchovat, takže chlapec zjistí, že on a tatínek vypadají stejně a že jednoho dne bude jako tatínek. " z čehož autor vyvozuje ( Shocked ) "Že je prostě stvořen tímto způsobem a nemůže se to změnit. To také znamená, že se u syna vytváří velká důvěra ve svého otce."
No, myslim, že jsem to pochopil - svět zachráním, když se budu sprchovat s malými chlapci Idea
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 02, 2009 10:26 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hm, nevim, jestli začít mírnou důtkou, nebo vykydáním Augiášova chléva. Think áááá už vim.

Nicku - 1. víš, že bez tvého přispění by se tady drtivá většina lidí k materiálům tohoto druhu nikdy nedostala? Wink

2. jak sis to mohl číst, když je tam jasně psáno, že to není pro ty, kteří si již svojí homosexuální orientaci zvolili? Laughing

K věci -

Co člověka zaujme na první pohled je mantra, která se vine s minimálními obměnami celým "dílem" - "malé děti (zvláště chlapci)", přičemž v sekci "Co s tím můžeme dělat" je doslova "Na osobní úrovni byste měli dělat, co můžete, abyste pomohli vychovat chlapce a dívky a abyste u nich zabránili zmatku v pohlavní orientaci. Zvláště pokud jste muž, měl byste se dostat k chlapcům, o kterých víte, že nemají otce jako vzor.

Inu doufám, že v tomhle snažení ("dostat se k chlapcům") budou mít hodně úspěchu, a že se můžeme těšit na novinový titulek:

"Osamělý muž (49) shromažďoval soukromé údaje o svobodných a ovdovělých matkách a jejich dětech. Zadrženo 5 Gb podezřelého materiálu. Motiv šíleného činu neznámý. Předpokládaná pedofilie"

Za zajímavý termín považuju "pro-homosexuální" (samozřejmě většinou spojeno s "chlapec"). Nevím co to je, asi proto, že to autor nevysvětluje, ale myslím, že to bude něco jako provitamín nebo proděkan. Na druhou stranu se ale zřejmě mohou stát homosexuály i chlapci z lepších rodin (kteří nejsou pro-homosexuální) tím, že se "chytí do pasti" (= vyzkoušejí to, a zůstanou u toho), což je považováno za snad ještě větší nebezpečí. Laughing

"Ale dovolte mi zde říci, že mé srdce krvácí pro ty malé chlapce, kteří postrádají ve svých životech mužský vzor." Nemůžu si pomoct, ale autorova obsese hraničí s nějakou poruchou, která se také někdy projevuje "pomáháním" malým dětem (v tomto případě "zvláště malým chlapcům") Mr. Green

Perly pokračují "Například se malý chlapec a jeho tatínek mohou spolu osprchovat, takže chlapec zjistí, že on a tatínek vypadají stejně a že jednoho dne bude jako tatínek. " z čehož autor vyvozuje ( Shocked ) "Že je prostě stvořen tímto způsobem a nemůže se to změnit. To také znamená, že se u syna vytváří velká důvěra ve svého otce."

K tomuhle triumfu logiky snad jenom, že gayové mají většinou celkem představu, jak vypadá muž, a měnit to nechtějí Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 01, 2009 9:28 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Znáte e-maso? Citovat

Že ne? To je počteníčko, fakt maso...

Shocked
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 18, 2009 4:35 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Černý muž v Bílém Domě Citovat

http://tatransky.blog.idnes.cz/c/56545/Cerny-muz-v-Bilem-dome.html

Od křesťanů obvykle zázraky nečekám (ostatně ten co konal největší zázraky byl Žid, že Smile ), pravda, tento blogger je zázrakem sám o sobě.

Dalo by se přejít, že nerozumí americkému politickému systému (=ani republíkány ani demokraty nelze označit jako pravici a levici v kontinentálně-Evropském smyslu slova).

Bizarní rasistické doměnky o tom, jak Obamu dosadili do úřadu černí voliči, to už se dá nazvat systematizovaným bludem.

Za zájem stojí, že odkaz "potvrzující" lživost Obamovy kampaně vede čirou náhodou na stránky jeho oponenta Very Happy

Další zajímavost je obvinění ze "zabíjení embyí pro účely výzkumu kmenových buněk" - no aby bylo jasno, v USA se jedná o hluboce zmražená "embya", což jsou přebytky z umělého oplodnění. Jediná budoucnost, která ty mazlíky čeká, je kontaminace spodních vod.

Dál jenom dodat, že autor blogu zcela nepochopil princip občanství (nezáleží až tolik na tom KDE se člověk narodí).

PS: Je tam ještě zajímavý odkaz na jakousi protipotratovou organizaci; ten jsem teda neotevřel, pohled na hutný sopl s kousky sliznice (to celé velikosti půlky nehtu na malíčku) s naprosto neutrálním popiskem "UMUČENÉ DÍTĚ KŘIČÍ O POMOC", nepatří k mým oblíbeným aktivitám.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2009 1:54 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Honzovi jako výraz díků za vtip

tohle video

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2009 12:13 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Katolík, evangelík a žid se dohadují, kdy vlastně začíná život. Katolík povídá, že život začíná početím. Evangelík, že zivot začíná zrozením. A žid na to: "Pletou se oba. Život začíná, když děti vypadnou na internát, manželka k tchýni a pes chcípne."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 02, 2009 3:51 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright: Já vím, čeká tě pusa, tak se snažíš :)))
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 02, 2009 1:31 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Manuel má pravdu v tom, že okamžik přirozeného početí (a těch je naprostá většina) nelze objektivně zjistit, protože je skrytý. Zjistit lze až existenci nascitura po určité době od oplození vajíčka.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 01, 2009 8:44 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Potencialita Citovat

Jako liberálovi mně vyhovuje představa, že by se princip laissez-faire, laissez-passer aplikoval na vztah k počatému životu. Ze samotného vajíčka nebo samotné spermie prostě nový život přirozenou cestou nevznikne, ani kdyby se všichni antiliberálové naráz postavili na hlavu: Razz

Ta úvaha o "potencialitě lidskosti" mi prostě nepřijde nijak mimo a její vztažení k vývoji od početí je celkem logické. Přirovnal bych to k momentu, kdy ti ulomená větev posazená do sklenice s vodou začne zapouštět kořeny.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 01, 2009 8:07 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

a) To je poněkud mimo, já jsem se ptal, proč se o potencialitě mluví zrovna od početí a ne někdy předtím, nebo potom. Nepřiléhavou analogii s letem lze považovat za reakci, ale ne za odpověď na položenou otázku.

b) Já jsem netvrdil, že potencialita v řečeném smyslu není, jenom, že není relevantní konkrétně právě ve vztahu k časovému okamžiku početí.

c) S leteckým příkladem nesouhlasím, neboť nic takového řečeno nebylo, nikdy jsem netvrdil, že bych tvrzené zásady přístupu k průběhu těhotenství aplikoval na leteckou dopravu. Takže si vyprošuju demagogické závěry o tom, co "je podle Manuela". Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 01, 2009 7:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Potencialita Citovat

Nick Guest napsal:
Je 18:30, sedím v letadle, které zrovna přelétá nad Würzburgem a pomalu začíná ubírat výšku, takže šance, že za půl hoďky budu ve Frankfurtu a stihnu tu večerní akci, je dost vysoká. Podle Manuela je to ovšem stejné, jako bych si zrovna čvachtal haksny v Severní Dvině, poněvadž žádná "potencialita včasného přistání v cíli cesty" neexistuje. Letecká společnost má kromě toho právo kdykoli nás poslet k zemi: to je jen mezi ní a námi. Smile))


No potenciál přistání je sice větší, než potenciál pádu letadla do prostoru Würzbugské Rezidence knížete-biskupa, ale přesto nemáš jistotu Very Happy Takže dejme tomu, že uvažovat o tom, co bude po přistání, je poněkud předčasné.

PS: Jsem jednou "uklidňoval" kámošku před cestou do New Yorku prostým konstatováním, že se nemusí bát utopení, nebo sežrání dravými parybami, bo letadlo by se po pádu stejně roztříštilo o hladinu, nikdo na palubě by nepřežil, a předvádění plovacích vest je jenom šaráda. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 01, 2009 7:15 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Potencialita Citovat

Je 18:30, sedím v letadle, které zrovna přelétá nad Würzburgem a pomalu začíná ubírat výšku, takže šance, že za půl hoďky budu ve Frankfurtu a stihnu tu večerní akci, je dost vysoká. Podle Manuela je to ovšem stejné, jako bych si zrovna čvachtal haksny v Severní Dvině, poněvadž žádná "potencialita včasného přistání v cíli cesty" neexistuje. Letecká společnost má kromě toho právo kdykoli nás poslet k zemi: to je jen mezi ní a námi. :)))
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 01, 2009 6:25 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

bright má u mě pusu (nebo radši pivo) za argumentaci. Snad se jednou dožiju doby, kdy se hromádka buněk, bez dalších releantních kvalit, bude chápat jako hromádka buněk a ne jako člověk. Připomíná to argumentaci jednoho flaňďáka, jež mluvil o "potencialitě lidskosti". To je přece nesmysl, potencialita je tu od vyzrání pohlavních buněk až do porodu. Tak se ptám, co vás, protipotratáře, vede k tomu, abyste za rozhodující brali okamžik početí a ne třeba konstituování nervové soustavy.
Iracionální fixace na okamžik cytogenetické identity, podle mě ...

... tak a dost, už se více nebudu rozčilovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 24, 2009 6:08 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ttomp: Trochu tu lokalitu znám. Na Suchdole je už od předválečných dob pro ten okruh dost široká stavební uzávěra. V 90. letech si vymohli převedení silnice do tunelu. V současnosti jim vadí, že výduchy z tunelu budou moc blízko zástavbě, kterou tam před několika lety nasekali developeři pro lidi, kteří si tam byty koupili s vědomím budoucího okruhu.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 24, 2009 5:58 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Martin: Nevím, jakou pointu máš na mysli. Že se Ropáci udělují podle názoru ekologů? To je rozhodně šokující. Very Happy

Předpokládám, že městský okruh bude mít přibližně kruhový tvar. Wink Tím pádem severní část nepovede na sever, ale ze západu na východ.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 24, 2009 5:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
Martin napsal:
To už asi ekologistickejm aktivistům uplně jeblo ... "za podporu obchvatu Prahy"? ...

"Bém podle ekologů také podporuje výstavbu severozápadního okruhu přes obytné části Suchdola a Dolních Chaber, ač podle ekologů existuje výhodnější a k prostředí šetrnější severní varianta." Wink


podle ekologů - děkuji za další pointu Laughing

Jinak nechápu, jak může být dálnice vedoucí na sever severnější Confused
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 24, 2009 4:02 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Martin napsal:
To už asi ekologistickejm aktivistům uplně jeblo ... "za podporu obchvatu Prahy"? ...

"Bém podle ekologů také podporuje výstavbu severozápadního okruhu přes obytné části Suchdola a Dolních Chaber, ač podle ekologů existuje výhodnější a k prostředí šetrnější severní varianta." Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 24, 2009 1:20 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/domaci/167278-ropakem-roku-se-stal-prazsky-primator-bem.html

To už asi ekologistickejm aktivistům uplně jeblo ... "za podporu obchvatu Prahy"? Může si vážně někdo myslet, že jeden přejetej sysel a šerednej most u Suchdola je větší zátěž pro životní prostředí, než ty statisíce tranzitních aut, který se pohybujou po Praze rychlostí papamobilu uplně zbytečně, když by mohly udělat vžum kolem Prahy za pár minut?

A mrakodrapy na Pankráci? A co, dyť už tam jsou 2 (resp. 3, ale ten není vidět). A panoráma Prahy je lépe viditelné, když stojíte k Pankráci nějakou stranou, kdy se nedíváte přímo na něj, než naopak.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 10
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist